Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

bodybatu

Definisyon

Önerilen İletiler

bodybatu    44

Selamlar dostlar abiler Burak hocamla birlikte bir bulk kürüne girmiştik tam etkileri hissetmeye başlıyordum ki salonlar kapandı özel hayatımla ilgili sıkıntılar yaşadım beslenmeyi antrenmanı bıraktım salonlarda kapalı olunca motivasyon düştü 89 kg kadar çıktım baya yaglandim hergun pizza yiyerek şimdi salonlarin açılmasıyla bulku sonlandirip definisyon kürüne girmeye karar verdim ayın 7 sinde startı verdik kür planım aşağıdaki gibidir;

13 hafta testo enant. 500 mg

10 hafta tren parabolan 200 mg 

5.haftadan sonra masteron 100 mg 10 hafta 

Sr9009+gw500515 mix sarms hergün

IMG_20210608_033613.jpg IMG_20210608_033828.jpg IMG_20210608_033837.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bodybatu    44

Diyaframla ilgili bir sorun vardı heralde başta göbeğim bı yandan o yüzden o kadar ileride sabah akşam vacuum yaptım başladığımdan beri pazartesi 2.haftaya giriş yapmış bulunucam şuan herşey gayet iyi gidiyor 

IMG_20210619_131810.jpg IMG_20210619_131818.jpg 

IMG_20210619_131833.jpg IMG_20210619_132001.jpg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bodybatu    44

6.haftamdayim kendimi çok iyi hissediyorum 4.haftadan sonra karbonhidrat 0 ladik Burak hocamla sadece bacak gününden sonra aşırı bir halsizligim oluyor enerjim düşüyor diğer kas gruplarında bir sıkıntı yaşamadım tren kullanırken hiç öksürük yaşamadım gece terlemeleri uykudan uyanma lar yaşamadım sadece aşırı bir gerginlik ve sinir var üstümde her dakika birşeye sinirleniyorum zaten kuryeyim trafikte normalde de sinirleniyorum ama trenden sonra herkesle kavga durumuna geliyorum siniri kontrol etmek biraz zor suanki formum bu şekilde kür sonuna güzel bir yerlere geleceğinden eminim masterondan sonra daha iyi hissetmeye başladım masteron bu arada 300 mg alıyorum 100 yazmışım yanlışlıkla görüşünüzü bekliyorum öneri tavsiyelere açığım yorum yapanlara teşekkürler şimdiden 

IMG_20210716_093858.jpg IMG_20210716_093921.jpg IMG_20210716_094034.jpg

IMG_20210716_094202.jpg IMG_20210716_094429_218.jpg

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bodybatu    44

Günde sadece 500 gram ızgara tavuk yiyorum 6-7 litre su içiyorum 

Goldbodybuilder, 10 dakika önce yazdı:

Tertemiz olmuş yağ alımı ne kadar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasings81    69
bodybatu, Bir saat önce yazdı:

Günde sadece 500 gram ızgara tavuk yiyorum 6-7 litre su içiyorum 

patron 6 -7 litre böbreklerini çok yorar 4 ideal bence. Gerçi Burak hoca söylemiştir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Birşey olmaz su atan ilaçlar varsa 4 cok az tam tersi yetersiz olursa dehidrasyon olur

1 2 saat antreman yapan 1 saat cardio yapan terleyen adam artırabilir bile 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bodybatu    44
yasings81, 4 saat önce yazdı:

patron 6 -7 litre böbreklerini çok yorar 4 ideal bence. Gerçi Burak hoca söylemiştir. 

Sabahları 1.30 2 saat kardio antrenman sonrası kardio 1 saat gün içi çok aktifim zaten suyu zorlayarak değil kendi vücudumun isteğine göre içiyorum bu kadar oluyor zaten .

zeus88, 1 saat önce yazdı:

Suyun cokluguna takilanlar olmus ama sadesadece 500gr tavuk bence daha büyük bir soru işareti 

İlk 4 hafta karbonhidratım vardı 4.haftadan sonra karbonhidradi kestik 500 gram tavuk ve ortalama 20 gram yağ ile geçiyor günlerim haftada 2 somon yiyiyorum birde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
bodybatu, 6 saat önce yazdı:

Sabahları 1.30 2 saat kardio antrenman sonrası kardio 1 saat gün içi çok aktifim zaten suyu zorlayarak değil kendi vücudumun isteğine göre içiyorum bu kadar oluyor zaten .

İlk 4 hafta karbonhidratım vardı 4.haftadan sonra karbonhidradi kestik 500 gram tavuk ve ortalama 20 gram yağ ile geçiyor günlerim haftada 2 somon yiyiyorum birde.

