Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ucantekme1

Oxandrolone + clenbuterol kürü

Önerilen İletiler

ucantekme1    16

merhabalar dostlarım elimde orjinal balkan pharma clenbuterol var 100 tablet bunun yanına 50 tablet orjinal balkanın oxandrolonesu var bunları nasıl kombine etmeliyim dip not clen 80 taba düştü kullandım 2 hafta on olarak 1 hafta ara veriyorum bu hafta yani oxandrolonla nasıl kombine etmeliyim aç tok aynı anda aralıklarla nasıl olmalı birde oxandrolu 3 hafta 30 mg kullanıp 2-3 hafta off yapıp yine 3 hafta on şeklinde kullanmayı düşünüyorum bu şekil kullanım yaparsak testoyu fazla baskılama yapacağını düşünmüyorum sizce baskılarmı bu arada kür içinde argimax ve milk thistle kullanmalımıyım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AS1L    219
ucantekme1, 2 saat önce yazdı:

merhabalar dostlarım elimde orjinal balkan pharma clenbuterol var 100 tablet bunun yanına 50 tablet orjinal balkanın oxandrolonesu var bunları nasıl kombine etmeliyim dip not clen 80 taba düştü kullandım 2 hafta on olarak 1 hafta ara veriyorum bu hafta yani oxandrolonla nasıl kombine etmeliyim aç tok aynı anda aralıklarla nasıl olmalı birde oxandrolu 3 hafta 30 mg kullanıp 2-3 hafta off yapıp yine 3 hafta on şeklinde kullanmayı düşünüyorum bu şekil kullanım yaparsak testoyu fazla baskılama yapacağını düşünmüyorum sizce baskılarmı bu arada kür içinde argimax ve milk thistle kullanmalımıyım 

Her ikisini “Sabah 1er tablet, Öğlen 1er tablet, Akşam 1er tablet” olarak günde 3er tablet alırdım. Ekstra koruyucu bir şey kullanmana gerek yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
AS1L, 1 saat önce yazdı:

Her ikisini “Sabah 1er tablet, Öğlen 1er tablet, Akşam 1er tablet” olarak günde 3er tablet alırdım. Ekstra koruyucu bir şey kullanmana gerek yok

bu şekilde 30mg oxanı 3 hafta kullansam normalde 4 hafta kullanılıyor 3 hafta ara versem testoyu çok baskılarmı baskılarsada klomen tamoksifenle kurtarırmıyız yoksa pregnyl vs gerektirirmi ek olarak pregnyl yerine ovitrelle kullanabilirmiyiz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
ucantekme1, 20 dakika önce yazdı:

bu şekilde 30mg oxanı 3 hafta kullansam normalde 4 hafta kullanılıyor 3 hafta ara versem testoyu çok baskılarmı baskılarsada klomen tamoksifenle kurtarırmıyız yoksa pregnyl vs gerektirirmi ek olarak pregnyl yerine ovitrelle kullanabilirmiyiz

Sadece oxa ile beklentin ne ? merak ediyorum yanlış anlama sakın

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
Leepriest35, 9 dakika önce yazdı:

Sadece oxa ile beklentin ne ? merak ediyorum yanlış anlama sakın

Define olmamak birde dht değerlerim dusuk küre girmememe rağmen dht eksikliğinden. Yorgunluk halsizlik cinsel isteksizlik güçsüzlük tarzı yan etkileri yasıyorum oxun dhtsinden yararlanarak min zararla kurtarmak soruma cevap yazabilirseniz sevinirim hocam yanlış anlamayın öğrenmeye çalışıyorum az zararla tedavi olmak gibi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
ucantekme1, 11 dakika önce yazdı:

Define olmamak birde dht değerlerim dusuk küre girmememe rağmen dht eksikliğinden. Yorgunluk halsizlik cinsel isteksizlik güçsüzlük tarzı yan etkileri yasıyorum oxun dhtsinden yararlanarak min zararla kurtarmak soruma cevap yazabilirseniz sevinirim hocam yanlış anlamayın öğrenmeye çalışıyorum az zararla tedavi olmak gibi 

Bence bitkisel yöntemler sağlıklı yemekler ve doğru supplementler ile bunları çok daha iyi sağlayabilirsin. 

