Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ucantekme1

Dht - arttırma

Önerilen İletiler

ucantekme1    16

arkadaşlar heryerde dht nasıl baskılanır gibi konular var fakat DHT Hormonunu nasıl arttırabiliriz nasıl yükseltebiliriz dht değerim düşük buna bağlı olarak ereksiyon cinsel isteksizlik vs var nasıl yükseltebiliriz bir ilacı varmıdır veya bi takviyesi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asaletim    645

Dht türevi herhangi bir Steroid sana istediğini verecektir . 

Benim tavsiyem testo+masteron ile güzel bir definasyon yap , yanlış hatırlamıyorsam yağ oranin yüksekti . Hem dht seviyen yükselir , hem de yağ oranını düşürür vücudunu iyi hale getirirsin böylelikle özgüvenin yerine gelir , kürden sonra güzel bir pct yapıp yepyeni bir hayata merhaba dersin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
Asaletim, Şimdi yazdı:

Dht türevi herhangi bir Steroid sana istediğini verecektir . 

Benim tavsiyem testo+masteron ile güzel bir definasyon yap , yanlış hatırlamıyorsam yağ oranin yüksekti . Hem dht seviyen yükselir , hem de yağ oranını düşürür vücudunu iyi hale getirirsin böylelikle özgüvenin yerine gelir , kürden sonra güzel bir pct yapıp yepyeni bir hayata merhaba dersin 

hocam testom baskılanırsa mahvolurum ya pregnyl cart curt başka bişey önerebilirmisiniz hayatım düdüklendi afedersiniz çok minimum zararla kurtarabileceğim pct gerektirmeyecek yada farketmez oxandrolone vsmi kullansam acaba

tarihinde ucantekme1 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
Feng, Şimdi yazdı:

Proviron baskılar mı hatırlamıyorum

kanka sıkıntı yaratabilirde bulmak zor geçmiş olsun bu arada bildirim yeni geldi buna bağlı olarak yorgunluk halsizlik yaşıyormusun  lh fsh nekadar yükselsede yükselsin psikolejik değil bu sıkıntılar var dht den kaynaklı eminim bundan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
Feng, Şimdi yazdı:

yorgunluk halsizlik bende çok var ama ona mı bağlı bilmiyorum

kanka 1 senedir çok uğraştım bunun üstüne tez yazdım denebilir bundan kaynaklı olabilir hormonlar normal enzimler normal hiçbir sıkıntın yok herşeyin net ama bişey var dhtyide deneyeceğim göreceğiz masteron hormon baskılaması yaparmıydı bu arada 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
ucantekme1, 7 dakika önce yazdı:

hocam testom baskılanırsa mahvolurum ya pregnyl cart curt başka bişey önerebilirmisiniz hayatım düdüklendi afedersiniz çok minimum zararla kurtarabileceğim pct gerektirmeyecek yada farketmez oxandrolone vsmi kullansam acaba

Dışardan testo alırsan testin baskılanmazki , testo+masteron dedim kür olarak . Profesyonel birisi ile çalışırsan kür sonu eski doğal hormon sistemine gelirsin güzel pct ile

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
Asaletim, 2 dakika önce yazdı:

Dışardan testo alırsan testin baskılanmazki , testo+masteron dedim kür olarak . Profesyonel birisi ile çalışırsan kür sonu eski doğal hormon sistemine gelirsin güzel pct ile

hocam nasıl yani dışarıdan testosteron alınca bıraktıktan sonra pct yapmama gerekmi yok benmi yanlış anladım  hocam genetiğimde herhalde ilahi testom vs düşük iyice zorlamak istemiyorum 18  yaş değer 408 lh fsh normal ama testo düşük dht da öyle gibi bakalım ya sadece masteron kullanırsam ne olur hocam bi pct gerekirmi hocam bide clen kullanıyorum şuan only clen yanına masteron ekleniyormuş masteronu enjeksiyon alacağım bir sorun olurmu pct gerektirirmi baskılama yaparmı yaparsada klomen tamoksifen vs kurtarırmıyız pregnyl vs gerektirmeden

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dht arttırırsan saçların yavaş yavaş güzelce dökülür tekrar çıkmamak üzere.Bu işi bir ürologla görüşsen daha sağlıklı.Gördüğüm biri birşey dese pat atlayıp onu yapma potansiyelin var.Kürlerin geri dönüşü yok.Başladığın zaman bırakamıyorsun ilaçları hep seni buluyor.Biraz erken sanki ve fazla heyecan var gibi, sonradan pişman olabilirsin.Bu arada düşük dht düşük testo demişsin fakat test sonuçlarını atmamışsın.Referans değerlerinin altında ise zaten testi yaptırdığın bölüm seni ürolojiye yönlendirecektir.Kür olayında da dışarıdan aldığın testesterone ile bırakınca kolayca default ayarlara dönersin.Trenbolone tarzı ilaçlar kullanırsan o iş biraz uzayabilir.Sadece oxandrolone demişsin oda hormonlarını etkiliyor pct siz olmaz.Testosuzda kür olmaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
steroidnediryahu, Şimdi yazdı:

Dht arttırırsan saçların yavaş yavaş güzelce dökülür tekrar çıkmamak üzere.Bu işi bir ürologla görüşsen daha sağlıklı.Gördüğüm biri birşey dese pat atlayıp onu yapma potansiyelin var.Kürlerin geri dönüşü yok.Başladığın zaman bırakamıyorsun ilaçları hep seni buluyor.Biraz erken sanki ve fazla heyecan var gibi, sonradan pişman olabilirsin.Bu arada düşük dht düşük testo demişsin fakat test sonuçlarını atmamışsın.Referans değerlerinin altında ise zaten testi yaptırdığın bölüm seni ürolojiye yönlendirecektir.Kür olayında da dışarıdan aldığın testesterone ile bırakınca kolayca default ayarlara dönersin.Trenbolone tarzı ilaçlar kullanırsan o iş biraz uzayabilir.Sadece oxandrolone demişsin oda hormonlarını etkiliyor pct siz olmaz.Testosuzda kür olmaz.

hocam tutturmuşsunuz testosuz kür olmaz doktorlar malum zaten profilime bakın değerlerim var konularımda 2 cisi ben vücut geliştirme yapmıyorum mma karma dövüş sanatları yapıyorum hedefim eksikliği gidermek doktora göre düşük değer normal düzelir vs gibi geçiştirimeler yapılıyor doktorların siklememesinden buralardayız konu açıyoruz küre girmek için değil eksikliği giderecek doğal üretimi bozmayacak az biraz baskılasada pregnyl vs gerektirmeyecek klomen + tamoksifenle kurtaracağımız bir kür. ama tedavi amaçlı hani yok testosuz kür olmaz gibi yorumlar yapmayalım amacımız kür değil eksik değeri yükseltmek saçım dökülsede problem değil böyle yaşanmıyor.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet testosuz kür olmaz diye tutturduk.Dht arttırmak istemiyormusun ?

DHT nasıl oluşur biliyormusun?

Fazlaca testesteronun 5- alfa reduktaz adlı enzimle birleşmesiyle dht oluşur.

Dediklerine göre bir madde çıkarsa sana haber veririm xDDDDDDDDD

Madem biliyorsun biz tutturmuşuz testosuz kür olmaz.Kendi kafana göre yap o zaman.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
steroidnediryahu, 1 dakika önce yazdı:

Evet testosuz kür olmaz diye tutturduk.Dht arttırmak istemiyormusun ?

DHT nasıl oluşur biliyormusun?

Fazlaca testesteronun 5- alfa reduktaz adlı enzimle birleşmesiyle dht oluşur.

Dediklerine göre bir madde çıkarsa sana haber veririm xDDDDDDDDD

Madem biliyorsun biz tutturmuşuz testosuz kür olmaz.Kendi kafana göre yap o zaman.

"testosuz kür olmaz testosuz kür olmaz madem öyle körmüsün okuma yazman yokmu" önce oku sonra yorum yap ileti kasmak için boş laf salatası yapma burda insanlar faydalanıyor sizin gibilerde testosuz kür olmaz orada kür yapacağımmı yazıyor?

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
ucantekme1, 2 saat önce yazdı:

hocam nasıl yani dışarıdan testosteron alınca bıraktıktan sonra pct yapmama gerekmi yok benmi yanlış anladım  hocam genetiğimde herhalde ilahi testom vs düşük iyice zorlamak istemiyorum 18  yaş değer 408 lh fsh normal ama testo düşük dht da öyle gibi bakalım ya sadece masteron kullanırsam ne olur hocam bi pct gerekirmi hocam bide clen kullanıyorum şuan only clen yanına masteron ekleniyormuş masteronu enjeksiyon alacağım bir sorun olurmu pct gerektirirmi baskılama yaparmı yaparsada klomen tamoksifen vs kurtarırmıyız pregnyl vs gerektirmeden

Dışarıdan testo almayi bırakınca profesyonel birisi ile pct yaparsan eski testona kavuşursun %99

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
Asaletim, 24 dakika önce yazdı:

Dışarıdan testo almayi bırakınca profesyonel birisi ile pct yaparsan eski testona kavuşursun %99

