Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Leepriest35

Ani psikolojik dengesizlkler tavsiye

Önerilen İletiler

Leepriest35    736

Merhabalar şuan TRT dozunda gidiyorum tedavi süreci vs asıl sorunum ani psikolojik değişikler insanların bakışları sözleri çok kafamda kuruyorum çok alıngan olmaya başladım bazen çok mutlu bazen çok mutsuz oluyorum aslında bundaki ana etken çevremi iyice kendimden soyutlamisim olmam olabilir en ufak bir aksilik de moralim bozuluyor kendimi çok yipratigimi düşünüyorum tavsiyelerinize ihtiyacım var teşekkürler...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.331
Leepriest35, 2 dakika önce yazdı:

Merhabalar şuan TRT dozunda gidiyorum tedavi süreci vs asıl sorunum ani psikolojik değişikler insanların bakışları sözleri çok kafamda kuruyorum çok alıngan olmaya başladım bazen çok mutlu bazen çok mutsuz oluyorum aslında bundaki ana etken çevremi iyice kendimden soyutlamisim olmam olabilir en ufak bir aksilik de moralim bozuluyor kendimi çok yipratigimi düşünüyorum tavsiyelerinize ihtiyacım var teşekkürler...

Üstat selamlar.

Anlattığın şeyler yüksek östrojen, yüksek prolaktin ve veya düşük testosteron belirtileri. 

Bir test daha yaptırman gerekecek...

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
rastlantisal, 1 dakika önce yazdı:

Üstat selamlar.

Anlattığın şeyler yüksek östrojen, yüksek prolaktin ve veya düşük testosteron belirtileri. 

Bir test daha yaptırman gerekecek...

En yakın tarihte yaptıracağım. Teşekkürler abi ama libido ve ereksiyon sorunun yok bendeki biraz dengesizlik gibi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.331
Leepriest35, 10 dakika önce yazdı:

En yakın tarihte yaptıracağım. Teşekkürler abi ama libido ve ereksiyon sorunun yok bendeki biraz dengesizlik gibi.

Bunlar olmadan da olabiliyor. Testosteron çok yüksek, östrojen de normal bir insana göre çok yüksek, normale göre biraz yüksek prolaktin tam şu dediğini ereksiyon problemsiz yapar. Yada yarım dostinex ve 1 antiaromatizer iç. Bak bakalım yarın durum düzeliyor mu?

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154

Bir klinik psikoloktan Bilişsel Terapi almanız problemi büyük ölçüde düzeltecektir. İleri dönemdeki yaşam konforuna da inanılmaz katkı sağlayacaktır. Başvuracağınız psikoloğu iyi araştırın. Eğitimlerine,kariyerine katılmış olduğu sunumlara, hangi üni den mezun olduğuna bakın. Uzmanlık alanı klinik terapi,bilişsel terapi, bireysel psikoterapi,cinsel terapist gibi ayrıntıları içeren birini bulmaya çalışın. Doğru kişiyi bulduğunuza emin olamadıysanız hemen terketmeyin. En az 3 seans şans tanıyın. Eğer terapist size devam edecek motivasyonu sağlayamıyorsa o zaman başka bir terapist arayışına girin. Yaşamınız için vücut geliştirmeden daha faydalı bir süreç olacağına eminim.

Duygularımız hormonlarımıza doğrudan bağlantılı. Hormon seviyeniz mükemmel olsa bile moraliniz bozukken enerjiniz düşebilir. Duygularınız üzerinde hakimiyet kurmak yaşamınızı baştan aşağı değiştirecek. 

Her insanın yaşamında ilgilendiği bir spor dalının yanında düzenli terapi olmazsa olmaz. Psikoloğa gitmek toplumumuzda deli olarak nitelendiriliyor. Topluma kulak asmayın. Deneyin ve hayatınıza ne kadar olumlu katkıları olacağını kendiniz tecrübe edinin. Bu arada psikaytri ve psikolok ayrımını sakın gözden kaçırmayın. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
JokerJoker, 9 dakika önce yazdı:

Bir klinik psikoloktan Bilişsel Terapi almanız problemi büyük ölçüde düzeltecektir. İleri dönemdeki yaşam konforuna da inanılmaz katkı sağlayacaktır. Başvuracağınız psikoloğu iyi araştırın. Eğitimlerine,kariyerine katılmış olduğu sunumlara, hangi üni den mezun olduğuna bakın. Uzmanlık alanı klinik terapi,bilişsel terapi, bireysel psikoterapi,cinsel terapist gibi ayrıntıları içeren birini bulmaya çalışın. Doğru kişiyi bulduğunuza emin olamadıysanız hemen terketmeyin. En az 3 seans şans tanıyın. Eğer terapist size devam edecek motivasyonu sağlayamıyorsa o zaman başka bir terapist arayışına girin. Yaşamınız için vücut geliştirmeden daha faydalı bir süreç olacağına eminim.

