Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Silof98

Steroid ve sivilce

Önerilen İletiler

Silof98    7

Arkadaslar merhaba ben kürde 5. Haftamdayim kilo aliyorum agirliklarim artiyor  testestoron masteron ve trenbolon giriyorum kürde  fakat yüzümde 1 tane bile sivilce yokken şuan yüzümün yarisi sivilce doldu bir tanesi geciyor digeri cikiyor ve 5 haftada bu kadar olduysa 12 haftada ne kadar olur tedirgin oluyorum açıkçası   Not çok su içiyorum 6 litre yeşillik tüketiyorum 1 öğün günde en az

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asaletim    645

1) alt ast yükselmiş olabilir 

2) dht den dolayı olabilir 

Alt ast yükselince yani karaciğer kötüye gidince sivilcelenme olabiliyor genelde sırta vurur bunun etkisi .

Dht yüksekliğinde de genetiğin yatkinsa ciltte yağlanma, sivilcelenme , burunda siyah nokta , saç dokulmesi vs. Olabilir

Alt ast dan kaynaklı ise nac900 uyumadan 1 tablet

Dht den kaynaklı ise dht yi düşürme bence kürün etkisi azalabilir onun yerine clindoxyl alıp her gece uyumadan önce tüm yüzüne iyice yedire yedire sürüp yüzünü yikadaman öyle uyu 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Silof98    7
Asaletim, 2 saat önce yazdı:

1) alt ast yükselmiş olabilir 

2) dht den dolayı olabilir 

Alt ast yükselince yani karaciğer kötüye gidince sivilcelenme olabiliyor genelde sırta vurur bunun etkisi .

Dht yüksekliğinde de genetiğin yatkinsa ciltte yağlanma, sivilcelenme , burunda siyah nokta , saç dokulmesi vs. Olabilir

Alt ast dan kaynaklı ise nac900 uyumadan 1 tablet

Dht den kaynaklı ise dht yi düşürme bence kürün etkisi azalabilir onun yerine clindoxyl alıp her gece uyumadan önce tüm yüzüne iyice yedire yedire sürüp yüzünü yikadaman öyle uyu 

Nac900 kür başından beri aliyorum haftaya kan testi yaptıracağım benim sirtimda cikmiyor yüzümde çıkıyor ergenliktede ayni sekilde cikiyordu şuan sanki ergenlige geri dondum genetik yatkinligim var evet hemde çok 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Bende 40 yaşında ergenliğe döndüm ama aksine benim ergenlikte hiç sivilce problemim olmamıştı.

Ne zaman Cypionatı bırakıp sustanona başladım cilt yağlandı ve kollarımda omuzlarımda sivilceler çıktı. Hala uğraşıyorum ama bayağı azalıp küçüldüler.

@rastlantisal dosttan aldığım beyaz standart sabun tavsiyesi bir hayli işe yarıyor. Her gün duş alırken sadece beyaz sabun kullanıyoruz. Senin yüzünde olduğu için günde 2-3 defa beyaz sabun ile yüzünü yıkayıp yağlardan arındırabilirsin. İlk başta evet cilt kuruymuş gibi geliyor istediğimiz de o zaten, yağın deriden uzaklaşması ve cildin kuruyup sivilcelerin büyümesini/çoğalmasını engellemesi.

Ben bir de forumda metin hocanın bir konusunda denk gelmiştim,  Isırgan tohumu yağı kapsülü aldım. Cilt lekeleri, cilt problemleri için kullanılıyor. Sivilcelerini öyle geçirdiğini belirtmişti.

