Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Semih Erarslan

Giriş gelişme sonuç.

Önerilen İletiler

Ozgr172    22

@Semih Erarslanbrom cok guzel gelismissin masallah sana sey sorucaktım bak ben de suan test e tren e dıanabol ve boldenın kurundeym 2 hafta olcak etkıkerını sne ne zaöan gormeye basladın yanı gozle gorulur degısım be zaman farkettın bak bende suan boğazımda hafıf bı tıkanıklık var gıbı okurduo nefes alırken tıkıo gıbı oluo yanı kısaca ne zaman etkısını gorurum degısımın

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Leepriest35    736
Semih Erarslan, 15 saat önce yazdı:

Pozlara daha fazla çalışıcam 🙂 bilekler önde kalmış

İyice sıfırladiktan sonra abi yüklersen asıl patlama formunu görürsün şuan bile gayet güzel form

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188
Ozgr172, 11 saat önce yazdı:

@Semih Erarslanbrom cok guzel gelismissin masallah sana sey sorucaktım bak ben de suan test e tren e dıanabol ve boldenın kurundeym 2 hafta olcak etkıkerını sne ne zaöan gormeye basladın yanı gozle gorulur degısım be zaman farkettın bak bende suan boğazımda hafıf bı tıkanıklık var gıbı okurduo nefes alırken tıkıo gıbı oluo yanı kısaca ne zaman etkısını gorurum degısımın

Hiç öyle yan etkiler yaşamadım ilk 2.enjeksiyonumda ateş bastı gece okadar ondan sonra olmadı öksürük tıkanıklık gbi belirtiler olmadı 4 haftada güç artışı ve adele sertlik hissettim brazcık sinirlilik hali var oda tadında 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Thanosss    110
Semih Erarslan, 2 saat önce yazdı:

4gündür bayrandan dolayı salonum kapalı dinlenme

Evet arkadaşlar bir insanın canavarlaşma hikayesini izliyoruz şu anda 😂

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188
Thanosss, 24 dakika önce yazdı:

Evet arkadaşlar bir insanın canavarlaşma hikayesini izliyoruz şu anda 😂

🙂 Bu bir başlangıç inşallah diyelim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
Semih Erarslan, 2 saat önce yazdı:

4gündür bayrandan dolayı salonum kapalı dinlenme

IMG_20210722_211355_209.thumb.jpg.21c7c73aec83bdfc61cc23bcba86912a.jpg

Maşallah abi bayağı iyi olmuş ya başlangıcını hatırlıyorum da höh diyorum helal olsun

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    992
Semih Erarslan, Bir saat önce yazdı:

Yapmayı O kadar çok sevdiğiniz bir şey bulunki tekrar yapmak için ertesi günün olmasını bekleyin. 

_20210727_213236~3.JPG

Antrenmanın her saniyesinden zevk almak 🤣

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

O göbeği nasıl düzleştiriyorsun @Semih Erarslan var mı özel bir sırrın ? :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188
Rdm, 3 saat önce yazdı:

Sır deil temiz karb ayarını düşürüyorum yağ kullanımımda taviz vemeden beyaz şekeri sıfırlıyorum baktım gtmiyor bi tık daha karb. Düşürüyorum baktım gdiyor diet haftasının son günlerinde yükleme yapıyorum abartmadan börek bile yiyorum o gğn ama sonraki gün sar başa verim aldığım karb dengesiyle devam protein sabit ama fazlasınada hayır demiyorum bu şekilde gdiyor bişi kalmıyor spor yapmadığım veya tatil çalışmadığım gün olursa aynı ayarda yiyip içmiyorum enerji tüketimi az olup calori yakamadığımdan öğün atlıyorum daha az yiyorum karbı eğer diet günümse ise tabi chet denk geldiyse sorun yok gömüyorum

Rdm, 3 saat önce yazdı:

Orjinal trenbalon etkisinide atlamamk lazım katkısı çok büyük yağ yakımını inanılmaz derecede tetikliyor tabi yağ yakımı için haraket edersen sonuca etkisi büyük  tren küründeyim diye yiyip içsem önünü alamam 🙂 

tarihinde Semih Erarslan tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Ben normalinde az ve öz yiyen biriydim, kürdan gibi adamdım fakat boldenondan sonra toparlanamadım bir türlü. Doymak nedir bilmiyorum :)  Boldenon bitti aradan 2 ay geçti decaya başladım ama iştah hala aynı.

