Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Darknessot

Proviron bulabilen var mı piyasada

Önerilen İletiler

Darknessot    27

Arkadaşlar yaklaşık 1 aydır 20,30 tane eczane aradım o eczaneler yaklaşık 50,60 depo aramıştır ankaradayım bulamıyorum bi ben mi bu sıkıntıyı yaşıyorum karaborsadakiler sahte bence

tarihinde Darknessot tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.250
Darknessot, 8 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar yaklaşık 1 aydır 20,30 tane eczane aradım o eczaneler yaklaşık 50,60 depo aramıştır ankaradayım bulamıyorum bi ben mi bu sıkıntıyı yaşıyorum karaborsadakiler sahte bence

Hiç boşa arama. Bir çok şehirde bir çok eczane arandı. Şu an ülkeye girişi yok. Eczanelerin elinde tek tük kaldı ise de onu reçeteli hastaları için (haklılar) saklıyorlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ßyC#    66

Valla bizde Eczana kürü yapıyoruz BodyBalance proviron ekledik küre nedir, ne değildir çalışır mı bilmiyoruz kullanıyoruz işte.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.180
Feng, 49 dakika önce yazdı:

Proviron bu kadar gereksizken niye ısrarla rağbet var anlamıyorum elimde kutu kutu var ve öylece duruyor ilk küre girerken almıştım elzem bir şey değil ki?

Kardeşim gel seni alnından öpeyim 8 aydır kürdeyim deca bolde testo tren girdim proviron yok bende hiç görmedim bi caseber kullanırım onuda 2 haftada 1 yarım tablet tren ve dacada kullandım deca haftada bir uarım kullandım heryerde önüme çıkıyor proviron ne işe yarar. Nerede kullanılır kür içi neden kullanılır.???

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    383

Geçen Instagram'da dün kieve yarışmaya giden bir sporcu sınırsız stok olduğunu 100 TL olduğunu yazmıştı.Aynı gün eczacı arkadaşımla konuştum piyasada yok depoda yok ben depoya gidip geliyorum dedi çakmadır dedi anlamadım.Bence de çok gerekli bir şey değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    91

Geçen hafta instagram üzerinden güvendiğim bir hocadan temin ettim henüz kullanmadım orjinal olduğunu söyledi eczanede satılan provironun aynısı yunanistandan geliyormuş tr de yok bende çok aradım . Deneyip görücez ..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.396

Yunanistan yazan bütün ürünler patlak :) yer altı dünyasının yeni yalanı Yunan pregynl Yunan proviron 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Thanosss    110
Emrahtkty, Şimdi yazdı:

Yunanistan yazan bütün ürünler patlak :) yer altı dünyasının yeni yalanı Yunan pregynl Yunan proviron 

Kesinlikle 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789

Bu arada proviron gayet gereksiz bir ilaçtır. 80' li yıllarda çok popülerdi ancak sonrasında gerekliliği tartışılır oldu ve kullanımı azaldı. Neye hangi amaca hizmet ettiğini bana söyleyebilir misiniz mesela bu ilacın?

Östrojen, prolaktin, DHT, SHBG vesaire kontrolü çok başka çözümlere ihtiyaç duyar asla provirona değil. Ayrıca tehlike şu ki provironla yanlış giden bir durumun üstünü de kapatmış oluyorsunuz. İleride çok daha büyük bir sıkıntı olarak geri dönebilir size.

Ben iki yıl önce proviron defterini kapattım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ßyC#    66

Proviron kür içerisinde testislerinizi,libidonuzu korur sperm yapımını arttırır testislerinizi sertleştirir arkadaşlar.

Fakat Spermler epidim'de kuyruk hareketi kazanır ve kuyruk hareketi kazana bilmesi için Testosterona ihtiyacı vardır. Vücut dışarıdan Testosteron aldığında Testis testosteron üretimini durdurur epidimden çok az miktarda Testosteron geçtiği için spermler kuyruk hareketi kazanamaz kür içinde gebe bırakmak bu yüzden zor olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    52
Feng, 14.06.2021 - 00:16 yazdı:

Proviron bu kadar gereksizken niye ısrarla rağbet var anlamıyorum elimde kutu kutu var ve öylece duruyor ilk küre girerken almıştım elzem bir şey değil ki?

Kardeşim eger kullanmayacaksan bana yollayabilir misin provirona ihtiyacım var ve bulamıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    52
Feng, 7 saat önce yazdı:

Forumda yasak

Burak hoca ile bi görüş ilaç felan satmıyoz sonuçta eger problem yoksa gönderebilirsen iyi olur kaç kutu varsa benim elimde 5 kutu kadar vardı geçen ay burda bir arkadaşa lazımmış gönderdim bi sorun olmadı 0546-738-.... numaram ulaşabilirsin şuan bana dht yi yükseltmek için lazım hiç bir yerdede bulamıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.250
ßyC#, 8 saat önce yazdı:

Proviron kür içerisinde testislerinizi,libidonuzu korur sperm yapımını arttırır testislerinizi sertleştirir arkadaşlar.

Fakat Spermler epidim'de kuyruk hareketi kazanır ve kuyruk hareketi kazana bilmesi için Testosterona ihtiyacı vardır. Vücut dışarıdan Testosteron aldığında Testis testosteron üretimini durdurur epidimden çok az miktarda Testosteron geçtiği için spermler kuyruk hareketi kazanamaz kür içinde gebe bırakmak bu yüzden zor olur.

Kendi tecrübemden söylüyorum. Önceki kürümde full proviron kullandım. Ne testislerin küçülmesine mani oluyor ne de testislerin dolgun kalmasına. 

Bu kürümde ise şu saydığın faydaları günde 1 adet büyük boy kuru soğan yiyerek elde edebildim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.197
Marimain, 7 saat önce yazdı:

Burak hoca ile bi görüş ilaç felan satmıyoz sonuçta eger problem yoksa gönderebilirsen iyi olur kaç kutu varsa benim elimde 5 kutu kadar vardı geçen ay burda bir arkadaşa lazımmış gönderdim bi sorun olmadı 0546-738-.... numaram ulaşabilirsin şuan bana dht yi yükseltmek için lazım hiç bir yerdede bulamıyorum 

Forum kurallarına karşı hareket edip kişisel iletişim bilgilerinizi paylaşmanızdan sebep platform dan sınırsız süre ile uzaklaştırıldınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
ßyC#, 14 saat önce yazdı:

Bu söylediklerin için arada HCG yapmak gerekiyor. Libido problemleri genelde hormon dengesizlikleri yüzünden oluyor. Kan tahlili alıp hangi değerlerde sıkıntı var bakmak lazım. Çözümü proviron değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.