Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ucantekme1

Iştah kapatma açlık hissiyatı

Önerilen İletiler

ucantekme1    16

arkadaşlar iştahı nasıl kesebiliriz öyle bir iştahım varki 1 ayda bana 20 kilo aldırdı ne yapabiliriz hangi ilaçlar açlık hissiyatını kaldırır önerebileceğiniz ne vardır tavsiyeleriniz neler iştahı kesmek için kullandığınız bir ürün varmı :D (dipnot gereksiz ve alakasız yorumlar yapmayın).

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.527

Clenbuterol bende atıştırma isteğini ve iştahı köreltti bir hayli.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
Rdm, 3 dakika önce yazdı:

Clenbuterol bende atıştırma isteğini ve iştahı köreltti bir hayli.

hocam clen + ox küründeyim başka bişey  varmı bildiğiniz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Öğünlerde bol lif tüket , düşük glisemik indeksli beslen . İlk öğünü mümkün olduğu kadar geç yap , ben definasyonda ilk öğünü 12-13 gibi yiyordum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
Asaletim, Şimdi yazdı:

Öğünlerde bol lif tüket , düşük glisemik indeksli beslen . İlk öğünü mümkün olduğu kadar geç yap , ben definasyonda ilk öğünü 12-13 gibi yiyordum

hocam ne yaptıysam olmadı önerebileceğiniz bir ilaç varmı 3 aydır herşeyi denedim iştahı kesecek bir ilaç arıyorum antidepresan kullanacağım keyfiyetten iştahımı kessin diye oda psikolejikmen yıpratıyor varmı önerebileceğiniz bişey.

tarihinde ucantekme1 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
ucantekme1, Bir saat önce yazdı:

hocam ne yaptıysam olmadı önerebileceğiniz bir ilaç varmı 3 aydır herşeyi denedim iştahı kesecek bir ilaç arıyorum antidepresan kullanacağım keyfiyetten iştahımı kessin diye oda psikolejikmen yıpratıyor varmı önerebileceğiniz bişey.

Clen ile ox keser zaten daha iyisini bilmiyorum , maddi durumun iyiyse mide küçültme ameliyatı ile kısa yoldan çözüme ulaşabilirsin

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
Asaletim, 41 dakika önce yazdı:

Clen ile ox keser zaten daha iyisini bilmiyorum , maddi durumun iyiyse mide küçültme ameliyatı ile kısa yoldan çözüme ulaşabilirsin

Clenle ox ac karnami hocam nasıl kullanmam gerek clen oxu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    219
ucantekme1, 3 saat önce yazdı:

arkadaşlar iştahı nasıl kesebiliriz öyle bir iştahım varki 1 ayda bana 20 kilo aldırdı ne yapabiliriz hangi ilaçlar açlık hissiyatını kaldırır önerebileceğiniz ne vardır tavsiyeleriniz neler iştahı kesmek için kullandığınız bir ürün varmı :D (dipnot gereksiz ve alakasız yorumlar yapmayın).

1) Tenuate Retard

2) Benelux Pharma Shredder

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
AS1L, 2 dakika önce yazdı:

1) Tenuate Retard

2) Benelux Pharma Shredder

1.ci seçenek 950 ₺ başka ne var hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
ucantekme1, 18 dakika önce yazdı:

1.ci seçenek 950 ₺ başka ne var hocam 

@Asaletim hocam bu oxla cleni aynanda aç karna almak nasıl olur tok karna olayında clenle kombine edemiyorum saatleri vs tutturamıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
ucantekme1, 55 dakika önce yazdı:

@Asaletim hocam bu oxla cleni aynanda aç karna almak nasıl olur tok karna olayında clenle kombine edemiyorum saatleri vs tutturamıyorum 

Aç karnına alınıyor zaten tablet ilaçlar , tok karnına clen alırsan çöp olur , aynı anda almak kalbe fazla yük bindirebilir , definasyondaysan aç olduğun bir sürü saat olmalı bence 2-3 saat olsun aralarında , kalbim de sorun yok diyorsan aynı anda almayı deneyebilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
Asaletim, 21 dakika önce yazdı:

Aç karnına alınıyor zaten tablet ilaçlar , tok karnına clen alırsan çöp olur , aynı anda almak kalbe fazla yük bindirebilir , definasyondaysan aç olduğun bir sürü saat olmalı bence 2-3 saat olsun aralarında , kalbim de sorun yok diyorsan aynı anda almayı deneyebilirsin

Hocam günde 30 mg ox alıyorum cleni piramit gidiyorum aç karna ama oxu tok karna alincada antrenman saatleri vs çok karışıyor clenle kombine edip etkiyi artıramiyorum ayrı ayrı oluyor hocam bide günde 30 mg orjinal ox 4 haftada testoyu cok baskilarmi pct gerekirmi gereksede klomen tamoksifen ile kurtarirmiyiz saygılar @Asaletim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
ucantekme1, Bir saat önce yazdı:

Hocam günde 30 mg ox alıyorum cleni piramit gidiyorum aç karna ama oxu tok karna alincada antrenman saatleri vs çok karışıyor clenle kombine edip etkiyi artıramiyorum ayrı ayrı oluyor hocam bide günde 30 mg orjinal ox 4 haftada testoyu cok baskilarmi pct gerekirmi gereksede klomen tamoksifen ile kurtarirmiyiz saygılar @Asaletim

