Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

trustco

18 yaşında ilk kür

Önerilen İletiler

trustco    1

Selam dostlar. Ben 18 yaşında yaklaşık 1 sene spor geçmişi olan ve %14'lere kadar düşüp, sınav neticesinde sporu bırakıp %27'lere çıkan bir gencim. 

Boy: 1.87

Kilo: 107

Yağ oranı: %27

Sporu bırakmadan önce alt karnım vardı halen fakat çok azdı. Azda olsa 2 tane karın kasım gözüküyordu. Bu nedenle gittiğim fırsatçı bir salonun hocasından dedikleriyle gaza gelip clenbuterol almıştım. Tabii o zamanlar makro hesaplamayı bile yeni öğrenmiştim, ilacın ne olduğunu bile bilmiyorum, sonradan anladım ilacın sahte olduğunu. Bende bir değişime sebep olmadı çünkü. Niye anlatıyorum geçmişimi bilin diye. Sporu bırakınca sınavdan sonra şöyle yapacam böyle yapacam diye düşünürken deli gibi araştırmaya başladım.

Şu anki bilgimin kendime ileri süreçte yeterli olacağını düşünüyorum. Egolu diye anlamayın dostlarım, abilerim. Gerçekten baya bir ilerleme kaydettim eskiye göre. Her neyse sonuç olarak küre girmek istediğimi uzun uzun düşündüm (psikolojik ve beslenmem hakkında).

Şu anda aklımda şöyle bir kür var:

500mg Testo Enanthate

İlk 4 hafta Primabalon depot

Son 4 hafta ise ox, turinabol ya da wins diye düşündüm. 

PCT olarak ise armidex ve tamoksifen, vitaminleri saymıyorum zaten onlarda var, onun dışında milk thistle ve birkaç tane ot var. Uzun olmasın diye yazmıyorum isimlerini, umursamıyor diye düşünmeyin lütfen.

Beslenme kısmında ise protein çeşitliliği ile besleneceğim, bunuda detaylı yazmıyorum. 

Böyle düşündüm ben tabii birkaç bilgili insanlarlada görüştüm. Ve biliyorum %27 yağ oranındayken küre girmek etkiyi azaltır, bu yüzden ilk 1 veya 2 ay naturel devam edip yağ oranımı %15-%18 arasına düşürmeye çalışacağım.

Paylaşmak bulunmak istediğiniz bir şey var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

jamesdean    26

küre girmek isteyip istemediğini uzun uzun düşünürken psikoloji ve beslenme kısmı dışında 18 yaşında gelişimin devam ederken vücuduna hormon sokmanın riskleriyle ilgili bir araştırma yaptın mı? boydan vesaire bahsetmiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trustco    1
jamesdean, 5 dakika önce yazdı:

küre girmek isteyip istemediğini uzun uzun düşünürken psikoloji ve beslenme kısmı dışında 18 yaşında gelişimin devam ederken vücuduna hormon sokmanın riskleriyle ilgili bir araştırma yaptın mı? boydan vesaire bahsetmiyorum.

Evet yaptım, zaten ağır bir kür girmiyorum. Sonuçlarının ve zararlarının bilinçli gittiğim sürece bir sıkıntısı olacağını düşünmüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Bu yaşında kimse sana steroid kullanmanı tavsiye etmez, hatta dürüst bir hoca sana ilaçta satmaz/satmamalı.

Daha hormon dengen/ gelişimin bile tam oturmamışken, tam kapasite son gaz çalışan sistemi niye bozasın ki ?

