Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

paradox

Ilk kürüm de kararsızım ?

Önerilen İletiler

paradox    0

Arkadaşlar , merhaba 5-6 yıldır spordan uzak kaldım, önceki yıllarda profesyonel bir geçmişim yok her sene 3 yada 6 ay salona giderdim genelde iş den dolayı fırsat bulamazdım birazda tembellik de oluştu tabi..Evde spor yapmaya çalışıyorum tekrardan ama ne olduysa yine 2 hafta dır ara verim, Uzun zamandır internet üzerinde araştırıyorum gelişimi hızlandıracak yağlardan kurtarıcak yöntemleri..yaşım 43 , 82 kiloyum boyum 1.80 en büyük sorunum göbek ve bel çevresi nezaman kilo almaya başlasam simitler çıkıyor, Bu site denk geldi araştırmalarım sırasında Burak hoca ile görüştüm tavsiyelerde bulundu hagisini kullanmam konusunda , amacım yağlardan kurtulmak ama kurtulurken de hacimde kazanmak isterim, birçok seçenek var ve insan kafa karışıyor bide sanal ortamda o kadar çok bilgi kirliliği varki..Amacım fikir almak , benim gibi bir durumda olan bir arkadaş varsa onun tecrübelirinden yararlanmak ,bu işe yıllarını vermiş sporcu arkadaşlardan tavsiye almak, bu konudaki fikirlerinizi tavsiyelerinizi önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim..

20210606_151511.jpg

20210606_151517.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ßyC#    66

Selam düşük testolu amcamız. Doğal Testosteron seviyen yüksek ihtimal referans dışı veya diplerde vücudunun dili şunu söylüyor az su tüketiyor. Tatlı ve tavuk dönerle arası çok iyi. Östrojen seviyen bir dönem tavan yapıp göğüs ucuna ufak bir dokunuş atmış.

Vücudunda düşük testosteron seviyesi var aynı zamanda çok düşük kas kitlesi. Yağ yakmaya çalışırsan bunu düşük kas kütlesi ve low testosteron ile yapamazsın. Yapabilirsin ama sanırım 1,5 yılını alacaktır öncesinde Kas kitleni arttırmalısın.

Eğer spartacus tarzında vahşi bir idman yapmayı öğrendiysen tavsiyem şudur;

Tavsiyem 1-12 hafta Testosteron Enanthate 500 MG. - 1-12 Hafta Boldenon 400 MG. Günlük 2 tablet proviron. 

Testosteron Vücudundaki kas kitlesi arttıkça yağları dövecek senin için tatminkar bir seviyeye getirecektir. Aynı şekilde Trapez,Göğüs,Sırt,Kol kasları büyüdükçe alt kısım küçük görüntü alır en azından T-shirt altı vücut :D

Yaklaşık 1,5 yıllık bir eğitime ihtiyacın var.

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
paradox    0
ßyC#, Bir saat önce yazdı:

Selam düşük testolu amcamız. Doğal Testosteron seviyen yüksek ihtimal referans dışı veya diplerde vücudunun dili şunu söylüyor az su tüketiyor. Tatlı ve tavuk dönerle arası çok iyi. Östrojen seviyen bir dönem tavan yapıp göğüs ucuna ufak bir dokunuş atmış.

Vücudunda düşük testosteron seviyesi var aynı zamanda çok düşük kas kitlesi. Yağ yakmaya çalışırsan bunu düşük kas kütlesi ve low testosteron ile yapamazsın. Yapabilirsin ama sanırım 1,5 yılını alacaktır öncesinde Kas kitleni arttırmalısın.

Eğer spartacus tarzında vahşi bir idman yapmayı öğrendiysen tavsiyem şudur;

Tavsiyem 1-12 hafta Testosteron Enanthate 500 MG. - 1-12 Hafta Boldenon 400 MG. Günlük 2 tablet proviron. 

Testosteron Vücudundaki kas kitlesi arttıkça yağları dövecek senin için tatminkar bir seviyeye getirecektir. Aynı şekilde Trapez,Göğüs,Sırt,Kol kasları büyüdükçe alt kısım küçük görüntü alır en azından T-shirt altı vücut :D

Yaklaşık 1,5 yıllık bir eğitime ihtiyacın var.

eyvallah kardeşim, amca dedin ya :)) len yaşlı hissetmiyorum kendimi daha :)) günde 3-4 litre su tüketiyorum, tatlı evet özellikle süt tatlısı haftada 1 tükettiğim oluyor , işten dolayıda öğle yemekleri tavuk yada et döner kesin oluyor ama 1 haftadır tabldot yiyorum 3 çeşit yemek , testosteron tarzı ilaçlar kullanmak istemiyorum bu yaştan sonra belki vücut yan etkileri olursa kaldırmaya bilir.testosteron seviyem düşükmü onu bilemiyorum bu hafta içinde genel test yaptırmayı planlıyordum, sonuçları burada da paylaşırım..yorumun için teşekkürler  ufaklık.. :)

Semih Erarslan, Bir saat önce yazdı:

Spor yap. 

