Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mickey

Ilk benden duyun. pct' de yeni bir dönem başlıyor. triptorelin 0,1mg

Önerilen İletiler

Mickey    789

Başlıkta da belirttiğim gibi PCT' de yepyeni bir dönem başlıyor gibi. Alınan sonuçlar mükemmel. 

Bildiğiniz gibi klasik PCT protokolünde HCG sonrası Tamoxifen ve Klomen uyguluyoruz.

Yeni durumda ise yine HCG yapılıyor ancak sonrasında haftada bir 0,1mg triptorelin uyguluyoruz hepsi bu. Bunu bir hafta arayla iki kere yapıyoruz PCT bitiyor:)

Türkiye' de triptorelin, DECAPEPTYL isimli bir ilaçta mevcut ve piyasada bulunabiliyor. Tek sıkıntı 400 küsür liralık fiyatı. İleride hesaplı muadilleri çıkacaktır diye umuyorum. Takip etmekte fayda var. En azından elimizde alternatif bir tedavi yöntemi daha olmuş olacak. Ve teknik anlamda da bir çok avantajları mevcut. Bunu başka bir başlıkta yazacağım.

Bu bilgi vücut geliştirme yapan yarışmacı bir doktordan (gerçek tıp doktoru, akademisyen vs. değil) geliyor. Bu nedenle kesinlikle dikkate alınmalı.

• Beğen 4
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vural2    990
Mickey, 27 dakika önce yazdı:

Başlıkta da belirttiğim gibi PCT' de yepyeni bir dönem başlıyor gibi. Alınan sonuçlar mükemmel. 

Bildiğiniz gibi klasik PCT protokolünde HCG sonrası Tamoxifen ve Klomen uyguluyoruz.

Yeni durumda ise yine HCG yapılıyor ancak sonrasında haftada bir 0,1mg triptorelin uyguluyoruz hepsi bu. Bunu bir hafta arayla iki kere yapıyoruz PCT bitiyor:)

Türkiye' de triptorelin, DECAPEPTYL isimli bir ilaçta mevcut ve piyasada bulunabiliyor. Tek sıkıntı 400 küsür liralık fiyatı. İleride hesaplı muadilleri çıkacaktır diye umuyorum. Takip etmekte fayda var. En azından elimizde alternatif bir tedavi yöntemi daha olmuş olacak. Ve teknik anlamda da bir çok avantajları mevcut. Bunu başka bir başlıkta yazacağım.

Bu bilgi vücut geliştirme yapan yarışmacı bir doktordan (gerçek tıp doktoru, akademisyen vs. değil) geliyor. Bu nedenle kesinlikle dikkate alınmalı.

Bu doktor dediğiniz kişi G.A mı hocam ?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Vural2, 4 saat önce yazdı:

Bu doktor dediğiniz kişi G.A mı hocam ?

Evet bizzat kendi kontrolünde beş kişide uygulanmış ve hepsi başarılı sonuç vermiş.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

G.A konferans dan saygılar :D

Zamanında s.c ilaç videolarında üstü kapalı bahsetmişti aslında , tr de kime sorsam bu pct ilaçlarını ilk defa duyduklarını söylüyor demişti .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229
HallOfFame, 2 dakika önce yazdı:

Bununla ilgili zaten bu forumda yıllar önce paylaşım yapılmıştı. Öyle değil mi ? @Loving

4 sene öncesinden bugünü gören adam :D

tarihinde Bay-T tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Bay-T, 2 dakika önce yazdı:

Onlar daha yolun başındayken Burak hoca yolun haritasını çıkarmış valla :D

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    827
Mickey, 5 saat önce yazdı:

paylaşım için teşekkürler hocam devam paylaşımlarını da bekliyoruz :D 

Bay-T, 9 dakika önce yazdı:

Burak hocanın bilgi birikimi ve mütevaziliğine hayranım sektördeki bana göre en donanımlı ve nezih bir duruşa sahip kişilerden bana göre.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Asaletim, 7 dakika önce yazdı:

Onlar daha yolun başındayken Burak hoca yolun haritasını çıkarmış valla :D

Sen katıldın mı hocam konferansa

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Vural2, 2 dakika önce yazdı:

Sen katıldın mı hocam konferansa

Yok reis geç kaldım kontenjan dolmuştu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    381
Mickey, 5 saat önce yazdı:

Hocam bu konferans ücreti ne kadardı ben sadece hikayesinde kontenjan doldu yazmıştı onu gördüm umarım bir daha açar.Ayrıca bu ilacı bende duymuştum özellikle deca dick gibi ereksiyon problemi yaşayıp geri dönemeyenlerde kullanılıyormuş.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Ironmann, 5 dakika önce yazdı:

Hocam bu konferans ücreti ne kadardı ben sadece hikayesinde kontenjan doldu yazmıştı onu gördüm umarım bir daha açar.Ayrıca bu ilacı bende duymuştum özellikle deca dick gibi ereksiyon problemi yaşayıp geri dönemeyenlerde kullanılıyormuş.

100 TL di reis

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
Bay-T, 2 saat önce yazdı:

Oha yav özür dilerim ama yuh Burak Abi :D

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ßyC#    66

@Mickey

İlacın reçetesi PCT'den ziyade tam tersi PCT killer, Testosteron Killer olarak gözüküyor?

1. DECAPEPTYL DEPOT nedir ve ne için kullanılır? DECAPEPTYL DEPOT (triptorelin asetat olarak) triptorelin içerir. Triptorelin, gonadorelinin (GnRH) sentetik olarak benzeridir (analoğudur) ve vücuttaki cinsiyet hormonlarının üretimini azaltır.

DECAPEPTYL DEPOT kutusunda, 3.75 mg triptorelin eşdeğeri triptorelin asetat içeren bir enjektör, süspansiyon sıvısını içeren tek kullanımlık bir enjektör, kas içi veya deri altına uygulama için enjeksiyon iğneleri ve enjektör adaptörü bulunmaktadır. DECAPEPTYL DEPOT erkeklerde, • hormona bağlı bölgesel olarak ilerlemiş veya yayılmış (metastatik) erkek üreme bezi (prostat) kanserinin tedavisinde ve • prostat kanserinin hormon duyarlılığının değerlendirmesinde kullanılır.

Prostat çoğu zaman fazla Testosteron vb sebeplerden dolayı oluşur reçetenin içeriğini okudum daha çok Erkek cinsiyet hormonlarını baskılamak için gözüken bir ilaç bu ilaç ile nasıl PCT yapılıyor? 

Benim görüşüme göre şuanlık bilinen yol aktır berraktır hiç girmem bulaşmam ters yollara yolum uzun olsun sağlam olsun.

Reçete:

https://pdf.ilacprospektusu.com/7881-decapeptyl-depot-3-75mg-enjeksiyonluk-suspansiyon-icin-toz-ve-cozucu-kt.pdf

tarihinde ßyC# tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789

Bu konunun evveliyatı daha eskiye dayanıyor biliyorum. Hem yabancı forumlarda hem de yerli forumlarda bahsi geçti. Ancak ilk defa sporcu bir tıp doktoru nezdinde denenerek ilacın faydalı olduğu görüldü. Yani konu artık dedikodu veya varsayımın çok daha ötesine geçmiş bulunuyor. Tabi ilerleyen süreçte başkaları da bu uygulamayı yapacak ve olumlu/olumsuz geri dönüşleri hep birlikte burada tartışacağız. Bu arada G.A. arkadaşımın ilerleyen süreçte bu ülkede bu spora müthiş şeyler katacağını düşünüyorum. Zaten konferansla ilk sinyali verdi. Kaçıran arkadaşlar üzülmesin, devamı gelecek. Ancak şunu söylemeliyim en azından kendim için konferansta yeni bilgi olarak tanımlayacağım kısım %5 civarındaydı (Burada bu forumun olumlu etkisi çok fazla). Fakat çok büyük bir artı bildiğin bir şeyi bir doktor ağzından teyit etmek tazelemek bile bir kazançtır. Belki sonraki sunumlarda daha ileri seviyede anlatımlar da olacaktır. Takip etmek lazım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105

Decapeptyl kullandım. Size ne olduğunu adım adım yazayım en azından tecrübemden faydalanırsınız. Bizim sporda herkes bi teori atıp duruyor her yıl o yüzden tecrübe çok önemli bana göre. Şimdi buyrun;

İlk 2 hafta ;

1 adet 0.1 mg decapeptyl uyguladım ilk 2 hagta psikolojik midir fizyolojik midir bilmem ciddi bir libido geldi. Şaşırmıştım baya vay be cidden çalışıyormuş diye düşündüm.

