Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

ucantekme1    16

Merhaba dostlarım yüksek kortizol değerlerine bağlı olarak büyük ihtimalle cushing sendromu geçirenler içinde soruyorum kortizolu nasıl baskılayabiliriz kürde veya kür dışında hangi ilaçları kullanıyoruz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.330
ucantekme1, 1 saat önce yazdı:

Merhaba dostlarım yüksek kortizol değerlerine bağlı olarak büyük ihtimalle cushing sendromu geçirenler içinde soruyorum kortizolu nasıl baskılayabiliriz kürde veya kür dışında hangi ilaçları kullanıyoruz.

Merhabalar. Aptal bir doktorun nedenini bulamadıkları alerjimi tedavi etmek için!!!!! verdiği kortisterol ilaçları 2 ay kullandım. Vücudumda çok hızlı kas erimesine, bel bölgesi yağlanmasına ve göğüs ucu yağlanmasına neden olunca "lan ne oluyoruz" deyip ilaçların içeriğine baktım. Bakmamla kesmem bir oldu. Doktora gidip neden bana böyle saçma sapan ve benle alakası olmayan ağır içerikli ilaçları verdiğini sorduğumda "nedenini bulamadıkları hastalıklara iyi geldiği için!!!!" gibi sığırca ve sığca bir cevap verdi. Velhasıl 2 aylık kaybı 1 senede ancak geri tamamladım. Kortizol kanda yüksek miktarlara ulaştığında kaslar için yıkım oluyor. O yüzden aşağıdaki linke göz atmanızı ve tavsiyelere uymanızı öneririm.

Ben günlük 1000mg C vitamini ve omega 3 kullanıyorum düzenli olarak. Doğal giderken testosteron oranının artmasının stresi azalttığını göz önünde bulundurursanız kilonuza göre günlük 50-100mg çinko, magnezyum ve yine kilonuza bağlı olarak 3-5g kreatin kullanmanızı tavsiye ederim.

https://www.umitaktas.com/makale/stres/

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi
  • Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
rastlantisal, 24 dakika önce yazdı:

Merhabalar. Aptal bir doktorun nedenini bulamadıkları alerjimi tedavi etmek için!!!!! verdiği kortisterol ilaçları 2 ay kullandım. Vücudumda çok hızlı kas erimesine, bel bölgesi yağlanmasına ve göğüs ucu yağlanmasına neden olunca "lan ne oluyoruz" deyip ilaçların içeriğine baktım. Bakmamla kesmem bir oldu. Doktora gidip neden bana böyle saçma sapan ve benle alakası olmayan ağır içerikli ilaçları verdiğini sorduğumda "nedenini bulamadıkları hastalıklara iyi geldiği için!!!!" gibi sığırca ve sığca bir cevap verdi. Velhasıl 2 aylık kaybı 1 senede ancak geri tamamladım. Kortizol kanda yüksek miktarlara ulaştığında kaslar için yıkım oluyor. O yüzden aşağıdaki linke göz atmanızı ve tavsiyelere uymanızı öneririm.

Ben günlük 1000mg C vitamini ve omega 3 kullanıyorum düzenli olarak. Doğal giderken testosteron oranının artmasının stresi azalttığını göz önünde bulundurursanız kilonuza göre günlük 50-100mg çinko, magnezyum ve yine kilonuza bağlı olarak 3-5g kreatin kullanmanızı tavsiye ederim.

https://www.umitaktas.com/makale/stres/

Hocam aynı problemden 90 kg ya çıktım 71 den 2 ayda kas kaybımda maks doktoru ağız burun dövmemek için zor duruyorum ve clen aldım zar zor 13 günde 4 kg kadar götürebildim clenden önce kilo dahi veremedim düşünün maks düzeyde kortizolum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789

Boynumda fitik vardi bu iyilesmez dediler bana iki yil sacma sapan ilaclar verdiler boyunluk taktim sonra arastirdim bir prof uc ay fizik tedavi yapti ve tamamen iyilestim

sirtimda fibrozit olustu bu iyilesmez dediler yine bir suru ilac agri kesici sonra fizik tedavi ve tamamen iyilesti

her iki kolumda da hem tenisci hem golfcu dirsegi olustu ve evet bildiniz yine iyilesmez dediler!!! İyilesmez dedikleri kollarla 50+50kg db chest press 12 tekrara kadar ciktim!

