Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

lucozade

Hormon test sonuçları bilgili hocalarımdan yardım lütfen

Önerilen İletiler

lucozade    17

Bugün yaptırdığım hormon test sonuçlarımı paylaşıyorum. Yaşım 29. Dışardan hiçbir hormon, anabolizan, sarms tarzı ürün almadım.  FSH'ım çok düşük çıktı bu bir kısırlık göstergesi mi ? E2 de fazla çıkmış bunun nedeni ne olabilir ? Testten 2 gün önce iki kez cinsel ilişkiye girdim. Bunun test sonuçlarına etkisi olmuş olabilir mi ? Ayrıca LH de düşük gibi. Küre girmeyi düşünüyordum. Bu değerleri gördükten sonra kür sonrası lh ve fsh toparlanmaz gibi hissediyorum. Yarın doktora da göstereceğim sonuçları ama burdaki tecrübeli hocalarımdan da bilgi almak istedim. Şimdiden teşekkürler...test.thumb.PNG.01c70c02ee24199de74a72fd42e9133e.PNG

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

serkanoidd    0

Bende de aynı durum söz konusu testesteron 10.02 fakat lh ve fsh 1.7. Steroid başlamayı düşünüyorum fakat doktor yorum yapamadı, başladığımda lh ve fshin geri donmeme ihtimali var mı? Hiç ilaç kullanmadım ilk kür olarak 500 sustanon 200 primobolan başlamayı düşünüyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    52
lucozade, 7.06.2021 - 17:34 yazdı:

Bugün yaptırdığım hormon test sonuçlarımı paylaşıyorum. Yaşım 29. Dışardan hiçbir hormon, anabolizan, sarms tarzı ürün almadım.  FSH'ım çok düşük çıktı bu bir kısırlık göstergesi mi ? E2 de fazla çıkmış bunun nedeni ne olabilir ? Testten 2 gün önce iki kez cinsel ilişkiye girdim. Bunun test sonuçlarına etkisi olmuş olabilir mi ? Ayrıca LH de düşük gibi. Küre girmeyi düşünüyordum. Bu değerleri gördükten sonra kür sonrası lh ve fsh toparlanmaz gibi hissediyorum. Yarın doktora da göstereceğim sonuçları ama burdaki tecrübeli hocalarımdan da bilgi almak istedim. Şimdiden teşekkürler...test.thumb.PNG.01c70c02ee24199de74a72fd42e9133e.PNG

Hocam degerlerin normal bi sorun yok doktorada gitsen sayılı bilenler hariç hiç biri bişiden anlamıyor fsh düşük çocuğun varsa sıkıntı yok çocuk yapmak istiyorsan yada küre gircem kararım kesin diyorsan sipermiogram testi yaptırabilirsin benim fsh 0.34 kürden önce kaçtı bilmiyorum ama üretim olmadıgının farkındayım sipermiogram testi yaptırıyorum doktor iyi diyor ama libidoyu aşırı azaltıyor fsh 5 olup siperm olmadıktan sonra bi işe yaramaz ama genel insanlara göre az fsh degerin. e2 yüksek östrojenin düşüklügüde yüksekligide isteksizlik yapabilir prolaktin çok iyi durumda isteksizlik varsa e2 den kaynaklanıyordur yarın ve pazar bir tane arimidex alman düşürecektir isteklilik iyiyse oynama gerek yok küre girersen lh fsh 0 lanır normal olarak binde bir kişide 3-4 aralığındada görülebiliyor pct yaparsın sonuçları o zaman bilebiliriz kimse gelecegi göremez benim gibi fsh 0.34 deyken siperm tahlili yaptırırsın sonuçlar iyide gelebilir fsh kendini toplamayadabilir bu işlerde risk malesefki yüksek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    52
serkanoidd, 4 saat önce yazdı:

Bende de aynı durum söz konusu testesteron 10.02 fakat lh ve fsh 1.7. Steroid başlamayı düşünüyorum fakat doktor yorum yapamadı, başladığımda lh ve fshin geri donmeme ihtimali var mı? Hiç ilaç kullanmadım ilk kür olarak 500 sustanon 200 primobolan başlamayı düşünüyorum. 

Dostum eminmisin hiç bişi kullanmadıgına ve testo 10.02 geldigine total testodan bahsediyoruz lh fsh ikisidemi 1.7 

tarihinde Marimain tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
serkanoidd    0

Benim lh fsh normal değerlerdeymis mg cinsinden olculmemis ui ye gore baya iyiymis yani sorun yok sadece doğal yüksek testo, ayrıca bişey kullanmadigima tabiki eminim çünkü ben benim kullansam bilirim xD

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.