2 ay sonra;

Bu ilk sıçramadan sonra yavaş yavaş önce normale sonra daha kötüye gitti. Bi aralık psikolojim o kadar battı ki mahvoldum intihar düşünmeye başladım. Testlerimi vs full yaptırdım her aşamada amatörce işe girmeyeyim diye. İlacı kullanmadan önce testo 6.25 civarıydı. 

Psikolojim ve libidom çok battı hayattan soğudum lan ne oluyo dedim bi test daha yaptırdım testo 1.35 çıktı fsh lh da dipte. Arkadaşlarla vs konuştum hatta burda metin abiye danıştım bi 6 ay bekliyceksin dedi. Benim zaten 2 ay olmuştu bi4 ay daha nekleyip 10.000 iu choriomon aldım ve bölüp gün aşırı 1.000 iu kullandım. 

Sonuç olarak ilacı kullandıktan 1 sene sonra falan normale dönebildim. Ne oldu ne bitti fizyolojik detayları verecek bilgim yok ama başıma gelenler bunlar.

Sağlıklı günler.

tarihinde Efeedd tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Mickey, Bir saat önce yazdı:

Bu konunun evveliyatı daha eskiye dayanıyor biliyorum. Hem yabancı forumlarda hem de yerli forumlarda bahsi geçti. Ancak ilk defa sporcu bir tıp doktoru nezdinde denenerek ilacın faydalı olduğu görüldü. Yani konu artık dedikodu veya varsayımın çok daha ötesine geçmiş bulunuyor. Tabi ilerleyen süreçte başkaları da bu uygulamayı yapacak ve olumlu/olumsuz geri dönüşleri hep birlikte burada tartışacağız. Bu arada G.A. arkadaşımın ilerleyen süreçte bu ülkede bu spora müthiş şeyler katacağını düşünüyorum. Zaten konferansla ilk sinyali verdi. Kaçıran arkadaşlar üzülmesin, devamı gelecek. Ancak şunu söylemeliyim en azından kendim için konferansta yeni bilgi olarak tanımlayacağım kısım %5 civarındaydı (Burada bu forumun olumlu etkisi çok fazla). Fakat çok büyük bir artı bildiğin bir şeyi bir doktor ağzından teyit etmek tazelemek bile bir kazançtır. Belki sonraki sunumlarda daha ileri seviyede anlatımlar da olacaktır. Takip etmek lazım.

Bende zaten forumda okuyorum filan diye katılmadım birde final haftam pek zamanım yoktu.Herkes kür yapmayı öğrenecek neyi ne için kullanırız gibi şeyleri zaten biz araştırmacı bireyler olduğumuz için kolaylıkla biliyoruz.Keza eczaneden hangi ilaçları alabileceğimizi.Dediğiniz gibi bize daha derin bilgiler gerekli.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Efeedd, 4 saat önce yazdı:

Decapeptyl kullandım. Size ne olduğunu adım adım yazayım en azından tecrübemden faydalanırsınız. Bizim sporda herkes bi teori atıp duruyor her yıl o yüzden tecrübe çok önemli bana göre. Şimdi buyrun;

İlk 2 hafta ;

1 adet 0.1 mg decapeptyl uyguladım ilk 2 hagta psikolojik midir fizyolojik midir bilmem ciddi bir libido geldi. Şaşırmıştım baya vay be cidden çalışıyormuş diye düşündüm.

2 ay sonra;

Bu ilk sıçramadan sonra yavaş yavaş önce normale sonra daha kötüye gitti. Bi aralık psikolojim o kadar battı ki mahvoldum intihar düşünmeye başladım. Testlerimi vs full yaptırdım her aşamada amatörce işe girmeyeyim diye. İlacı kullanmadan önce testo 6.25 civarıydı. 

Psikolojim ve libidom çok battı hayattan soğudum lan ne oluyo dedim bi test daha yaptırdım testo 1.35 çıktı fsh lh da dipte. Arkadaşlarla vs konuştum hatta burda metin abiye danıştım bi 6 ay bekliyceksin dedi. Benim zaten 2 ay olmuştu bi4 ay daha nekleyip 10.000 iu choriomon aldım ve bölüp gün aşırı 1.000 iu kullandım. 

