Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Semih Erarslan

Giriş gelişme sonuç.

Önerilen İletiler

forbit    840
Semih Erarslan, 20 saat önce yazdı:

_20210816_214656.thumb.JPG.ced5255f1e118be328586c342d5be6d5.JPG

Muhteşem!!!!!

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Semih Erarslan    1.184

Giriş gelişme sonuç... Yaş 32 boy 178 başlangıç kg 85 kür bitiş kg 85 @Loving tüm bu süreçte herşey için tekrar teşekkürler söylenecek söz yok herşey ortada eksiklerim var ama onlar benim eksiklerim ve bu işe devam ettiğim sürece ki öylede olacak seninle dirsek tamasımı asla kesmeden yürüyeceğim hocalığın dışında sana hep hocam desemde benim ağzımdan hocam sözcüğünde abi hep parantez içindeydi hayatımda aklı başında her kişiye seni öveceğim kurumsal bakış açın işine olan aşkını konulara çözüm odaklı yaklaşımını her anında hissettirdin frumda ki abilerim üstadlarım hocalarım tecrübeli arkadaşlar sizlerede verdiğiniz destekler için teşekkürler bu arada bunlar veda sözcükleri deil daha yeni başlıyoruz 🙂 yeni sürece daha farklı başlamam için kendime zaman ayırmam gerekli spora ara vermeden devam... 

_20210823_231728.JPG _20210823_231739.JPG

• Beğen 6

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.331

Semih gerçekten değişim hikayesisin.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
Semih Erarslan, 21 dakika önce yazdı:

Giriş gelişme sonuç... Yaş 32 boy 178 başlangıç kg 85 kür bitiş kg 85 @Loving tüm bu süreçte herşey için tekrar teşekkürler

Teşekkürler tüm başarı sana ait antrenmanı  uygulayan sensin o salonlar da parmakları nasır tutan sensin beslenmeyi aksatmayan sensin herşeyi kusursuz yapan kendisini heykel tıraş gibi ilmek ilmek işleyen sensin. Kısacası bu senin başarın. Bu hikayede başrol sensin ben sadece hikayenin belli kısmında sana hangi yöne gitmeni, yürüdüğün yollarda neresi kumlu neresi çamur bu hususlarda uyarıda bulunan cübbeli yaşlı amcaydım sadece. :) Teşekkürler tüm iltifatların için nice güzel yerlere gelmen dileğiyle bu branş da. Saygı ve sevgilerimle.

• Beğen 6
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184

3 yıl önce gym yazıldığımda soyunma odasında denk gelen hocalar konu açılınca  bana amacın hedefin ne diye sormuştu bende ona sarı kapıdaki adamı gösterip onun gbi olmak istiyorum demiştim hikayenin gerisini tahmin edebiliyorsunuz anlamsız gülümsemeler... çok eksiğim var ama sarı adama adım adım yaklaşıyorum seni geçeceğim sarı adam 🙂 👍 

_20210825_233837.JPG _20210826_002045.JPG

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    840
gnr35, 37 dakika önce yazdı:

gögüsler de hiç büyüme kütle yok dikkatli bakınca zayıf kalmış 

Gerçekten bu şekilde anlamsız yorum yapıp sporcuyu eksiye götürecek adamlar asla kaybolmayacak değil mi :D 

_20210823_231728.JPG _20210816_214656.thumb.JPG.ced5255f1e118be328586c342d5be6d5.JPG

Doğrusu şu değil mi? Lütfen düzelt beni eğer abartıyor veya yanlış konuşuyorsam. '' SEMİH VÜCUDUN ÖYLE GÜZEL, DERİN, KESKİN VE ENİNE BOYUNA BÜYÜMÜŞ Kİ VÜCUDUNDAKİ GÖĞÜSLERİN BU BÜYÜMENİN YANINDA KÜÇÜK KALMIŞ '' :) (Yani şu demek oluyor; vücudun o kadar fazla büyümüş ki vücudunla beraber gelişen göğüslerin omuzlarının, üst kafesin, çatının ve kollarının büyüklüğünde biraz olsun gölgede kalmış demek.)

Yani bunu bu şekilde harmanlamak ve izah etmek varken '' HİÇ BÜYÜME YOK KÜTLE YOK '' ne demek hocam? :) 

gnr35, 24.08.2021 - 22:01 yazdı:

Bikerede birine vasat yorum yapma be arkadaş kür bilgim var ama çok tecrübeli değil yazdım eğer gorduysen

Vasat yorumlar bulaşıcıdır yapmamak lazım :D @Semih Erarslan bu arada forumun bence en gözde gelişimine sahipsin her yorum takılma kaldığın yerden en güzel en iyi yerlere gelecek potansiyelin var vücudunda tabiki eksik yerlerin var olacaktırda ama bu spor eksik yerleri tamamlama sporu biliyorsun ki :)  

• Beğen 4
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32

@Feng kardeşimiz nasıl görmemiş arkadaşın formuna bakıp bu eksikliği oysaki çarpardı milletin yüzüne forumda göğüs kaslarına yoğun çalışmamış yada önem vermemiş ancak kapatılır bu açık önem verirse ne var abartılacak bu kadar egoyla bir ilgisi yok bunun gördüm ve söyledim hepsi bu arkadaşlar ☺️

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
gnr35, 11 saat önce yazdı:

Dostum yandan göğüs her zaman küçük gözükür eleştiri ve yorum belirtirken pozlarin gösterdiği kaslarida göz önünde bulundur.

