Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

eman2763

Enes baturun değişimi

Önerilen İletiler

eman2763    5

12 haftalık değişim adı altında gördüm yorumlarınızı merak ediyorum. O kadar para olsa eminim bir çok kişi de yapabilir ama yine de kendisini tebrik ediyorum başarılı bir değişim olmuş. Screenshot_2021-06-07-13-07-07-314_com.instagram.android.thumb.jpg.e139d970b0dabfa81afb642104dc7006.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.347

Konu sadece para olsa sokaklar kastan adamlardan geçilmezdi. :)

Gerek besinsel gerek hormonel / kimyasal takviyeler sizi antrenmansız biraz ilerletir evet. Ama sağlam antrenman, beslenme ve uyku ile baya yol alırsınız. Kendisinden pek haz etmesem de tebrik ederim. Orada bir emek var. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.347
zeus88, 5 dakika önce yazdı:

Bu değişimde ilac var mi cok merak ediyorum 

12 haftada kas kütlesini artırıp yağ yakarak bu forma ulaşabilmesi için genetik mucizesi olması lazım. :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789

Instagram'da benim de önüme düştü bu, başka bir kullanıcı paylaşmış. Ancak yorumlarda protein tozu deyip kahkaha atan tipler var. Millet daha protein tozunda biz burada neler konuşuyoruz. Bilginin gücünü görüyor musunuz arkadaşlar:)

Şu sitede en az on kişi tanıyorum bu arkadaşın kullandığı ilaçları kabaca sıralayabilecek nitelikte.

Bu arada vatandaşı tanımıyorum, ne iş yapar eder bilmiyorum ama gayet güzel temiz bir iş çıkarmış. Tabi bu görüntü kesinlikle kalıcı değil. PCT'den iki ay sonra eski haline maalesef geri döner. Bu herkes için geçerli. Yeni başlayan arkadaşlar bunun da farkında olsun. Kalıcı kas kazanımı çok çok uzun süreler ve emekler ister. Öyle üç beş ayda olacak şeyler değil.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154

İlk fotoda vücudu yağlı duruyor fakat davul fırın gibi de değil. Henüz genç,metabolizma hızlı.

Antrenör,diyetisyen,hastane, ilaç, temini problem değil. Maaşlı bir işte çalışmadığı için gün içerisinde antreman-beslenme-uyku düzenini oluşturabilecek konfor var.

Bekar adam, ev geçindirme, iş yükü,fatura,kira,çoluk çocuk,derdi yok. Bilişsel terapi seansları sayesinde stresten uzak yaşadığını tahmin ediyorum.

Gelir düzeyi düşük olsaydı böyle bir yaşam konforu olmazdı. Malesef ülkemizde insanlar paraya ve konfora çok geç yaşta ulaşabiliyor. Yılların beslenme bozuklukları ve yaşam stresi hedeflere ulaşmayı daha da zorlaştırıyor. Genç yaşta paraya ulaşabilmek bu elemanın en büyük şansı.Akıllıca davranıp kişisel gelişime başlamış. Sağlam kafa sağlam vücutta olur. 

tarihinde JokerJoker tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
eman2763, 1 saat önce yazdı:

12 haftalık değişim adı altında gördüm yorumlarınızı merak ediyorum. O kadar para olsa eminim bir çok kişi de yapabilir ama yine de kendisini tebrik ediyorum başarılı bir değişim olmuş. Screenshot_2021-06-07-13-07-07-314_com.instagram.android.thumb.jpg.e139d970b0dabfa81afb642104dc7006.jpg

Önceden de başlamış ve bırakmıştı ben doğal olduğunu düşünen taraftayim nedenleride bu arkadaşlar medya işinde ve fotoğraf çekimi ışık yakalamasi ve 12- hafta bir sürede bırakıp geri başlayan insan için az bir süre değil vücut kolay ve hızlı tepki verir. Önemli olan kas inşa etmek...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401

İlaçlık bir durum olduğunu sanmıyorum kaliteli supplement ve düzgün beslenmistir düzgün beslenmeden kastım yani kırmızı et gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
eman2763, 4 saat önce yazdı:

İlaçlı veya ilaçsız ne fark eder öylede böylede büyük emek var ama şahsı fikrim sağlam bir kür programına dahil olmuş hiç spor geçmişi olmadığı içinde anca bu kadar olmuş 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Bizim kuşak Rambo ve terminatör filmleri ile büyüdü. O zamanlar büyüklerden duyardık, iğneyi basıyorlar böyle vücut yapıyorlar diye. Ben de  o zamanki çocuk aklı, bir iğne yapıyorsun iğneyi yaptığın yer hemen şişiyor böylece kaslı oluyorsun zannediyordum :) 

Velhasıl, ne olursa olsun, oturduğun yerden ilaçlı yada ilaçsız, emek vermeden hiç birşey olmuyor.