Evde çalışıyorum , ama beklenmedik birşey çıkınca ara veriyorum ya işten dolayı yada başka nedenler, yarın tekrar başlamayı planlıyorum özellik sabah kalkınca kahvaltı yapmadan kardiyo hareketleri akşam işten gelincede mecalim kalırsa ağırlık çalışacam plan bu bakalım yapabilecek miyim ,evde dumbel ve z bar var 30 kg ağırlık var bide odamda duvara makaralı sitem yaptım. oradan çalışıyorum..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
paradox, 1 dakika önce yazdı:

Evde çalışıyorum , ama beklenmedik birşey çıkınca ara veriyorum ya işten dolayı yada başka nedenler, yarın tekrar başlamayı planlıyorum özellik sabah kalkınca kahvaltı yapmadan kardiyo hareketleri akşam işten gelincede mecalim kalırsa ağırlık çalışacam plan bu bakalım yapabilecek miyim ,evde dumbel ve z bar var 30 kg ağırlık var bide odamda duvara makaralı sitem yaptım. oradan çalışıyorum..

Kordio yapma önünde yarışmamı var???önce sporunu yap  kardio yapacağın günler gelecek nefesini ağırlık kaldırmaya sakla aç karnına spor yapma günlük alman gereken kaloriden 100 150 kalori az beslen tabi sağlıklı sporcu beslenmesiyle temiz beslenme derler  evde yapma salona yazıl ağırlıkları arttırmaya bak önceliğin hareketi düzgün yaparak tekrarlarını yapabildiğin en ağır ağırlıkla çalış  artmadan olmaz kademeli arttır artmıyorsa sabırla devam et annenin pişirdiği yemekleri yemeyi bırak kendine bir şişe zeytinyağı al ve o şişenin dışında yemeklerine hiçbir yağ olmasın sporcuların nasıl kullandığı öğren öğünlerini kendin hazırla iş yerine öğün götür.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Merhabalar.

Hemen hemen aynı yaştayız.

1) Öncelikle @Semih Erarslannın da dediği gibi "spor yap". Evde olmaz o işler. Evde olması için ciddi bir spor disiplininin olması gerek. Hiç o toplara girmeden salonlara gidip ciddi ciddi spor yap. 3 gün ağırlık 2 gün kardio şeklinde. Kardioyu salonda yapman gerekmez. İşten eve giderken 1 saatlik hızlı yürüme mesafesinde araçtan in ve yürü. Vücudunun hangi antrenman tiplerine, hangi tekrarlara ve hangi hareketlere tepki verdiğini gözlemle. Herkes her gün 1 saatini spora ayırabilir. Bunun mazereti yok. Ki sana dediğim yöntemle haftada 5 saatini spora ayıracaksın. 168 saatin 5 saati sadece. Bunu ayıramam diyen adam çok extrem bir hayat yaşıyordur. 2 işte birden çalışıyordur vs. Öyle birinin de gelip forumda yazı yazmaya bile vakti olmaz. Burda yazdığına göre daha normal bir hayatın var.

2) Beslenmeni düzelt. Bu konuda "ama", "dikkat ediyorum ancak" vs vs gibi mazeretleri kabul etmiyorum. Bizler erkeğiz. Erkek iradelidir. diyetkolik gibi bedava uygulamalar ile beslenmeni gözlemle. Tahminlerle ilerleme. Günlük aldığın makroları ve kalorileri incele. Oraya verileri doğru girersen zaten sana alman gerekeni söyleyecek. Oraya hedef girerken uçma. Gerçekçi hedefler gir. 

3) Öğren. Üşenme! oku ve izle sürekli. Youtube videolarından şu bu hoca değil gayet bilimsel metodoloji ile yazılmış kitaplar var. Mesela Serkan Yimsel bu konuda iyidir.

4) Tüm bu dediklerimi kendine yasa olarak kabul et. Çevren direnç gösterecektir aldırma ve asla gevşeme. Öyle sıkı ol ki saygı duyup sana göre hareket etmeye başlasınlar.

5) SIKILMA! GEVŞEME! VAZGEÇME! PES ETME!

@paradox

Zaten bunları yapınca bir noktada hayata bakışın yükselecek. Ruh olarak da yükseleceksin. Spor ve beslenme alışkanlık haline gelecek. Çok kişinin denediği ama az kişinin başardığı bir yola giriyorsun. Başaranlar da superman değil. Normal insanlar. İstikrarlı insanlar.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
paradox, Bir saat önce yazdı:

Arkadaşlar , merhaba 5-6 yıldır spordan uzak kaldım, önceki yıllarda profesyonel bir geçmişim yok her sene 3 yada 6 ay salona giderdim genelde iş den dolayı fırsat bulamazdım birazda tembellik de oluştu tabi..Evde spor yapmaya çalışıyorum tekrardan ama ne olduysa yine 2 hafta dır ara verim, Uzun zamandır internet üzerinde araştırıyorum gelişimi hızlandıracak yağlardan kurtarıcak yöntemleri..yaşım 43 , 82 kiloyum boyum 1.80 en büyük sorunum göbek ve bel çevresi nezaman kilo almaya başlasam simitler çıkıyor, Bu site denk geldi araştırmalarım sırasında Burak hoca ile görüştüm tavsiyelerde bulundu hagisini kullanmam konusunda , amacım yağlardan kurtulmak ama kurtulurken de hacimde kazanmak isterim, birçok seçenek var ve insan kafa karışıyor bide sanal ortamda o kadar çok bilgi kirliliği varki..Amacım fikir almak , benim gibi bir durumda olan bir arkadaş varsa onun tecrübelirinden yararlanmak ,bu işe yıllarını vermiş sporcu arkadaşlardan tavsiye almak, bu konudaki fikirlerinizi tavsiyelerinizi önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim..