30 yasimda yuksek tansiyon yuksek kolestrol teshisleri koyuldu hemen bir suru ilac dayadilar. Bu ilaclar beni mahvetti. Harika olan seks hayatimi bile bitirdi. Sonra kendim arastirmaya basladim ilaclari biraktim sadece ve sadece beslenme diyet ve sporla ne kolestrol kaldi ne tansiyon. Ya arkadas onca ilac vermeden once bana bunu niye anlatmiyorsunuz. Dogal ve kalici cozum varken hayatimi miken ilaclari neden veriyorsunuz!

gercekten iyi ve nitelikli doktor sayisi o kadar az ki. Cogu sizi hic dinlemiyor bile. Ezbere ilaclari veriyor. Mutlaka arastirilmali en az iki uc doktora gidilmeli. Beni iyilestiren prof dedi ki her doktor kendi bilgisi kadar konusabilir. Dikkat edin arkadaslar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Mickey, 7 dakika önce yazdı:

Boynumda fitik vardi bu iyilesmez dediler bana iki yil sacma sapan ilaclar verdiler boyunluk taktim sonra arastirdim bir prof uc ay fizik tedavi yapti ve tamamen iyilestim

sirtimda fibrozit olustu bu iyilesmez dediler yine bir suru ilac agri kesici sonra fizik tedavi ve tamamen iyilesti

her iki kolumda da hem tenisci hem golfcu dirsegi olustu ve evet bildiniz yine iyilesmez dediler!!! İyilesmez dedikleri kollarla 50+50kg db chest press 12 tekrara kadar ciktim!

30 yasimda yuksek tansiyon yuksek kolestrol teshisleri koyuldu hemen bir suru ilac dayadilar. Bu ilaclar beni mahvetti. Harika olan seks hayatimi bile bitirdi. Sonra kendim arastirmaya basladim ilaclari biraktim sadece ve sadece beslenme diyet ve sporla ne kolestrol kaldi ne tansiyon. Ya arkadas onca ilac vermeden once bana bunu niye anlatmiyorsunuz. Dogal ve kalici cozum varken hayatimi miken ilaclari neden veriyorsunuz!

gercekten iyi ve nitelikli doktor sayisi o kadar az ki. Cogu sizi hic dinlemiyor bile. Ezbere ilaclari veriyor. Mutlaka arastirilmali en az iki uc doktora gidilmeli. Beni iyilestiren prof dedi ki her doktor kendi bilgisi kadar konusabilir. Dikkat edin arkadaslar.

Hocam bana bu tedaviyi uygulayanda marmara eğitim araştırmada adını vermeyeceğim bir profesördü! Bir ara üzerimde ders anlatır olmuşlardı. Profesör bile böyle ise insan lanet edip kendisi çözüm yolu aramaya başlıyor.

Bacağımdaki kas yırtığı içinde illa ameliyat deniyordu. Buzla tedavi ettim bile. Öyle uzar ki bu liste sonu gelmez. Doktorlara zerre güvenim yok. Ben bilgi işlemci adamım. Kendi işletmemin olduğu zamanlarda vardı. Teknik serviste personelim, bu doktorların tedavi etme kafası ile tamirat yapsa 2 gün tutmam işten atarım. 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
rastlantisal, 20.06.2021 - 00:00 yazdı:

Hocam bana bu tedaviyi uygulayanda marmara eğitim araştırmada adını vermeyeceğim bir profesördü! Bir ara üzerimde ders anlatır olmuşlardı. Profesör bile böyle ise insan lanet edip kendisi çözüm yolu aramaya başlıyor.

