Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ucantekme1

Oxandrolone + clenbuterol kürü

Önerilen İletiler

Semih Erarslan    1.184
ucantekme1, 2 dakika önce yazdı:

hocam hiçbir tahlilde dht yok yarın özelde yaptıracam onu atacam buraya göreceğiz kesinlikle ondan bu kesin belirtileri tutuyor vücutta zaten 

1.jpg

Yav bişin yok oynama hormanlarınla kurcalama gayet güzel ne olsun istiyosun onu anlamadım bi rahat bırakıp sonra tekrar bak oynamalara illa takip edeceksen et ama mudahale etme sorunun varmış gbi son test sonucuna göre referansa yaklaşıyosa doğru yoldasın farklı durum varsa yapmamn gereken durumları bul ilaç alma b. Edersin bişin yokken iş açarsın kendine daha bunla bu kadar nemleniyorsan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ucantekme1    16
Semih Erarslan, 8 dakika önce yazdı:

Yav bişin yok oynama hormanlarınla kurcalama gayet güzel ne olsun istiyosun onu anlamadım bi rahat bırakıp sonra tekrar bak oynamalara illa takip edeceksen et ama mudahale etme sorunun varmış gbi son test sonucuna göre referansa yaklaşıyosa doğru yoldasın farklı durum varsa yapmamn gereken durumları bul ilaç alma b. Edersin bişin yokken iş açarsın kendine daha bunla bu kadar nemleniyorsan 

hocam geçmeyen yorgunluk halsizlik yaşıyorum dht düşüklüğüne bağlı bir durum geçmiyor efedrinde kullandım yok bu yorgunluk geçmiyor dhtden kaynaklanıyor proviron kullanmakta riskli bulsak yine neyse olacağız oxandrolda zararsız dht gibi düşünün

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
ucantekme1, 8 dakika önce yazdı:

hocam geçmeyen yorgunluk halsizlik yaşıyorum dht düşüklüğüne bağlı bir durum geçmiyor efedrinde kullandım yok bu yorgunluk geçmiyor dhtden kaynaklanıyor proviron kullanmakta riskli bulsak yine neyse olacağız oxandrolda zararsız dht gibi düşünün

Dostum hormonlarına deil yaşantına odaklan neden anlamak istemiyorsun piskolojik sorunların hormonlarını tetikliyordur. Sence çomak sokup bunlarla gün bitirince ne olacak nasıl düzelecek ilaç kesinlikle kullanma çünkü ilaçlık bir durumun yok düzelicek bir şeyin yok nasıl inandırıcam seni hayatını düzenle dopamini araştır keyif al mutlu hisset herşey yoluna grecek bunu burdan nasıl kanıtlıyayım iyi dinle bana deli diyebilirsin spor sana keyif deil stres yaratıyorsa onuda bırak sağlık önemli kendini yterli ve keyif alavağın durumda hissettiğinde dene şuan ilaç ve stresden uzak dur. 

tarihinde Semih Erarslan tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
Semih Erarslan, 4 dakika önce yazdı:

Dostum hormonlarına deil yaşantına odaklan neden anlamak istemiyorsun piskolojik sorunların hormonlarını tetikliyordur. Sence çomak sokup bunlarla gün bitirince ne olacak nasıl düzelecek ilaç kesinlikle kullanma çünkü ilaçlık bir durumun yok düzelicek bir şeyin yok nasıl inandırıcam seni hayatını düzenle dopamini araştır keyif al mutlu hisset herşey yoluna grecek bunu burdan nasıl kanıtlıyayım 

hocam stres ve mutsuzluk hat safhada fakat geçmiyor 2 senedir böyleyim ayaklanmam gerekiyor artık bu yorgunluk halsizlikten işten ayrılmak zorunda kaldım birde dht yüzüden olabilir onada baktırdıktan sonra kullanıp kullanmamayı düşüneceğim

tarihinde ucantekme1 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
ucantekme1, Şimdi yazdı:

hocam stres ve mutsuzluk hat safhada fakat geçmiyor 2 senedir böyleyim ayaklanmam gerekiyor artık bu yorgunluk halsizlikten işten ayrılmak zorunda kaldım birde dht yüzüden olabilir onada baktırdıktan sonra kullanıp kullanmamayı düşüneceğim

Kullanma (beter olacaksın) sana bu son sözüm demişti dersin. 

• Beğen 1
  • Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
Semih Erarslan, 1 dakika önce yazdı:

Kullanma (beter olacaksın) sana bu son sözüm demişti dersin. 