Çevre faktörü de çok önemli psikolojik olarak iyi olmak zorundasın yoksa hep kendini kötü bitkin ve yorgun hisedersin ben kendimde gözlemlediğim çözümler sabah çok erken kalkmak 6-7 gibi evini yakinlarinda deniz kenarı sahil tarzı yer varsa hafif spor yapıp ter atmak bisiklet sürmek arada canın ne istiyorsa onları yemek ne kadar kafanda kurarsan o kadar büyüyor sorunlar. 

Ben olsam kullanmam tek başına oxandrolone. Dhtnide uzun vadede daha dibe indirir. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
Leepriest35, 1 dakika önce yazdı:

Bence bitkisel yöntemler sağlıklı yemekler ve doğru supplementler ile bunları çok daha iyi sağlayabilirsin. 

Çevre faktörü de çok önemli psikolojik olarak iyi olmak zorundasın yoksa hep kendini kötü bitkin ve yorgun hisedersin ben kendimde gözlemlediğim çözümler sabah çok erken kalkmak 6-7 gibi evini yakinlarinda deniz kenarı sahil tarzı yer varsa hafif spor yapıp ter atmak bisiklet sürmek arada canın ne istiyorsa onları yemek ne kadar kafanda kurarsan o kadar büyüyor sorunlar. 

Ben olsam kullanmam tek başına oxandrolone. Dhtnide uzun vadede daha dibe indirir. 

Hocam denemesem konu açmam lütfen konuya uygun cevap verelim 4 ay 5 ay denedim düzenli geçmiyor hormonal bisey yukarıdaki soruma cevap yazın lütfen tavsiye vermeyin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
ucantekme1, 1 dakika önce yazdı:

Hocam denemesem konu açmam lütfen konuya uygun cevap verelim 4 ay 5 ay denedim düzenli geçmiyor hormonal bisey yukarıdaki soruma cevap yazın lütfen tavsiye vermeyin 

Seni iyi yapıp yapmayacağını denemeden bilemezsin ne kadar orjinal bir ilaç olduğuna bağlı ama ben tavsiye etmiyorum. 

+50 yaş TRT tedavi doz kullan çok kötüysen.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
ucantekme1, 11 dakika önce yazdı:

Doktora gittin mi bu arada tanı kondumu ve tanı konduysa eğer bu tedaviyi doktorundan da isteyebilirsin gerçi trde bilgili birine gitmen gerekiyor bu konu hakkında. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
ucantekme1, 19 dakika önce yazdı:

Yasin 18 galiba bu konuları ailenle konuştun mu burda bu tarz tedavini aramak çok mantıklı değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
Leepriest35, 1 dakika önce yazdı:

Yasin 18 galiba bu konuları ailenle konuştun mu burda bu tarz tedavini aramak çok mantıklı değil.

Dostum konuya gereksiz yorum yapmayın bakın sorduğum soruyu saptırıyorsunuz bu tarz şeylerden sizene insani kabalastirmayin tanı kondu evet doktor proviron dedi yok ailem biliyor ve bunlardan sizene insanlara yardımcı olacaksınız tavsiye verin boş ve gereksiz yorum yapmayın son kez söylüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179
ucantekme1, 5 saat önce yazdı:

Aç karnına kullanaman mümkün deil testoyu da baskılar testo takviyesi yap 4 hafta kullanmalısın 3. Haftalarda verim almaya başlarsın 5. Haftayı tavsiye etmem arayı 5 ci hafta ara verip devam edebilirsin ama buda ne kadar mantıklı tartışılır devamda ise böbrek ve mide sorunu yaşayabilirsin çok yüksek ihtimal sabah akşam en az 8 saat aralıkla alabilirsin ox kür içi nac 900 çinko ve c vitamini d vitamini omg 3 mutlaka olsun milk thistle boş iş kür oncesi ve sonrası arada bir kullanmakda fayda var ama kür içi kullanmanda bir etkisi olmaz. Testo enantadı haftada 2ye böl pazartesi ve cuma olmak üzre baştan söylim amaç kas kazanımıysa bu kadar kısa zamanda ve bu kombinasyonda anca organlarına ya zarar veririsin ya vermessin kilo alıp vermekden başka hiçbir işe yaramaz testo enantadı uzun süre kullanırsan en azından verim alman mümkün. 3 litre suyun altına düşme.kötü bir kür programı gözden geçirip eklemeler ve çıkarmalar yapmalısın zamanına yazık. Sorun şuki öle bir kür programıki yorum yapmadan bilgi vermek mümkün deil baştan sona gereksiz bu arada sadece testoyu baskılamaz pct uygulaman gerekli en az zarar içinde testo enantad şart. Ox. Küçümseme trenden sonra bence en etkili ürünlerden biri ox. 

tarihinde Semih Erarslan tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179
Leepriest35, 57 dakika önce yazdı:

Doktora gittin mi bu arada tanı kondumu ve tanı konduysa eğer bu tedaviyi doktorundan da isteyebilirsin gerçi trde bilgili birine gitmen gerekiyor bu konu hakkında. 

Farkında deil hormonlarına dans ettirmekden başka bir işe yaramayacağının aslında etkili ilaçlar testoyla destekleyip ox kısa tutarak güzel bir yol izleyebilir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
Semih Erarslan, 18 dakika önce yazdı:

Aç karnına kullanaman mümkün deil testoyu da baskılar testo takviyesi yap 4 hafta kullanmalısın 3. Haftalarda verim almaya başlarsın 5. Haftayı tavsiye etmem arayı 5 ci hafta ara verip devam edebilirsin ama buda ne kadar mantıklı tartışılır devamda ise böbrek ve mide sorunu yaşayabilirsin çok yüksek ihtimal sabah akşam en az 8 saat aralıkla alabilirsin ox kür içi nac 900 çinko ve c vitamini d vitamini omg 3 mutlaka olsun milk thistle boş iş kür oncesi ve sonrası arada bir kullanmakda fayda var ama kür içi kullanmanda bir etkisi olmaz. Testo enantadı haftada 2ye böl pazartesi ve cuma olmak üzre baştan söylim amaç kas kazanımıysa bu kadar kısa zamanda ve bu kombinasyonda anca organlarına ya zarar veririsin ya vermessin kilo alıp vermekden başka hiçbir işe yaramaz testo enantadı uzun süre kullanırsan en azından verim alman mümkün. 3 litre suyun altına düşme.kötü bir kür programı gözden geçirip eklemeler ve çıkarmalar yapmalısın zamanına yazık. Sorun şuki öle bir kür programıki yorum yapmadan bilgi vermek mümkün deil baştan sona gereksiz bu arada sadece testoyu baskılamaz pct uygulaman gerekli en az zarar içinde testo enantad şart. Ox. Küçümseme trenden sonra bence en etkili ürünlerden biri ox. 

hocam testo vurma gibi bir niyetim yok aksine vücuda testo sokarsam daha çok uğraştıracak "VÜCUDUMDA DHT HORMONU EKSİK VE AZ " 

"TANI KONMUŞ RAPORLU" - YANİ OXANDROLONUN DHT TÜREVİNİ TEDAVİ BABINDA KULLANACAĞIM ELİMDE CLENDE VAR  AMAÇ DEFİNASYON VE TEDAVİ GİBİ. KAS YAPMAK İÇİN İSTEMİYORUM TESTODA VURMAYACAĞIM ANLAMADA SORUNMU YAŞIYORSUNUZ HOCAM BİLEREK BÜYÜK YAZIYORUM DİKKATLE OKUYUNUZ.

tarihinde ucantekme1 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    219
ucantekme1, 2 saat önce yazdı:

Oxy genellikle 4 ila 6 hafta içinde kullanılır ve ekstra koruyucuya gerek yok

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
AS1L, 3 dakika önce yazdı:

Oxy genellikle 4 ila 6 hafta içinde kullanılır ve ekstra koruyucuya gerek yok

hocam nedir bu abartı peki anlamış değilim yok şöyle böyle tamam enathatede vuralım sonra götü toplamakla x2 kat uğraşalım ben vücudumdaki eksiği gidermek için alıyorum proviron olsa onla ufak mglerle kurtaracağız zaten onu geçtim testo enanthate orj nerden bulucaz nasıl kombineleyeceğiz sürekli iğne iğne kesince sıkıntılar başlayacak arkadaş tutturmuş testosuz kür olmaz yağ gibide olur bal gibide olur zevklerle renkler tartışılmaz hocam adam akıllı cevap veren bir siz varsınız diğerleri hocalık taslayıp atar gider yapıyor yaşlarından utanmaları gerek ego kasıyorlar üstüne hocam yani testoyu çok baskılama yapmazmı dediğim şekilde kullansam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    219
ucantekme1, 7 dakika önce yazdı:

hocam nedir bu abartı peki anlamış değilim yok şöyle böyle tamam enathatede vuralım sonra götü toplamakla x2 kat uğraşalım ben vücudumdaki eksiği gidermek için alıyorum proviron olsa onla ufak mglerle kurtaracağız zaten onu geçtim testo enanthate orj nerden bulucaz nasıl kombineleyeceğiz sürekli iğne iğne kesince sıkıntılar başlayacak arkadaş tutturmuş testosuz kür olmaz yağ gibide olur bal gibide olur zevklerle renkler tartışılmaz hocam adam akıllı cevap veren bir siz varsınız diğerleri hocalık taslayıp atar gider yapıyor yaşlarından utanmaları gerek ego kasıyorlar üstüne hocam yani testoyu çok baskılama yapmazmı dediğim şekilde kullansam

Sana şöyle söyleyeyim dostum, konu dışı piyasadaki akla gelen bütün ürünleri kullan kür süresinde koruyucuları eksik etme ama pct yapma vücut ortalama kişiden kişiye bağlı olarak ortalama 6 ay da eski formuna dönüyor ve o 6 aylık süreçte sıkıntılar zorluklar çekiyorsun ha pct yaparsan da bu süreç 1/2 ay sürüyor ve yaşayacağın sıkıntılar daha kısa sürüyor insan vücudu kendi kendine yenileyen bir canlı soruna gelecek olursak şahsen, oxy, clen ikisini ilk yorumum da ki gibi kullan herhangi bir koruyucu ve ürün bitikten sonra pct gerek yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
AS1L, 2 dakika önce yazdı:

Sana şöyle söyleyeyim dostum, konu dışı piyasadaki akla gelen bütün ürünleri kullan kür süresinde koruyucuları eksik etme ama pct yapma vücut ortalama kişiden kişiye bağlı olarak ortalama 6 ay da eski formuna dönüyor ve o 6 aylık süreçte sıkıntılar zorluklar çekiyorsun ha pct yaparsan da bu süreç 1/2 ay sürüyor ve yaşayacağın sıkıntılar daha kısa sürüyor insan vücudu kendi kendine yenileyen bir canlı soruna gelecek olursak şahsen, oxy, clen ikisini ilk yorumum da ki gibi kullan herhangi bir koruyucu ve ürün bitikten sonra pct gerek yok

hocam yukarıdaki abartı memuru arkadaşların abartısından tedirgin oldum nac600 veya omega tribulus vs kullanayımı kür içinde zaten dht düşük testomu baskılaması için dhtnin testo seviyesini geçmesi lazım nekadar süre on nekadar süre off yapayım hocam 3 on 3 off şekli nasıl

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179
ucantekme1, 18 dakika önce yazdı:

hocam testo vurma gibi bir niyetim yok aksine vücuda testo sokarsam daha çok uğraştıracak "VÜCUDUMDA DHT HORMONU EKSİK VE AZ " 

"TANI KONMUŞ RAPORLU" - YANİ OXANDROLONUN DHT TÜREVİNİ TEDAVİ BABINDA KULLANACAĞIM ELİMDE CLENDE VAR  AMAÇ DEFİNASYON VE TEDAVİ GİBİ. KAS YAPMAK İÇİN İSTEMİYORUM TESTODA VURMAYACAĞIM ANLAMADA SORUNMU YAŞIYORSUNUZ HOCAM BİLEREK BÜYÜK YAZIYORUM DİKKATLE OKUYUNUZ.