20210606_151511.jpg

20210606_151517.jpg

Merhabalar. Genel olarak yapılan yorumlara göre konulara katılım göstemeye çalışoyorum. Testonuzun düşük veya yüksek olduğu verdiğiniz bilgilerden anlamamız imkansız aynı şekilde östrojenininiz bi ara tavan yapıp yapmadığınıda anlamamız imkansız. O yüzden “Biliyorum” gösterşi altında saçma sapan yorumlara aldanmayın. 

Bahsedilen göğüs dokusu bu yapıya ve yağ oranına oldukça normal. Antrenman ve yağ yalımı ile birlikte toplayacaktır. 

Varsayım olarak testonuzu aynı şekilde antrenman beslenme ile yükseltebilirsiniz. 
Ek olarakta tribulus gibi takviyeler kullanabilirsiniz ki testonuz düşükse doğal yoldan arttırılmasına destekte bulunur. 

Naturel olarak antrenman ve beslenmeyle istediğiniz noktalara gelebilirsiniz. 

Gerekli ve temiz bilgiyide burak hocadan almışsınızdır zaten. 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
paradox    0
Semih Erarslan, 15 dakika önce yazdı:

Kordio yapma önünde yarışmamı var???önce sporunu yap  kardio yapacağın günler gelecek nefesini ağırlık kaldırmaya sakla aç karnına spor yapma günlük alman gereken kaloriden 100 150 kalori az beslen tabi sağlıklı sporcu beslenmesiyle temiz beslenme derler  evde yapma salona yazıl ağırlıkları arttırmaya bak önceliğin hareketi düzgün yaparak tekrarlarını yapabildiğin en ağır ağırlıkla çalış  artmadan olmaz kademeli arttır artmıyorsa sabırla devam et annenin pişirdiği yemekleri yemeyi bırak kendine bir şişe zeytinyağı al ve o şişenin dışında yemeklerine hiçbir yağ olmasın sporcuların nasıl kullandığı öğren öğünlerini kendin hazırla iş yerine öğün götür.

aslında kardiyo dediğim 10 dakikadan az  süren hareketler,eğer yemek düzenini oturta bilirsem çok iyi olucak bunu planlıyorum ve araştırıyorum..

Feng, 17 dakika önce yazdı:

Abi bu is boyle olmaz basla birak ilac alayim yag gitsin kas gelsin biraz ayranim dokulmesin hesabi oluyor takdir edersin bir hormonlarina baktir zaten yasin itibari ile testosteron kullanman gerekiyor olabilir olmayadabilir burdan  yola cikarak guzel diyet ve antrenman disiplini oturtarak sonuc elde edilebilir ama dunyanin ilacini da vursan is disiplinde bitiyor saygilar

teşekkürler. evet buhafta içinde test yaptırmayı planlıyorum değerleri öğrenip on göre hareket ederim..ayrıca bu değerleri hangi bölümden bakılıyor ve doktora ne söylemem gerekiyor test hakkında ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
paradox, Şimdi yazdı:

aslında kardiyo dediğim 10 dakikadan az  süren hareketler,eğer yemek düzenini oturta bilirsem çok iyi olucak bunu planlıyorum ve araştırıyorum..

Bacaklarını ısıtman güzel araştır  bol bol araştır ve en başta üşenme erteleme

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
paradox    0
Feng, 20 dakika önce yazdı:

Bu nasil bir hitap sekli?Selam dusuk testolu amcamiz ne ve nerden biliyorsun bu kadar emin konusuyorsun 50 yas ustu test seviyesi ust limitin ustunde adamlar gordum ve ilacli degiller sporla herhangi bir ilgileri de yok adama neden alayci bir sekilde yaziyorsun?

kardeşim alaycı değil espirili yaklaşmaya çalıştım, kesinlik alaylı maksatta bir yaklaşım aklımdan geçmedi, yanlış algılamana üzüldüm, özürdilerim yanlış ifade ettiysem, kardeşimsin..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
paradox    0
Wh00, 48 dakika önce yazdı:

Merhabalar. Genel olarak yapılan yorumlara göre konulara katılım göstemeye çalışoyorum. Testonuzun düşük veya yüksek olduğu verdiğiniz bilgilerden anlamamız imkansız aynı şekilde östrojenininiz bi ara tavan yapıp yapmadığınıda anlamamız imkansız. O yüzden “Biliyorum” gösterşi altında saçma sapan yorumlara aldanmayın. 

Bahsedilen göğüs dokusu bu yapıya ve yağ oranına oldukça normal. Antrenman ve yağ yalımı ile birlikte toplayacaktır. 