Acele etme, daha hayatının çeyreğini bile tamamlamadın belkide, ve o çeyrek geri kalan hayatın için fiziksel ve ruhsal olarak çok önemli olacak, Allah ömür verirse daha çook küre girer, çıkar tekrar girersin :) 

İyi beslen, iyi dinlen, kilo almak istiyorsan gainer kullan, biraz dolu gözükmek istiyorsan kreatin kullan, bol et/tavuk ye, uykuna dikkat et. Çinko magnezyum gibi takviyeler kullan. Her geçen gün daha da geliştiğini göreceksin. Baktın ki tüm emeklerine rağmen gelişimin durdu, o zaman tekrar forumda bir konu daha aç :) Tabi en az  6-7 sene sonra. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trustco    1

tavsiyelerin icin cok cok sag ol. fakat ben kure girmek istiyorum her seyimin de planli gidecegimden eminim. ama bana bu durumda ne kadar zarari olabilir ki? kagit ustunde 18 aslinda. 2 3 aya 19a girecegim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trustco    1
Rdm, 1 saat önce yazdı:

Bu yaşında kimse sana steroid kullanmanı tavsiye etmez, hatta dürüst bir hoca sana ilaçta satmaz/satmamalı.

Daha hormon dengen/ gelişimin bile tam oturmamışken, tam kapasite son gaz çalışan sistemi niye bozasın ki ?

Acele etme, daha hayatının çeyreğini bile tamamlamadın belkide, ve o çeyrek geri kalan hayatın için fiziksel ve ruhsal olarak çok önemli olacak, Allah ömür verirse daha çook küre girer, çıkar tekrar girersin :) 

İyi beslen, iyi dinlen, kilo almak istiyorsan gainer kullan, biraz dolu gözükmek istiyorsan kreatin kullan, bol et/tavuk ye, uykuna dikkat et. Çinko magnezyum gibi takviyeler kullan. Her geçen gün daha da geliştiğini göreceksin. Baktın ki tüm emeklerine rağmen gelişimin durdu, o zaman tekrar forumda bir konu daha aç :) Tabi en az  6-7 sene sonra. 

tavsiyelerin icin cok cok sag ol. fakat ben kure girmek istiyorum her seyimin de planli gidecegimden eminim. ama bana bu durumda ne kadar zarari olabilir ki? kagit ustunde 18 aslinda. 2 3 aya 19a girecegim.

Rdm, 1 saat önce yazdı:

Rdm, 1 saat önce yazdı:

Feng, 7 saat önce yazdı:

18 yas cok cok genc goz karartacak yas degil kesinlikle onermiyorum min 20 21 22 derim o yasta sikintisi olacagini dusunmuyorum dersin ama olacak duvara toslamis gibi hissedersin en azindan dedigim yaslara kadar cok guzel yasa tadini cikart sonra icinde ukte kalmasin bu arada wins masteron vs  yuksek yag oraninda kullanmak bir etki yaratmaz yag yakmak yapamaycagin bir sey degil inan zaten kure girsen bu sekilde yine memnun olmazsin ve alt yapin yetersiz olunca kurden duzgun verim alinmiyor suan dediklerim sana hikaye gelcek he he diyeceksin ama dogrular bunlar bana da hikaye geliyordu ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105

Sen her nekadar planlı gideceğim desende vücudunun hormonlara vereceği tepkiler planlı olmayabilir.18 yaş henüz çok erken bir yaş biraz daha dişini sıkıp bu süreçte sporunu yapmaya devam etmeni kür planlamasını biraz daha ertelemeni tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trustco    1
Surrender, Bir saat önce yazdı:

Sen her nekadar planlı gideceğim desende vücudunun hormonlara vereceği tepkiler planlı olmayabilir.18 yaş henüz çok erken bir yaş biraz daha dişini sıkıp bu süreçte sporunu yapmaya devam etmeni kür planlamasını biraz daha ertelemeni tavsiye 

cok tesekkurker ama kafaya koydum sizden istedigim tavsiyelerdi. beni dusunuyorsun cok sag ol ama ben kur ici bilgi almak istiyorum sizden. yanlis anlama beni lutfen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fvx    101