Sonuç olarak ilacı kullandıktan 1 sene sonra falan normale dönebildim. Ne oldu ne bitti fizyolojik detayları verecek bilgim yok ama başıma gelenler bunlar.

Sağlıklı günler.

Kullandığın steroidlerin vücuttan tamamen çıktığından emin oldun mu? ve atıldıktan sonra pct'nin ilk adımı HCG uyguladın mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105
Mickey, Bir saat önce yazdı:

Kullandığın steroidlerin vücuttan tamamen çıktığından emin oldun mu? ve atıldıktan sonra pct'nin ilk adımı HCG uyguladın mı?

Pct de kullandım işte konuda anlatıldığı gibi, test sonuçları ve olanları yazdım. Steoridin çıkmasıyla alakasını anlayamadım hep pct yi kür sonu 2 hafta sonra yaparım triptorelin ekleyince bunları yaşadım öyle söyleyeyim cevap olur umarım soruna.

İlaç hakkında kesin birşey savunmuyorum, inandırıcı gelmiyorsa denemekte serbest herkes zamanla kullanıldıkça çıkar zaten ilacın etkisi. Ama sözü geçen biri çıkıp birşey anlatınca hemen inanılıp alınıyor ona karşıyım, triptorelin kullanan birçok kişi var onları okursanız iternetten (yabancı forumlarda özellikle baya kişi var) daha güvenilir bir kaynak olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Vural2, 5 saat önce yazdı:

Bende zaten forumda okuyorum filan diye katılmadım birde final haftam pek zamanım yoktu.Herkes kür yapmayı öğrenecek neyi ne için kullanırız gibi şeyleri zaten biz araştırmacı bireyler olduğumuz için kolaylıkla biliyoruz.Keza eczaneden hangi ilaçları alabileceğimizi.Dediğiniz gibi bize daha derin bilgiler gerekli.

Yeni kontenjan acmis kanka instasinda paylaşmış şimdi gördüm ama konferans değil sanırım bu

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
praisha    0

Arkadaşlar bu pct sürecini ben Ovitrelle ile başladım, fakat testis torbası pregnyl gibi dolmadı ertesi sabah. Ben işe yarayıp yaramadığını nasıl anlayacağım ? Yardımcı olabilecek var mı ? ve sigara vs. beslenme nasıl olmalı yardımcı olabilecek var mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
praisha, 4 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar bu pct sürecini ben Ovitrelle ile başladım, fakat testis torbası pregnyl gibi dolmadı ertesi sabah. Ben işe yarayıp yaramadığını nasıl anlayacağım ? Yardımcı olabilecek var mı ? ve sigara vs. beslenme nasıl olmalı yardımcı olabilecek var mı ?

Hocam iyi güzel de niye tüm konulara aynı şeyi yazıyorsun ? Gören ve bilen zaten cevap verecektir, ayrı ayrı yazmanın forumdan banlanmaktan başka bir getirisini görmedim ben şimdiye kadar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
praisha    0

Bilmiuordum, ben ilgisi alakası olan herkesten cevap alma peşindeyim  Şuan çok büyük sıkıntıdayım, kusuruma bakmayın cevapları bekleyeceğim o zaman

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179
Loving, 08.09.2017 - 00:38 yazdı:

Merhaba;

"PCT için triptorelin hakkındaki düşünceniz nedir? Veya, bunu testosteron üretimi için kullanabilir miyim? " sorularına cevap olması babında hazırlanan bir başlıktır umarım bir çok kişiye faydalı olur. :) 

Triptorelin bir GnRH analoğudur: diğer bir deyişle, hipotalamus tarafından üretilen, hipofizi LH yapmak için uyaran hormon gibi davranır. Triptorelin tıbben kullanılan seviyelerde dozlandığında hipofizi aşırı uyarır. İlk sonuç LH üretiminde artışa veya aşırı yüksekliğe neden olur.

Triptorelin 100 mcg'lik tek bir enjeksiyonun, testosteron üretimini iyileştirmek için kullanılabileceği konusunda bir teori var ortada ve bir çok Avrupa tabanlı platformda bu tartışılıyor. Muhtemelen kısa bir sürede hipofiz uyarısını sağlayabileceğini düşünüyorum görüp okuduklarım dan yola çıkacak olursak..

