Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ferhat59

Sadece ghrp-6 kullanımı

Önerilen İletiler

ferhat59    8

Merhaba arkadaşlar herkese iyi haftalar dilerim

1 ay pandemi vardı salonlar kapalıydı gidemedim ondan önceki aylarda 20:00 salon kapanıyordu işten 18:30-19:00 çıktığım için 30-40 dakika zor yaptım daha sonra da bedelli askere gitmek zorunda kaldım 1 ay boyunca ondan sonra da geldiğimde test sonucum pozitif çıktı covid oldum 1 temmuz itibari ile karantina vs bitti iyileştim

Fakat bu 3 aylık süreç bana çok şey kaybettirdi iştah gitti, form düştü haliyle sporsuzluktan diyet bozulmak zorunda kaldı su tuttum vs. 

Şimdi kür başlayacağım yakın zamanda testlerimi yaptırdıktan sonra fakat, iştahsızlık beni benden alıyor 5 öğün yiyorken 3 öğün zor yiyorum ( Ektomorp vücuda sahibim ) küre başlamadan 1-2 ay iştah amaçlı ghrp-6 kullanmam ( 300mcg günlük ) Sizce mantıklı olur mu ? en azından diyetimi düzene soktuktan sonra kür planlaması yapmak istiyorum 

Desteğiniz için herkese teşekkür ederim şimdiden 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ironmann    381
ferhat59, 1 saat önce yazdı:

1 ay pandemi vardı salonlar kapalıydı gidemedim ondan önceki aylarda 20:00 salon kapanıyordu işten 18:30-19:00 çıktığım için 30-40 dakika zor yaptım daha sonra da bedelli askere gitmek zorunda kaldım 1 ay boyunca ondan sonra da geldiğimde test sonucum pozitif çıktı covid oldum 1 temmuz itibari ile karantina vs bitti iyileştim

Fakat bu 3 aylık süreç bana çok şey kaybettirdi iştah gitti, form düştü haliyle sporsuzluktan diyet bozulmak zorunda kaldı su tuttum vs. 

Şimdi kür başlayacağım yakın zamanda testlerimi yaptırdıktan sonra fakat, iştahsızlık beni benden alıyor 5 öğün yiyorken 3 öğün zor yiyorum ( Ektomorp vücuda sahibim ) küre başlamadan 1-2 ay iştah amaçlı ghrp-6 kullanmam ( 300mcg günlük ) Sizce mantıklı olur mu ? en azından diyetimi düzene soktuktan sonra kür planlaması yapmak istiyorum 

Bahsettigin durum ben de de var ancak ben havaya bağlıyorum sabah erken kalkıyorum kahvaltıyı saglam yaptıktan sonra 5 6 saat bir şey yemiyorum vücut Max acikana kadar sonra bir anda yüklüyorum bu şekilde gün içinde toplam 3 bazen 4 yiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ferhat59    8
Ironmann, 10 dakika önce yazdı:

Bahsettigin durum ben de de var ancak ben havaya bağlıyorum sabah erken kalkıyorum kahvaltıyı saglam yaptıktan sonra 5 6 saat bir şey yemiyorum vücut Max acikana kadar sonra bir anda yüklüyorum bu şekilde gün içinde toplam 3 bazen 4 yiyorum

ama kg kaybı yaşıyorum işte de yoğun çalışıyorum masa başı da olsa 12 saat çalışıyorum yemeği de az yediğim de moralim bozuluyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    381
ferhat59, Bir saat önce yazdı:

ama kg kaybı yaşıyorum işte de yoğun çalışıyorum masa başı da olsa 12 saat çalışıyorum yemeği de az yediğim de moralim bozuluyor

Öğün arası veya antrenman öncesi sonrası maltodextrinin içine izole whey karisitirip kullanabilirsin yazın gerçekten çok işe yarıyor 🙃

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    219
ferhat59, 3 saat önce yazdı:

İştah probleminden yola çıkarak, yapacağın kürün bulk olacağını düşünerek ve iştah sorununu hem çözmek hem kürle kombine edebilmek adına testo e + danabol + ghrp6 şeklinde üçlü bir kombin yapar hem iştah problemini çözmüş olursun hem kürünü yapmış olursun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ferhat59    8
Ironmann, Bir saat önce yazdı:

Öğün arası veya antrenman öncesi sonrası maltodextrinin içine izole whey karisitirip kullanabilirsin yazın gerçekten çok işe yarıyor 🙃

Dediklerin ghrp-6 dan daha pahalıya denk geliyor :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ferhat59    8
AS1L, Bir saat önce yazdı:

İştah probleminden yola çıkarak, yapacağın kürün bulk olacağını düşünerek ve iştah sorununu hem çözmek hem kürle kombine edebilmek adına testo e + danabol + ghrp6 şeklinde üçlü bir kombin yapar hem iştah problemini çözmüş olursun hem kürünü yapmış olursun 

Dostum öncelikle teşekkürler hafif bir öksürük kaldı kan değerlerime de 6 aydır baktırmıyorum 

testo boldenon ghrp6 + danaboş düşünüyorum 

fakat şimdilik hamlığı üzerimden atmak ve iştahla yemek yemem için bu şekilde başlamam da sakınca olur mu diye merak ettim 2 ci ay diğerlerini eklerim muhtemelen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    381
ferhat59, 17 saat önce yazdı:

Dediklerin ghrp-6 dan daha pahalıya denk geliyor :D 

İşte arada fark var ama biri supplement biri peptid ben peptidlerin hala bahsediği kadar güvenilir olduğunu sanmıyorum mesela anabolizan dışında tek kullanicagim somatropin olur heralde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ferhat59    8
Ironmann, 7 saat önce yazdı:

İşte arada fark var ama biri supplement biri peptid ben peptidlerin hala bahsediği kadar güvenilir olduğunu sanmıyorum mesela anabolizan dışında tek kullanicagim somatropin olur heralde.

