Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Semih Erarslan

Giriş gelişme sonuç.

Önerilen İletiler

akaemre    12
Semih Erarslan, Şimdi yazdı:

Sp labratuarından. 

Başarılar dilerim umarım en az kayıpla kürü tamamlarsınız.

tarihinde akaemre tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Semih Erarslan    1.179
Feng, 11.06.2021 - 21:14 yazdı:

Demek istediğim pct yapmadan sürekli olarak kürde mi kalacaksınız

Hayır tabikide toplanda kür bitimi yaklaşık 9ay kadar kürde kalmış olucam sonrasında dinlenme sonrasında yeni planlamalara göre haraket edicem.

Çok parlak ışıkla çektiğim için tel. Filtre kullanmak zorunda kaldım pampsızda olsa çok kötü bir form fakat son haftalara doğru sırt form karşılaştırmak için işime yarar o yüzden buda burda dursun dedim 🙂 

_20210613_142853.JPG.e9b12d181afb45b8b735563533235e0a.JPG

• Beğen 6

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179

Omuzlarım eskisine göre hacimlenmeye başladı estetikden yoksun karın görüntüsü için özür dilerim yemeği erken suyuda bilerek fazla kaçırdık fotorafıda bu sefer ben çekmeyince arada kaynadı

_20210615_210118.thumb.JPG.0fb0770b2e2ef30cc2ce0a63aa796c78.JPG

• Beğen 7

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Thanosss    110
Semih Erarslan, 17 dakika önce yazdı:

Omuzlarım eskisine göre hacimlenmeye başladı estetikden yoksun karın görüntüsü için özür dilerim yemeği erken suyuda bilerek fazla kaçırdık fotorafıda bu sefer ben çekmeyince arada kaynadı

Form geliyor maşallahhhhhhh

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Semih Erarslan, 13 saat önce yazdı:

Xs-S-M-Lderken İlk defa XL giymeyede başladım. 🙂 

Tam üç defa gardırobumu yenilemek zorunda kaldım. M-L-XL-XXL derken artık sadece oversize giyebiliyorum. Biraz hatlarım görünsün istiyorsam XXL tişört işimi görüyor. Bunlar güzel şeyler. Benim gibi ektomorf a yakın birisi için kilo almak gerçekten çok çok zor. Bu sporda en şansız kişiler bence ektomorflar. Ne yapalım olduğu kadar artık:)

Gelişimini merakla takip ediyorum kardeşim çok iyi görünüyorsun tabi eksiklerini fazlalıklarını sen zaten biliyorsun, burada da yazıyorsun. Hele S bedenden buralara gelmek gerçekten zor bu işin içinde olanlar birbirlerini çok iyi anlıyor. Aman nazar değmesin.

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216
Semih Erarslan, 13 saat önce yazdı:

Xs-S-M-Lderken İlk defa XL giymeyede başladım. 🙂 

Tebrikler Semih.

Ben Xs bedenden gelme insan olarak M bedenin çok yapışmasından dolayı Geniş kesim M bedene geçtim. Bu geniş kesim işini tavsiye ederim. Boydan uzun olmuyor. Enden de baya rahat oluyor. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179
Emrahtkty, 1 saat önce yazdı:

Reis senin ilk testo-decalı küründe kullandığın miligramlar kaçtı bi yazar mısın? @Semih Erarslan

İçeriğini hatırlayamadığm için decanın ne kadar ne var unuttum ama balkhan paharma o da ampul şeklindeydi sen bakabilirsin enjektöre çekişim 1mg deca testo enantad iran oda ampuldü zaten enjektörde 1mg o çekiyor toplam 2mg ilaç olmuş oluyordu enjektörde pazartesi sonra cuma aynı tekrar  deca bitene kadar haftada yarım tablet cesaber deca bitince kesiyosun deca bittikden sonrada 4 hafta enantada aynı şekilde devam.

Emrahtkty, 1 saat önce yazdı:

Reis senin ilk testo-decalı küründe kullandığın miligramlar kaçtı bi yazar mısın? @Semih Erarslan

Şimdi hatırladım içeriği şu şekildeydi 200ml deca 250ml enantad pazartesi ve cuma yani haftalık toplam 400deca 500 enantad almış olacaksın enjektörde toplamı 2mg duruyordu.

Semih Erarslan, 13 dakika önce yazdı:

İçeriğini hatırlayamadığm için decanın ne kadar ne var unuttum ama balkhan paharma o da ampul şeklindeydi sen bakabilirsin enjektöre çekişim 1mg deca testo enantad iran oda ampuldü zaten enjektörde 1mg o çekiyor toplam 2mg ilaç olmuş oluyordu enjektörde pazartesi sonra cuma aynı tekrar  deca bitene kadar haftada yarım tablet cesaber deca bitince kesiyosun deca bittikden sonrada 4 hafta enantada aynı şekilde devam.

Şimdi hatırladım içeriği şu şekildeydi 200ml deca 250ml enantad pazartesi ve cuma yani haftalık toplam 400deca 500 enantad almış olacaksın enjektörde toplamı 2mg duruyordu

Testoyu herzaman bi tık verdiğim mg çıkacak olsanda bunu bir şema olarak al ve ona göre oranlaki deca dick gbi muhabbetler başına gelmesi yani şöle eğer örnek vereyim haftalık 500 deca greceksen bu sefer 650_700 gbi testo alman lazım onu sen tam hesaplarsın verdiğim ilk bilgiye göre  bak bu bilgiler çok değerli nerden geldiğini biliyorsun kitaplarda yazmaz 😂 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    270

Kardeşim öncelikle değişim muazzam tebrik ederim. Ben farklı bir soru sorayım sorulmamış. Antrenman programını kaba taslak anlatır mısın? Kaç gün ve ne şekilde?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Semih Erarslan, 15.06.2021 - 21:49 yazdı:

_20210615_210118.thumb.JPG.0fb0770b2e2ef30cc2ce0a63aa796c78.JPG

Maşallah abi 🧿🧿🧿🧿

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Semih Erarslan, 7 saat önce yazdı:

Şimdi hatırladım içeriği şu şekildeydi 200ml deca 250ml enantad pazartesi ve cuma yani haftalık toplam 400deca 500 enantad almış olacaksın enjektörde toplamı 2mg duruyordu.

