Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Semih Erarslan

Giriş gelişme sonuç.

Önerilen İletiler

Leepriest35    736
Semih Erarslan, 1 saat önce yazdı:

Salona kavuştuk göğüs idmanı sonrası güncel form sarı adamı gececeğimi söylemişmiydim? hala direniyor ama yakalıcam 🙂 

Işık kötü olsada form 💣💣💣

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.532
Semih Erarslan, 1 saat önce yazdı:

Salona kavuştuk göğüs idmanı sonrası güncel form sarı adamı gececeğimi söylemişmiydim? hala direniyor ama yakalıcam 🙂 

Sarı adam sararmış solmuş senin yaninda @Semih Erarslan :)

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184

Pct dönemi güncel form haftada 1 antreman son bir aydır böyle işler gücler braz engel oldu 1 2 ay daha böyle gder sonra full adaptasyon büyümeye devam

MOV_0096_002_000002.jpg

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184

Pct nin ilk haftası bittiyor haftada 2 idman çift bölge griyorum kasım ayına bomba gbi başlamak için gün sayıyorum koruyabildiğim kadar korumaya çalışıyorum bakalım bizi neler bekliyor

MOV_0121_000014.jpg

• Beğen 6

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184

Hafif ağır kilolarla çalışmaya başladık yıkım başladı ama koruduğuma inanıyorum güncel form pct süreci 2 haftanın sonları

MOV_0116_002_000001.jpg

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Kasım'da plan ne @Semih Erarslan ?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
Rdm, 40 dakika önce yazdı:

Kasım'da plan ne @Semih Erarslan ?

Abi plan şu iyi bir bulk kürü bolde tren dinabol başta belki ilk 4 hafta dinabol birlikde pripionat  alabilirim enantad açılına kadar ilk 3_4 haftayı boş geçtimemek adına kürün uzunluğu max çekip mg ayarıda bir tık üzerine çıkıcam haftada 2 yerine 3  bazı hafta 4 enjeksiyon gbi tabi kafamda oluşturma aşamasındayım hocama danışıp onunde önerisini aldıkdan sonra kendimi yeni salonuma atarım yeni telefonumla birlikde 🙂 

tarihinde Semih Erarslan tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Semih Erarslan, 11 saat önce yazdı:

Abi plan şu iyi bir bulk kürü bolde tren dinabol başta belki ilk 4 hafta dinabol birlikde pripionat  alabilirim enantad açılına kadar ilk 3_4 haftayı boş geçtimemek adına kürün uzunluğu max çekip mg ayarıda bir tık üzerine çıkıcam haftada 2 yerine 3  bazı hafta 4 enjeksiyon gbi tabi kafamda oluşturma aşamasındayım hocama danışıp onunde önerisini aldıkdan sonra kendimi yeni salonuma atarım yeni telefonumla birlikde 🙂 

Hadi bakalım, başarıların daim olsun o zaman :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bysabri1    37
Semih Erarslan, 13 saat önce yazdı:

Sorucam hep soramadım bu süreçte şuan kan değerlerin nasıl karaciğer özellikle prostat. Koruyucu falan kullandın mı hiç bu süreçte nac ve MilkThistle hariç ilaç olarak?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
bysabri1, Bir saat önce yazdı:

Sorucam hep soramadım bu süreçte şuan kan değerlerin nasıl karaciğer özellikle prostat. Koruyucu falan kullandın mı hiç bu süreçte nac ve MilkThistle hariç ilaç olarak?

Nac 900 c ve d vitamini omg3 çinko ve magnezyum dışında hiçbirşey kullanmadım kan testi geçen haftalarda yaptırdım kan değerlerimin normalinden çok daha iyi durumda olduğunuda doktorum söyledi aksi bir durum yok

bysabri1, Bir saat önce yazdı:

Karaciğer için kanda hangi testlere bakmamız gerekiyor mesela? Yaptırmışmıyım bir bakayım

Semih Erarslan, 26 dakika önce yazdı:

Nac 900 c ve d vitamini omg3 çinko ve magnezyum dışında hiçbirşey kullanmadım kan testi geçen haftalarda yaptırdım kan değerlerimin normalinden çok daha iyi durumda olduğunuda doktorum söyledi aksi bir durum yok

Karaciğer için kanda hangi testlere bakmamız gerekiyor mesela? Yaptırmışmıyım bir bakayım

Karaciğer fonksiyonları için Alt ve ast değerlerinemi bakmak gerekiyor? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

Açtığın konuları okudum abi kesinlikle insülin işinine girmemeni tavsiye ediyorum bu tarz protokolleri bunu kullanmak için iyice uzmanlaşmak gerekiyor tr de bile bilen kişilerin bir elin parmak sayısını geçtiğine inanmıyorum ki gerekte yok bence muhamed kodalak bir videosunda kan şekerini olcuyordu insülin için mi diye soru sordular hayır hiç insülin kullanmadığını söyledi bence bu kadar yüksek anabolizan çok farklı ilaçlara gerek yok insanlar sürekli bir işin sırrını arıyor bence işin sırrı çok çalışmak ve plana sadık olmak. 

