Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Balkan1972

Tartıda kilo dusememek ?

Önerilen İletiler

Balkan1972    0

Testo enanthate 500 mg

50 mg winstrol 

armidex 3 gunde 1

Cok sıkı beslenme ve idman yapmama ragmen birtürlü tartıda kilo düsemiyorum hep sabit 96 95 kg lerdeyim bunun sorunu ne olabilir armidexi arttırmalımıyım

only testo olarak define ve yag yakmayı hedefliyorum

6 haftadayım kürde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

fatman    28
Balkan1972, 1 saat önce yazdı:

Testo enanthate 500 mg

50 mg winstrol 

armidex 3 gunde 1

Cok sıkı beslenme ve idman yapmama ragmen birtürlü tartıda kilo düsemiyorum hep sabit 96 95 kg lerdeyim bunun sorunu ne olabilir armidexi arttırmalımıyım

6 haftadayım kürde

Selamlar hocam bende 140kgda basladim kure 2 ayda 138e indim ama belim kuculup kollarim buyuyordu buna takilma olculerini al kol ve belden ilerle ve aynadan anlarsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
painsever    17
Balkan1972, 3 saat önce yazdı:

Testo enanthate 500 mg

50 mg winstrol 

armidex 3 gunde 1

6 haftadayım kürde

Arimidexi bi ben bulamıyorum sanirim nereye sorsam yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatman    28
painsever, 45 dakika önce yazdı:

Arimidexi bi ben bulamıyorum sanirim nereye sorsam yok

ben 1 hafta önce aldım 2 3 farklı eczaneye sor yoksa depodan istet.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
Balkan1972, 5 saat önce yazdı:

Testo enanthate 500 mg

50 mg winstrol 

armidex 3 gunde 1

6 haftadayım kürde

Birincisi testo 3 çeşit ester vardır. Genel de pro definasyon, enant bulk kullanılır cyp çok tercih edilmez. Bence pro ile yapsaymışın. İkincisi bu iki ürün yetersiz geldiğini görülüyor o yüzden senle ilgili detaylı bilgi sahibi olmadığım için varsayarak mg düşürerek tiromel ve clean tarzı eklemeler yapabilirsi üçüncüsü bu küründe sürekli Arimidex almanı anlayamadım son olarak wistrol için 6 hafta üzeri kullanımlar karaciğer toksitesi ve DHT kaynaklı saç dökülmesine neden olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Balkan1972    0
AS1L, 26.06.2021 - 00:24 yazdı:

Birincisi testo 3 çeşit ester vardır. Genel de pro definasyon, enant bulk kullanılır cyp çok tercih edilmez. Bence pro ile yapsaymışın. İkincisi bu iki ürün yetersiz geldiğini görülüyor o yüzden senle ilgili detaylı bilgi sahibi olmadığım için varsayarak mg düşürerek tiromel ve clean tarzı eklemeler yapabilirsi üçüncüsü bu küründe sürekli Arimidex almanı anlayamadım son olarak wistrol için 6 hafta üzeri kullanımlar karaciğer toksitesi ve DHT kaynaklı saç dökülmesine neden olabilir.

Arimidexi östrojen yükselmesini engelleyerek su tutmamasını saglıyorum

testo olarakta yakınım irandan testo enanthate getirdi o yuzden merdivenaltı testo prop kullanmak istemedim E2 dengeleyerekte hedefime ulaşırım diye dusundum

tiromel icin ise 100 mcg levotiron  50 mcg tiromel uygun olurmu 

winstrolu 4 hafta toplamnda kesicem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.