Eğer sabun ile bir gün duş almayı es geçersem yine sivilceler merhaba demeye başlıyorlar bilgin olsun :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tamamen kendi deneyimlerime dayanarak söylüyorum bir ara saç dökülmesi için DHT blocker kullandım kürde ve normal zamanda ne sivilce ne yağlı cilt hiç birşey olmadı sonra cinsel yan etki olunca bıraktım patır patır sivilce atmaya başladım kulak kiri aşırı çoğaldı gün içinde top olup kendi düşüyor o derece sende Masteron var dht türevi testo da DHT ye dönüyor senin sıkıntı DHT

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
aylardanKASIM, 2 saat önce yazdı:

Tamamen kendi deneyimlerime dayanarak söylüyorum bir ara saç dökülmesi için DHT blocker kullandım kürde ve normal zamanda ne sivilce ne yağlı cilt hiç birşey olmadı sonra cinsel yan etki olunca bıraktım patır patır sivilce atmaya başladım kulak kiri aşırı çoğaldı gün içinde top olup kendi düşüyor o derece sende Masteron var dht türevi testo da DHT ye dönüyor senin sıkıntı DHT

DHT blocker olarak ne kullandınız hocam ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.237
aylardanKASIM, 3 saat önce yazdı:

Kulak kiri olayının çözümü E vitamini. Her enjeksiyonun içine 1ml E vitamini dahil edin. Kulak kiri konusu normale dönecektir. E vitamini şişeleri 2ml. Ben pazartesi enjeksiyonuna yarısını çekip, diğer yarısını perşembe enjektörüne çekiyorum ve buzdolabına koyuyorum. Bu sayede ne ödem ne de enjeksiyon ağrısı yaşamazsınız.

DHT Blocker konusu çok tehlikeli. Deca dickten sonra sanıyorum kelleşmek istemeyenlerin yeni kabusu olacak. Blocker kullanıp sonra normale dönemeyen insanlar var. Sivilce çıkan bölgeler için pomatlar da var. Metin Hocam bir yazısında bahsediyordu ama şimdi arayarak bulamadım adını. 

Eğer karaciğer enzimlerin normalse beyaz sabun işini çözecektir. Sabunlandığında cildini kontrol et. Hala yağlılık hissi varsa tekrar sabunlan. Yüzünü günde 2 kere beyaz sabunla yıkayabilirsin. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm, 22 saat önce yazdı:

DHT blocker olarak ne kullandınız hocam ?

Dudasterid

rastlantisal, 22 saat önce yazdı:

Kulak kiri olayının çözümü E vitamini. Her enjeksiyonun içine 1ml E vitamini dahil edin. Kulak kiri konusu normale dönecektir. E vitamini şişeleri 2ml. Ben pazartesi enjeksiyonuna yarısını çekip, diğer yarısını perşembe enjektörüne çekiyorum ve buzdolabına koyuyorum. Bu sayede ne ödem ne de enjeksiyon ağrısı yaşamazsınız.

DHT Blocker konusu çok tehlikeli. Deca dickten sonra sanıyorum kelleşmek istemeyenlerin yeni kabusu olacak. Blocker kullanıp sonra normale dönemeyen insanlar var. Sivilce çıkan bölgeler için pomatlar da var. Metin Hocam bir yazısında bahsediyordu ama şimdi arayarak bulamadım adını. 

Eğer karaciğer enzimlerin normalse beyaz sabun işini çözecektir. Sabunlandığında cildini kontrol et. Hala yağlılık hissi varsa tekrar sabunlan. Yüzünü günde 2 kere beyaz sabunla yıkayabilirsin. 

DHT siz okadar kaldım bunaldım ki DHT yan etkilerini yağlı cilt sivilce agresiflik kıllanma vs vs beni mutlu etmeye başladılar yüzümde kocaman çıban çıksın DHT me birşey olmasın o derece pişman oldum 😁

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Silof98    7

Sivilce harici aşırı terlemede var günde 3 kez tişört ve ic camasiri degistiriyorum spor salonundayken hatta herkes bana bakiyor sanki  yagmurda islanmisim gibi gittigim yerlerde arkamdan iz birakiyorum ter ile 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.237
Silof98, 48 dakika önce yazdı:

Sivilce harici aşırı terlemede var günde 3 kez tişört ve ic camasiri degistiriyorum spor salonundayken hatta herkes bana bakiyor sanki  yagmurda islanmisim gibi gittigim yerlerde arkamdan iz birakiyorum ter ile 

Üstat kullandığın şeyler metabolizmanı hızlandırıyor. Deca, enhantate küründe bende saçma sıcaktım :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Silof98    7
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Üstat kullandığın şeyler metabolizmanı hızlandırıyor. Deca, enhantate küründe bende saçma sıcaktım :) 