Kim kimi anlamamış hepsini anladım sorun şu sen inandığın şeyin karşılığını olur devam et diye alamaman  böyle bir tedavi şekli yok o yüzden konuya hiç deyinmedim varsa sen bulmuş olacaksın ben bunada açığım hiç ego flanda yapmıyorum öyle algılandıysa kusuruma bakma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
Semih Erarslan, Şimdi yazdı:

Kim kimi anlamamış hepsini anladım sorun şu sen inandığın şeyin karşılığını olur devam et diye alamaman  böyle bir tedavi şekli yok o yüzden konuya hiç deyinmedim varsa sen bulmuş olacaksın ben bunada açığım hiç ego flanda yapmıyorum öyle algılandıysa kusuruma bakma

hocam ben yardım istiyorum siz saçma yorumlar yapıp azarlıyorsunuz ne dememi bekliyorsunuz siz kusura bakmayın yükseldim biraz durum bundan hallice sizin abilerim olarak beni min zararla kurtarmaya çalışmanız gerekiyor sizde deneyimizi yazarsanız sevnirim hocam nekadar on nekadar off kaç mg vs vs

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16

tahlil değerlerim bunlar bu arada bu lanet olasıca hastaneler niye dht bakmıyor anlamış değilim

1.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179
ucantekme1, 24 dakika önce yazdı:

tahlil değerlerim bunlar bu arada bu lanet olasıca hastaneler niye dht bakmıyor anlamış değilim

1.jpg

Dur dur sen napıyorsun tahlil sonuçlarında bir sıkıntın yok prolaktin düşüklüğü mutsuzluk yapar derdin o dur dopamin ihtiyacın var konuyu araştır sakın ox flan kullanma 1.5 ay sonra tekrar bir bir test yaptır prolaktini takibe alalım düşüş mü var çıkışmı doğal yoldan izleyelim napıyorsun kardeşim bu test sonucuna ne oxsan. Hiçbirşey vitamin çinko omg 3 ve dopamin arttıran durumlar ilaç deil durumları uygulayacağız. 

tarihinde Semih Erarslan tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
Semih Erarslan, Şimdi yazdı:

Dur dur sen napıyorsun tahlil sonuçlarında bir sıkıntın yok prolaktin düşüklüğü mutsuzluk yapar derdin o dur dopamin ihtiyacın var konuyu araştır sakın ox flan kullanma 1.5 ay sonra tekrar bir bir test yaptır prolaktini takibe alalım düşüş mü var çıkışmı doğal yoldan izleyelim napıyorsun kardeşim bu test sonucuna ne oxsan. Hiçbirşey vitamin çinko omg 3 ve dopamin arttıran durumlar ilaç deil durumlar. 

hocam prolaktin 28 di ben düşürdüm özellikle hiçbir fark yok emin olabilirsin dur eskileri atayım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
ucantekme1, 5 dakika önce yazdı:

hocam prolaktin 28 di ben düşürdüm özellikle hiçbir fark yok emin olabilirsin dur eskileri atayım 

hocam hiçbir tahlilde dht yok yarın özelde yaptıracam onu atacam buraya göreceğiz kesinlikle ondan bu kesin belirtileri tutuyor vücutta zaten 

1.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179
ucantekme1, 4 dakika önce yazdı:

Atma yenisi kafi hiçbirşeyin yok keyifli vakte ihtiyacın ve bunları kafada yormamaya ihitiyacın var küre flan girme ilaç kullanma beslenmene dikkat sex yap yapamıyorsan matırbasyonu abartmadan devam sonra test yaptır karşılaştır o kadar dopamin artıran durumları incele araştır uygulayabildiklerini uygula kendine iyi bak 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: kremjanti
      Yaşım 20 boyum 190 kilom 120 yarın vücut geliştirmeye başlıcam daha önceden de 3 4 aylık bir geçmişim oldu farklıı zamanlarda toplam 7 8 ay olmak üzere sağlık sorunlarından ötürü bıraktım.
      Fakat şimdi önümde engel yok ve uzun süre yapmayı planlıyorum.Öncelikle fazla yağlarım kilolarımdan kurtulup vücudumu inşa etmek istiyorum.Bu süreçte nelere dikkat etmeliyim billgilendirebilir misiniz?
    • Yazan: necmi45
      Hepinize merhabalar hocalarım yarın testo e. kürümün yanına clen ekliycem forumlarda çok okudum yan etkilerini açıkçası only testo e hiçbir yan etkisi yapmadı ve çok iyi fayda aldım şimdi hazır ramazandayken 1 ay clen kullanıp yağ oranımı 16 dan 11-12 lere indirmek istiyorum sert bir diyetle güncel
      bw 16 kilo 88 boy 187 Yardımcı olabilir misiniz dozajlarda  ve yan etkisini minumuma nasıl indiririm q10 ve taurin kullanayım diyorum ideal midir sizce ilaç 0.40 mcg çok teşekkürler şimdiden ve açıkçası uyku tutturmuyor diyenler olmuş mühendislik öğrencisiyim pek uyuyamıyorum zaten yoğunluktan işime geliyor hatta 
    • Yazan: Fkehlibar
      Merhaba, kür içeriği şu şekilde;
      test prop,1 gün arayla haftada 3 enjeksiyon 1’er ml. masteron,1 gün arayla haftada 3 enjeksiyon 1’er ml npp,1 gün arayla haftada 3 enjeksiyon 1’er ml. anavar ve winstrol günde toplam 30’ar mg (6 hafta sürecek) Beslenme;
      Sabah;
      3 yumurta yeşillik 10 gr çiğ zeytinyağı 20 gr karbonhidrat makrosu. (pirinç patlağı oluyor genelde) Öğlen;
      250 gr hindi göğüs eti 10 gr çiğ zeytin yağı yeşillik,50 gr pirinç Akşam
      250 gr hindi göğüs eti,10 gr çiğ zeytinyağı, yeşillik. Gün sonu ortalama olarak makro ve kaloriler şu şekilde; Yağ 50-55 (yumurtada da yağ makrosu olduğu için makroda 50-55 gr arası buluyor) Karbonhidrat 80-90 Protein 180-200 Toplam kalori 1700-1800 Fiziki detaylar;
      Boyun 179 kilom 80 yağ oranım 14 Haftada 6 idman. Tüm kas gruplarını haftada 2 kez çalışıyorum.
      Güncel halimde bu şekilde.

Sormak istediğim konu:
      Kürüm ve beslenmem bu şekilde yanlış bir durum var mı? Eklemem çıkartmam gereken bir şey var mı ? Hedefim olabildiğince define olmak. Tüm detayları yazmaya çalıştım.
      @rastlantisal @metinav @Semih Erarslan @Diver @SantoR @Askabar @Shinso @EmreGundi
      Çok teşekkür ederim şimdiden hayırlı ramazanlar.
    • Yazan: tesrifediyorum
      Selamlar.
      clen günlük 10-20 mg anavar yapmayı düşünüyorum 4-6 hafta Sorularım:
      Daha önce hiç roid geçmişim yok, bu dozlar sizce kür sonrası pct gerektirir mi? Küre girmeden önce ve sonra kan testi tahlillerimi yaptırmam gerekir mi ve hangi bölüm bununla ilgileniyor?  Son bir soru olarakta aldığım oxandrolone’nin ox. gibi çalıştığını nasıl anlarım?  Teşekkürler, saygılar.
    • Yazan: imsisifos
      Merhaba arkadaşlar,
      Tek başına Oxandrolone işe yarar mı ?
      PCT'ye gerek var mı ? Yan Etkileri nelerdir ? Olumlu etkileri nelerdir ? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.