Tabiki imkanları bizden milyon kez daha fazla, biz tavuk alırken  market market gezen insanlarız. Biz tavuğu alırken bile stressle başetmeye çalışıyoruz :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
eman2763, 6 saat önce yazdı:

Sırasıyla; Beslenme, Spor, Dinlenme, Supplement, Hormon diye gider benim felsefemde. Enes de bu sırayı sırasıyla uyduğunu gösterir ve en son aşamaysa hormon aldığını düşünüyorum. Benim kafamda ki düşüncede göbek deliği göbek aldı dediğimiz yerlerde ki su/yağ/deri kalındığı gibi bir çok etmenden dolayı orası en zor kısım olarak görürüm be arkadaş gerçekten bunu başarmış ve karnını eski haline göre dümdüz yapmış. Direk aaa bu ilaçlı bu şu demek yerine ilk başta belirttiğim gibi sırayı bozmayıp en doğal hak olarak gördüğüm son aşamaya girmesi muhtemeldir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Bu arkadaş geçen senelerde yine paramparça bir vücut yapmıştı zaten bırakmış demek ki şimdi tekrar başlayınca vücut hızlı tepki vermiş.Ortada emek var ama kür olsa bile ağır bir kür olduğunu düşünmüyorum.Hafif bir define kürüyle bu hale gelmiştir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O değilde insanlar bu işi bu arkadaşlar sayesinde bukadar basit sanıyorlar 7 yıldır yapıyorum 172 boy 50 kilo ile başladım şuan 83 kilo yağ oranım İlk dört karın Kasım net gözükecek şekilde 8-10 arası diye tahmin ediyorum koskoca disiplinli 7 yıl verdim şimdi bu arkadaşı takip eden çoluk çocuk kitlenin kafasında aaa nekadar kolay üç dört aya oluyor gibi bir algı oluşacak yıllarını vermiş adamlara saygısızlık yapacaklar kaale almayacaklar

• Beğen 4
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
F4T1H    16

Öncelikle 12 haftalık değişimi paylaşımı zaten direk kür olduğunu apaçık belli ediyor. Kısa süreli kürlerden girmiş. Ayrıca doğal yollarla lütfen gerçekçi olalım ne kadar iyi genetiğiniz olursa olsun imkansız hem göbeği eriteceksin hem de kas kütlesi koyacaksın ? Hani göbeği de geçtim inatçı simit bölgesi yağları yani yan bölgeleri yakmak aşırı zordur. Genetikte  hani bir yere kadar.

Küre girip girmemesine ben bir şey demiyorum sonuçta ortada bir emek bir çaba var. Fakat ben şundan yanayım küre giripte bunu gizleyip ben iğne yapmadım ben doğal yaptım diye geçinenler var. Fakat şu sebep olanlara da saygım var mesela toplum tepkisinden dolayı gizlemekte olanlara saygım var fakat toplum bir şey demeyecek olsa bile ben yapmadım diyenlerin davranışı etik değil. 

Günümüzde protein tozu u kullanıp 3 ayda Arnold olacağını sanıp böyle olmak istemiyorum Brad pitt gibi plaj vücudu istiyorum abartı kas istemiyorum öyle o yüzden toz hap kullanmıcam diyen tipler dolu ülkemiz.

Sonuç olarak isteyen istediğini kullanabilir. Emek vermiş çalışmış eskisinden daha iyi halde tabi düşüşü de yakın olacak kaybı olacak elbette. Fakat göz var nizam var bu kadar kısa sürede yağ yakacaksınız hem de inatçı yağları hem de kas kütlesi koyacaksınız bilimsel olarak bu kadar kısa sürede ilaçsız imkansız ! Sadece definasyon girse abartılı yapsa hızlı yağ yaksa anlardık ama cılız olurdu bu kadar kası olmazdı. Bulk girse zatenn yağlarını yakamazdı göbeği yine olurdu ama üstleri filan doldururdu biraz fakat yine o kadar kas kazanımı elde edemezdi.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.