Hocam ben yanlış anlamışım fakat pregnyl vs tarzı durumlardan sorunu oxandrolla çözmeyi deneyeceğim min zararla testo uğraştırır beni 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216
ucantekme1, 3 saat önce yazdı:

arkadaşlar heryerde dht nasıl baskılanır gibi konular var fakat DHT Hormonunu nasıl arttırabiliriz nasıl yükseltebiliriz dht değerim düşük buna bağlı olarak ereksiyon cinsel isteksizlik vs var nasıl yükseltebiliriz bir ilacı varmıdır veya bi takviyesi

Çinko + magnezyum, Kreatin, hayvansal yağlar (kırmızı et ve beyaz et tüketilmeli bilhassa), stresten uzaklaşma, meyve şekeri vs, ağırlık çalışmak (bilhassa kısa ama sert antrenmanlar), sigara ve alkolden uzak durmak, mineral dengesini oturtmak (natura supreme for man tavsiyemdir. İçinde ginseng de var.) vs vs vs

Bunlar dht bağlı olarak cinsel isteğini artıracak şeyler.

Ama bak genel olarak tez canlı biri olduğunu düşünüyorum. Bu iş ha dediğinde O L M A Z. 

2 - 3 ay düzen tutturup devam etmelisin. 

Ayrıca senin kortizol sorununda var. Tüm bunlar için doktora gitmelisin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Çinko + magnezyum, Kreatin, hayvansal yağlar (kırmızı et ve beyaz et tüketilmeli bilhassa), stresten uzaklaşma, meyve şekeri vs, ağırlık çalışmak (bilhassa kısa ama sert antrenmanlar), sigara ve alkolden uzak durmak, mineral dengesini oturtmak (natura supreme for man tavsiyemdir. İçinde ginseng de var.) vs vs vs

Bunlar dht bağlı olarak cinsel isteğini artıracak şeyler.

Ama bak genel olarak tez canlı biri olduğunu düşünüyorum. Bu iş ha dediğinde O L M A Z. 

2 - 3 ay düzen tutturup devam etmelisin. 

Ayrıca senin kortizol sorununda var. Tüm bunlar için doktora gitmelisin.

hocam yarın randevm var 11de tahlil vs yaptıracağım durumu anlatıp fakat genelde böbrek üstü bezi ameliyatı yapıyorlar bayağı sıkıtı işler cushing sendromu varsada 45 50 günde teşhis konuyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632

Daha yaşın küçük, belki sen 20 li yaşlarına geldiğinde DHT üretimin birden artacak, bunu bilemezsin ancak DHT den kaynaklı bir ereksiyon problemin varsa düşük doz arimidex + proviron ya da sadece proviron alabilirsin

