Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

u_god

Nereden başlamalıyım

Önerilen İletiler

u_god    1

38 yaşındayım ve spor geçmişim var 2-3 yıl kadar da fitness ile ilgileniyorum. Steroid kullanmak makul gelmeye başladı ancak bir sürü çeşit bir sürü ilaç var. Amaç kas gelişimi olduğundan nereden başlamalıyım bir türlü karar veremedim. bir sürü kavram ve bir sürü tür var. hangi ürün ve hangi şartlarda kullanılmalı bununla beraber testosteron olmazsa olmaz değilmiş okuduğum makaleden anladığım ama pozitif etki yaratıyor ama onun dışındakiler tam bir kavram karışıklığı yarattı zihnimde. Anlayacağınız TEMEL olarak hangisiyle ve nasıl balamalıyım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.330
u_god, 23 dakika önce yazdı:

38 yaşındayım ve spor geçmişim var 2-3 yıl kadar da fitness ile ilgileniyorum. Steroid kullanmak makul gelmeye başladı ancak bir sürü çeşit bir sürü ilaç var. Amaç kas gelişimi olduğundan nereden başlamalıyım bir türlü karar veremedim. bir sürü kavram ve bir sürü tür var. hangi ürün ve hangi şartlarda kullanılmalı bununla beraber testosteron olmazsa olmaz değilmiş okuduğum makaleden anladığım ama pozitif etki yaratıyor ama onun dışındakiler tam bir kavram karışıklığı yarattı zihnimde. Anlayacağınız TEMEL olarak hangisiyle ve nasıl balamalıyım?

Aslında evet olmazsa olmaz değil. Ama olmazsa olmaz :)

Haftada 250mg testo ile başlarsınız 2 hafta kadar. Sonraki 2-4 hafta 500mg testo. Peşinden 5 ay testo - boldenon. Sonra 3 hafta 500mg testo. Nihayetinde pct ve kürü bitirirsiniz.

Size en önemli tavsiyem muhakkak testleri yaptırıp burada paylaşın. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789

Ne yaparsan yap ama merdiven altı ilaç kullanma. @Loving le iletişime geç ve temiz güzel bir destek alarak işe başla. Ayrıca sana kür ve diğer konularda yardımcı olacaktır. Bu kadar bilgili ve tecrübeli birisini bulamazsın. Biraz reklam gibi oldu ama bundan bir çıkarım yok sadece işi sağlıklı götürmek istiyorsan ortada bir gerçek var. Bir sürü yanlış iş yapıp tekrar buraya geleceğine daha işin başında böyle başlaman sana bir anda yıllar kazandıracaktır. Ve mutlaka küre başlamadan önce kan tahlili yaptır. Hormonlarının ve diğer parametrelerinin sana ait ilaçsız referans değerlerini bilmek çok önemli. Çünkü PCT sonrasında hedeflenen değerler tekrar bunlar olacaktır.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Evet amcalar ekibi olarak yukarıdaki dost ve abilere aynen katılıyorum :)

Enjeksiyon gözünüzü korkutmasın, Testosteron olmazsa olmaz. Yani olur ama, ilaçları aldığınız nakit, geçireceğiniz vakit ve emeğe değmez.

En az yan etki ile en çok etki genellikle Testosteron - Boldenon küründen alınır. Kür bitince normal hayatınıza/hormon dengenize dönmeniz daha kolay olur. 

Düşük dozla başlayıp vücut alışınca yükselterek uzun süre kürde kalabilirsiniz. Böylece vücudunuz da daha kolay adapte olur bu duruma.

Hepimizin forumda konuları mevcut, okuyup inceleyip ne kullandığımızı neler yaptığımızı, nereden gelip nereye gittiğimizi görebilirsin :)

Şimdiden başarılar dilerim.

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Feng, 35 dakika önce yazdı:

Surekli kurde kalmayi dusunmuyorsaniz kesinlikle katilmiyorum ilk kur her zaman only testo olmali vucudun tepkisini gormek icin ve 12 hafta gecilmemeli 

Üstadım döngüyü asıl baskılayan orda testosteron. Boldenona neden karşısınız?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
rastlantisal, 42 dakika önce yazdı:

Üstadım döngüyü asıl baskılayan orda testosteron. Boldenona neden karşısınız?