madem gözünü kararttın ve kesin kullancam diyosun o zman kür üzerine yorum yapalım , 4 hafta primo var galiba ya da ben yanlış anladım 4 haafta primo kesinlikle hiç bir işe yaramaz , son 4 hafta wins ox ve ya turinabol demişiisn o üçüde çok başka ilaçlar birbiriyle alaksı yok , bu yağ oranında sadece ox belki olabilir biraz daha araştırma yapmanı öneririm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trustco    1
fvx, 7 saat önce yazdı:

madem gözünü kararttın ve kesin kullancam diyosun o zman kür üzerine yorum yapalım , 4 hafta primo var galiba ya da ben yanlış anladım 4 haafta primo kesinlikle hiç bir işe yaramaz , son 4 hafta wins ox ve ya turinabol demişiisn o üçüde çok başka ilaçlar birbiriyle alaksı yok , bu yağ oranında sadece ox belki olabilir biraz daha araştırma yapmanı öneririm

%15yağ oranında gireceğim küre dediğim gibi. o saydığım üçlüden bir tanesini kullanacağım hepsini değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
trustco, 22 saat önce yazdı:

Selam dostlar. Ben 18 yaşında yaklaşık 1 sene spor geçmişi olan ve %14'lere kadar düşüp, sınav neticesinde sporu bırakıp %27'lere çıkan bir gencim. 

Sporu bırakmadan önce alt karnım vardı halen fakat çok azdı. Azda olsa 2 tane karın kasım gözüküyordu. Bu nedenle gittiğim fırsatçı bir salonun hocasından dedikleriyle gaza gelip clenbuterol almıştım. Tabii o zamanlar makro hesaplamayı bile yeni öğrenmiştim, ilacın ne olduğunu bile bilmiyorum, sonradan anladım ilacın sahte olduğunu. Bende bir değişime sebep olmadı çünkü. Niye anlatıyorum geçmişimi bilin diye. Sporu bırakınca sınavdan sonra şöyle yapacam böyle yapacam diye düşünürken deli gibi araştırmaya başladım.

Şu anki bilgimin kendime ileri süreçte yeterli olacağını düşünüyorum. Egolu diye anlamayın dostlarım, abilerim. Gerçekten baya bir ilerleme kaydettim eskiye göre. Her neyse sonuç olarak küre girmek istediğimi uzun uzun düşündüm (psikolojik ve beslenmem hakkında).

500mg Testo Enanthate

PCT olarak ise armidex ve tamoksifen, vitaminleri saymıyorum zaten onlarda var, onun dışında milk thistle ve birkaç tane ot var. Uzun olmasın diye yazmıyorum isimlerini, umursamıyor diye düşünmeyin lütfen.

Beslenme kısmında ise protein çeşitliliği ile besleneceğim, bunuda detaylı yazmıyorum. 

Böyle düşündüm ben tabii birkaç bilgili insanlarlada görüştüm. Ve biliyorum %27 yağ oranındayken küre girmek etkiyi azaltır, bu yüzden ilk 1 veya 2 ay naturel devam edip yağ oranımı %15-%18 arasına düşürmeye çalışacağım.

21 22 yaşlarına kadar büyümen devam ediyor sana durmuş gbi görünsede kemik gelişimin halen aktif spora devam et en iyi ilaçlar senin hormon yapına metobolizma hızına ulaşamaz tamam işte bunu x2 katlıcam kafası öyle deil öyle yavaşlatırsın katlamassın çok daha fazla araştırma yap söylediğimin doğruluğunu göreceksin dietlerini uygula sporunu yap ilaçlara harcıyacağın parayla yeni yerler gör hayatı keşfet arkadaşlarınla eylen sana daha iyi şöyle açıklarım sanmaki yerinde olsak biz hemen kullanırız bugun bu kür tecrübeme ve nacizene bilgimle senin yaşında olsam yine 24 dümden önce girmezdim hatta bunu planlı bir şekilde sabırla bekleyerek yapardım 23 oldum artık beklemicem bile demezdim sabırla sporumu yapar beslenir illa greceksrm 24 beklerdim. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Ben de senin gibiydim , doğal devam etmeye karar verdim en iyisini yaptığımı düşünüyorum.