Varsayım olarak testonuzu aynı şekilde antrenman beslenme ile yükseltebilirsiniz. 
Ek olarakta tribulus gibi takviyeler kullanabilirsiniz ki testonuz düşükse doğal yoldan arttırılmasına destekte bulunur. 

Uzman bir yaklaşım ve bilgi oldu teşekküler..

Feng, 35 dakika önce yazdı:

Sana demedim abi estağfurullah ilk yorumdaki arkadaşa demiştim

pardon kardeşim ya yorumlara yetişiyim derken bende karıştırdım :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
paradox, 4 dakika önce yazdı:

teşekkürler. evet buhafta içinde test yaptırmayı planlıyorum değerleri öğrenip on göre hareket ederim..ayrıca bu değerleri hangi bölümden bakılıyor ve doktora ne söylemem gerekiyor test hakkında ?

Söylediğim herşeyi unut başarılar dilerim sana başına gelecekleri ileteyim şuan sağlıksız bir vucuda beslenmeye sahip olduğun için hormonlarında test sonuçlarında oynamalar  oladabilir yada olmayadabilir olduysa bile sen şuan kullanma zaten söyleneleri uygula sporla birlikde düzelir  neyse sen kullanacaksın önce  kulanacağın ürünlerin son mg geldiğinde beslenmeyi düzeltmeye haraketleri oturtmaya başlayacaksın sonrada bende neden işe yaramadı diyip sporu tekrar bırakıp arayışa geçeceksin. Hoşçakal

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Ya arkadaş adamı gömmeye ne meraklısınız bi sakin olun önce, abicim sen hiç ilaç olaylarına girmeden öncelikle bir beslenme ve spor alışkanlığını oturtmaya çalış.Oturttuğun zaman vücudun zaten böyle bişeyle ilk defa karşılaşacağı için hızlı bir şekilde yağ yakabilirsin zaten.Naturel olarak belden ölçü kaybettikten sonra iyi bir şekilde iyice parçalanmak için tabletler ile desteklersin.Ama ilaçlar son plan.Şuan naturel olarak düzenlemeler yaparak da ciddi değişim yapabilirsin.Hiç uğraşamam diyorsan piyasada iisim yapmış birilerinden PT al.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184

Bu söylediklerimin hepsini zamanında 10dk kardio verdiğin örneğe kadar evde çalışmaya kadar bir zamanlar yaptım bende senin gbi kardio yaptığımı az yağlı yiyince beslendiğimi zannederdim ve ilaç kullanınca işe yarayacağını. Buradan tarafına bir saygısızlık etiysem affet dümdüz konuşmalarım bu yüzden seni çok iyi anlıyorum o yüzden hiçbişi yapamasanda antreman yap dierleri arkadan adım adım gelir antreman seni zinde tutar arkasından gelevekleri araştırma yapmaya motive eder disiplin sağlar böylelikle beslenmeyide önemsemeye başlarsın sonuçlar aldıkça adım adım git sonu neyse bu işin başta olsuna girme çık o kafadan o kadar

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cavalera    93
Wh00, 6 saat önce yazdı:

Selamlar, yasinizda oncelikle birsey yok hatta benden yas olarak kucuksunuz bile o nedenle yas konusuna takilmayin derim.

Yukaridaki tum yorumlar gibi oncelikle spora baslamak ve hic bir bahane uretmeden onu disiplinli bir sekilde devam etmeniz gerekiyor. Basari yolundaki ilk adiminiz bu olacak, sonrasinda beslenme ve uyku duzenleri sirasiyla gelecek. Burak hoca ile gorustuyseniz o zaten sizin icin en iyisini onerecektir o sebeple urunler konusunda ondan daha bilgili olmadigim icin yorum yapmayacagim.

Nasil bir meslek grubunda ne sartlar altinda calistiginizi bilmiyorum ama yasiniz itibariyle yuksek ihtimal ya orta-ust derece yonetici veya kendi isinizin sahibi olabilirsiniz diye tahmin ediyorum. Ne kadar yorulursaniz yorulun spor salonuna kendinizi atmaniz yeterli olacaktir, inanin orada antrenman yaparken yorulmayacak aksine daha dinc olacaksiniz. Kendimden ornek verirsem 350 insaat iscisini idare ediyorum, ayda 28 gun calisiyorum (bir pazar calisma bir pazar yat seklinde) Gun icinde surekli plan programn, kontrol, bagirisma cagirisma sinir stress icindeyim. Bu yaziyi yazarken 23 saat 30 dakikadir santiyedeyim dun sabah 07.30da geldim ve halen eve gidemedim, ne zaman gidecegim de henuz belirsiz ve ben buyuk ihtimal 25-26 saat kesintisiz calistiktan sonra spor salonuna gidip daha sonra uyumaya gececegim yani bahanem yok, sporumu yapacagim. Sizin de belki bu kadar sert degil ama bir disiplin tuturmaniz gerekiyor.