Bacağımdaki kas yırtığı içinde illa ameliyat deniyordu. Buzla tedavi ettim bile. Öyle uzar ki bu liste sonu gelmez. Doktorlara zerre güvenim yok. Ben bilgi işlemci adamım. Kendi işletmemin olduğu zamanlarda vardı. Teknik serviste personelim, bu doktorların tedavi etme kafası ile tamirat yapsa 2 gün tutmam işten atarım. 

hocam bu dediklerinizi uyguladım bir gram baskılama vs olmadı hayla berbat durumdayım bir ilaç yokmu herşeyi baskılayan ilaç vs varda kortizolu geçiçi olarakta olsa baskılayıcı bir ilaç yokmu arkadaşlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
ucantekme1, 18 dakika önce yazdı:

hocam bu dediklerinizi uyguladım bir gram baskılama vs olmadı hayla berbat durumdayım bir ilaç yokmu herşeyi baskılayan ilaç vs varda kortizolu geçiçi olarakta olsa baskılayıcı bir ilaç yokmu arkadaşlar.

Kortizolün kendisi ilaç olarak veriliyor. Onu baskılayacak ilaç hiç duymadım. Vücut için önemli bir onarım sistemidir çünkü.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Kortizolün kendisi ilaç olarak veriliyor. Onu baskılayacak ilaç hiç duymadım. Vücut için önemli bir onarım sistemidir çünkü.

hocam yüksek kortizol seviyelerine sahibim doktorların saçmalıkları beni çıldırttı bugün kortizol seviyesini nasıl düşürebilirim bir ilacı varmıdır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
ucantekme1, 5 dakika önce yazdı:

hocam yüksek kortizol seviyelerine sahibim doktorların saçmalıkları beni çıldırttı bugün kortizol seviyesini nasıl düşürebilirim bir ilacı varmıdır

Kortisteroidlerin tersi steroidlerdir. Etkisi de yan etkisi de birbirine taban tabana zıttır. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Kortisteroidlerin tersi steroidlerdir. Etkisi de yan etkisi de birbirine taban tabana zıttır. 

hocam tam terim olarak anlamadım bu durumda ne yapabiliriz yani ne önerebilirsiniz saygılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Kortisteroid yani iyileştirmek için vücuttaki toplam kortizol seviyesini artıran ilaçların antisi Deca, Tren, Boldenon gibi steroidlerdir. 

Eczacı arkadaşlara sordum. Kortizol düşüren bir ilaç yok. Ya sana anlattığım doğal yoldan düşüreceksin ya da küre gireceksin :)

Zaten bir çok konuda bahsettik bundan. Kürde iken vücudun bağışıklık sisteminin daha aşağıda olmasının bir nedeni de vücuttaki kortizol seviyesinin düşüklüğü. 

Ama sen daha 18 yaşındasın. Küre girmek yerine sana bahsettiğim doğal yollardan git. Bir haftada sonuç alamazsın. Bu iş sürek işi. 2 ay sonra kortizol seviyene baktırırsın.

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
ucantekme1, 6/19/2021 - 15:08 yazdı:

Geçmiş olsun durumun nedir şuan?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
PowerWave, Şimdi yazdı:

Geçmiş olsun durumun nedir şuan?

cushing yokmuş kortizol normal sınırlar içerisinde ama aynı durum yorgun halsiz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
ucantekme1, 19 saat önce yazdı:

Bende şüphelendim valla . Sahte ilaçlar böyle yapıyor . Kür içi prolaktin 15 ti kür sonrası 6 şimdi yine 15 . 

rastlantisal, 26.06.2021 - 16:53 yazdı:

Kortisteroid yani iyileştirmek için vücuttaki toplam kortizol seviyesini artıran ilaçların antisi Deca, Tren, Boldenon gibi steroidlerdir. 

Eczacı arkadaşlara sordum. Kortizol düşüren bir ilaç yok. Ya sana anlattığım doğal yoldan düşüreceksin ya da küre gireceksin :)

Zaten bir çok konuda bahsettik bundan. Kürde iken vücudun bağışıklık sisteminin daha aşağıda olmasının bir nedeni de vücuttaki kortizol seviyesinin düşüklüğü. 

Ama sen daha 18 yaşındasın. Küre girmek yerine sana bahsettiğim doğal yollardan git. Bir haftada sonuç alamazsın. Bu iş sürek işi. 2 ay sonra kortizol seviyene baktırırsın.