Duygularımız hormonlarımıza doğrudan bağlantılı. Hormon seviyeniz mükemmel olsa bile moraliniz bozukken enerjiniz düşebilir. Duygularınız üzerinde hakimiyet kurmak yaşamınızı baştan aşağı değiştirecek. 

Her insanın yaşamında ilgilendiği bir spor dalının yanında düzenli terapi olmazsa olmaz. Psikoloğa gitmek toplumumuzda deli olarak nitelendiriliyor. Topluma kulak asmayın. Deneyin ve hayatınıza ne kadar olumlu katkıları olacağını kendiniz tecrübe edinin. Bu arada psikaytri ve psikolok ayrımını sakın gözden kaçırmayın. 

Çok sağolun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
Leepriest35, 1 saat önce yazdı:

İnsanların gerçek yüzlerine üst üste denk gelmiş olabilirsin kafaya çok takma sayı mız her geçen gün azalıyor 🙂 plansız kalmış olabilirsin kendine büyük hedefler koy ve buna ulaşmak içinde yanında seni ona yaklaştırak veya ona varana kadarki geçen süreçde zamanını verimli keyifli oyalıyacak küçük küçük hedefler gerçekleştir.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.331

Canlar NOR19 grubu kürlerin peşi sıra olabiliyor bu. Dediğim gibi kürde yeniyim ama sporda eskiyim. Çevremce sevilir sayılırım. NOR19 grubu kullananlarda bunu gözlemledim. Buna kendim de dahilim. Çok uzun sürmüyor. 2 aya bir şey kalmıyor onu da diyeyim.

Ben normalde çok sinirli biri idim. 30lu yaşların başında bunu yendim. Çok sinirlendiğimde tepki vermeden önce ona kadar sayıyorum. Çok işe yarıyor tavsiye ederim.

@Leepriest35 aşırı kıskançlık, kurgusal kuruntular, o olay öyle olduysa kesin bu böyledir gibi kötüye yormalar, uç noktada duygusallık ile uç noktada öfke arasında gidip gelme.

Bunlar oluyor mu?

@Vural2aynı soru senin içinde geçerli.

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
rastlantisal, 11 dakika önce yazdı:

Canlar NOR19 grubu kürlerin peşi sıra olabiliyor bu. Dediğim gibi kürde yeniyim ama sporda eskiyim. Çevremce sevilir sayılırım. NOR19 grubu kullananlarda bunu gözlemledim. Buna kendim de dahilim. Çok uzun sürmüyor. 2 aya bir şey kalmıyor onu da diyeyim.

Ben normalde çok sinirli biri idim. 30lu yaşların başında bunu yendim. Çok sinirlendiğimde tepki vermeden önce ona kadar sayıyorum. Çok işe yarıyor tavsiye ederim.

@Leepriest35 aşırı kıskançlık, kurgusal kuruntular, o olay öyle olduysa kesin bu böyledir gibi kötüye yormalar, uç noktada duygusallık ile uç noktada öfke arasında gidip gelme.

Bunlar oluyor mu?

Evet abi tam bahsettiğin duyguları yaşıyorum şuanda.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.331
Leepriest35, 4 dakika önce yazdı:

Evet abi tam bahsettiğin duyguları yaşıyorum şuanda.

Kesinlikle NOR19 şeysi bu :)

bir tam antiaromataz, yarım dostinex seni en geç 2 güne normalleştirir. İlerleyen günlerde gene olursa bu sefer hormon testi yaptır ne fazla ne eksik buna göre bir şeyler söyleyelim.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
rastlantisal, 9 dakika önce yazdı:

Kesinlikle NOR19 şeysi bu :)

bir tam antiaromataz, yarım dostinex seni en geç 2 güne normalleştirir. İlerleyen günlerde gene olursa bu sefer hormon testi yaptır ne fazla ne eksik buna göre bir şeyler söyleyelim.

Teşekkürler abi 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Bende son zamanlarda böyleyim abi , aslında sadece ben değil herkes böyle .

Alım gücü git gide düşüyor , herkes git gide daha sinirli,stresli oluyor , refah seviyesi düşüyor , ülkenin belli bir kesimi hariç diğer kalan kesimdeki herkes psikolojik düşüşte .. 