Ben de bu konuda @Feng kardesimle aynı fikirdeyim. Tabi testo yanında başka şeyler de alınabilir ilk kürde ama sadece testo ile zaten verim alınabiliyorken ne gerek var başka ilaca mantığı oluşuyor bende. İlk kürümü only testo ve bazı peptitleri kullanarak yapmıştım ve bir hayli tatmin etmişti beni. Eski postlarımda fotoğraflı yazı paylaşmıştım bununla ilgili. İlk kürümü detaylı anlatmıştım. Sonrasında bolde tren deca alıştıra alıştıra devam ettim. Tabi tercih meselesi ama only testo çok daha verimli geliyor bana ilk kürde. Hatta imkan varsa ilk kürde testo yanında GH çok yakışıyor. İlk dört hafta günlük 2 ünite ile başlayıp sonrasında 4 ünite kafi gelir.

Tabi burası belli bir süre sonra kafanı karıştıracaktır çünkü bazen birden fazla yöntem-seçenek oluşuyor. En iyisi @Loving le iletişime geç ve o ne diyorsa onu yapman çok daha iyi olacaktır. Burayı da fikir anlamında yeni şeyler öğrenmek için kullanırsın. Bu işte eğer alt yapın yoksa aynı anda birden fazla kişiyi uygulamaya çalışmak çok tehlikeli. Senin durumunda gemide tek kaptan olmalı. Sonrasında zaten kendi geminin kaptanı olursun:))

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
u_god, 3 saat önce yazdı:

Abi önce bir hormon testi yaptır hormonların ne durumda etki alacağın durumdamısın hatta böbrek testi şart yaşın gereği ilaçları kullanabileceğin böbrek sağlığın yerindemi bunlar analiz edildikden sonra boyun kg birlikde önden güncel bir form at yağ oranın kas yapınla ilgili aşşa yukarı bilgi sahibi olalım muneccim değiliz belkide obez bir yapıya yada ilacı adeleye çevirecek kas gücüne sahip deilsin form atki bilgi sahibi olalım @Mickey verdiği bilgilere katılıyorum özellikle durumu uzakdan da olsa takip etmek için profesyönel destek alman şart kür başlangıcı için şahsi fikrimde @rastlantisalabimin@rastlantisalabimin verdiği kür programı ilk alacağın verim ve yan etkileri adına adale kazanımı için önve only testo sonra peşinden boldenonu ekleyerek en az 16 hafta tutman gerektiğini boldenon bitiminde en az 3-4 hafta kadar testoyla bitirerek makul bir kür programı

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
u_god    1

PEKİ SON SORU OLARAK TESTO İLE BAŞLASAM FALAN İŞTE VERDİĞİNİZ BİLGİLER DOĞRULTUSUNDA YÜRÜDÜĞÜMDE BAŞLANGIÇ MALİYETİ NE OLACAK BANA ? DURUM DEĞERLENDİRMESİ YAPIP BİR YERDEN BAŞLAMAK LAZIM.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
u_god, 25 dakika önce yazdı:

PEKİ SON SORU OLARAK TESTO İLE BAŞLASAM FALAN İŞTE VERDİĞİNİZ BİLGİLER DOĞRULTUSUNDA YÜRÜDÜĞÜMDE BAŞLANGIÇ MALİYETİ NE OLACAK BANA ? DURUM DEĞERLENDİRMESİ YAPIP BİR YERDEN BAŞLAMAK LAZIM.

Bunları kendin araştır burdan sana verelicek rakamlar tutmaz  only testo ve boldenonla birlikde testo kullanacaksan haftalık kullanacağın mg güncel kur ve kimden destek alacağına göre değişir ne desek yalan yanıltıcı olur ama merdiven altından tr yapımı üründen uzakdur orjinalin maliyeti yüksek derken dolandırılma riskin çok yüksek orjinalininde üstüne çıkarsın bi andankullandığın sahte ürünlerlede sağlığını ve paranı çok fazla riske atmış olursun dahada smylenecek bir şey kalmadı yol senin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
u_god, Bir saat önce yazdı:

Sadece Testosteron kullanırsanız,

1 Testosteron ampul  maliyeti ortalama 25-30 TL

1 Ampulde 250 mg Testosteron bulunur.

Haftalık mg değerine göre gerisini kendiniz hesaplayabilirsiniz.