19 yaşındayım ben de , beslenme,antrenman, hipertrofi vs. Vücut geliştirme ile alakalı bir sürü podcast dinleyip makaleler okuyorum , inan 23-24 yaşına kadar doğru antrenman teknikleri ile vücudunu tanıdığın bir karbonhidrat dengesiyle devam edersen çok iyi gelişeceksin zaten . Testomuz tavan kanımız kaynıyor uçan dişi sineğe libido tavan yapıyor , güzelim sistemi mahvetmene inan gerek yok 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
Asaletim, 10 dakika önce yazdı:

Ben de senin gibiydim , doğal devam etmeye karar verdim en iyisini yaptığımı düşünüyorum.

19 yaşındayım ben de , beslenme,antrenman, hipertrofi vs. Vücut geliştirme ile alakalı bir sürü podcast dinleyip makaleler okuyorum , inan 23-24 yaşına kadar doğru antrenman teknikleri ile vücudunu tanıdığın bir karbonhidrat dengesiyle devam edersen çok iyi gelişeceksin zaten . Testomuz tavan kanımız kaynıyor uçan dişi sineğe libido tavan yapıyor , güzelim sistemi mahvetmene inan gerek yok 

Aynen öyle yav biz sizin sisteme dönmeye zorluyoruz vucudu adam olan sistemine çomak sokmaya çalışıyor abartmıyorum beslenmenin besini bilmezdim o zaman kemik suyu çorba bi somon ekmek vs şuanki formuma yakın vucudu kısa sürede kovuşurdum inanın bunu yapıyordum elinizde öyle bir sermaye varrki değerini bilin şuanki bilgiye ulaşma hızınızla bu yaşlarda size gelip kesin birşey kullanıyor demeleri lazım zaten aksi yaşanıyor ve vucudunuza yaşatıyorsanız yazık günah

tarihinde Semih Erarslan tarafından düzenlendi
  • Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trustco    1

sadece tavsiye  istemiştim sizden. teşekkürler yardımcı olmadığınız için. biliyorum sağlığım için diyorsunuz ama o konuyu geçtim ben. kür içerisinde yarddımcı olursannız sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789

Gerektiginde bu kadar steroid dusmani olabilen baska bir forum da yoktur sanirim:))

Ortak bilinc olusturmak kadar guzel bir sey yok. Tabi bunu saglayan yine akil mantik ve bilim. Hepimizi ortak bir paydada bulusturuyor. Burada en buyuk etmen forum sahibinin. Bu tip konulara bakisini hemen hemen bildigimiz icin bu denli ozgur olabiliyoruz. Baska forumlarda admin ortaya atlayip arkadas sen benim ilac satmama niye mani oluyorsun diyebilirdi:)

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
trustco, Bir saat önce yazdı:

sadece tavsiye  istemiştim sizden. teşekkürler yardımcı olmadığınız için. biliyorum sağlığım için diyorsunuz ama o konuyu geçtim ben. kür içerisinde yarddımcı olursannız sevinirim.

Madem öyle befor afterlarını heycanla bekliyorum şimdiden başarılar sonuçda biz sömylicemizi söyledik kür için profesyönel destek almadan yapma madem yapacaksan sağda solda ınsta satıcılarından uzak dur müşteri portvöyü sağlam kendisini güveni tam ürünleriyle övgüyle bahsedilen kişilerle çalış 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401
trustco, 18.06.2021 - 00:12 yazdı:

500mg Testo Enanthate

Kafaya koymuşsan eğer bu işten biraz zor dönersin bu forumda 17 18 yaşında küre girmis olanların konuları var biri de ben ama şunu söylüyor eğer bu işi meslek olarak yapmicaksan profesyonelliğe dökmeyi dusunmuyorsan bu işe girme derim bu bir.18 yaşında kullandığın ilactan aldığın verimle 20 yasidna kulladigin ilaçtan aldığın verim aynı olmuyor en azından benim için öyleydi.Profesyonel destek alarak ilerle kesinlikle bahsettigin sistem güzel ancak ben senin yerinde olsam 250 testo başlardım 200 rimobolan düzgün beslenme kaliteli supplementler ile işi götürürsün illa dozaj arttırcam diyorsan son 4 hafta filan 500 e çekersin tabletlerden bence uzak dur farmakolojinin bu kadar geliştiği ilerlediği dönemde bence artık tablet steroidlerin yeri kalmadı vücudu diğerlerine göre daha çok yoruyorlsr hem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
trustco, 3 saat önce yazdı:

Yardımcı olmak istedik ama sen kabul etmiyorsun :)

Dolayısıyla yardımcı olamadığımız için üzgün değilim. Lütfen kusura bakma, cidden bizleri anlayabilecek yaşta değilsin şu an, bizi anlaman için bir 10-15 seneye ihtiyacın var. Bunları seni küçümsemek için de söylemiyorum ama sen bunu da anlamayacak ve bana kızacaksın belkide.

Lütfen iyi düşün taşın, biz senin yaşına dönmek için ilaç kullanıyoruz, sen ilacı kullanıp bıraktıktan sonra bizim yaşımıza döneceksin hormonal olarak. Tabiki kendi kararlarını kendin verebilecek yaştasın, bizler yaşlandık anca buradan ahkam kesip akıl veriyoruz :) 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Rdm, 1 saat önce yazdı:

Yardımcı olmak istedik ama sen kabul etmiyorsun :)

Dolayısıyla yardımcı olamadığımız için üzgün değilim. Lütfen kusura bakma, cidden bizleri anlayabilecek yaşta değilsin şu an, bizi anlaman için bir 10-15 seneye ihtiyacın var. Bunları seni küçümsemek için de söylemiyorum ama sen bunu da anlamayacak ve bana kızacaksın belkide.

Lütfen iyi düşün taşın, biz senin yaşına dönmek için ilaç kullanıyoruz, sen ilacı kullanıp bıraktıktan sonra bizim yaşımıza döneceksin hormonal olarak. Tabiki kendi kararlarını kendin verebilecek yaştasın, bizler yaşlandık anca buradan ahkam kesip akıl veriyoruz :) 

@Rdm ustaya ilaveten;

Tam gelişme çağında iken (hormon sisteminde öyle) sen dışarıdan kat be kat fazlasını alıp vücudunu kalıcı olarak tembelliğe mahkum etme ihtimalini göz önünde bulundurup bunları yazıyor herkes sana. 

Küre girmişsin, üzerinde 3 sene geçmiş ve üniversite hayatının güzel zamanlarındasın. Hayatına biri girmiş, yakınlaşacaksın ama o da ne? Cinsel problemler yaşıyorsun. Tembelliğe alışmış hormon sistemin yüksek oranda testosteron üretmeye üşeniyor. LH alt seviyelerde geziyor. Depresyona giriyorsun nerdeyse. Modun düştükçe daha da beter hale geliyorsun...

Bak bu yazdıklarımın emsalleri bu forumda var. Lütfen yazdıklarımı bir an olsun aklında canlandır. O zaman istesekte doğru dürüst yardım edemiyoruz. TRT dozda bile doğru dürüst cinsel hayata kavuşamayan insanlar var. Kendine müsade et ki hormon sistemin yerine otursun. Sonra ne istiyorsan onu yap sana kim ne der.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trustco    1
Semih Erarslan, 21.06.2021 - 13:19 yazdı:

Madem öyle befor afterlarını heycanla bekliyorum şimdiden başarılar sonuçda biz sömylicemizi söyledik kür için profesyönel destek almadan yapma madem yapacaksan sağda solda ınsta satıcılarından uzak dur müşteri portvöyü sağlam kendisini güveni tam ürünleriyle övgüyle bahsedilen kişilerle çalış 

ilaç olarak iran'lı eskiden yarışmacı olan bir hoca ile lixus markayla başlayacağız. 4 haftalık prima bir işe yaramadığından onun yerine wins ekledik. instagramda ve internette çok dolandırıcı var.