Bahsettiğin beslenme programıyla ağırlık kaldırman mucize olmalı 500 gram tavuk+ 20 gram yağ  Max 700 kalori yapıyor eminmisiniz böyle beslendiğinize 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
bodybatu, 6 saat önce yazdı:

4. Haftadan 2 hafta karb sıfırlamak? Üstelik ortalama 2,5-3saat kardiyo 1 saat min antrenman. Muhtemelen alman gereken kalori 2-2200 civarı min. Sen 700-800 alıyorsun ve ondan çok çok daha fazla yakıyorsun. Günün -400-500 kalori. Sadece prop 200-300 le aynı sonucu alabilirsin. Aklıma Serdar hocanın; zamanında bize bilgisizlikten tavukla yeşil elma yediriyorlardı diye dalga geçtiği beslenme sistemi geldi. 
karb sıfırlamak altın vuruş gibi örneklendirilebilir. İstediğin forma uzaksın 2-3 haftan kalmış bi boşaltıp denersin. Ama senin sisteminde karbonhidratı sıfırlamak her acıdan yanlış. Karb 0 kardiyo 2-3 saat gibi. Umarım kısa zamanda doğru yüklemeyle devam edersin emeğin azmin çok iyi. Doğru, yanlış herşeyini veriyorsun

• Beğen 1
  • Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bodybatu    44
Leepriest35, 9 saat önce yazdı:

Bahsettiğin beslenme programıyla ağırlık kaldırman mucize olmalı 500 gram tavuk+ 20 gram yağ  Max 700 kalori yapıyor eminmisiniz böyle beslendiğinize 

Evet gayet eminim ben bu şekilde uygun gördüm

Wh00, 8 saat önce yazdı:

4. Haftadan 2 hafta karb sıfırlamak? Üstelik ortalama 2,5-3saat kardiyo 1 saat min antrenman. Muhtemelen alman gereken kalori 2-2200 civarı min. Sen 700-800 alıyorsun ve ondan çok çok daha fazla yakıyorsun. Günün -400-500 kalori. Sadece prop 200-300 le aynı sonucu alabilirsin. Aklıma Serdar hocanın; zamanında bize bilgisizlikten tavukla yeşil elma yediriyorlardı diye dalga geçtiği beslenme sistemi geldi. 
karb sıfırlamak altın vuruş gibi örneklendirilebilir. İstediğin forma uzaksın 2-3 haftan kalmış bi boşaltıp denersin. Ama senin sisteminde karbonhidratı sıfırlamak her acıdan yanlış. Karb 0 kardiyo 2-3 saat gibi. Umarım kısa zamanda doğru yüklemeyle devam edersin emeğin azmin çok iyi. Doğru, yanlış herşeyini veriyorsun

Sistemim iyimi kötümü onu kür sonu anlarız gerçi şuan bile belli ama saolasin yinede teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    847
bodybatu, 23 saat önce yazdı:

6.haftamdayim kendimi çok iyi hissediyorum 4.haftadan sonra karbonhidrat 0 ladik Burak hocamla sadece bacak gününden sonra aşırı bir halsizligim oluyor enerjim düşüyor diğer kas gruplarında bir sıkıntı yaşamadım tren kullanırken hiç öksürük yaşamadım gece terlemeleri uykudan uyanma lar yaşamadım sadece aşırı bir gerginlik ve sinir var üstümde her dakika birşeye sinirleniyorum zaten kuryeyim trafikte normalde de sinirleniyorum ama trenden sonra herkesle kavga durumuna geliyorum siniri kontrol etmek biraz zor suanki formum bu şekilde kür sonuna güzel bir yerlere geleceğinden eminim masterondan sonra daha iyi hissetmeye başladım masteron bu arada 300 mg alıyorum 100 yazmışım yanlışlıkla görüşünüzü bekliyorum öneri tavsiyelere açığım yorum yapanlara teşekkürler şimdiden 

dostum maşallah çok güzel olmuşsun adelen tertermiz ortaya çıkmış ben diğer hocalarımdan ayrı düşünüyorum karbo. konusun da bence doğru olanı yapmışsın ve deniyor ki ağırlık kaldırman çok zor falan ama definasyon da ağırlık kaldırmayı da yeni ve ilk defa duydum ben açıkçası :) Definasyon da karbo. değerlerin sıfır veya sıfıra yakın olunca vücut enerji olarak zaten kirpiklerindeki yağlara kadar yakıyor evet halsiz kalıyorsun ama zaten sert antrenman atacak değilsin definasyon da bu bana çok anlamsız geliyor :D gece gündüz kardiyo yapman lazım ve bu düzeyde bile adelen çok tatlı güzel şekilde ortaya çıkmış az süre kalmış bitimine kürünün o süreyide çok güzel değerlendir su tüketimin güzel fazlası zarar elbette her şeyin :D kişisel olarak görüşüm ağırlıklardan uzak dur kardiyoya aban :D haaa @Emrahtkty arkadaşım da seninle aynı yolu izledi ve inan bir yarışmacı formunda bitirdi kürünü kendisi de mutlaka yorum yapacaktır bu konu hakkında benim definasyon sürecinin en beğendiğim kişilerden birisi forum da :D 