Bizim önerdiğimiz ilk 2 hafta haftada 1 enjeksiyon (250 mg) 2 x 30 = 60

Sonraki haftalar haftada 2 enjeksiyon (500 mg) 10 x 30 = 300

Ve eğer kür yapacaksanız en az 12 hafta (3 ay) için maliyet sadece testosteron için 360 TL

Not : Daha ucuz fiyatlar da  piyasada mevcuttur, ama boş ilaç veya içinde belirtilen miktarda doz olmayan ilaç ile karşılaşmanız olasılıklar dahilindedir.

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Rdm, 9 dakika önce yazdı:

Ve eğer kür yapacaksanız en az 12 hafta (3 ay) için maliyet sadece testosteron için 360 TL

Not : Daha ucuz fiyatlar da  piyasada mevcuttur, ama boş ilaç veya içinde belirtilen miktarda doz olmayan ilaç ile karşılaşmanız olasılıklar dahilindedir.

@RDM üstadıma katılıyorum. İlaveten MCT takviyelerini de göz önünde bulundurmak lazım. Yani nedir? vitaminler, mineraller, koruyucular. Bunlarda ortalama aylık 200-250TL tutuyor.

@Mickeyüstadım 12 haftalık sadece testo (500mg/hafta - sustanon) beni 75kg %16 yağ oranından 82kg %11-%12 yağ oranı civarına taşıdı. Yani 9kg kütle artışım oldu. Bunun 6kg'ı su olsa (ki çok zor) 3kg kas kazanmış oldum, yarısı su olsa 4,5kg kas kazanmış oldum ki gerçekten çok iyi rakam. Ancak bir noktada sadece testo duruyor veya yavaşlıyor. Bu da bizi sayın @metinavüstadın tezine götürüyor. Kendisi 10-12 haftadan sonra gelişimin grafiksel olarak tavan noktasından tabana doğru ilerlediğini ve o yüzden PCT yapıp sonraki küre hazırlanmak gerektiğini söylüyordu. Onun yerine sadece testo ile kasların tozunu alıp zararı en düşük anabolizan ile üstüne doku eklemenin daha doğru olacağını düşünüyorum. Üstelik zararı en düşük anabolizan ile.

Tabi benim tecrübem @Mickeyüstadımın tecrübesi ile boy ölçüşemez. Tavsiye ettiğim yöntem de bildiğiniz üzere en temel başlangıç kürlerinden.

Ben hobiciyim @Mickeyhocam profesyonel. Her halükarda kendisinin tavsiyesini asla yabana atmayın. 

@Semih Erarslanüstadın söylediği testleri muhakkak yapın ki elinizde referans değerleriniz olsun.

Ayrıca küre kendi başınıza girmemenizi şiddetle tavsiye ederim. Muhakkak bir profesyonelden danışmanlık hizmeti alın. Bu sizin hayata mutlu mesut devam etmenizi sağlar. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

@RDM üstadıma katılıyorum. İlaveten MCT takviyelerini de göz önünde bulundurmak lazım. Yani nedir? vitaminler, mineraller, koruyucular. Bunlarda ortalama aylık 200-250TL tutuyor.

@Mickeyüstadım 12 haftalık sadece testo (500mg/hafta - sustanon) beni 75kg %16 yağ oranından 82kg %11-%12 yağ oranı civarına taşıdı. Yani 9kg kütle artışım oldu. Bunun 6kg'ı su olsa (ki çok zor) 3kg kas kazanmış oldum, yarısı su olsa 4,5kg kas kazanmış oldum ki gerçekten çok iyi rakam. Ancak bir noktada sadece testo duruyor veya yavaşlıyor. Bu da bizi sayın @metinavüstadın tezine götürüyor. Kendisi 10-12 haftadan sonra gelişimin grafiksel olarak tavan noktasından tabana doğru ilerlediğini ve o yüzden PCT yapıp sonraki küre hazırlanmak gerektiğini söylüyordu. Onun yerine sadece testo ile kasların tozunu alıp zararı en düşük anabolizan ile üstüne doku eklemenin daha doğru olacağını düşünüyorum. Üstelik zararı en düşük anabolizan ile.

