Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ßyC#

Biontech covid aşı - steroid

Önerilen İletiler

ßyC#    66

Selamlar anabolik kürdeyim ilk anabolik kürüm bugün Covid aşısı oldum(Biontech) ve kürün ilk haftasını tamamladım. Küre bir zararı olurmu acaba :D

Gelişime zararı vb? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emrahtkty    1.394
ßyC#, 50 dakika önce yazdı:

Selamlar anabolik kürdeyim ilk anabolik kürüm bugün Covid aşısı oldum(Biontech) ve kürün ilk haftasını tamamladım. Küre bir zararı olurmu acaba :D

Gelişime zararı vb? 

Sanmıyorum sadece ağrı yapar bi kaç gün antrenmanını etkiler 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kreoft1    9
ßyC#, 1 saat önce yazdı:

Gelişime zararı vb? 

Soruyu yanlış sormuşsun kür aşının yan etkilerini tetikler mi olacak.Su sporcu ruhuna bak aklınız fikriniz spor😅😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    382

Sanmıyorum bir şey olucağını yurt dışında bir sürü prof sporcu aşılanıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ßyC#    66

Beyler aşı 90 yaşında hissetmenize sebep oluyor tecrübeyle sabittir dün vuruldum. Bugün aşının ikinci günü sanırım geçici yan etki vücut tepki veriyor hiç bir yapasım yok üstümde yük var sanki.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kreoft1    9
ßyC#, 13.06.2021 - 21:10 yazdı:

Beyler aşı 90 yaşında hissetmenize sebep oluyor tecrübeyle sabittir dün vuruldum. Bugün aşının ikinci günü sanırım geçici yan etki vücut tepki veriyor hiç bir yapasım yok üstümde yük var sanki.

Aynı etki bendede oldu asilandigimda 2 haftaya etkilerini atlattım.Umarim iyisindir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ßyC#    66
Kreoft1, 26 dakika önce yazdı:

Aynı etki bendede oldu asilandigimda 2 haftaya etkilerini atlattım.Umarim iyisindir

İyiyim valla kürdeyim ondanmı oluyor bilmiyorum Sabah bomba gibiyim öğlene doğru bir ağırlık çöküyor üstüme akşama doğru antreman saati yaklaşırken bi yorgunluk bi soğuk duş Salonda demiri tutunca beton. :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Ben dün Biontech aşımı oldum.  Şu ana kadar enjeksiyon bölgesinde çok hafif bir ağrı dışında bir sıkıntım yok.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789

Ben de aşı tecrübemi yazayım. 13 haziran pazar günü aşı oldum. Sadece aşı bölgesinde ufak bir ağrı iki gün boyunca sürdü. Ancak pazar gecesi deliksiz 10 saat uyumuşum. Biraz halsizlik yaptı. Pzt ve salı çok çok sağlam iki idman yaptım, salı gecesi yani dün gece eve geldiğimde neredeyse bayılacak gibiydim. Bu arada yine dün ciddi iştah artışı da oldu uzun zamandır ilk defa 6 öğün yaptım. Bunda kullandığım insulin ve GH' ın da etkisi var tabi ama normalde 5 öğünle kapatırım günü. Bugün üçüncü gün ve ne bir halsiz ne de kolda ağrı kaldı. Sanırım yan etkiler geçti. Geçen gün yapılan DR G.A. sunumunda bu soruyu sordular ve dr aşının bağışıklık sistemini düşüreceğini bu açıdan steroid kullananların dikkat etmesi gerektiğini belirtti. Sonuçta düşük doz da olsa virüs vücudumuza giriyor ve savaş hali oluşuyor. Bunun üstüne steroidlerin ve antrenmanların yükü de binince vücut beyaz havluyu atabilir.

Bana kalırsa aşı sonrası bir iki gün antrenman yapmayıp iyi beslenip dinlenmek lazım. Ben kürümün en heyecanlı noktasında olduğum için bu es' i veremedim. Kürde iken aşı olacak kişilere bu şekilde tavsiye verebilirim. Onun haricinde korkulacak bir şey yok. Biraz dinlenip dikkat etmek lazım. Özellikle havalar çok dengesiz dışarıda ufak bir terleme ciddi hastalığa dönüşebilir. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Evet bende bu sabah kalkmak zor geldiği için erken kalkıp gidemedim spora, sonradan da "zaten aşı oldun, iyi oldu gitmediğim" diye bahanemi de ürettim tabiki :)

Bir yorgunluk hali hissetmedim henüz, duruma göre gelişmeleri aktarırım yine.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Konuyu güncelleyelim,

3-4 gece önce baş ağrısı ile uyandım, hayatımda ilk kez baş ağrısı ile uyanmış oldum. Tabi anlayamadım ilk başta, sonrasında hasta halsizliği değil de böyle yorgunluk bitkinlik durumu yaşadım, sabah kalkıp antrenmana gitmek çok çok zorladı. Cumartesi - pazar es geçtim ve gece de yine baş ağrısı ile uyandım. Bu sabah antrenmana gidecek halim yoktu, hala da baş ağrısı/halsizlik eklemlerde çok hafif ağrı yaşıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.231

Merhabalar.

Geçen hafta çarşamba akşamı aşıyı oldum. Bende hiç bir etki yaratmadı. Acaba merdiven altı aşı mı oldum? :D

Hatta perşembe ve cuma da antrenman yaptım.

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Merhabalar.

Geçen hafta çarşamba akşamı aşıyı oldum. Bende hiç bir etki yaratmadı. Acaba merdiven altı aşı mı oldum? :D

Hatta perşembe ve cuma da antrenman yaptım.

Senin maşallahın var, her şey full etki sıfır yan etki :) 

Ben böyle değildim ya, niye bu aralar içim geçti birden anlamadım ki.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.231
Rdm, 2 dakika önce yazdı:

Senin maşallahın var, her şey full etki sıfır yan etki :) 

Ben böyle değildim ya, niye bu aralar içim geçti birden anlamadım ki.

Normalde de grip vs olmam. En son alerji hariç ne zaman hasta olduğumu bilmem. Dünya sağlık örgütü risk sıralamasında kafkas kökene sahipler düşük risk görünüyordu zaten. Şaşırmadım o yüzden.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105

Bende yarın olacağım bakalım bende ne tür etkileri olacak umarım olumsuz birşey olmaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ßyC#    66

Beyler Testo FLU oldum yada aşı bende gribal enfeksiyon belirtisi yaptı sağ burnumda bir hafif yanma umarım sabah geçer. :D

Aşıyı vurulduktan sonra ben korunmalıyım muhabbeti oluyor bunu yapmayın kaç yıldır kaçtığım grip umarım beni yakalamamıştır.

tarihinde ßyC# tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kan fazlalığınız (HGB-RBC-HCT) yüksekliğiniz varsa coraspirin kullanmanızda fayda var diye düşünüyorum .Hatta biontech olmamanızda.Doktorum kullandığım steroidlerin isimlerini biliyor. Biontech olmamamı önerdi aşırı hgb fazlalığından dolayı. Doktorumdan duyduklarım bunlar.Kendim trenbolone-testo küründe sinovac ile aşılandım.0 yan etki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mrjoe    11

Bu konuyu inanılmaz şekilde merak ediyorum ama daha tam olarak hiçbir yan etkisi belirlenmemiş bir ilacın sporcular üstündeki yan etkisini arastırmazlar..onu da geçtim anabolik kullanan sporcular üstündeki etkiye hiç bakılmaz.. ahahaha

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.