Ironmann, 21.06.2021 - 13:32 yazdı:

Kafaya koymuşsan eğer bu işten biraz zor dönersin bu forumda 17 18 yaşında küre girmis olanların konuları var biri de ben ama şunu söylüyor eğer bu işi meslek olarak yapmicaksan profesyonelliğe dökmeyi dusunmuyorsan bu işe girme derim bu bir.18 yaşında kullandığın ilactan aldığın verimle 20 yasidna kulladigin ilaçtan aldığın verim aynı olmuyor en azından benim için öyleydi.Profesyonel destek alarak ilerle kesinlikle bahsettigin sistem güzel ancak ben senin yerinde olsam 250 testo başlardım 200 rimobolan düzgün beslenme kaliteli supplementler ile işi götürürsün illa dozaj arttırcam diyorsan son 4 hafta filan 500 e çekersin tabletlerden bence uzak dur farmakolojinin bu kadar geliştiği ilerlediği dönemde bence artık tablet steroidlerin yeri kalmadı vücudu diğerlerine göre daha çok yoruyorlsr hem.

bilgilerin için çok teşekkürler. dediğin gibi önce vücudu denemek için 2 hafta 250mg başlayacağım. 4 hafta prima bir şey yapmayacağı için wins ekledim. ilk kür için turinabol ağır diyenler var, fazla zarar veriyor diyen var. onun dışında pct'de tamoksifen, bigjoy milk thistle, birkaçta ot ekleyeceğim. duruma göre liv52 eklemeyi  düşünüyorum.

rastlantisal, 21.06.2021 - 16:39 yazdı:

@Rdm ustaya ilaveten;

Tam gelişme çağında iken (hormon sisteminde öyle) sen dışarıdan kat be kat fazlasını alıp vücudunu kalıcı olarak tembelliğe mahkum etme ihtimalini göz önünde bulundurup bunları yazıyor herkes sana. 

Küre girmişsin, üzerinde 3 sene geçmiş ve üniversite hayatının güzel zamanlarındasın. Hayatına biri girmiş, yakınlaşacaksın ama o da ne? Cinsel problemler yaşıyorsun. Tembelliğe alışmış hormon sistemin yüksek oranda testosteron üretmeye üşeniyor. LH alt seviyelerde geziyor. Depresyona giriyorsun nerdeyse. Modun düştükçe daha da beter hale geliyorsun...

Bak bu yazdıklarımın emsalleri bu forumda var. Lütfen yazdıklarımı bir an olsun aklında canlandır. O zaman istesekte doğru dürüst yardım edemiyoruz. TRT dozda bile doğru dürüst cinsel hayata kavuşamayan insanlar var. Kendine müsade et ki hormon sistemin yerine otursun. Sonra ne istiyorsan onu yap sana kim ne der.

fakat her şey yolunda gidecek, her şeyim hazır.(uyku düzeni,supplemet,vitamin,mineral,beslenme,antrenman,kardiyo,pct) bana daha çok disiplinsizlik ve doğru kararlar verilmediğinden o sonuçlar alınıyor gibime geliyor.

rastlantisal, 21.06.2021 - 16:39 yazdı:

@Rdm ustaya ilaveten;

19a girmeme 1-2 ay var.

bu arada clenbuterolde var belirtmeyi unuttum kusura bakmayın. (2 ay kadar orj kullanmıştım)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trustco    1
Feng, 29 dakika önce yazdı:

Bu konuyu okudukca canim sikiliyor 4 hafta primo deniyor disiplinsizlikten oyle oldugunu dusunuyorum yazmissin hormon bu kardesim ne disiplini dogal axe i bozuyorsun disiplinle ne ilgisi var sence bunun? Iranli hoca lixus falan diyosun onu da belki bilen vardir ama ben duymadim basin cok agricak gibi geliyor denilenler bi kulagindan girip bi kulagindan cikiyor cunku kendini kotu hissediyorsun suan hayatta hizli cikislarin hepsinin hizli dususleri var girme demiyorum cok tutkulusundur goze alirsin girersin hepimiz girdik sonucta ama bence bilgini gelistir ve kure o zaman gir bu kur olayini soyle dusun belli bi mermin var carkta her kursundan max verimi alman lazim cunku o silah bi gun elinde patlicak bunu bilmekte fayda var

nasıl bir bilgisizliğimin olduğunu düşünüyorsun ki? söylersen kendimi geliştireyim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Yazdık çizdik uyardık, umarım ne karar verirsen ver kararından memnun olursun. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trustco    1
Rdm, 2 saat önce yazdı:

Yazdık çizdik uyardık, umarım ne karar verirsen ver kararından memnun olursun. 

teşekkür  ederim her şey için. sizi bilgilendireceğim bu süreçte.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
trustco, 8 dakika önce yazdı:

teşekkür  ederim her şey için. sizi bilgilendireceğim bu süreçte.

Evet bence de bilgilendir, çünkü "biz sana demiştik" demek için uyarmadık seni, eğer sonuç o aşamaya gelirse de kimse yardımını esirgemeyecektir emin olabilirsin. Tekrar başarılar dilerim.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trustco    1
Rdm, 3 saat önce yazdı:

Evet bence de bilgilendir, çünkü "biz sana demiştik" demek için uyarmadık seni, eğer sonuç o aşamaya gelirse de kimse yardımını esirgemeyecektir emin olabilirsin. Tekrar başarılar dilerim.

beni yanlış anlamadığın için çok sağ ol.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: havabukucu
      Herkese merhaba saygılar testo enanthate 250 mg kürümün 9.haftasındayım bir diyetisyenle anlaşıp beslenme programı çıkarttım ama programda azar azar kaçamaklar yapabileceğimi söyledi bir rivayete göre kürde beslenme önemli değilmiş bu doğru mu bana aşırı saçma geldiği için soruyorum. 
    • Yazan: boziko
      Merhaba,
      Uaşılması kolay olduğundan sustanonu tercih etmek istiyorum fakat forumlarda ve internette okuduğum sustanon yorumları biraz soğuttu beni. pct nin zor geçtiğini , ateş , baş dönmesi yaptığını , elde titreme , vurulan bölgede ağrı . bunları yaşar mıyım ? önerilerinize açığım.
    • Yazan: Yasinakda
      Arkadaşlar bugün Hastane randevum vardı gidemedim işten dolayı Başka bir güne gidicem ama randevu bulamıyorum Devlet Hastanesinde randevusuz gidiliyo rmu giden var mı ?
    • Yazan: Nynex
      Arkadaşlar testo enanthate + boldenone kürümde 5.haftayı geride bıraktım. Bu gün kan tahlili verdim ama sonuçlara bakılırsa sanırım kullandığım ilaçlar bomboş hiç çalışmamış sizde bir bakarmısınız. İlginç olan total testo hiç yükselmemiş fsh hiç baskılanmamış ama estradiol bir miktar yükselmiş anlamadım gitti daha önce only iran testo kullanırken bile 5.haftada total testo 900 lere gelmişti lh fsh referans değerinin altına düşmüştü.

• Yazan: necmi45
      Hocalarım merhabalar kıl batması için gittiğimde doktor yağ bezelerinden kaynaklandığını onları kurutmak için zerotanin kullanacağımızı söyledi ben halihazırda 500 mg only testo küründeydim bu benim ilk kürüm şimdi zerotanine başlıyacağım için sizce testoyu bırakmalı mıyım? @Askabar @metinav @Diver @SantoR @godofdark @otopsicikedi @rastlantisal

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.