Tabi benim tecrübem @Mickeyüstadımın tecrübesi ile boy ölçüşemez. Tavsiye ettiğim yöntem de bildiğiniz üzere en temel başlangıç kürlerinden.

Ben hobiciyim @Mickeyhocam profesyonel. Her halükarda kendisinin tavsiyesini asla yabana atmayın. 

@Semih Erarslanüstadın söylediği testleri muhakkak yapın ki elinizde referans değerleriniz olsun.

Ayrıca küre kendi başınıza girmemenizi şiddetle tavsiye ederim. Muhakkak bir profesyonelden danışmanlık hizmeti alın. Bu sizin hayata mutlu mesut devam etmenizi sağlar. 

Valla şimdi bacak idmanından çıktım ve bildiğim ne varsa unutmuş durumdayım:)

Söylediklerin tamamen mantıklı @rastlantisal kardeşim ancak bir şeyi unutmamak gerek. Sen bu planı şu anki bilgin tecrüben ve deneyiminle yaptın. Yani senin için artık bu tarz bir kür çocuk oyuncağı. Ama diğer taraftan bu işe yeni başlayan kişi henüz enjeksiyon yapmayı bilmiyor. İlaçların ml mg ayarlamalarını bilmiyor. Hele ki en önemlisi henüz beslenme düzeni yok. Bir antrenman programı yok. Yok oğlu yok:) Bu nedenle olaya çok yönlü bakmak lazım. Biraz bunu oryantasyon olarak görmekte fayda var. Çünkü henüz beslenmesini, antrenman düzenini oturtamamış biri için bolde bir şey ifade etmeyecek, boldenin hakkını veremeyecek. Bu riske girmektense güvenli tarafta kalmak en azından başlangıç aşamasında daha mantıklı geliyor bana.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

@Feng ve @Mickeyüstatlar. O yüzden muhakkak danışmanlık hizmeti alması gerektiğini belirtiyorum ya. Bu işler tek başına yapılacak işler hiç değil. Ne kadar bilirsen bil daha iyi bilene danışmak her zaman kazandırıyor. 

Birde @Fengüstadım zaten dikkat ederseniz tavsiyede bulunurken boldenonun yarılanma ömrü kadar testosteron ekledim kür sonuna. Ayrıca yanlışım varsa lütfen düzeltin Boldenonun E2 baskıladığı hakkında hiçbir şey okumadım. Hatta düşük miktarda da olsa E2'ye aromataz oluyor diye biliyorum. Bu benim cahilliğim olabilir. 

Velhasıl gün sonunda çok iyi anlıyorum sizleri. Kendi başına girecekse riske atmadan olası en hafif kürle girsin diyorsunuz. Bende madem girdi ve madem döngüyü kapadı danışmanlık alıp olası en iyi verimle ve olası en az zararla girsin ve kürü bitirsin diye o planı yazdım. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Feng, 24 dakika önce yazdı:

Bolde kürlerinde e2 seviyesi çok düşer bu da depresyon tetikler bolde depression diye bulabilirsiniz zaten ayrıca bunun için kür sonuna testo ekledim diyorsunuz bu da daha uzun baskılama daha zor pct demek her anlamda fail oluyor ilk kür için her zaman kısa ve basit bir kür en sağlıklısı olacaktır. Bir bebeğe emeklemeden koş demek gibi düşünebiliriz.

The fact that Estrogens are being detected at all clearly indicates that the enzyme aromatase is functioning just fine, and something is pushing through it, and clearly it isn't the Testosterone during high dose Boldenone cycles as Estradiol gets crushed into the ground.

Ayrıntılar aşağıdaki gibidir:

【1】 Östrojen

EQ molekülleri ciddi aromatizasyon üretmez, ancak bu etki hala aromataz ile iç etkileşim nedeniyle var. Çok fazla östrojen meme hastalığı, ödem ve yüksek kan basıncına yol açabilir. Ancak, EQ aromatizasyon derecesi küçük, bu yüzden EQ yan etkileri çoğu erkek kullanıcılar için kontrol etmek kolaydır (tabii ki, göreli yan etkileri dozaj artışı ile artacaktır). EQ yan etkilerini kontrol etmek için, anti östrojen ilaçlar gereklidir.

