Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

painsever

Jinekomasti ameliyat sonrası tekrarlar mi ?

Önerilen İletiler

painsever    17

Arkadaşlar merhaba bende ergenlikten beri var olan jinekomasti var küre görmesende 15 16 yaşlarımda vardi ameliyat sonrası küre devam edicem tekrarlama yaşarmiyim bildigim ve sorduğum kadarıyla meme bezi ve yağdokulari tamamen alınıyor çoğu doktor genellikle tekrarlama olmuyor dedi sizin bildiğiniz tecrübe ettiğiniz bir bilgi mevcut mu durumla alakalı yardımcı olursanız çok sevinirim iyi forumlar

tarihinde painsever tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

painsever    17
painsever, Şimdi yazdı:

Arkadaşlar merhaba bende ergenlikten beri var olan jinekomasti var küre görmesende 15 16 yaşlarımda vardi ameliyat sonrası küre devam edicem tekrarlama yaşarmiyim bildigim ve sorduğum kadarıyla meme bezi ve yağdokulari tamamen alınıyor çoğu doktor genellikle tekrarlama olmuyor dedi sizin bildiğiniz tecrübe ettiğiniz bir bilgi mevcut mu durumla alakalı yardımcı olursanız çok sevinirim iyi forumlar

Ve ozellikle su ara aromataz ilaçlar bulmak neredeyse imkansız tamoksifen nolvadex arimidex yok bunlarida göz önünde bulundurarak cevaplarsaniz mutlu olurum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105

Meme dokusu alındığı için jinekomastinin tekrarlayacağını sanmıyorum.Ama örneğin prolaktin yüksekliği yaşadığında meme dokusunda bir değişiklik yaşamasan bile testosteronu doğrudan etkilediğinden aromataz kullanmak durumunda kalabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
painsever    17
Surrender, 1 saat önce yazdı:

Meme dokusu alındığı için jinekomastinin tekrarlayacağını sanmıyorum.Ama örneğin prolaktin yüksekliği yaşadığında meme dokusunda bir değişiklik yaşamasan bile testosteronu doğrudan etkilediğinden aromataz kullanmak durumunda kalabilirsin.

Hocam peki ameliyat olduktan sonra devam edip testo kullanıcam 1 kac kisi testo kullanırken 2 günde 1 tamoksifen 1 tablet al dedi tamoksifen mi kullanmalıyım yoksa arimidex mi ve ne dozaj kullanmaliyim jinekomasti tekrarı yaşamamak adına 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105
painsever, 16 saat önce yazdı:

Hocam peki ameliyat olduktan sonra devam edip testo kullanıcam 1 kac kisi testo kullanırken 2 günde 1 tamoksifen 1 tablet al dedi tamoksifen mi kullanmalıyım yoksa arimidex mi ve ne dozaj kullanmaliyim jinekomasti tekrarı yaşamamak adına 

Ben dostinex ile devam etmeni öneririm p.tesi ve Perşembe yarımşar olarak alırsan zaten kontrol altına alırsın ama dediğim gibi prolaktin yüksekliği ile ilgili söylüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
painsever    17
Surrender, 38 dakika önce yazdı:

Ben dostinex ile devam etmeni öneririm p.tesi ve Perşembe yarımşar olarak alırsan zaten kontrol altına alırsın ama dediğim gibi prolaktin yüksekliği ile ilgili söylüyorum.

Cok tesekkur ederim değerli yorumun icin hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105

Yine önlemi elden bırakma benim ameliyat sonrası yan kısımda ufak bi doku parçası kalmış kürde sızlama yapmıştı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
painsever    17
Efeedd, 15 dakika önce yazdı:

Yine önlemi elden bırakma benim ameliyat sonrası yan kısımda ufak bi doku parçası kalmış kürde sızlama yapmıştı.

Evet benimde kafamda soru işareti kaldı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105
painsever, 2 saat önce yazdı:

Evet benimde kafamda soru işareti kaldı

Dikkatli olursan sıkıntı olmaz zaten kalmış olursa ufak bi parça kalıyor oda sızlamadan öteye geçmez. Tamoxifen atarsın 1 hafta hallolur. Yani demem o ki ameliyat olduysan tekrar ettirmen için baya uğraşman lazım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179
painsever, 19.06.2021 - 18:59 yazdı:

Doktorun tekrarlamaz demiş tekrarlama ihyimali olsa sana bunu böyle bir ihtimalin olacağını söylerdi diye düşünüyorum Kafan rahat olsun belki tekrar küre grersen olabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MenPowers    51
Semih Erarslan, 1 saat önce yazdı:

Doktorun tekrarlamaz demiş tekrarlama ihyimali olsa sana bunu böyle bir ihtimalin olacağını söylerdi diye düşünüyorum Kafan rahat olsun belki tekrar küre grersen olabilir

doktor ergenlik de değişen hormonlar sebebi ile oluşmuş olduğunu şuan da hormonların stabil olduğunu ve ameliyat dan sonra oluşmayacağını düşünüp söylemiş olabilir fakat küre gireceksen doktoruna şunu sorman lazım dokunun tamamını mı alacak (ki birçoğu almaz çünkü çöker meme ucu) yoksa fazlalığı mı alacak, eğer fazlalığı alacaksa tekrar olabilirsin hormonları kontrol altına almadığın zaman, ha yok tamamen aldıysa tekrar olmazsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.