Hocam yanlış anlamayın ama oxandrol bukadar tehlikeli bir ilaç değil diye biliyorum clende var Elimde  hiç yoktan zayıflamak icin define olmak icin kullaniriz. Nasıl bir tehlikesi olabilir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
ucantekme1, 2 dakika önce yazdı:

Hocam yanlış anlamayın ama oxandrol bukadar tehlikeli bir ilaç değil diye biliyorum clende var Elimde  hiç yoktan zayıflamak icin define olmak icin kullaniriz. Nasıl bir tehlikesi olabilir 

Güzel kardeşim önce tedavi amaçlı diyorsun olmaz diyorum olmaz. sonra test atıyorsun hiçbirşeye ihtiyacın olmadığını görüp söylüyorum yok yav yok ilaç kullama yoook. zamanla düzelebilecek bir durumdan bahsediyorum her sağlıklı insanda bu etkiler görülebilir bu seferde bu ox.bu kadar ne var diyosun tedavi amaçlı olmuyor bu ilaç e kür amaçlı bakıncada olmaz olmaz kardeşim senin bu planlamanla ne istiyorsun hormanlarını bozup etki almayacaksın buraya yazıyorum olacağı bu. E bunuda kabul etmiyorsun al iç kullan görürsün ne var ki büyütmeyi sana ilacın moleküler yapısınımı anlatsalar ne olur ki senin sorunun bu saat 00:11 neden sevdiklerinle birlikde hoşuna gden bir ortamda deilsin bunları düzelt diyorum anlıyacağın şekilde illa pat pat sölemek lazım la ben çoluklu çocuklu işini gücünü kurmuş adamım çay içerken oyalanıyorum sen ilaçla tedavi edeceğine inandığın hormonlarının olayı hepsi referansda çıksa bu kafayla zaten bozulacak sen keyif almıyorsun mahkumu olmuşsun git iş ara bul kendine amaçlar koy arkadaş edin gez toz eğlen bütün hepsi düzelir böyle sana bilim adamları müdahele etse onlara bile dönüp ne var bunda şimdi diyeceksin. Bunla ne alaka yok ya öle olmaz diyeceksin ama dinlemeyip bu yaptığımı az sonra yine bir cevapla devam ettirdiğin gbi buna devam edeceksin. İlaçlık bir şeyin yok takibi olabilir ama kafanda her gün bununla geçirme keyif aldığın durumlara yönel amaçların ve hedeflerin olsun bunlar doğrultusunda haraket et. Spor yapmaaa. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
Semih Erarslan, 25 dakika önce yazdı:

Güzel kardeşim önce tedavi amaçlı diyorsun olmaz diyorum olmaz. sonra test atıyorsun hiçbirşeye ihtiyacın olmadığını görüp söylüyorum yok yav yok ilaç kullama yoook. zamanla düzelebilecek bir durumdan bahsediyorum her sağlıklı insanda bu etkiler görülebilir bu seferde bu ox.bu kadar ne var diyosun tedavi amaçlı olmuyor bu ilaç e kür amaçlı bakıncada olmaz olmaz kardeşim senin bu planlamanla ne istiyorsun hormanlarını bozup etki almayacaksın buraya yazıyorum olacağı bu. E bunuda kabul etmiyorsun al iç kullan görürsün ne var ki büyütmeyi sana ilacın moleküler yapısınımı anlatsalar ne olur ki senin sorunun bu saat 00:11 neden sevdiklerinle birlikde hoşuna gden bir ortamda deilsin bunları düzelt diyorum anlıyacağın şekilde illa pat pat sölemek lazım la ben çoluklu çocuklu işini gücünü kurmuş adamım çay içerken oyalanıyorum sen ilaçla tedavi edeceğine inandığın hormonlarının olayı hepsi referansda çıksa bu kafayla zaten bozulacak sen keyif almıyorsun mahkumu olmuşsun git iş ara bul kendine amaçlar koy arkadaş edin gez toz eğlen bütün hepsi düzelir böyle sana bilim adamları müdahele etse onlara bile dönüp ne var bunda şimdi diyeceksin. Bunla ne alaka yok ya öle olmaz diyeceksin ama dinlemeyip bu yaptığımı az sonra yine bir cevapla devam ettirdiğin gbi buna devam edeceksin. İlaçlık bir şeyin yok takibi olabilir ama kafanda her gün bununla geçirme keyif aldığın durumlara yönel amaçların ve hedeflerin olsun bunlar doğrultusunda haraket et. Spor yapmaaa. 

Ve tekrar yanlış anlaşılma olmasın iyi bir kür planı ile kas kazanımı adına kürünüze ekleyeceğiniz oxandrol sizi uçurur bu konuyla kullanımıyla bağdaştırmayınız. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
Semih Erarslan, 11 saat önce yazdı:

Ve tekrar yanlış anlaşılma olmasın iyi bir kür planı ile kas kazanımı adına kürünüze ekleyeceğiniz oxandrol sizi uçurur bu konuyla kullanımıyla bağdaştırmayınız. 

tamamdır hocam duruma göre bişeyler yapacağım 5 ay sonra maçım var düzgün hazırlanamıyorum mma maçı bu arada yurt dışında yapılacak hazırlanmak için takviye alacağım hedeflerim var mecburuz supplementler iş yapmıyor maalesef

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.351
steroidnediryahu, 5 dakika önce yazdı:

Trensiz kür olmaz.Cabaseri kes.Düşük prolaktin = ereksiyon bozukluğu + sperm kalitesi düşüklüğü

Hocam bunu neye göre söylüyorsunuz? Trensiz kür olmaz kısmını?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 3 dakika önce yazdı:

Hocam bunu neye göre söylüyorsunuz? Trensiz kür olmaz kısmını?

