Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

BullMonster

Sadece haftalık 250 300mg testo

Önerilen İletiler

Testocu    141

Enantate mı propionat mı cypionat mı kullanacaksın dostum kullandgn ürüne göre değişir 

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BullMonster    0
Testocu, 9 dakika önce yazdı:

Enantate mı propionat mı cypionat mı kullanacaksın dostum kullandgn ürüne göre değişir 

Enantate kullanıcam hocam haftalık sadece 250 300mg 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83

Öncekinden daha elverişli olacağı kesin, sonucta vücudundan 3-4 kat fazla testo sokuyorsun. Güç artışı, protein sentezlenme oranı, recovery, yağ yakımı vs. gibi olayları bir tık hızlanacaktır yine de çok şey bekleme.. Tabii ilerde bu işe soyunacam diyorsan başlangıç olarak iyidir. Ben yerinde olsam 2ml testo enanth kullanırdım. Her şekil testo baskılanacak. haftanın bir günü 2ml alsanda olur.

tarihinde kaderseolur tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BullMonster    0
kaderseolur, 35 dakika önce yazdı:

Öncekinden daha elverişli olacağı kesin, sonucta vücudundan 3-4 kat fazla testo sokuyorsun. Güç artışı, protein sentezlenme oranı, recovery, yağ yakımı vs. gibi olayları bir tık hızlanacaktır yine de çok şey bekleme.. Tabii ilerde bu işe soyunacam diyorsan başlangıç olarak iyidir. Ben yerinde olsam 2ml testo enanth kullanırdım. Her şekil testo baskılanacak. haftanın bir günü 2ml alsanda olur.

yok hocam ben 182 boyunda 100kg idim günlük ortalama 4 5bin kalori alımım vardı kas kütlem fazlaydı araya sorunlar girdi psikoljik olarak çöküşe geçtim bir türlü adapte olamadım 88kg ya indim hacimsel olarak kayıplarım oldu motive olamıyorum elbetteki güçtede kayıplarım oldu o halime tekrar dönmek için sadece 250 300 almayı düşünüyorum onun dısında kullanmayı düşünmüyorum başka bir ürün sizde toparlarmı eski hacmime getirirmi beni kollarım 45 cm olup bilekler 41cm lerdeydi öyle örnek vereyim o hacmime gelmek istiyorum çünki içimde motive yok suan belki testo alırsam kendime gelirim.

tarihinde BullMonster tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.331

İnsan vücudunun kendi ürettiği testosteron dalgalıdır. Yani günün bir saati 800 ise diğer zamanda 400e düşebilir. Ama dışarıdan aldığın kanda dalgalanma yapmaz. Haftada 2 enjeksiyon yaptığını farz ediyorum.ç

Bu seni belli bir seviyeye çıkarır. Sonrasında doz artırmak, anabolik eklemek yada ara verip tekrar devam etmek gerekir. Yani olmaz diye bir şey yok. Olur ama düşük verimli olur.

Eğer anabolik alacaksan fayda - zarar durumunu muhakkak gözet. Danabol gibi karaciğere yük bindirip döngünü de kapatacak ve su tutmasından başka bir işe yaramayan ilaçlar yerine enjeksiyon olarak alabileceğin boldenon gibi şeylere yönelmelisin. 

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BullMonster    0
rastlantisal, 02.07.2021 - 21:38 yazdı:

İnsan vücudunun kendi ürettiği testosteron dalgalıdır. Yani günün bir saati 800 ise diğer zamanda 400e düşebilir. Ama dışarıdan aldığın kanda dalgalanma yapmaz. Haftada 2 enjeksiyon yaptığını farz ediyorum.ç

Bu seni belli bir seviyeye çıkarır. Sonrasında doz artırmak, anabolik eklemek yada ara verip tekrar devam etmek gerekir. Yani olmaz diye bir şey yok. Olur ama düşük verimli olur.