Sozun ozu oncelikle spor salonuna gidip antrenman aliskanligi edinin, sonrasinda sirasiyla yemek ve uyku duzenini gelistiri, ardindan basari gelecektir.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Yukarıdaki benim konuya göz atabilirsiniz. İlaç kullanma diyecekler olacaktır yan etkilerinden dolayı, fakat ben derim ki bizim yaştakilerin kürde kaybedeceği tek şey olsa olsa yağ olur :)

Önceki halim ve şimdiki halim, yaşadıklarım, kullandıklarım hepsi konuda mevcut. Tabiki her ilaç herkeste farklı etkiler, yan etkiler gösterebilir, ama genel kanı kürde iyi beslen, düzenli uyu, düzenli ağırlık ve kardiyo çalış ve bunu hayat biçimi haline getir.

Tabiki arada uykusuz kalacağız, geç yatacağız, zaman zaman 2 dilim baklava gömeceğiz, balık ekmek yiyeceğiz vs. bunlar biz yarışmacı olmayanlar için bunu hayat biçimi tarzına getirmenin ufak kaçamak/ödülleri olacak.

Bunlar zamanla düzene girecek şeyler değil, istek olunca ve karşılığını aldıkça birden bire yeni bir hayata başlıyorsunuz. Düşünmek başlamanın, başlamak başarmanın yarısıdır derler. Kolay gelsin :)

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Rdm, 12 dakika önce yazdı:

Yukarıdaki benim konuya göz atabilirsiniz. İlaç kullanma diyecekler olacaktır yan etkilerinden dolayı, fakat ben derim ki bizim yaştakilerin kürde kaybedeceği tek şey olsa olsa yağ olur :)

Önceki halim ve şimdiki halim, yaşadıklarım, kullandıklarım hepsi konuda mevcut. Tabiki her ilaç herkeste farklı etkiler, yan etkiler gösterebilir, ama genel kanı kürde iyi beslen, düzenli uyu, düzenli ağırlık ve kardiyo çalış ve bunu hayat biçimi haline getir.

Tabiki arada uykusuz kalacağız, geç yatacağız, zaman zaman 2 dilim baklava gömeceğiz, balık ekmek yiyeceğiz vs. bunlar biz yarışmacı olmayanlar için bunu hayat biçimi tarzına getirmenin ufak kaçamak/ödülleri olacak.

Bunlar zamanla düzene girecek şeyler değil, istek olunca ve karşılığını aldıkça birden bire yeni bir hayata başlıyorsunuz. Düşünmek başlamanın, başlamak başarmanın yarısıdır derler. Kolay gelsin :)

Üstadım en az antrenmanlarda hareketleri doğru formda yapmasını öğrenmesi lazım. Yoksa küre girmekte ne var. Ondan dolayı spordan uzak insanların doğrudan küre başlamasını doğru bulmuyorum. Önce sporu öğrenip sonra başlamalı. 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
rastlantisal, 43 dakika önce yazdı:

Üstadım en az antrenmanlarda hareketleri doğru formda yapmasını öğrenmesi lazım. Yoksa küre girmekte ne var. Ondan dolayı spordan uzak insanların doğrudan küre başlamasını doğru bulmuyorum. Önce sporu öğrenip sonra başlamalı. 

Sende haklısın @rastlantisal dost :) Fakat şöyle de bir şey var, 20 yaşında genç bir arkadaş olsa derdik ki, testosteronun tavan boşuna bozma kendi düzenini.

Yine fakat bizler ununu elemiş eleğini asmış kişileriz, şimdi bu arkadaş spora başlasa 2 ay geçmeden sonuç alamayınca sıkılacak, hemen sonucu aynada görmek isteyecek. Benim konu da var 4 ay ilaçsız spor yaptım,  ağırlık çalıştım, ağırlık çalıştığımı sandım daha doğrusu, çünkü o dumbellar kalkmıyo bu yaşta :)

Evet hareketleri doğru yapmıyordum, yapamıyordum,  ve daha yeni yeni hangi makinanın hangi pozisyonda ne şekilde kullanılacağını çözüyorum. Hareketleri yeni yeni nizami yapıyorum.

Şöyle de bir şey var, ilaç motivasyonu arttırıyor, salona yazılıp 3 ay peşin verip gitmeyen çok insan var, ama üzerine ilaç için de hatrı sayılır bir para verince o kadar para verdik bari yapalım sporumuzu moduna giriyoruz.

Denemesi bedava, arkadaş konuya cevap yazar ise, ,ilaç kullanmadan ne kadar devamlılık gösterecek forumda göreceğiz :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Abimize ilaç tavsiye etmek, önermek ehliyetsiz birine araba vermeye benzeyecektir.Haftada 3-4 gün spor ve düzenli beslenme ile istediğiniz formu elde edebilirsiniz.Hocalarımın dediği gibi sabır ve zaman.

tarihinde Vural2 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Rdm, 3 saat önce yazdı:

Sende haklısın @rastlantisal dost :) Fakat şöyle de bir şey var, 20 yaşında genç bir arkadaş olsa derdik ki, testosteronun tavan boşuna bozma kendi düzenini.

Yine fakat bizler ununu elemiş eleğini asmış kişileriz, şimdi bu arkadaş spora başlasa 2 ay geçmeden sonuç alamayınca sıkılacak, hemen sonucu aynada görmek isteyecek. Benim konu da var 4 ay ilaçsız spor yaptım,  ağırlık çalıştım, ağırlık çalıştığımı sandım daha doğrusu, çünkü o dumbellar kalkmıyo bu yaşta :)

Evet hareketleri doğru yapmıyordum, yapamıyordum,  ve daha yeni yeni hangi makinanın hangi pozisyonda ne şekilde kullanılacağını çözüyorum. Hareketleri yeni yeni nizami yapıyorum.