Bir küçüğün olarak  kendi fikirlerim.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

Bu arada benim inandığım şey bu spora yatkınlık ve genetik varsa emin ol ilerliyorsun bazen insanlara bu durumu kabullenmek koyuyor örn iki farklı kardeşin bisiklet sürmeyi öğrenmesi gibi belki ikizler tıpa tıpa ama birisi daha iyi kavrayıp daha hızlı öğrenip belkide çok kısa sürede ellerini bırakmayı ogrenicek benimde bu bu sporda inandığım bu malesef. 

Kendi kişisel gözlemim de sende bu yeteneğin olduğu. 😁👍🏼 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
Leepriest35, Bir saat önce yazdı:

Açtığın konuları okudum abi kesinlikle insülin işinine girmemeni tavsiye ediyorum bu tarz protokolleri bunu kullanmak için iyice uzmanlaşmak gerekiyor tr de bile bilen kişilerin bir elin parmak sayısını geçtiğine inanmıyorum ki gerekte yok bence muhamed kodalak bir videosunda kan şekerini olcuyordu insülin için mi diye soru sordular hayır hiç insülin kullanmadığını söyledi bence bu kadar yüksek anabolizan çok farklı ilaçlara gerek yok insanlar sürekli bir işin sırrını arıyor bence işin sırrı çok çalışmak ve plana sadık olmak. 

Bir küçüğün olarak  kendi fikirlerim.

İnsülinden konusu hocamlada konuştukdan sonra vazgeçtim haklısın ama grıft deneyimliyebilir yeni kür planın içinde

Leepriest35, Bir saat önce yazdı:

Bu arada benim inandığım şey bu spora yatkınlık ve genetik varsa emin ol ilerliyorsun bazen insanlara bu durumu kabullenmek koyuyor örn iki farklı kardeşin bisiklet sürmeyi öğrenmesi gibi belki ikizler tıpa tıpa ama birisi daha iyi kavrayıp daha hızlı öğrenip belkide çok kısa sürede ellerini bırakmayı ogrenicek benimde bu bu sporda inandığım bu malesef. 

Kendi kişisel gözlemim de sende bu yeteneğin olduğu. 😁👍🏼 

Madem öyle braz gaza geldim teşkkürler düşüncekerin için şuan güncel durum bugünkü idamandan sonra bu formu koruyup üzrene koymak için çabalıcam yeni kür planlamamda bakalım sonuç nasıl olcak çok daha iyi olacağını düşüyprum çünkü başlangıç halimi biliyorsunuz şimdi buraya kadar gelip üstüne koymalıyım tabi içimde bir korkuda var genetiğin sana buraya kadar izin verdi bi tik ustu ne bekliyordun 2 katı olamazdın olmaması için eksiksiz gitmek istiyorum ve luanki halim için hedefim x2

Semih Erarslan, 30 dakika önce yazdı:

Madem öyle braz gaza geldim teşkkürler düşüncekerin için şuan güncel durum bugünkü idamandan sonra bu formu koruyup üzrene koymak için çabalıcam yeni kür planlamamda bakalım sonuç nasıl olcak çok daha iyi olacağını düşüyprum çünkü başlangıç halimi biliyorsunuz şimdi buraya kadar gelip üstüne koymalıyım tabi içimde bir korkuda var genetiğin sana buraya kadar izin verdi bi tik ustu ne bekliyordun 2 katı olamazdın olmaması için eksiksiz gitmek istiyorum ve luanki halim için hedefim x2

_20211025_204232.JPG

Ve şuan normaldede suplement hiç kullanmamıştım o dahi yok son bi haftadır böyle yeni kürüme glutamin protein tozu cretain amino asit eklicem

tarihinde Semih Erarslan tarafından düzenlendi
  • Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Semih Erarslan, 7 dakika önce yazdı:

_20211025_204232.JPG

Kesinlikle olursun bence abi temiz bir altyapiyla girilicek hine bu pct döneminde olabildiğince korumaya ve mental psikolojik olarak hazırlık yapıp nasıl beslenilecek ant şiddeti ve planlamalarrini yapmaya başla bence şimdiden en sonda ilaçları düşünürsün.