Ki şahsi fikrim goguslerde gayet güzel net gelişmiş.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.331

Canlar adamın göğüsleri iyi. 

Böyle şeyler yapmayın rica ediyorum. Semih kendini bilen biri sanmıyorum ki moralini bile bozsun ama genel olarak söylüyorum yapmayın böyle şeyler. 

Size iki poz veririm birinde hiç göğüs çalışmamışsın dersiniz birinde ise abi göğüs fazla gelişmiş dersiniz. 

Hadi tüm bunları da geçtim. 

Kendimden örnek vereyim bacaklarım hayvan gibi güçlüdür. Kiloma göre gerçekten hayvan gibi güçlüdür çünkü ben çok uzun zaman powerlifting yaptım. Lakin vücudun geri kalanına göre çok daha yavaş gelişiyor. Çünkü GENETİK yapım böyle. Er geç geri kalanı yakalayacaktır çünkü kürde de olsan sonsuza kadar büyüyemezsin. Ama bana gelip "abi bacaklar niye ince hep" demenin "abi bacak çalışmıyor musun" demenin kime ne faydası var. Semih profesyonel yaklaşıyor bu spora zaten. Emin olun gayet sıkı ve doğru antrenman yapıyor. Adam gece gündüz araştırıyor inceliyor irdeliyor. Hem öyle dahi olsa adam gözümüzün önünde evrim geçirdi. Gelişti demiyorum bak evrim geçirdi diyorum. Kendisini taktir etmekten başka denilesi laf yok.

Moral bozmanın hiç alemi yok.

• Beğen 6
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184

gnr35, 14 saat önce yazdı:

Kendimde gördüğüm en büyük eksiklik bacak ve sırt orta kısmı daha iyi olucam elbet ama göğüse katılmıyorum neden dersen ilk fotorafa bakınca konumu inceleyip baştan sona fotoraflara bakarsan göğüs en fazla gelişen bölgelerimden omuz kol trapez şeklinde gdiyor tabi bende isterdim hepsi 2 katı olsun benden beklentin buysa doğru o gözle heryerde eksik var ama 5 ay idmanla bu kadar oldu ileride hepsini iki katı yapsamda kendimde eksik gördüklerim sizinde gördükleriniz olacak çıtayı yükseltik bir kere bunun dönüşü yok her eksik söylenecek buda sürecin bir parçası herkesden nasıl becerdiğim sorusunu duyacak deilim birde yapamamış diyenler olacak saygı duyarım 

tarihinde Semih Erarslan tarafından düzenlendi
  • Beğen 6

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgr172    22

Walla benm 6. Hafta bıttı anca geldi hissediyorum ama bu haftalar da bolde test mıx tren aynı sırıngay cekıp vurdruyorm doktora a kanka allahm bır sıkışma gelıyo cıgerlerıme vurdukda. Sonra oksuruk baslıo sertlık pump cok iyi hissedıorm 9 ay yapablrmym bılmem ama sana yetısıcem ınsallah bende yapaym gırıs gelısme sonuc 😂 senınkıler harıka devam brom cok iyisin :))

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    840

Semih hemen esmer bir tene kavuş şu hacmin 2 kat daha derin ve büyük gözükecektir çok beyaz duruyorsun dostum :D Irkçılık gibi algılanmasın da :D 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Memotellica    15

abi kötü olan tek şey telefon kamerası başka da kötü diyecek bir şey bulmak mümkün değil maşallah

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
forbit, 5 saat önce yazdı:

Semih hemen esmer bir tene kavuş şu hacmin 2 kat daha derin ve büyük gözükecektir çok beyaz duruyorsun dostum :D Irkçılık gibi algılanmasın da :D 

Bakalım önümüzdeki günlerde brozlaşabildiğim kadar bronzlaşıcam 🙂 👍 

Memotellica, 2 saat önce yazdı:

abi kötü olan tek şey telefon kamerası başka da kötü diyecek bir şey bulmak mümkün değil maşallah

Gerçekten öyle bir durum var kütlem daha fıtnes duruyor fotoraflarda 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184

Salona kavuştuk göğüs idmanı sonrası güncel form sarı adamı gececeğimi söylemişmiydim? hala direniyor ama yakalıcam 🙂 

IMG_20210927_213459_183.jpg

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.