Şöyle de bir şey var, ilaç motivasyonu arttırıyor, salona yazılıp 3 ay peşin verip gitmeyen çok insan var, ama üzerine ilaç için de hatrı sayılır bir para verince o kadar para verdik bari yapalım sporumuzu moduna giriyoruz.

Denemesi bedava, arkadaş konuya cevap yazar ise, ,ilaç kullanmadan ne kadar devamlılık gösterecek forumda göreceğiz :)

Dost, kürsüz spor yapamayacaksa hiç bulaşmasın zaten. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
rastlantisal, 19 dakika önce yazdı:

Dost, kürsüz spor yapamayacaksa hiç bulaşmasın zaten. 

Şimdi gel birlikte analiz yapalım :)

Konu sahibi, senede 3 veya 6 ay spora gittiğini belirtmiş. Buradan tutarsız olduğunu anlıyoruz.

Yine konu sahibi zaten son 5-6 yıldır spor hiç yapmamış, iş yoğunluğu, yaş  yorgunluğu hayat şartları vs..

Ve yine evde spor yapmaya niyetlenmiş ama 2 haftadır onu da bırakmış.

Elimizdeki spor geşmişi ile alakalı olan veriler bunlar.

Şimdi gelelim işin gelişme bölümüne;

Arkadaş yine spor yapmaya karar vermiş ama, bu işi nasıl kolay yoldan çözebilirim bu tutarsızlıkla diye düşünmüş,  eminim ki göbek nasıl eritilir, hangi spor daha çok kalori yakar vb. şeyleri de araştırırken bizim mahalleye denk gelmiş ve Burak hocaya kadar ulaşmış.

Burak hoca'da yolla resimlerini görelim, ona göre karar verelim diyerek konu sahibine en uygun şeylerin tavsiyesinde bulunmuş.

Ve Burak hocayı da tanımadığı için, acaba başka fikir veren olur mu, veya muhakkak vardır benim gibi birileri diyerek konu açıp bizlere sormuş, ki bu arkadaş için en iyi örnek benim diyebilirim :)

Çünkü spor geçmişim hiç yok, alkol göbeği arşa çıkmış, 4 aylık spor tecrübesi ile küre girdim ve sonuç ortada.

Şimdi gelelim arkadaş için sonuç kısmına;

Ya araştıracak araştıracak vazgeceçek, ya yine spora başlayacak beslenmesini düzenleyecek vs. derken yine aynı tutarsızlıkla sıkılıp 3 ay içinde bırakacak,

yada biraz para harcayıp küre girecek, motivasyonu o istemese dahi artacak, kaldırdığı dumbellara kendi bile inanamayınca "vay be" diyecek, biraz da karşılığını almaya başladıkça daha sıkı sarılacak, gidip kendine mutfak tartısı bile alacak. 100 gr yulaf kaç kalori kafadan bilecek vs.vs. 

Velhasıl bazı işler zordur, kolaylaştırmak gerekir, kolaylaşmayan şey zamanla zül gelir. Hele bu yaşta bizler için çok çok daha zordur, bakma bize kolay geliyor ama vücuttaki o testosteronu bi düşür karbonhidratı bir azalt bakalım :)

Son söz yine konu sahibinde tabiki,

sağlıklı günler dilerim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Rdm, Bir saat önce yazdı:

Şimdi gel birlikte analiz yapalım :)

Konu sahibi, senede 3 veya 6 ay spora gittiğini belirtmiş. Buradan tutarsız olduğunu anlıyoruz.

Yine konu sahibi zaten son 5-6 yıldır spor hiç yapmamış, iş yoğunluğu, yaş  yorgunluğu hayat şartları vs..

Ve yine evde spor yapmaya niyetlenmiş ama 2 haftadır onu da bırakmış.

Elimizdeki spor geşmişi ile alakalı olan veriler bunlar.

Şimdi gelelim işin gelişme bölümüne;

Arkadaş yine spor yapmaya karar vermiş ama, bu işi nasıl kolay yoldan çözebilirim bu tutarsızlıkla diye düşünmüş,  eminim ki göbek nasıl eritilir, hangi spor daha çok kalori yakar vb. şeyleri de araştırırken bizim mahalleye denk gelmiş ve Burak hocaya kadar ulaşmış.

Burak hoca'da yolla resimlerini görelim, ona göre karar verelim diyerek konu sahibine en uygun şeylerin tavsiyesinde bulunmuş.

Ve Burak hocayı da tanımadığı için, acaba başka fikir veren olur mu, veya muhakkak vardır benim gibi birileri diyerek konu açıp bizlere sormuş, ki bu arkadaş için en iyi örnek benim diyebilirim :)

Çünkü spor geçmişim hiç yok, alkol göbeği arşa çıkmış, 4 aylık spor tecrübesi ile küre girdim ve sonuç ortada.

