Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Cherox

Tekrarlayan jinokomasti yardım

Önerilen İletiler

Cherox    6

Merhaba abilerim kardeşlerim benim bi sorunum var ekim ayından aralığa kadar süren 15 haftalık bir kür yaptım kürüm de

500 testo

400 bole ve 6 hafta winstrol kullandım

kür içi aridmex kullandım aksattığım oldu ama kullandım kürün 12.haftasında jinokomasti oldum tamoxifen kullanarak bu sorunu hallettim kür bitimide uygun pct yapıp kürü sonlandırdım preglyn yerine chromuronu bölerek kullandım bu arada

şimdi sorunum şu kürden 3 ay geçtikten sonra tekrar jinokomasti oldum bir kutu tamoxifen kullanarak tam çözemesemde sorunu çözmüştüm son bir aydır yine jinokomasti oldum ve gerçekten ağrı ve kaşıntı var geçen biraz oynadım dahada büyüdü ben bu sorunu nasıl çözebilirim acaba bana ne önerirsiniz bu konuda tecrübeli  hocalarımdan değerli yorumlarını bekliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.329

Merhabalar. Yakın zamana ait Total testo, free testo, lh, fsh, E2, prolaktin test sonucu var mı? PCTden sonra bilhassa yaptırdın mı?

Yani PCT ne kadar işe yaradı şuan bilmiyoruz. Üstelik senin sorunun prolaktin de olabilir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cherox    6

Pandemi ve 20 gün yasak araya girince yapamadım hocalarım varsayım olarak soruyorum prolaktinim yüksek ise ne yapmam gerekiyor ? Ve pct yaparken tamoxifen kullandım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401
Cherox, 11 dakika önce yazdı:

Pandemi ve 20 gün yasak araya girince yapamadım hocalarım varsayım olarak soruyorum prolaktinim yüksek ise ne yapmam gerekiyor ? Ve pct yaparken tamoxifen kullandım

Cabaser kullanman gerekiyor ama test yaptırmadan kullanma sakın.Ben deca küründen çıktığımda ilk hafta haftada 2 adet sonra haftada 1 adet olmak üzere 3 4 hafta kullanmıştım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.329

Yarım tablet dostinex al. Hem dozaj olarak cabaserden azdır hem de yarısı. Göğüs ucu kaşıntısı durursa ses et. 

Yine diyorum test yaptırsan çok daha temiz tavsiyeler gelir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cherox    6

Hocam onu bitene kadar günde yarım tablet mi alayım ayrıda tamoxifen kullanmayım mı ? Şu an test yapabilicek yerde değilim askerdeyim

rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Yarım tablet dostinex al. Hem dozaj olarak cabaserden azdır hem de yarısı. Göğüs ucu kaşıntısı durursa ses et. 

Yine diyorum test yaptırsan çok daha temiz tavsiyeler gelir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.329

Tamoksifeni hiç bölme. Haftada 1 tane yarım tablet şeklinde. Aldıktan sonraki gün göğüs ucu durumuna göre yaz buraya olur mu?

Tamamını kullanacağın bir ilaç değil dostinex. Lazım olduğunda kullanacağın bir ilaç.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cherox    6

O zaman her gün 1 tamoxifen ve haftada yarım tablet dostinex hocam tamam yarın başlıyorum teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cherox    6
rastlantisal, 15.06.2021 - 18:08 yazdı:

Tamoksifeni hiç bölme. Haftada 1 tane yarım tablet şeklinde. Aldıktan sonraki gün göğüs ucu durumuna göre yaz buraya olur mu?

Tamamını kullanacağın bir ilaç değil dostinex. Lazım olduğunda kullanacağın bir ilaç.

Hocam yaptırdım testleri

4E1BEFEA-C3FD-4B0E-8EE5-9AAD904F7A61.jpeg

B730994C-E372-4961-9834-7AD02189092C.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet14    4
Cherox, 15.06.2021 - 16:54 yazdı:

Hocam onu bitene kadar günde yarım tablet mi alayım ayrıda tamoxifen kullanmayım mı ? Şu an test yapabilicek yerde değilim askerdeyim

Bende birsey sormak istedimde Benin bugun yaptirdim teste fsh 2.28 (1.4-18.1)lh 2.8 total testom 6.75 (1.63-34) Benin testesteronum acaba nasil veya ne zaman duzelir Ben nebido ve sustanin kullanan biriydim 20 aydir hic birsey kullanmiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
ahmet14, 3 saat önce yazdı:

Bende birsey sormak istedimde Benin bugun yaptirdim teste fsh 2.28 (1.4-18.1)lh 2.8 total testom 6.75 (1.63-34) Benin testesteronum acaba nasil veya ne zaman duzelir Ben nebido ve sustanin kullanan biriydim 20 aydir hic birsey kullanmiyorum

Konu açarsan daha iyi olur ama cevaplayayım.Testo değerin iyi sayılacak bir değerde bir sıkıntı yok değerlerinde 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.