tarihinde forbit tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
forbit, 1 dakika önce yazdı:

dostum maşallah çok güzel olmuşsun adelen tertermiz ortaya çıkmış ben diğer hocalarımdan ayrı düşünüyorum karbo. konusun da bence doğru olanı yapmışsın ve deniyor ki ağırlık kaldırman çok zor falan ama definasyon da ağırlık kaldırmayı da yeni ve ilk defa duydum ben açıkçası :) Definasyon da karbo. değerlerin sıfır veya sıfıra yakın olunca vücut enerji olarak zaten kirpiklerindeki yağlara kadar yakıyor evet halsiz kalıyorsun ama zaten sert antrenman atacak değilsin definasyon da bu bana çok anlamsız geliyor :D gece gündüz kardiyo yapman lazım ve bu düzeyde bile adelen çok tatlı güzel şekilde ortaya çıkmış az süre kalmış bitimine kürünün o süreyide çok güzel değerlendir su tüketimin güzel fazlası zarar elbette her şeyin :D kişisel olarak görüşüm ağırlıklardan uzak dur kardiyoya aban :D kolay gelsin

Arkadaşımızın amacı zayıflamak mı yoksa kas kütlesi eklemek mi çünkü ozaman bu ilaçlara gerek yoktu bu sonuçlar için eminim ki 2k cal temiz beslenmeyle elde ettiği sonucun 2 katı sonuç alicakti.

700 kaloriden bahsediyoruz kesinlikle yanlış bir bilgi var arada. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bodybatu    44

Definasyonda kas kutlesimi ekleniyor yoksa elde ettiğin kasları ortaya çıkarmaya mi çalışıyoruz bulkta değilim definasyon yani :)

Leepriest35, 2 dakika önce yazdı:

Arkadaşımızın amacı zayıflamak mı yoksa kas kütlesi eklemek mi çünkü ozaman bu ilaçlara gerek yoktu bu sonuçlar için eminim ki 2k cal temiz beslenmeyle elde ettiği sonucun 2 katı sonuç alicakti.

700 kaloriden bahsediyoruz kesinlikle yanlış bir bilgi var arada. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
forbit, 7 dakika önce yazdı:

dostum maşallah çok güzel olmuşsun adelen tertermiz ortaya çıkmış ben diğer hocalarımdan ayrı düşünüyorum karbo. konusun da bence doğru olanı yapmışsın ve deniyor ki ağırlık kaldırman çok zor falan ama definasyon da ağırlık kaldırmayı da yeni ve ilk defa duydum ben açıkçası :) Definasyon da karbo. değerlerin sıfır veya sıfıra yakın olunca vücut enerji olarak zaten kirpiklerindeki yağlara kadar yakıyor evet halsiz kalıyorsun ama zaten sert antrenman atacak değilsin definasyon da bu bana çok anlamsız geliyor :D gece gündüz kardiyo yapman lazım ve bu düzeyde bile adelen çok tatlı güzel şekilde ortaya çıkmış az süre kalmış bitimine kürünün o süreyide çok güzel değerlendir su tüketimin güzel fazlası zarar elbette her şeyin :D kişisel olarak görüşüm ağırlıklardan uzak dur kardiyoya aban :D haaa @Emrahtkty arkadaşım da seninle aynı yolu izledi ve inan bir yarışmacı formunda bitirdi kürünü kendisi de mutlaka yorum yapacaktır bu konu hakkında benim definasyon sürecinin en beğendiğim kişilerden birisi forum da :D 

Güzel görüşlerin için teşekkürler dostum.Ben kademeli olarak düşmüştüm 200-150-100 ve son hafta 0 olarak.O son hafta hayattan zevk alamama evresiydi :) ama sonuç olarak sadece prop ile güzel bir definasyon yakalamıştık 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    847
bodybatu, 23 saat önce yazdı:

Hocam :D siz konuyu anlamadan mı yorum yaptınız veya ben mi anlamadan yorum yapıyorum :) Başlık DEFİNASYON siz diyorsunuz ki amacı zayıflamak mı kas kütlesi eklemek mi? Definasyon da hangi profesyonele kas kütlemi arttıracağım deseniz size ne der? :) Güler herhalde bu benim şahsi görüşüm siz bana bende sizin dediklerinize mani olmak veya katılmak zorunda değilim. Sizin tecrübelerinize göre öyle olabilir ama ben şuan izlediği yolu kendi tecrübelerime göre doğru buluyorum hatta ağırlıklara el dahi sürmemesi gerektiği kanaatindeyim lütfen beni yanlış anlamayın öğrendiklerimle örtüşen şekilde konuşuyorum hepsi bu. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
bodybatu, Şimdi yazdı:

Definasyonda kas kutlesimi ekleniyor yoksa elde ettiğin kasları ortaya çıkarmaya mi çalışıyoruz bulkta değilim definasyon yani :)

Aldığın ilaçlar tren testo masteron + sarms 😁

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    847
Leepriest35, 1 dakika önce yazdı:

Aldığın ilaçlar tren testo masteron + sarms 😁

tren + testo + mast ve sarms muhtemelen definasyona yönelik olanlardan birisi peki bunda ne olacaktı hocam ? Bu arada eleştiriyor gibi konuşuyorum ama forum da boy ve fizik oranına göre en beğendiğim vücutlardan biri size ait onuda es geçmeyelim :D definasyon için bence harika seçim hep klasik testo prop clen wins şeytan üçgenine alıştığımız için bu kürü bulk sandınız galiba :D masteron bulk kullanıldığını görmedim? sarms deseniz sr veya gw kullanıyordur herhalde veya mk2866 bunlarıda bulk da kullanıldığını görmedim testo zaten olmazsa olmaz tren bulk da ayrı tad def de ayrı tad verir eee o zaman :D yani anlam kargaşası olmuş bence konuda arkadaş bence gayet doğru olanı yapıyor zaten adelesi müthiş bunu ortaya çıkarabildiği kadar çıkarması için kardiyolar da hakkını verirse bence 2,3 hafta sonra harika final yapar :D ha bir de arkadaşa tavsiyem derhal denize mi gidersin solaryuma mı girersin ne yaparsın bilmem çok beyazsın hemen renk almalısın o zaman inan 2 kat daha derin gözükecek bu fizik :D 

Emrahtkty, 4 dakika önce yazdı:

Güzel görüşlerin için teşekkürler dostum.Ben kademeli olarak düşmüştüm 200-150-100 ve son hafta 0 olarak.O son hafta hayattan zevk alamama evresiydi :) ama sonuç olarak sadece prop ile güzel bir definasyon yakalamıştık 

ne demek dostum olanı söyledim bildiğin podyum formuna döndün :D emeğine sağlık 

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
forbit, 7 dakika önce yazdı:

tren + testo + mast ve sarms muhtemelen definasyona yönelik olanlardan birisi peki bunda ne olacaktı hocam ? Bu arada eleştiriyor gibi konuşuyorum ama forum da boy ve fizik oranına göre en beğendiğim vücutlardan biri size ait onuda es geçmeyelim :D definasyon için bence harika seçim hep klasik testo prop clen wins şeytan üçgenine alıştığımız için bu kürü bulk sandınız galiba :D masteron bulk kullanıldığını görmedim? sarms deseniz sr veya gw kullanıyordur herhalde veya mk2866 bunlarıda bulk da kullanıldığını görmedim testo zaten olmazsa olmaz tren bulk da ayrı tad def de ayrı tad verir eee o zaman :D yani anlam kargaşası olmuş bence konuda arkadaş bence gayet doğru olanı yapıyor zaten adelesi müthiş bunu ortaya çıkarabildiği kadar çıkarması için kardiyolar da hakkını verirse bence 2,3 hafta sonra harika final yapar :D ha bir de arkadaşa tavsiyem derhal denize mi gidersin solaryuma mı girersin ne yaparsın bilmem çok beyazsın hemen renk almalısın o zaman inan 2 kat daha derin gözükecek bu fizik :D 

ne demek dostum olanı söyledim bildiğin podyum formuna döndün :D emeğine sağlık 

Estağfurullah bende kendi fikirlerimi dile getirdim.Bu arada bacak formu çok iyi üst vücutta iyi temizlenmiş.

Tartışıyoruz sonuçta buda benim için bir Bilgi oldu tek bir Doğru yok sonuçta 👍

tarihinde Leepriest35 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bodybatu    44
Emrahtkty, Bir saat önce yazdı:

Bende kademeli düştüm zaten 5.haftadan sonra 0 karb ilerliyorum herkesin görüşleri için teşekkürler arkadaşlar abiler 

forbit, Bir saat önce yazdı:

ha bir de arkadaşa tavsiyem derhal denize mi gidersin solaryuma mı girersin ne yaparsın bilmem çok beyazsın hemen renk almalısın o zaman inan 2 kat daha derin gözükecektir.

Kürün sonlarına doğru bende düşünüyorum onu ya solaryum ya deniz yapicam 👍

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.