Şimdi gelelim arkadaş için sonuç kısmına;

Ya araştıracak araştıracak vazgeceçek, ya yine spora başlayacak beslenmesini düzenleyecek vs. derken yine aynı tutarsızlıkla sıkılıp 3 ay içinde bırakacak,

yada biraz para harcayıp küre girecek, motivasyonu o istemese dahi artacak, kaldırdığı dumbellara kendi bile inanamayınca "vay be" diyecek, biraz da karşılığını almaya başladıkça daha sıkı sarılacak, gidip kendine mutfak tartısı bile alacak. 100 gr yulaf kaç kalori kafadan bilecek vs.vs. 

Velhasıl bazı işler zordur, kolaylaştırmak gerekir, kolaylaşmayan şey zamanla zül gelir. Hele bu yaşta bizler için çok çok daha zordur, bakma bize kolay geliyor ama vücuttaki o testosteronu bi düşür karbonhidratı bir azalt bakalım :)

Son söz yine konu sahibinde tabiki,

sağlıklı günler dilerim

Şuan seni çok haklı gördüm :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
paradox    0

Merhaba arkadaşlar, Kusura bakmayın anca vakit bulabildim herkese teşekkürler iyi yada kötü (aslında kötüde değil fikir ve tavsiye ) mesajlarınızı okudum, evet bu spor disiplin ve azim gerektiren bir dal amaca ulaşmak kolay değil , kolay yollardan oraya ulaşmakta disiplin ve azim gerektiriyor, her işin bir zorluğu vardır mutlaka, bu sporu yapan arkadaşlara imrenirim bilirim ki o seviyeye gelmek için nasıl bir mücadeleden geçtiğini, bu konuda amatörüm amacım yağlardan kurtulmak uğraşlarım hep bir sebepten sekteye uğradı bunlar bahane diyeceksiniz ama evet doğru bahane olabilir ama bahane olmasaydı zaten şahane fiziğe sahip olurdum:) bunun da farkındayım, ne yazık ki koşullar ve  planlar bazen istediğimiz gibi gitmiyor, içimizde uhde kalıyor..amacım sadece göbek bölgesinden kurtulmak yağlardan kurtulmanın %75 beslenme %25 spor olduğunu çok iyi biliyorum, bazen haftada 2 yada 3 gün elimdeki malzemelerle antrenman yapmama rağmen kendimi dinç ,hareketli,istikrarlı hissediyordum yani bu işi profesyonel olarak yapmasamda günlük yaptığım esneme karın hareketleri (10 dakika süren ) bile insan vücudunu etkiliyor, fiziki değişiklik olmasada hissettirdiği o duygular insanı rahatlatıyor,dediğim gibi maksadım göbek ve çevresindeki yağlardan kurtulmak düzenli yada dengeli bir disipline uyamadığımdan sonuç alamadığımın farkındayım , testosteron kullanmayı hiç düşünmedim internette araştırıken sarmlar karşıma çıktı, birazdaha araştırdım bu site denk gelince Burak hocaya kadar ulaştım görüştüm tabi göbek ve çevresinden kurtulurken fiziki olarakta kütle artması da iyi olurdu, burak hocanın tavsiiye ettiği yağ yakımını hızlandıracak kürü düşünüyorum hastane randevusu alabilirsem genel kan testlerini yaptırdıktan sonra başlamayı düşünüyorum, Buraya bu konuyu açmamın nedeni de fikirlerinizi öğrenmek bu işi yaparken verdiğiniz mücadelede yaşadığınız zorluklar öğrenmek nasıl başa çıkabildiğinizi öğrenmek ti, hepinizin bir hayatı var çalışan okuyan iş sahibi insanlarsınız kimse için kolay değildir bu disipline adapte olmak, ama başaran kişiler olarak tavsiyelerinize mutlaka ihtiyacımız olacaktır.iyi yada kötü mutlaka yorumlarınız olacaktır bende severek okuyacam birşeyler kapmaya çalışacağım..teşekkürler hepinize.
Odamda resimdeki sistemi kurdum fikriniz nedir ? acab kür aldığımda antreman programı dahil oluyormu :)