Hocam merhabalar ..

ilk kürüm sahte tam bir facia verim alamadım kortizol hala yüksek sanırım bir bakar mısın

62CDFAFD-C072-4843-A51C-556EFC20EC46.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
PowerWave, 11.05.2022 - 19:05 yazdı:

Bende şüphelendim valla . Sahte ilaçlar böyle yapıyor . Kür içi prolaktin 15 ti kür sonrası 6 şimdi yine 15 . 

Hocam merhabalar ..

ilk kürüm sahte tam bir facia verim alamadım kortizol hala yüksek sanırım bir bakar mısın

evet kortizol biraz yüksek gibi c vitamini kullanmayı deneyebilirsin günde 1000 mg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
ucantekme1, 19 dakika önce yazdı:

evet kortizol biraz yüksek gibi c vitamini kullanmayı deneyebilirsin günde 1000 mg

Prolaktini düşürdüm ama gün içinde uyuklama az da olsa var . Çok su attırdı bana o ilaçlar . Burun kuruluğu vs devam ediyor . Şuan daha iyiyim takviyeler vs ile . Zaten küre gireceğim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
PowerWave, Şimdi yazdı:

Prolaktini düşürdüm ama gün içinde uyuklama az da olsa var . Çok su attırdı bana o ilaçlar . Burun kuruluğu vs devam ediyor . Şuan daha iyiyim takviyeler vs ile . Zaten küre gireceğim 

burun kuruluğu neden hiçbir fikrim yok ama bence şuan küre girme dostum kortizol sahte ilaçtan tavan olmuş zaten böbreğine yük bindireceksin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
ucantekme1, 26.05.2022 - 15:11 yazdı:

burun kuruluğu neden hiçbir fikrim yok ama bence şuan küre girme dostum kortizol sahte ilaçtan tavan olmuş zaten böbreğine yük bindireceksin

Muhtemelen çok yüksek dozda ilaç aldım . Parabolan boldenon diye bildiğimiz ilaçlar aslında gözü parayla dönmüş ilaç üreticilerinin renklendirilmiş testosudur . Ders oldu kanaatimce iyi oldu . Hiç yan etki görmesem gerçek ilaçlara yönelemeyecektim belkide . Kısır döngü içinde devam edecektim . Düşün haftada 1.5 gram testo aldığını ? Kortizol dht ye artık neye dönüşürse . Pct de düzgün ilaçta bulamayınca kortizol tavan :) 

ucantekme1, 11.05.2022 - 14:51 yazdı:

İyileşebildin mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ucantekme1
      Merhaba dostlarım yüksek kortizol değerlerine bağlı olarak büyük ihtimalle cushing sendromu geçirenler içinde soruyorum kortizolu nasıl baskılayabiliriz kürde veya kür dışında hangi ilaçları kullanıyoruz. arkadaşlar geçen posta cevap gelmeyince alakasız yorumlar gelince tekrar açmak istedim forumdaki dostlarımız ben dahil yararlanalım arkadaşlar Kortizolu baskılayan etkili bir ilaç önerisi yapabilirmisiniz önceki posstaki gibi c vitamini vs demeyin işe yaramıyor 15 gün kadar o şekil kullandık herşeyi baskılayan ilaç varda kortizol baskılayıcı bir ilaç yokmu arkadaşlar 
    • Yazan: d3lici
      Öncelikle herkese iyi akşamlar, 13 hf. boldenon 350 mg,  14 hf. Testo Enanthat 500 mg kürünü bitireli 1 ay oldu. (İlk kürümdü)
      PCT dönemimde özellikle alnımda, ve sırtımda sivilceler çıktığını farkettim, (Kür içerisinde herhangi bir cilt problemi vs. yaşamadım) kürden 20 gün sonra 4x1000 Pregnyl uyguladım şuan halihazırda her gün Tamoksifen kullanıyorum, bu sivilcelenmenin sebebi nedir ve nasıl önlenebilir ?
       korkum sivilcelerin iz yapması  yardımlarınızı, görüşlerinizi bekliyorum, teşekkürler (Ayrıca belirtmek istediğim diğer husus duygusal anlamda ciddi dalgalanmalar yaşıyorum ayrıca libido ereksiyon sorunum yok :D)

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.