Deca'dan sonra biraz ara verip trene kışın bende atlayabilirim :) 

Sen çok iyi gidiyorsun @Semih Erarslan başarın daim olsun.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Trenin devasa gücü ve trenden daha güçlü olan (doğru antreman, doğru beslenmenin gücü) diyelim :) Bomba gibi geliştin hocam tam gaz devam

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
jamesdean    26

üstad çok iyi gidiyorsun bravo. herhangi bir prolaktin sorunu yaşamamana çok sevindim. gelişim harika ancak ben biraz da mental olarak nasıl bir durumdasın onu merak ediyorum biraz bilgilendirebilir misin bu konuda?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188
jamesdean, 4 saat önce yazdı:

üstad çok iyi gidiyorsun bravo. herhangi bir prolaktin sorunu yaşamamana çok sevindim. gelişim harika ancak ben biraz da mental olarak nasıl bir durumdasın onu merak ediyorum biraz bilgilendirebilir misin bu konuda?

Dostum bu öyle bir soruki şuandan bahsedersem harikayım sağlık sıkıntım olmadığı sürecede 42ye kadar yolum var kafasındayım bu benim ilk deneyimim daha öncekiler çok amatörce 12 hafta çalışmayan boldenen kürü boş danabol tapleti vs sağlık sürecini izlicem şuan hissettiğim hiçbir olumsuz tarafı yok potansiyelimi keşfediyorum ve hiç uçmadan söylim ahkam kesen adamlardan tek eksiğim günlük 1 kg etim ve ürünlerim kontrollerden sonra kapanma süreci yeniden olurmu olmaz mı takip edip kendime maddi olarak tam hazırlayıp artık pro kafasıyla birşeyler yapma planlarım var süreç ne getirir bilmem ama bu artık konuşulmiyacak sorun deil ülkenin gdişatı da belli iyi denilen bir telefon bile 15 bin lira olmuş bekar olsam ve çocuk için yqtırım yapma mecburiyetinde hissetmesem tüm sorunları aşmam 1 günümü alır bişiler yapmak için çok daha kapsamlı bir hazırlığa grip sağlık durumum içinde hocam bana sıkıntı yok semih dediğinde o ınstada you tube benim diyen adamlara bende varım demenin peşindeyim aslında ilerleyen süreçlerde kamikaze kürüm olucak mg ayarlarını yine hocamla beraber planlayıp sağlık durumumu kontrol ederek çok daha üst seviye bir yola kendimi sokma peşindeyim çünkü hayatta bundan daha fazla zevk aldığım birşeyin olmadığını daha iyi farkettim valla ister ego deyin ister uçma deyin ben öyle adamlar gördümki türkiyede yapılan 3 kişinin katıldıpı musabakaya grip yarışmada türkiye üçüncüsüyüm diye dolanan salon açan bu işi büyüten ama yarı hacmimde adamlara hayretle bakar durumdayım 20 yqrışmaya grip 3 tanesinde başarı elde etmiş adamların ahkam kesişi izlemek beni artık hırslandırıyor daha fazlası için eğer sağlık durumum el verirse önümde engel bırakmadan sizleride bu konuya şahit edicem inşallah. 

tarihinde Semih Erarslan tarafından düzenlendi
  • Beğen 6

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Semih Erarslan, 13 saat önce yazdı:

Dostum bu öyle bir soruki şuandan bahsedersem harikayım sağlık sıkıntım olmadığı sürecede 42ye kadar yolum var kafasındayım bu benim ilk deneyimim daha öncekiler çok amatörce 12 hafta çalışmayan boldenen kürü boş danabol tapleti vs sağlık sürecini izlicem şuan hissettiğim hiçbir olumsuz tarafı yok potansiyelimi keşfediyorum ve hiç uçmadan söylim ahkam kesen adamlardan tek eksiğim günlük 1 kg etim ve ürünlerim kontrollerden sonra kapanma süreci yeniden olurmu olmaz mı takip edip kendime maddi olarak tam hazırlayıp artık pro kafasıyla birşeyler yapma planlarım var süreç ne getirir bilmem ama bu artık konuşulmiyacak sorun deil ülkenin gdişatı da belli iyi denilen bir telefon bile 15 bin lira olmuş bekar olsam ve çocuk için yqtırım yapma mecburiyetinde hissetmesem tüm sorunları aşmam 1 günümü alır bişiler yapmak için çok daha kapsamlı bir hazırlığa grip sağlık durumum içinde hocam bana sıkıntı yok semih dediğinde o ınstada you tube benim diyen adamlara bende varım demenin peşindeyim aslında ilerleyen süreçlerde kamikaze kürüm olucak mg ayarlarını yine hocamla beraber planlayıp sağlık durumumu kontrol ederek çok daha üst seviye bir yola kendimi sokma peşindeyim çünkü hayatta bundan daha fazla zevk aldığım birşeyin olmadığını daha iyi farkettim valla ister ego deyin ister uçma deyin ben öyle adamlar gördümki türkiyede yapılan 3 kişinin katıldıpı musabakaya grip yarışmada türkiye üçüncüsüyüm diye dolanan salon açan bu işi büyüten ama yarı hacmimde adamlara hayretle bakar durumdayım 20 yqrışmaya grip 3 tanesinde başarı elde etmiş adamların ahkam kesişi izlemek beni artık hırslandırıyor daha fazlası için eğer sağlık durumum el verirse önümde engel bırakmadan sizleride bu konuya şahit edicem inşallah. 

Harika, samimi bir yazı. Bayılıyorum böyle net insanlara. Disiplini bozmadığın sürece seni o podyumlarda mutlaka görürüz. Herşeyi çözdükten sonra sen de çok iyi biliyorsun ki en kritik nokta süreklilik, devamlılık. Her gün ama her gün bıkmadan usanmadan kar kış sıcak demeden aynı azimle yürümek. İrade yine irade. Bol şans dostum!

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Mickey, 1 saat önce yazdı:

Harika, samimi bir yazı. Bayılıyorum böyle net insanlara. Disiplini bozmadığın sürece seni o podyumlarda mutlaka görürüz. Herşeyi çözdükten sonra sen de çok iyi biliyorsun ki en kritik nokta süreklilik, devamlılık. Her gün ama her gün bıkmadan usanmadan kar kış sıcak demeden aynı azimle yürümek. İrade yine irade. Bol şans dostum!

Yanlız dikkat etmemişsin 42'ye kadar demiş adam.

Benim 2 senem kalmış iyi kötü, seni direk emekli ediyoruz hocam :P 

@Semih Erarslan 42 değil, ölene kadar devam :)  

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188
Ozgr172, 11 saat önce yazdı:

@Semih Erarslan kanka senın kac hafta oldu da bu hale geldın hey masallahhh kacıncı hafta da etkısını gosterdı ve kac hafta oldu kullanalı

Dostum 24 hafta nasıl yani diyeceksin kasım 15 de salona yazıldım zaten 8- 9ayın 2 ayı kapanma yaşadık üstüne 1 ay corona olunca ben ara vermek zorunda kaldım toplam bu sürede 3kürümün (1.testo deca 2.testo bolde 3.testo tren.) 2.sini antreman yaparken kullandım bu kapanmada ve koronada ara vermeden bolde kullanmış oldum trene geçerken salonlar açıldı elimde 1tüp bolde kaldı onuda araya tren kürünün başına ekledim özet  6 ay antreman beslenme 2 kür treninde son 2  haftası kaldı. He sen dersen olurmu ya üç ay antremansızda olsa coronada olsan bolde kullandın valla o zamanda toplam kasım 15 başlangıç diye hesap edersek oğustos 15 de 9 ay olucak kür bitimi 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Semih Erarslan, 06.08.2021 - 22:06 yazdı:

Seni geçeceğim sarı adam 🙃👌

Temiz büyüyorsun abi çok iyi 👍👍👍👍👍

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188
Leepriest35, 19 dakika önce yazdı:

Temiz büyüyorsun abi çok iyi 👍👍👍👍👍

Çalışıyorum diyelim 🙂 geçen hafta öğünleri yine abartıp kapandım braz  

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Süper gidiyorsun @Semih Erarslan kardeşim, oyuna devam :) 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
Semih Erarslan, 53 dakika önce yazdı:

MOV_0704_002.mp4

Kısa Video izlenebiliyor mu arkadaşlar bende indirdikden sonra  birlikde aç_albüm seçeneğinden sonra açabildim.

https://streamable.com/
Buraya upload ederek ettiğin upload linkini buraya at abi öyle izlenir

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.