Benim metobolizma heralde isik hizina ulasti  su icmesem demekki hakki rahmetime kavuşurum akşama😀

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: turhanoğlu
      Öncelikle merhabalar
      Uzun zamandır düşündüğüm bir durum için yazıyorum. Ben gün aşırı 0.5 sustanon kullanıyorum. 
      Bu sivilce belasından kurtulamadım bir türlü. Çok değil tek tük sivilceler var sırtımda ama sürekli tekrarlıyor ve lekeleri geçmiyor sanki hala sivilce varmış gibi lekeleri kalıyor sırtımda. 2 ay önce kolumda çıkan sivilce lekeleri bile geçmedi. 
      Anabolik kullanmadan önce böyle bir durum yoktu.
      Sustanondan kaynaklı hormon dalgalanması vs diyebilirsiniz durum böyle değil. Ben tek ester de çok uzun süre kullandım sustanona geçince büyük miktarda sivilcelerim geçti. Sterillikten kaynaklı sanırım. Şimdi arkadaşlar internette gördüğümüz fenomen sınıfında olan arkadaşlarımız ne kullanıyor ki ciltleri bu kadar temiz. Biz neyi eksik yapıyoruz neyi fazla yapıyoruz. 
      Ben nac kullandığım zaman alt ast değerlerim yükseliyor ne hikmetse.
      Ki kan değerlerinde alt ast normal değerlerde iken de sivilce sorunu devam ediyor. Ciğerlerden gelen bir durum değil. Temizlik konusuna oldukça dikkat eden biriyim o yüzden de değil. Uzattım biraz da bunun çözümü nedir ne yapmak gerek krem falan ben etki edeceğini düşünmüyorum yok mu aramızda bu sorunları yaşayıp çözüm bulan.
      Yada internette gördüğümüz fenomen arkadaşların ne gibi taktik uyguladığını bilen. @metinav
      Saygılar.
    • Yazan: Nynex
      Arkadaşlar  ben testo e ve boldenon küründeyim ancak sol göğüste bir haftadır hassasiyet ve hafif acıma var acaba proviron kullansam işe yararmı?
    • Yazan: Fatihyldzz12
      Herkese merhaba
      Testo enanhate primo Küründeydim primoyu çıkardım yerine boldenon ekledim 15 hafta sonra ilaçları kestim aşırı sivilce çıktı yüzümde bundan dolayı boldenon kaynaklı olduğunu düşündüğüm için dermatolog maceram başladı kan testi sırasında ckd epi değerim 78 çıktı normal referans aralığı 90-120 yaş 23 şuanda hiçbir ilaç kullanmıyorum daha önce kür geçmişim olmadı kürden gayet iyi verim aldım 94 kg gördüm şuan küre devam etmek istiyorum fakat böbrek değeri gözümü korkutuyor ne yapmalıyım? @rastlantisal
    • Yazan: boziko
      Birkaç ay önce bir hışımla sustanon alıp evde vurmayı denemiştim. iğneyi vurduğumda kan geliyor mu diye bakmak için pistonu çekmeye çalıştım ama bir türlü çekemedim baya güç uygulamam gerekti . pistonu biraz çektiğimde de bacağımdaki kas kasıldı ama ne kan geldi ne bir şey. sonra iğneyi çıkartıp 1 2 dakika sonra yine batırdım bu sefer ilacı zerk etmeye çalıştım ama bir türlü onu da zerk edemedim. yağlı yapısından dolayı mıdır yoksa benim beceriksizliğimden midir bilemedim . tekrar denediğimde de bacağım sürekli bir şekilde titredi ben de korkup bıraktım.
      1- her ilaç zor mu enjekte ediliyor ?
      2-sağlık ocakları veya herhangi bir kurum enjeksiyon yapar mı ?
      3- bacaktan yapılan enjeksiyonda yanlış giden bir durumda en kötü ne olur ?
    • Yazan: Nynex
      Arkadaşlar ilaç enjekte ederken kalça enjeksiyonu esnasında ortalama her 2-3 enjeksiyonda bir mutlaka hafif kanama oluyor bu normalmi konuya hakim arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.