Dayanırım diyorsan beraber alabilirsin , pct konusunda kür sonu tahlil yaptırmadan kimse net bir şey diyemez 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
Asaletim, 10 saat önce yazdı:

Dayanırım diyorsan beraber alabilirsin , pct konusunda kür sonu tahlil yaptırmadan kimse net bir şey diyemez 

çok sağolun hocam bakalım duruma göre tahlileri atarım 28 gün yapacağım kürü 4 hafta bittiktn kaç gün sonra tahlil yapayım 14 gün sonra uygunmudur @Asaletim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
ucantekme1, 1 saat önce yazdı:

çok sağolun hocam bakalım duruma göre tahlileri atarım 28 gün yapacağım kürü 4 hafta bittiktn kaç gün sonra tahlil yapayım 14 gün sonra uygunmudur @Asaletim

Uygundur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
Asaletim, 21 saat önce yazdı:

Uygundur

çok sağolun hocam teşekkür ederim birde aç karna oxandrolone etki vermez diyorlar nekadar doğrudur ilacı aldıgım yer tok al diyor ilaç orjinal swiss pharma bu arada ama saatleri tutturamadığım için aç alıyorum 1 aç 2 si tok geliyor 30mg @Asaletim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179

Ox sabah kahvaltından sonra alabilrsin aç karnına tok karnına almak ilacın etkisi düşürmez mideni yakar ilerleyen günlerde mide sorunu yaşarsın clene nasıl istersen öyle yap ama ox ağır bir ilaç aç karnına alımda sıkıntı yaşatır benim midem hassas deyil birşey olmaz diyorsan al etkisi azaltıp çuğaltma söz konusu deil tok karna sabah kahvaltıdan sonra al dememin sebebi mide sağlığın için o kadar olaylara atom fiziği çözüyomuş gbi yaklaşma bazı durumları basit düşün mide bulantın çok olur o yüzden tavsiyem her sabah kahvaltı sonrası ox için.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.231
Semih Erarslan, 49 dakika önce yazdı:

Ox sabah kahvaltından sonra alabilrsin aç karnına tok karnına almak ilacın etkisi düşürmez mideni yakar ilerleyen günlerde mide sorunu yaşarsın clene nasıl istersen öyle yap ama ox ağır bir ilaç aç karnına alımda sıkıntı yaşatır benim midem hassas deyil birşey olmaz diyorsan al etkisi azaltıp çuğaltma söz konusu deil tok karna sabah kahvaltıdan sonra al dememin sebebi mide sağlığın için o kadar olaylara atom fiziği çözüyomuş gbi yaklaşma bazı durumları basit düşün mide bulantın çok olur o yüzden tavsiyem her sabah kahvaltı sonrası ox için.

İlaveten mide sorunu yaşanıyorsa sabah aç karnına, yemeklerden yarım saat önce 1 yemek kaşığı hakiki (az asitli olandan) zeytin yağı içersen miden çok rahatlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
rastlantisal, 26 dakika önce yazdı:

İlaveten mide sorunu yaşanıyorsa sabah aç karnına, yemeklerden yarım saat önce 1 yemek kaşığı hakiki (az asitli olandan) zeytin yağı içersen miden çok rahatlar.

reis böyle bir sorunum yok ama açlık hissiyati beni delirtecek t4 düşükgelmiş zaten levotironda ekleyeceğim küre 100mcg günde ama sorun şu iştahı kesecek açlık hissini kaldıracak bir ilaç bir teknik bir yöntem yokmu kafayı yiyeceğim keyfiyetten antidepresana başlayacağım iştah kapaması için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179
ucantekme1, 9 dakika önce yazdı:

reis böyle bir sorunum yok ama açlık hissiyati beni delirtecek t4 düşükgelmiş zaten levotironda ekleyeceğim küre 100mcg günde ama sorun şu iştahı kesecek açlık hissini kaldıracak bir ilaç bir teknik bir yöntem yokmu kafayı yiyeceğim keyfiyetten antidepresana başlayacağım iştah kapaması için.

Neden yemek yemiyorsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
Semih Erarslan, 1 dakika önce yazdı:

Neden yemek yemiyorsun

yemek yiyorum doymuyorum sıkıntı orda değerlerim tahlillerim normal 1.5 ayda 20 kilo aldım hocam iştahı nasıl kesebilirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.231
ucantekme1, 30 dakika önce yazdı:

yemek yiyorum doymuyorum sıkıntı orda değerlerim tahlillerim normal 1.5 ayda 20 kilo aldım hocam iştahı nasıl kesebilirim.

Değerli kardeşim, bu işler öz disiplin gerektirir. Her öğünde 2 lokma azalt. Miden küçülecektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ucantekme1
      arkadaşlar kısaca gireyim olaya iştah kapatacak/kesecek yahut sibutramin içerikli bir ürün nerden bulabilir temin edebiliriz yada iştahı şöyle sağlam bir kesen diyet bozdurmayacak bir ilaç mevcutmudur @metinav hocam yardımlarınızı bekliyorum

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.