Testoyu herzaman bi tık verdiğim mg çıkacak olsanda bunu bir şema olarak al ve ona göre oranlaki deca dick gbi muhabbetler başına gelmesi yani şöle eğer örnek vereyim haftalık 500 deca greceksen bu sefer 650_700 gbi testo alman lazım onu sen tam hesaplarsın verdiğim ilk bilgiye göre  bak bu bilgiler çok değerli nerden geldiğini biliyorsun kitaplarda yazmaz 😂 

Testonun fazla olması gerektiğini biliyorum ya sıkıntı yok 😂 Benim kafamda 500 Testo  200-300 deca var aslında ama iyi sonuç verir mi onu merak ediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179
Mhmt38, 3 saat önce yazdı:

Kardeşim öncelikle değişim muazzam tebrik ederim. Ben farklı bir soru sorayım sorulmamış. Antrenman programını kaba taslak anlatır mısın? Kaç gün ve ne şekilde?

Üstad bu serinin devamı olarak tüm bölgeleri izleyip görebilirsin çok fazla antreman videosu var ama tekrar ediyorum aynı serinin antreman videoları arka arkaya baştan sona izleyip uygulamanı tavsiye ederim çok daha verim aldığımı hissetttim. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179
Emrahtkty, 3 dakika önce yazdı:

Testonun fazla olması gerektiğini biliyorum ya sıkıntı yok 😂 Benim kafamda 500 Testo  200-300 deca var aslında ama iyi sonuç verir mi onu merak ediyorum.

Ucu çok açık bir soru sana bağlı diyeyim 🙂 ama en az benim girdiğim mg çıkmanı tavsiye ederim sonuç deliliyle ortada ne gerek var hep lafanda soru işareti olacak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Semih Erarslan, 2 dakika önce yazdı:

Ucu çok açık bir soru sana bağlı diyeyim 🙂 ama en az benim girdiğim mg çıkmanı tavsiye ederim sonuç deliliyle ortada ne gerek var hep lafanda soru işareti olacak

Doğru aslında girmişken biraz daha bütçe arttırıp tam girmek en güzeli zaten Burak abiyle beraber girecez o yüzden kafam rahat.500 testo 400 deca da bir sıkıntı yaşamadım diyorsun sen zaten reis.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179
Emrahtkty, 9 dakika önce yazdı:

Doğru aslında girmişken biraz daha bütçe arttırıp tam girmek en güzeli zaten Burak abiyle beraber girecez o yüzden kafam rahat.500 testo 400 deca da bir sıkıntı yaşamadım diyorsun sen zaten reis.

Aynen öyle sıkıntı yok zaten söyliceni söylemişsin bencede kafan rahat olsun bak ben kendimde şunu gördüm çevredede aynı şekildr iyi veya kötü ama hiç şaşmadı bu ürünlerin kullanımında net izle kendindede izle hakkaten böyle diyeceksin ürünü kulanan çarpı2 ne demek bu şu demek sen mutlu insansın kürde çarpı 2 mutlusun kaslısın çarpı2 kaslanırsın cinsel hayatında sorun var çarpı 2 sorun yaşarsın depresifsin çarpı 2piskolojik sorun agrasifsin çarpı 2 daha sinirlisin cinsel yönden partnerini etkileyen bi adamsın ürün kullanıyosun çarpı 2 anlatabildim mi? Tabi bunların hepsi orjinal ürün için geçerli bunlar mutsuz adamı mutlu iktidarsızı iktidarlı kassız adama adele asla kazandırmıyor. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Biz (kendi adıma ve ayrıca genelleme olarak) vücut yapsak da peynir gibi bembeyaz adamız. Sen o bakımdan da şanslısın @Semih Erarslan Zeus pozları çok yakında gelecek belli ki :) 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179
Rdm, 4 saat önce yazdı:

Biz (kendi adıma ve ayrıca genelleme olarak) vücut yapsak da peynir gibi bembeyaz adamız. Sen o bakımdan da şanslısın @Semih Erarslan Zeus pozları çok yakında gelecek belli ki :) 

Bu fotorafı atarken eleştirilere maruz kalacağımı bilerek atmıştın ama böyle olmadı. bu yolda bana güveniniz tam güveninizi boşa çıkartmamak için elimden geleni yapıcam 🙂 eleştirelde olsa bu değişmiyecekti hırlanırdım elbet ama benim inandıklarıma sizlerinde inanıyor oluşunu gördüm bu dahada iyi oldu. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Semih Erarslan, 18 dakika önce yazdı:

Bu fotorafı atarken eleştirilere maruz kalacağımı bilerek atmıştın ama böyle olmadı. bu yolda bana güveniniz tam güveninizi boşa çıkartmamak için elimden geleni yapıcam 🙂 eleştirelde olsa bu değişmiyecekti hırlanırdım elbet ama benim inandıklarıma sizlerinde inanıyor oluşunu gördüm bu dahada iyi oldu. 

Abi tren acetat mi kullanıyorsun enanth mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.