Trenden çok etki aldığını söylemiştin bence kesinlikle tren ent gidip temiz bir bulk yapıp 3 ay yap 1 ay temizle şeklinde 8 ay bir kür dönemi geçirebilirsin 3 ayda bir vücudu temizlersin şu odem yağ vs 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
Leepriest35, 2 dakika önce yazdı:

Kesinlikle olursun bence abi temiz bir altyapiyla girilicek hine bu pct döneminde olabildiğince korumaya ve mental psikolojik olarak hazırlık yapıp nasıl beslenilecek ant şiddeti ve planlamalarrini yapmaya başla bence şimdiden en sonda ilaçları düşünürsün.

Trenden çok etki aldığını söylemiştin bence kesinlikle tren ent gidip temiz bir bulk yapıp 3 ay yap 1 ay temizle şeklinde 8 ay bir kür dönemi geçirebilirsin 3 ayda bir vücudu temizlersin şu odem yağ vs 

Ürün konusunda son kararımı verdim boldenon tren kombinasyonuyla 3 veya 3.5 ayda bir 4.5 haftalık only enantad geçişleri 8.9 aylık bir serüven planlanıyor

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
Semih Erarslan, 19 saat önce yazdı:

Ürün konusunda son kararımı verdim boldenon tren kombinasyonuyla 3 veya 3.5 ayda bir 4.5 haftalık only enantad geçişleri 8.9 aylık bir serüven planlanıyor

Yolun açık olsun abim bol kazançlı bir süreç dilerim, geçtiğimiz 7-8  ayda da  bayağı iyi olmuşsun zaten bunun üzerine iyi gider bu kombinasyon

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Maori    71

Semih hocam profilinde gordum izmirde ikamet ediyormussun. Hormon testi yaptirabilcegim hastane birturlu bulamadim. 1-2 tane buldum onlarda 500 lira gibi bi fiyat cektiler. Testlerini nerde yaptirdigin konusunda yardimci olabilirsen cok sevinirim saygilar. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
Maori, Bir saat önce yazdı:

Semih hocam profilinde gordum izmirde ikamet ediyormussun. Hormon testi yaptirabilcegim hastane birturlu bulamadim. 1-2 tane buldum onlarda 500 lira gibi bi fiyat cektiler. Testlerini nerde yaptirdigin konusunda yardimci olabilirsen cok sevinirim saygilar. 

Buca seyfi de. Devlet hastanesinden üroloji bölümüne randevunu al git

Feng, 17 saat önce yazdı:

Hocan kim abi bas harfleri versen

B. Hoca (forum sahibi)

hectordoyle, 1 saat önce yazdı:

Yolun açık olsun abim bol kazançlı bir süreç dilerim, geçtiğimiz 7-8  ayda da  bayağı iyi olmuşsun zaten bunun üzerine iyi gider bu kombinasyon

Öyle umuyorum doldurabikdiğim kadar doldurmaya çalışıcam

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
Emrahtkty, 1 saat önce yazdı:

Trenin hangi formunu kullanıp define olmustun abi? @Semih Erarslan

Enantat kısa ester ürün hiç kullanmadım eğer kullansaydım ya yarışmaya son 3 ay kalan sürelerde vucutcan çabuk çıkması adına düşünürdüm yada yeni başladığım kürümün başına testesteron pripionatı enantadın 4 hafta açılmasına kadar kullanırdım heralde 

Semih Erarslan, 23.10.2021 - 13:33 yazdı:

Karaciğer fonksiyonları için Alt ve ast değerlerinemi bakmak gerekiyor? 

Cevabı bıraz geç verdim ama kür sonu alt ast değerlerim 14 ekimde yapıldı pct nin ilk haftası aslında bel fıtığımla ilgili doktor kan testi yaptıtmamı isteyince denk geldi

Screenshot_20211023-140021.png

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Maori    71
Semih Erarslan, 10 saat önce yazdı:

Buca seyfi de. Devlet hastanesinden üroloji bölümüne randevunu al git

B. Hoca (forum sahibi)

Öyle umuyorum doldurabikdiğim kadar doldurmaya çalışıcam

Uroloji bolumunden randevu aldigim zaman, oradaki doktora anabolik ilac kullandigimi ve hormon degerlerimi gormek istedigimi soyledigim zaman bu testleri yapiyorlar mi hocam?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Maori, Bir saat önce yazdı:

Uroloji bolumunden randevu aldigim zaman, oradaki doktora anabolik ilac kullandigimi ve hormon degerlerimi gormek istedigimi soyledigim zaman bu testleri yapiyorlar mi hocam?

Anabolik ilaç kullanıyorum tedavi süreci için hocam test istedi değerlerime göre tedavi yapıcak sporcuyum tarzı konuşursan verir 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Maori    71
Emrahtkty, 8 dakika önce yazdı:

Anabolik ilaç kullanıyorum tedavi süreci için hocam test istedi değerlerime göre tedavi yapıcak sporcuyum tarzı konuşursan verir 

Tamamdir tesekkur ediyorum👍

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.