20210614_221926.jpg

20210614_221954.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
paradox, 1 dakika önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar, Kusura bakmayın anca vakit bulabildim herkese teşekkürler iyi yada kötü (aslında kötüde değil fikir ve tavsiye ) mesajlarınızı okudum, evet bu spor disiplin ve azim gerektiren bir dal amaca ulaşmak kolay değil , kolay yollardan oraya ulaşmakta disiplin ve azim gerektiriyor, her işin bir zorluğu vardır mutlaka, bu sporu yapan arkadaşlara imrenirim bilirim ki o seviyeye gelmek için nasıl bir mücadeleden geçtiğini, bu konuda amatörüm amacım yağlardan kurtulmak uğraşlarım hep bir sebepten sekteye uğradı bunlar bahane diyeceksiniz ama evet doğru bahane olabilir ama bahane olmasaydı zaten şahane fiziğe sahip olurdum:) bunun da farkındayım, ne yazık ki koşullar ve  planlar bazen istediğimiz gibi gitmiyor, içimizde uhde kalıyor..amacım sadece göbek bölgesinden kurtulmak yağlardan kurtulmanın %75 beslenme %25 spor olduğunu çok iyi biliyorum, bazen haftada 2 yada 3 gün elimdeki malzemelerle antrenman yapmama rağmen kendimi dinç ,hareketli,istikrarlı hissediyordum yani bu işi profesyonel olarak yapmasamda günlük yaptığım esneme karın hareketleri (10 dakika süren ) bile insan vücudunu etkiliyor, fiziki değişiklik olmasada hissettirdiği o duygular insanı rahatlatıyor,dediğim gibi maksadım göbek ve çevresindeki yağlardan kurtulmak düzenli yada dengeli bir disipline uyamadığımdan sonuç alamadığımın farkındayım , testosteron kullanmayı hiç düşünmedim internette araştırıken sarmlar karşıma çıktı, birazdaha araştırdım bu site denk gelince Burak hocaya kadar ulaştım görüştüm tabi göbek ve çevresinden kurtulurken fiziki olarakta kütle artması da iyi olurdu, burak hocanın tavsiiye ettiği yağ yakımını hızlandıracak kürü düşünüyorum hastane randevusu alabilirsem genel kan testlerini yaptırdıktan sonra başlamayı düşünüyorum, Buraya bu konuyu açmamın nedeni de fikirlerinizi öğrenmek bu işi yaparken verdiğiniz mücadelede yaşadığınız zorluklar öğrenmek nasıl başa çıkabildiğinizi öğrenmek ti, hepinizin bir hayatı var çalışan okuyan iş sahibi insanlarsınız kimse için kolay değildir bu disipline adapte olmak, ama başaran kişiler olarak tavsiyelerinize mutlaka ihtiyacımız olacaktır.iyi yada kötü mutlaka yorumlarınız olacaktır bende severek okuyacam birşeyler kapmaya çalışacağım..teşekkürler hepinize.
Odamda resimdeki sistemi kurdum fikriniz nedir ? acab kür aldığımda antreman programı dahil oluyormu :)

20210614_221926.jpg

20210614_221954.jpg

Kür yapacaksan salon tercih et bence hocam daha verimli geçer emin ol ayrıca Burak Abi ile çalışacağını söylemişsin pişman olmazsın söylediklerini yaparsan 👍🏻

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: witojith
      Merhaba saygı değer abilerim. 16 yaşında bir ahrazlık yaptım ve rad-140 kullandim 1 ay boyunca gunluk 20mg. Bende genetik olarak jinekomastiye eğilim var ayrıca ergenlikten de olabilir. Gözle görülür seviyede yok fakat hissedebiliyorum. Bu kür biteli birkac gun oldu ve bana pct icin arimidex önerdiler. 2 günde bir 1mg olacak şekilde kullanmaya başladım. Sizce yapmam gereken ekstra birşey var mı. Bu arada rad-140 i aldigim yer sanırsam güvenilir.
    • Yazan: vueleno
      Bulk dönemindeyim ve temiz kütle koyarak hacimlenmek için bir kür planladım kendimce biraz araştırarak 8 hafta mk677 ve 4-6 hafta arası andarine kullanarak. PCT gerektirmeyerek bu şekil bir kür ideal olur mu ? (Kullancağım ürünler Grimlabs ürünleri İçeriklerini Bırakıyorum)

• Yazan: yusufcanbalci150
      Merhaba arkadaşlar öncelikle hem iştah sorunlarımdan ötürü hem de büyüme sorunlarımdan ötürü SARMS kullanmak istiyorum. Ürünü almadan hemen önce forumda biraz gezinti yaptım size sormadan birşey yapmak istemiyorum bu süreçte yapmam veya yapmamam gerekenler nedir şimdiden teşekkürler.
      Ek olarak: İştah problemim ciddi seviyelere ulaştı, normal bir tabak yemeği yemem bile saatlerimi alabiliyor. 
    • Yazan: BANNED
      magnus pharma mk-677 deneyimleyen var mı instagramda bi protein mağzası satıyor 1900tl ye ve ürenlerinin USA ve avrupa hijyenik labratuvar ürünleri olduğunu söylüyor sizce alıp denemeye değer mi etkisini görürmüyüm?
      ürün:

• Yazan: ed4wert4
      Selamlar öncelikle, Spora başlayalı 4 ay oldu bu süreçte 78 kilodan 73-74lü kilolara düşmeyi başardım bu düşüşleri sağlarken kaldırdığım ağırlıklar da arttı (spora yeni başladığım için vücudun kaslanmaya olan açlığını kullanıp yağ yakarken az da olsa kas yaptım) daha az faydayı göze alarak daha az yan etki için Sarms kürüne başlamayı düşünüyorum. Amacım almam gereken kalori kadar veya biraz daha azını alarak Yağ yakmaya devam edip tertemiz kas kütlesi eklemek.
      Biraz araştırma yaptım YK-11 bunun için en iyisi diyorlar YK-11i bu yazdığım hedefler doğrultusunda ne ile kombine edebilirim ve internetteki 600-700tllik komik fiyatlardaki ürünlerin gerçek olma ihtimali nedir, gerçeğini nereden veya kimden bulabilirim ?
      şimdiden değerli cevaplarınız için teşekkürler...

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.