Konuyu açan arkadaşa bir gönderme yaptım da.Konudan bağımsız olarak.Açtığı konular çok garip konular.

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
steroidnediryahu, 24 dakika önce yazdı:

Konuyu açan arkadaşa bir gönderme yaptım da.Konudan bağımsız olarak.Açtığı konular çok garip konular.

forumda bilgilendirme ve içerik üretiyoruz dostum belkide define olmak istiyorum şimdide senimi ilgilendirir trensiz kür olmazmış madem aşırı bilgilisin şimdi dersin masturbasyona aban prolaktin artsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mastürbasyon anlık olarak prolaktini arttırır.Kafana göre cabaser kullanmışsın xD.Bekle 2-3 aya artar.Trenden güçlü mucize bir ilaç olmadığını bütün camia bilir.Yeni bir kimyasal çıktıysa aydınlatırsan sevinirim canım

tarihinde steroidnediryahu tarafından düzenlendi
dsdasdsad

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
steroidnediryahu, 11 saat önce yazdı:

Mastürbasyon anlık olarak prolaktini arttırır.Kafana göre cabaser kullanmışsın xD.Bekle 2-3 aya artar.Trenden güçlü mucize bir ilaç olmadığını bütün camia bilir.Yeni bir kimyasal çıktıysa aydınlatırsan sevinirim canım

hocam konumuzla bağlantısı nedir :D yani oxandrol clenbuterol kürüyle trenbol un 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Zyzzz
      Merhaba arkadaşlar, 
      Bundan 2 yıl önce 3 defa kür yapmıştım şuan %25 yağ oranlarında iyi bir fiziğim var definasyon kürüne giricem yüksek yağ oranında hangi ilaçları önerirsiniz 
      Not : önce yağ oranını düşür vs gibi önerilerde bulunmayın gerekirse only testo ile baslıyıcam değerli bilgilieriniz için tessekür ederim 
    • Yazan: Hasan3542

Arkadaşlar bu markaları kullanan oldumu daha önce aralarında en iyisi hangisidir?
    • Yazan: Dmnzx0
      Merhabalar, daha önceden 1 kez 16 hafta testo - bolde bulk kürü yapmıştım aradan 1 yıl geçti şuanda 2. Kürüm olan definasyon kürüne başladım 15 hafta 300 testo propionat 13 hafta 200 rimobolan kullanıcam
      Şuan 6.haftadayım östrojenimi düşük tutmak istiyorum fakat masteron kullanmak istemiyorum. 10 günde veya haftada 1 arimidex kullansam östrojenimi baskılamaya yeterli olurmu. Genelde jino belirtisi olmadan arimidex kullanımı pek önerilmemiş kürün verimini düşereceğinden kafam çok karıştı kararsız kaldım sizin önerileriniz nedir ?
      Kür başlangıç ve şuanki formumun fotografları

• Yazan: ozgur32
      Herkese merhaba,
      23 yaşındayım. doğal olarak bu sporu elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum.
      Daha önce 1-2 yıl uğraşmıştım ve bir süre ara vermek zorunda kaldım. Yeniden başladım. Ancak size danışmak istediğim sıkıntım şu. Spora yeniden başlamadan fazla suyumu ve ödemimi atayım diye vücuduma ciddi anlamda kısıtlı kalori sokarak yani tabiri caizse şok diyetler uyguladım. 2 hafta kadar yaptım ve yaklaşık 10 kg kadar attım ancak nedense bi anda kg vermem durdu,10 gün kadar. Daha sonra bunun doğru olmadığını düşünüp protein yağ ve karb dengesi kurarak (180 gr p, 60gr y, 90 gr k ) bir beslenme programı hazırladım ancak yaklaşık 1-1.5 aydır hala kg veremiyorum. görüntüm de değişmiyor. Beslenme ve antrenman olarak yanlış yaptığım bir nokta olduğunu düşünmüyorum. Bir kaç kişiden grenade markasının thermo detonator isimli ürün tavsiyesini aldım ve sipariş ettim onu da kullanmayı düşünüyorum. 
      Şu an aktif olarak:
      boyum 1.86 kilo 105 yağ oranı %23 Kullandığım takviyeler:
      c vitamini d vitami multivitamin omega3 zma arginine whey
    • Yazan: byreal22
      Merhabalar, Clenbuterol kullanmaya başlayacağım.
      Burak hocanın zamanında yazdığı gibi bir gün 3 tablet diğer gün off mu tercih etmeliyim ? Düz piramit sistem mi tercih etmeliyim ? Deneyimleriniz nasıl oldu? En çok hangi sistemden verim aldınız ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.