Daha önce hiç peptid kullanmadım. ama kime sorsam iştah için bu ürünü söylüyorlar haliyle merak ettiğim için 1-2 ay da olsa kullanmak istedim ( Merak ettiğim tek başına kullanımda yanında mct ürünü kullanmam vs gerekiyor mu testo yada farklı anabolik yok yanında sonuç olarak peptidlere de uzak olduğum için işin içinden çıkamadım ) @Loving hocam müsait olursanız yorumlayabilir misiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ferhat59    8
Vural2, 06.07.2021 - 20:46 yazdı:

Testo enanth+boldenon+danabol sızın kürünüz hayırlı olsun 🤣

muhtemel o gözüküyor da bir starter olarak ghrp-6 sorduk kimse bişii demedi zararı yoksa alayım kuduz gibi yemek yemek istiyorum :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Tunahankrc
      Ghrp 6 kullanıma açıldıktan sonra ne kadar zaman saklanır doğru şartlarda
    • Yazan: osmwn
      Merhaba arkadaşlar planladığım kür hakkında fikir ve eğer var ise önerilerinizi almak isterim.
      Öncelikle kür geçmişimden bahsedeyim;
      3 ay testo bolde(3. ayında çalışmayan bir deca) ardından 2 ay pctsiz bir off(yağsız 12kg kazandım adelelerim tamamen açık ve belirgindi alt karnım bile gözüküyordu kür başında da sonunda da ve 12kgnin 9kgsi bende kaldı.) daha sonra çalıştığım salondaki "hoca"mın yaptığı 3.5 aylık bir kürüm oldu yine testo bolde arada boldenonum bittiğinde yenisini sipariş etmesini istedim (sürekli saçma sapan isminin internet ortamında dahi daha önce duyulmadığı markaları getirtiyordu) ama hocam bana bolde almak yerine deca kullandırtmak istedi 2-2.5 hafta kadar kullandım sonra ilaçların bitmesine yakın sağdan soldan bulduğum tüm flakonların diplerindeki ilaçları(tren deca bolde vs) karıştırıp bana kullandırtmaya çalıştı bir süre ikna etmeye çalıştı tartıştık ve ben kullanmadım birkaç hafta sonra kürü de bırakıp o salonda çalışmayı bıraktım. bu kürde iyi beslenmeme rağmen sadece 8kg aldım ve kür bittikten 2 hafta sonra hepsi gitti ilk kür sonu formuma anında geri döndüm 3 hafta kadar sonra pctye başladım protokolüm şöyleydi 0.1mg triptorelin 180mg nolvadex (ilk hafta 20mg daha sonra 10mg)ve ek olarak magnezyum çinko c vit b complex kullanıyordum sağlık ocağına verdiğim tahlilde b ve magnezyumun yüksek olmasından dolayı bıraktım son nolvadexi dün 26.05'te aldım ve pct bitti. yeni kürüme temmuzda başlamayı planlıyorum. anlayacağınız sahte ilaçlardan ağzım yandı.
      Aklımdaki kür planı kaba taslak şu şekilde;
      @rastlantisal @hectordoyle

Özellikle dozajlama konusunda önerilerinize açığım. kür başından sonuna aynı mg testo kullanmak mantıklı mı önceki kürlerim de hep aynı dozda kullandım. yine bu dozda istediğim verimi alabilir miyim? yoksa daha düşük başlayıp artıra artıra gitmek mi mantıklı olur çünkü aklımda yaklaşık 5 aylık uzun bir kür var. bolde ve npp dozlarıyla ilgili de tavsiyelerinizi bekliyorum. npp 4 ay boyunca kesmeden kullanayım mı yoksa 3 ay yeterli midir? ghrp-6 süresini uzatmak gerekir mi? ayrıca bu kürde famera kullanmayı düşünüyorum daha önce kullanmış arkadaşların da deneyimlerini duymak isterim. @metinav hocam yorumlarını bekliyorum.
      herkese iyi forumlar.
    • Yazan: Merttt23
      Testo enantat bolde deca dianabol masteron 2 hafta oldu iştah aşırı kapalı shake harcici yediğimde öğürme geliyor yemekleride değiştirdim denedim yine aynı şekilde ve piskoloji olarak aşırı etkiledi yardımcı olur musunuz?
    • Yazan: shX648
      Abiler 5mg bodytech ghrp-6 flakonunu 5 ml su ile kurduğumda 
      günlük 200 mcg kullanım için insülin enjektörüne kaç ıu çekmem gerekiyor 
    • Yazan: gerokx
      Merhaba küçüklüğümden beri kilolu bir çocukluk geçirmiştim kilolarımdan kurtuldum ve 4 - 5 senedir spor yapıyorum iyi denilebilecek bir forumdayım ve az yesem de, yok yesem de, hic yermesem de gariptir ki kilo az veriyorum ve formumu hiç kaybetmiyorum ama canim inanılmaz Junk-Food veya şekerli ürünler çekiyor.. 
      Şuan' da testo ve maste küründeyim iyide bir sonuç için temiz besleniyorum ama inanılmaz iştahım var bıraksalar her gün 10k kcal yer aç kaldım diye gezerim buna nasıl çözüm bulacağım 4-5 litre su içiyorum. Uzun sindirilen karb'da alıyorum yulaf vb. Ama iştahım hep var bu konuda yapabileceğim sizde ise yarayan bir şey var mi?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.