Proviron DHT türevi bir ilaç ve  FSH ve LH üzerine etkisi yok denecek kadar az

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Eyzel2
      Abilerim kardeşlerim selamlar merak ettiğim bir konu var da saç dökülmesinden muzdaribim dht baskılayıcı bir takviyeden bahsediliyor saç dökülmesini engellemek için kürde yada only Testo yaparken dht baskılanmak aşınacak verimi düşürür mü bilginiz var mı ? 
    • Yazan: Nynex
      Kür içerisindeyken saç dökülmesini önleme amaçlı ketokonazol gibi dht baskılayıcılar ve dutasterid gibi hem dht baskılayıcı hemde prostatın büyümesini engelleyen ilaçların kullanılması kürü baltalar mı? Konuya hakim hocalarım cevaplarsa sevinirim önemli bir konu olduğunu düşünüyorum. Soruma ek olarak bu ilaçların 5 alfa redüktaz inhibütörü olmasından kaynaklı olarak testonun dht ye dönüşmesini engelledikleri için mantıken kürün etkisini öldürebileceğini düşündüm acaba doğru mantık mı? Çünkü testosteronun dokulara aktif bir şekilde etki edebilmesi için dht ye dönüşmesi şart! Ve bu ilaçlar bunu engellemiş oluyor.
    • Yazan: tanrınıngazabı
      Merhabalar, 500mg testesteron cypionate kullanıyorum haftalık. Kür öncesi saç dökülmem yoktu. Küre başlar başlamaz elime saçlarım avuç avuç gelmeye başladı. Kan testimde vitamin mineraller referans aralıkta. 5mg Finasterid tablet içtiğimde saç dökülmem aniden duruyor ancak cinsel işlev direkt 0 a iniyor ölüyor. DHT olmadığından dolayı cinsel istek ereksiyon vs tamamen yok oluyor depresifleşiyorum mallaşıyorum. Hem saçlarımı kaybetmeden hem de cinselliğimi kaybetmeden yok mudur bu işin çözümü?
    • Yazan: marcusruhl
      Saçlarım genetik olarak böyle yanlari ve ortalari seyrelmeye basladi vitamin eksikliği olsun stres olsun... döktü ve daha da ilerlemesini istemiyorum Şuan aktif olarak kür başlangıcını yaptım, yan etkileri arasında saç dökülme de var biliyorsunuz ki. Ben bu süreci nasıl yönetebilirim veya yan etkiler ne zaman başlar? Finasterid, Minoxil vs ilaçları okudum forumda kür içinde herhangi bir hormonu reseptorü vs. baskılar bu süreci olumsuz etkiler mi. Saçlarım şuan dökülmüyor yaklaşık 2 senedir böyle seyrek.   
    • Yazan: MtnNC
      Öncelikle herkesin özü aynı olsada genetiği ve vücudunda işleyiş aynı değildir. Buna bir çok etken etki eder. Beslenme, psikoloji, yetiştirilme tarzı, anne babadan gelen epigenetik bir çok şey gibi. Bazı insanlar yese de kolay kilo alamaz gelişemez bazıları çabuk yağlanır hızlı büyür hacimlenir. Bunlarıda etkileyen bir çok mekanizma var. Çok fazla steroid geçmişim yok 3 kere kür yaptım toplamda ve 19nor grubu hariç bide bir kaç tanesi hepsini merak edip denedim. Vücudumda etkileri merak ettim.
      Ben kendimden bahsedeyim çocukluğum komple zarganalıkla geçti. Yaş 30 olunca biraz yağlandık topladık vs vs. Şimdi vücut geliştirme hevesine girdik. İlk kürüm testo bolde sonradan oxandrolon ve winstrol ekledim merak edip orası ayrı. İlk kürümde 500 test 500 bolde ile hiç hacim alamadım sonra 750 e çıkardım yine sonuç alamadım iştah biraz artınca 3-4 kilo aldım 2 ayda. Spor geçmişim var gücüm yerinde fakat gelişim çok az. İlaçlardan şüphe edip test yaptırdım. İlaçlar çalışıyor sorun yok sorunu forum forum gezip redditte araştırdım.
      Boldenon yarı yarıya östrojene aromatize olur diyorlar ama hikaye elemanın biri düşük östrojen belirtilerini fark edip sürekli test yaparak boldenon kaynaklı olduğunu anlayıp belgelemiş. Yani düşük östrojene sebebiyet veriyor. Neyse bolde kesilince ben 3-4 kiloyu o zaman aldım zaten. Neyse 2. Kür çok hırslandım bişeyler denemeliyim Primobolan anapolon yüklendim eczacı bir arkadaştan bide testo enanthat aldım. Dedim ampül ampül çakıcam.
      Millet primobolanla 8-10 kilo alır anapolonla gücünü 2 e katlar ben ölüyorum ağırlıklar düşüyor falan bi gelişme yok 2 ay olmuş 1-2 kilo almışım oda o kadar yemek spor dinlenme bunların hiç mi hatırı yok. Neyse yine girdim forumlara Dht türevi steroidlerin östrojenle nasıl rekabete girdiğini östrojeni çökerttiğini dinledim. Östrojen olmadan ne libido ne gelişim olur. Benimde libido çok düşmüştü 2 kürde de. Haftada 1 zor atarım öyle bi duruma geldim. Neyse vücudumu tanıdım öğrendim.
      Benim vücut zor yağlanıyor ve östrojenim az. Yeterli aromatizasyon gerçekleşmiyor sebebini bilmiyorum tam olarak tahmini gidiyorum. Bu kürde dedim kolay aromatize olan testosteron türevlerini seçeyim. Yüksek doz testosteron enantat ve danabol girdim. Aşırı sulanma meme ucu hassasiyet oluşursa östrojene müdehale ederim. Ufak dozlarda primo atarım veya temoxifen tarzı ilaçlarla bastırırım. Mümkün olduğunca östrojene müdehale etmeyip gelişim için tatlı noktalarda bırakıcam. Çoğu insanın jinekomasti belasıdır. Çünkü vücut yağları fazla ve aromatizasyon sıkıntısı çekmiyor.
      Bu insanlara Dht türevi steroidler güzel kombinlenirse harika etkiler yapıyor. Ve anti östrojen almadan ilerleyebilirler. Sadece kendilerini gözlemlemesini bilecekler doz azaltıp çıkarabilirler kür içinde. Umarım bu durumumdan bir şeyler öğrenip faydalanır arkadaşlar. Ben şuan 750 test 20mg danabol devam ediyorum.
      Biliyorum ki çok yüksek dozlar gerekmiyor gelişim için. Gerisini doğru beslenme antrenman iyi dinlenme hallediyor. Bu ilaçlarda mucize değil yinede zaman ve çaba gerekiyor.
      Sağlıklı mutlu günler dilerim.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.