Eğer anabolik alacaksan fayda - zarar durumunu muhakkak gözet. Danabol gibi karaciğere yük bindirip döngünü de kapatacak ve su tutmasından başka bir işe yaramayan ilaçlar yerine enjeksiyon olarak alabileceğin boldenon gibi şeylere yönelmelisin. 

hocam peki testo bulk vucudamı uygulanır yoksa define vücudamı mantıken bence define vucuda kullanırsak kas hacmi artacagi için kaslar direk ön plana çıkacak doğru mudur ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BullMonster    0
steroidnediryahu, 02.07.2021 - 21:37 yazdı:

Testo e + 4-6 hafta dianabol yapabilirsin

hocam peki testo bulk vucudamı uygulanır yoksa define vücudamı mantıken bence define vucuda kullanırsak kas hacmi artacagi için kaslar direk ön plana çıkacak doğru mudur ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.331
BullMonster, 10 dakika önce yazdı:

Her iki vücuda da uygulanır. Testosteron kaslanmayı artırıp yağlanmayı azaltır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BullMonster    0
rastlantisal, 15 dakika önce yazdı:

Her iki vücuda da uygulanır. Testosteron kaslanmayı artırıp yağlanmayı azaltır.

sadece haftalık 250 300 arası kullansam onun dısında herhangi bir anabolizan kullanmasam 2 ay testo kürü yapsam sonra 1 ay dinlenip tekrar 2 ay diye devam etsem yan etkileri çok büyük olur mu bana 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Testesteronu her vücut alabilir.Esterinin pek önemi yok maddiyatın neye yeterse onu kullanabilirsin.Örneğin su atıcı gibi ilaçlarda vücuttaki yağ oranı önemlidir kullanırsın istenilen verimi alamazsın.2 ay testo kürü yapıp 1 ay bırakıp 2 ay devam etsen yan etki olacagını düşünmüyorum.Ama 2 ay kullanıp 1 aydan fazla ara verirsen.Vücudun lh-fsh sıfırlayacağı için testesteron üretimin kapalı olacak.Onu uyarıcı ilaçlarla tekrar üretimi açman gerekecek.Üretimi sen ilaçlar kullanıp açmasanda kendi kendine açılır fakat o sırada gezdiğin düşük testo yüzünden 2 aylık kürden aldığın herşeyi kaybedebilirsin.Bir küre girip deca-tren hariç ilaçlar kullanıp 1-2 ayda kendine çok rahat bir şekilde gelirsin.Tabi kişiden kişiye değişiyor bu durum.İlk defa küre gireceğin içinde şunu belirtmek istiyorum bu işin sonu yok bırakamıyorsun bilgin olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BullMonster    0
steroidnediryahu, 04.07.2021 - 17:16 yazdı:

Testesteronu her vücut alabilir.Esterinin pek önemi yok maddiyatın neye yeterse onu kullanabilirsin.Örneğin su atıcı gibi ilaçlarda vücuttaki yağ oranı önemlidir kullanırsın istenilen verimi alamazsın.2 ay testo kürü yapıp 1 ay bırakıp 2 ay devam etsen yan etki olacagını düşünmüyorum.Ama 2 ay kullanıp 1 aydan fazla ara verirsen.Vücudun lh-fsh sıfırlayacağı için testesteron üretimin kapalı olacak.Onu uyarıcı ilaçlarla tekrar üretimi açman gerekecek.Üretimi sen ilaçlar kullanıp açmasanda kendi kendine açılır fakat o sırada gezdiğin düşük testo yüzünden 2 aylık kürden aldığın herşeyi kaybedebilirsin.Bir küre girip deca-tren hariç ilaçlar kullanıp 1-2 ayda kendine çok rahat bir şekilde gelirsin.Tabi kişiden kişiye değişiyor bu durum.İlk defa küre gireceğin içinde şunu belirtmek istiyorum bu işin sonu yok bırakamıyorsun bilgin olsun.

hocam şimdi yukarda yazdığım gibi ben  100kg civarıydım kütle olarak hacimliydim fakat bi takım sorunlardan beslenmeye spora ara verdim vücudum çöktü 12 13kg kaybım var aynı beslenme düzenimi uygulamaya calisiyorum ama yiyemiyorum şimdi ben dediğim gibi haftalik 250 300mg doz kullansam 2 ay boyunca ve uyguladığım beslenmemi yaparsam beni hızlı bir şekilde eski kütleme getirir mi sence belkide eskisinden dahada iyi olabilirmiyim testo sayesinde merak ediyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.