Kuzenim bu sene marmara hukuktan mezun oldu staja başladı , 10 aydır maaş almıyor , adam maaş falan vermicem istemiyorsan kapı şurada bir sürü staj için başvuran var gözünün yaşına bakmam demiş :D

Bir diğer kuzenim ise İrlanda ya gitti , 4 ayda sadece kuryelik yaparak araba aldı 1700 e (Türkiye de aynı araba 27-35k) :D

Ayak üstü içimi döktüm kusura bakmayın çok doluyum

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi
  • Beğen 6

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.331
Feng, 2 saat önce yazdı:

Deca asiri etkiliyor gercekten benim degerlerim surekli iyi aralikta olmasina ragmen hayatimda en duygusal oldugum ve asiri paranoya yasadigim donemdi

Son enjeksiyondan sonra PCT de doğru yapıldı ise azami 2 ay sürüyor bu durum. Sonra dinginlik geliyor ve hayat normalleşiyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.331
Feng, 18 dakika önce yazdı:

Evet evet ama kur esnasi icin soyledim

Kürün 3. haftasından sonra yükselerek başlıyor. Öyle ki kademe kademe yükseldiği için "lan ne oluyoruz" diyemeden kendini girdabın içinde buluveriyorsun. :)

O yüzden NOR19 grubu küre girilirken aile ve yakın çevre muhakkak uyarılmalı. Arada birinin durumu hatırlatması çok iyi olabilir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Prolaktin yükselmesi (sınır değerlerin üzerine çıkması şart değil) bu tür sorunlara yol açabiliyor. Zaten çok  yükseldiğinde ereksiyon sorunu ve cinsel isteksizlik başlıyor.

Bir diğer konu da @Asaletim 'in bahsettiği gibi içinde bulunduğumuz koşullar. Normal bir insanın bu şartlarda sağlıklı kalması, psikolojisini düzgün tutabilmesi, kısacası delirmemesi mucize zaten.

Seversiniz sevmezsiniz, Yılmaz Özdil'in bugün ki köşe yazısı ne 1 eksik ne 1 fazla abartılmamış bir hikayeden bahsediyor. Sabah sabah okuduğumda tüm moralim bozuldu, çünkü tüm ülkede durum aynı. Baba veya anne olup o yazıyı okuyan hiç kimse  ya benim başıma da böyle bir şey gelirse diye düşünmeden edemez.

Herkes sinir küpü, kimse yaptığı işten, iş yerine verdiği emeğin karşılığı olarak aldığı maaştan memnun değil. Tavuk göğsü 32 lira ama  daha da vahimi birini öldürmenin bedeli 210 TL (Bknz Yılmaz Özdil köşe yazısı)

Velhasıl bu durumda bende psikolojimi sağlam tutamıyorum, insan olmaktan utanıyorum bazen, ülkenin durumundan, insanların bu hale gelmesinden, tahammülsüzlüklerinden, hiç bir şey bilmeyip her şey hakkında yorum yapmalarından, cahil cesaretlerinden bıktım/bıktık. Kimse mutlu değil ki psikolojisi düzgün olsun.

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154

Ülkenin %60 kesimi asgari ucretli çalışan,dar gelirli,geçim sıkıntısı çeken insanlardan oluşuyor. Siz bu yüzdenin dışında olsanız bile muhakkak bir yakınınız, arkadaşınız bu durumun içinde. Buda yaşamınıza doğrudan etki ediyor. Gelişmiş ülkelerde bu oran %3-5 tir ki o maaşı da mülteciler fln hizmet sektöründe alır. Malesef gelişmiş bir ülkede yaşamıyoruz.

@Leepriest35 yaşadığınız duygular kaygı bozukluğu. Her insan yaşamı boyunca depresif dönemler geçirir,kaygı bozukluğu yaşayabilir. Bu beklenilir ve doğaldır. Eğer duygularınızla ve kaygılarınızla nasıl başa çıkılır öğrenemezseniz: rahatsızlığınız ileri dönemlerde; anksiyete,OKB,uyumsuzluk,panik atak gibi daha belirgin hale gelecektir. Kaygılarınız dönem dönem sıfırlanıp tekrardan daha coşkulu bir şekilde geri dönüş yapar. Birkaç hafta sonra iyi hissediyorum diyip gözardı ederseniz probleminiz asla çözülmez.

Steroidlerin psikoloji üzerinde etkili olduğu zaten biliniyor. Ama kullandığınız ilaçlar; kaygı bozukluğu yaşamanızdaki tek etken olmayabilir.

tarihinde JokerJoker tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatman    28
rastlantisal, 15 saat önce yazdı:

Bunlar oluyor mu?

ben de şuan kürdeyim yüksek mg tren ve testo kullanıyorum aşırı duygusal ve aşırı sinirliyim tam bahsettiğini gibi 3günde 1 yarım armidex günlük 60mg çinko kullanıyorum nasıl sabitlemek gerekir acaba yakın zamanda test vermekte fayda var prolaktin için 2 haftada 1 yarım tablet cabaser kullanıyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.