PCT başlangıcında bu tedavinin tek başına kullanımından yola çıkarak daha iyi olup olmayacağına yanıt vermem çok zor. (Denemedim çünkü henüz.) Triptorelin'in değerini belirlemedeki bir diğer en büyük sorun, satılan araştırma materyalinin (ürünün) büyük kısmı sahte olmasıdır. (piyasadaki - Türkiye dekiler den hiç bahsetmiyorum bile.)

Önerilen dozaj : 100 mcg'den daha düşük bir dozda deneme yapılabilir.

İşe yaradığına dair bir deneysel paylaşım sonuçlarıyla;

Doktorlar x bir kişiyi kür sonrası GnRH analog triptorelin ile tedavi etmeye karar verirler. GnRH, sadece 10 amino asitten oluşan bir hormondur. Hipotalamus tarafından beyinde üretilir ve FSH ve LH üretimini hipofiz bezi tarafından uyarır. Hormonlar kanda testesteron üretmek için çalışmaya başlar. Ufak tanımlama dan sonra konumuza tekrar dönecek olursak vücut geliştirmecimiz hormon tedavisine hemen yanıt verdiği gözleniyor. Birkaç dakika içinde kanındaki LH ve FSH konsantrasyonu artış yapıyor.

Doktorlar tedavi uygulanan vücutçu arkadaşımızı 10 gün sonra tekrar kontrole tabi tutar. Enerjisinin geri döndüğü ve kanındaki testosteron konsantrasyonu 7 ng / ml'ye yükseldiğini fark eder. Bu süreci takip eden diğer haftalar soransında (3 hafta) testosteron seviyesi hala normaldi ve libido da geri döndüğü saptandı tam anlamı ile.

Not : Test kısmında geçmişte okuduğum ve not aldığım bir çok kaynaktan faydalandım.

Hocam bunu sırf frum üyeri yararlansın diye yazmış hemde bedava istese bu tarz bilgileri bir başlık altında ücretli griş yapılan bir bölümde yayınlayabilirdi ne kadar teşekkür etsek az teşekkürler hocam. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: osmwn
      Merhaba arkadaşlar bu başlığı yaptığım pct'yi ve süreci güncel olarak sizinle paylaşmak ve aklımdakileri sormak için açtım.

Kür geçmişimden diğer başlığımda da bahsetmiştim şu şekilde;
      3 ay testo bolde(3. ayında bolde yerine çalışmayan bir deca) ardından 2 ay pctsiz bir off(yağsız 12kg kazandım adelelerim tamamen açık ve belirgindi alt karnım bile gözüküyordu kür başında da sonunda da ve 12kgnin 9kgsi bende kaldı.) daha sonra bir spor salonunda çalışmaya başladım ve hocamın yönlendirmesiyle çok kalitesiz ve boş 3.5 aylık bir kürüm daha oldu. yine testo bolde arada boldenonum bittiğinde hocamdan yenisini sipariş etmesini istedim ama hocam bana bolde almak yerine deca kullandırtmak istedi 2-2.5 hafta kadar kullandım sonra ilaçların bitmesine yakın yenilerini istediğimde (işe girerken kürümün her şeyini istediğim şekilde karşılayacağı söylendi.) sağdan soldan bulduğum tüm flakonların diplerindeki ilaçları(çoğunluğu insanların memnun kalmayıp bıraktığı ilaçlar(tren deca bolde vs)) karıştırıp bana kullandırtmaya çalıştı bir süre ikna etmeye çalıştı tartıştık ve ben kullanmadım birkaç hafta sonra kürü de bırakıp o salonda çalışmayı bıraktım.