Translate kullandim ustadim rahat anlasilsin diye. Butun kaynaklarda bunu yaziyor. Yani dusuk androjenik etki ama dusukte olsa var diye. Bu konuyu daha derin arastiracagim. Makaleleri eve gidince paylasirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Bir de Sayin Metin hoca burada bir yazisinda pct tekrari arttikca tesirinin dustugunu, etki etmesi icin  daha yuksek dozda hct kullanmasi gerektigini ve hatta kendisinin 2000ui de bile hic tepki alamadigini, ilk pctnin o yuzden daha verimli oldugunu soyluyordu. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789

Bolde bende e2 baskiliyor. Cok cekiyorum bu konuda. Dusuk e2 buyumeyi engelliyor. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Mickey, 1 saat önce yazdı:

Bolde bende e2 baskiliyor. Cok cekiyorum bu konuda. Dusuk e2 buyumeyi engelliyor. 

Anapolon ya da danabol ile fırlatıp östrojeni bıraktığın zaman en azından biraz yüksek olmasını boldenon ile devam ederken amaçlanabilir.Bilmiyorım sen benden daha tecrübelisin tabi ki illa ki denemişsindir de bir fikir yürüteyim dedim. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Emrahtkty, 23 dakika önce yazdı:

Anapolon ya da danabol ile fırlatıp östrojeni bıraktığın zaman en azından biraz yüksek olmasını boldenon ile devam ederken amaçlanabilir.Bilmiyorım sen benden daha tecrübelisin tabi ki illa ki denemişsindir de bir fikir yürüteyim dedim. 

Evet danabol ve keten tohumu ile kontrol ettim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
u_god    1
Rdm, 17.06.2021 - 16:21 yazdı:

benim için önem arz aden en bilindik ve kalitelisi yani güvenilir olan ve fiyat olarak ta bana uyanı elbette. fiyat performans olayına takığım biraz ancak söylediğiniz gibi ise bana her türlü uyar. anladığım şudur ki 12 hafta yani 3 ay testosteron ile başlanıyor sonra duruma göre bolderon falan dediklerinizi geçiliyor ancak bunu da en azından buradaki önerdiğiniz profesyonel koçlar a danışarak yapmam gerekiyor. " DOĞRU ANLAMIŞ MIYIM?"

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
u_god, Bir saat önce yazdı:

benim için önem arz aden en bilindik ve kalitelisi yani güvenilir olan ve fiyat olarak ta bana uyanı elbette. fiyat performans olayına takığım biraz ancak söylediğiniz gibi ise bana her türlü uyar. anladığım şudur ki 12 hafta yani 3 ay testosteron ile başlanıyor sonra duruma göre bolderon falan dediklerinizi geçiliyor ancak bunu da en azından buradaki önerdiğiniz profesyonel koçlar a danışarak yapmam gerekiyor. " DOĞRU ANLAMIŞ MIYIM?"

3 Ay testosteron ile başlamak diye bir kavram yok.

Yani 3 ay testosteron kullanıp sonra boldenon ekleyip devam da edebilirsiniz veya 3 ayın sonunda pct (normal hormonal dengenizin tekrar yerine gelmesi için yapılan tedavi) yapıp duruma bakarsınız. Fakat kürü ne kadar uzatırsanız normal hormon dengenize dönmeniz daha uzun sürebilir Yani uzundan kasıt 1 ay ilaç kullanmak yerine 2-3 ay ilaç kullanmak durumunda kalabilirsiniz.

Ben ilk kürüme Testosteron - Boldenon ve Turinabol (yani iki adet farklı enjeksiyon ve bir adet oral ilaç) ile başladım ve oldukça memnunum.

Siz direk testosteron ile başlayıp sonrasında devam da edebilirsiniz, bırakıp pct de de yapabilirsiniz.

Ve evet, bu işlerden hiç anlamadığınız için işi bilen birinden ilaçları temin ederseniz, burada konu açıp yanış bilgi alma ihtimaline karşılık, işi bilen bir hoca ile hata yapmadan ilerleyebilirsiniz. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.