Yukarıda bahsettiğim 2 kür de bittiğinde 20 gün kadar bekleyip tedaviye başladım. Tedavimin içeriği de şu şekilde;
      İlk gün Triptorelin Acetate 0.1mg (100mcg) ve devamında 1 hafta 20mg 1 hafta 10mg tamoksifen kullandım. 
      Magnezinc akşam yatmadan önce
      Benexol, D-vit, C vitamini kahvaltı sonrası

Kür içinde ve sonrasında cinsel ilişkide yaşadığım sorunlar;
      İlk kürümde libidom fazlasıyla yüksekti ve herhangi bir ereksiyon problemim olmadı arada keyfi olarak sildenafil türevi ilaçlar kullandığım olmuştur. kür bittikten sonra pct yapmadığım 2 ay boyunca da istek ve performans aynı şekilde ilerledi çok fazla korkmama rağmen hiçbir düşüş yaşamadım. sonrasında 2. kürüme geçtim ilk ayki ilaçlar tahminimce doluydu testonun kana girdiğini net olarak hissettim ve cinsel performansım ilk 5 hafta boyunca sürekli viagra kullanıyormuşum gibiydi hayatımda daha iyi bir cinsellik yaşamamıştım, hiç dinlenmeden arka arkaya sürekli birlikte olabiliyordum ereksiyonum çok güçlüydü isteğim de aynı şekilde. eczaneden alınacak çoğu ereksiyon hapının veremeyeceği bir performansım olmuştu. efedrin kullanıp idmandan sonra ilişkiye girmeye çalıştığımda sertleşme sorunlarım oldu. sertlik zor geliyordu ve hemen gidiyordu 2. gelmiyordu. daha sonra 5 hafta bitince ilkinde ereksiyon olmam biraz zorlaştı ve ilk birleşmeden sonra çok zor erekte olmaya başladım hemen gidiyordu. bazen içindeyken sertlik kayboluyordu. kürüm boyunca epimedyumlu macun ve viagra muadilleri kullandım(genelde 25mg sildenafil), şahsi fikrim  themra epimedyumlu macun hem fiyat hem performans diğer ürünlerden olarak çok daha avantajlı. bir süre macun ve mavi hap ile devam ettim. Kürümün son ayında bu ürünleri kullanmadan bir birliktelik daha yaşadım ve eskisi gibi gayet sağlıklıydım ilkinden sonra da problem yaşamadım. ama yine de söylediğim macunu kullanmaya devam ettim yataktayken herhangi bir sıkıntı yaşamamak için. bu kür bittikten 20 gün sonra başladığım pctde kendimde ilk farkettiğim şey ertesi gün libidom düştü uzun zamandır ilk defa libidom düşüktü. her zaman yüksekti hiç küre girmeden önce bile ama bu sıralar o kadar bile yüksek değil ve ciddi ereksiyon problemim var yine bir viagra muadiliyle(bu sefer 50mg sildenafil içeren bir ilaç) denediğim ilişkimde ilkinden sonra ereksiyon olması yine güçtü(kürde sorun yaşadığımda kullandığım deli erekte olduğum dozun 2 katını içeren bir hap kullandığım halde) ve çok yakın temasa girmedikçe hiçbir hareketlenme olmuyordu. eskisi gibi olmasa da 2-3 tane atınca sorunsuz bir şekilde ilişki yaşayabildim. bu sorun markadan mıdır? yoksa pctde olduğum için dozajlar yükselse bile etkisi mi azalıyor anlamadım şu konuya da bi el atarsanız sevinirim. en son olarak pctmin bittiği şu günlerde yine farklı bir macun denedim ama çeyrek kavanozdan fazla yedim resmen karnımı doyurdum a*k karışımıyla ve yanında da o 50mg sildenafil içeren haptan attım güzel bir cinsellik yaşayabildim eskisi gibi olmasa da.
      bu pctyi yapmamın sebebi vücutta yaklaşık 9 aydır doğal testosteron üretiminin olmamasıydı tekrar küre girsem veya devam etsem yaklaşık 1 sene boyunca sistemim kapalı kalacaktı. amacım tekrar küre girmeden önce vücudun ilaca olan toleransını kırmak ve sistemi doğal üretim yapmaya teşvik etmekti.
      1 ay sonra yeni sağlam ve planlı bir küre girme hedefim var, bu ereksiyon problemi geçmezse ve 1 ay sonra küre girersem durumum daha mı kötü olur?  cidden en çok korktuğum şey başıma geldi pctde ve kür içinde (ilaçların boş olduğundan eminim)böyle olması normal midir? eğer öyleyse ne kadar sürer bu sorun ve ne yapabilirim çözmek için? tüm arkadaşlarımın ve hocalarımı yorumlarını bekliyorum. @metinav @rastlantisal

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.