Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Semih Erarslan

Giriş gelişme sonuç.

Önerilen İletiler

rastlantisal    5.356
Semih Erarslan, 14 dakika önce yazdı:

3. Haftanın ortası

_20210624_210531.JPG

Semih çok iyi gidiyorsun. Bu kürün sonunda dehşet olacaksın şimdiden belli.

Tebrik ederim.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Semih Erarslan    1.188
rastlantisal, 8 dakika önce yazdı:

Semih çok iyi gidiyorsun. Bu kürün sonunda dehşet olacaksın şimdiden belli.

Tebrik ederim.

Tekeşkürler abi kapanmadan sonra toparladığımı bügünlerde hissediyorum çok daha iyi olmaya gayret ediyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.356
Semih Erarslan, 7 dakika önce yazdı:

Tekeşkürler abi kapanmadan sonra toparladığımı bügünlerde hissediyorum çok daha iyi olmaya gayret ediyorum

Kas hafızası Semih. Eskiden varmak için harcadığın sürenin çok daha kısasına seni kaldığın noktaya getiriyor. Hiç dert etme. Senin altyapın zaten sağlamdı. O altyapının üstüne inşaa ediyorsun ki sonucu görebiliyorum.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    992
Semih Erarslan, 5 saat önce yazdı:

Bu yolda dönenler oldu mum gbi sönenler oldu 🙂 3. Haftayı bitirdik 

_20210626_133032.JPG

Yorgun demokrat severim.Devamm

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188

Göğüs günü kol ve omuz patlaması anlamadım

_20210702_210659.thumb.JPG.066cd22af191eac2f9d8c28e12c93336.JPG _20210702_213541.JPG

Bu göbökle başım belada inat etti sen büyürsen bende büyürüm diyor resmen beyler

60df6fb431189_MOV_0674_0002173.thumb.jpg.a6c2fb0917c7a159f42baa7e2eff6a6c.jpg

• Beğen 9

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zazabey    6
Semih Erarslan, 6.06.2021 - 01:02 yazdı:

trenbolone enanthate kürüyle değişime devam. 

Giriş

_20201209_215809.JPG _20210606_001855.JPG

Gelişme

_20210318_205905.JPG _20210405_202612.JPG

Sadece tren mi kullanıyorsun testesteron ile kombinasyon yapıyor musun ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188
Zazabey, 30 dakika önce yazdı:

Sadece tren mi kullanıyorsun testesteron ile kombinasyon yapıyor musun ?

Testesteronsuz asla kullanmam attığın fotoraflar deca değişimim 

tarihinde Semih Erarslan tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.356

Semih tren gerçekten fark ediyor ya. 

Baya baya iyi gidiyorsun.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tren bu dünyadaki en büyük mucize.Sadece görüntü degiştirmiyor-İnsanı azman yapıyor :D.Başarılarının devamını dilerim

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Semih tren gerçekten fark ediyor ya. 

Baya baya iyi gidiyorsun.

Aynen öyle daha önümde en az 4 hafta var çok iyi değerlendirmeliyim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188

Kür bitene kadar form atmım arkadaşlar beceremediğim bişiler var sanırım canım çok sıkkın daha fazla araştırıp çalışmam lazım doğru bildiğim yanlışlarım olabilir yada uygularken yaptığım yanlışlarım açılınca üst gövdem alt gövdemle birlikde iniyor yiyorum bu sefer kapanıyorum üst gövdemle birlikde karın kalınlaşıyor o üst geniş patlamış şekilde altda ince belli olayını bi türlü yakalamıyorum zamana bırakıp çok çalışıcam genetiğim mi bozukdur nedir. _20210709_205613.thumb.JPG.62613b4f71e2f40a822006b14fc68f48.JPG

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    992
Semih Erarslan, 3 saat önce yazdı:

Kür bitene kadar form atmım arkadaşlar beceremediğim bişiler var sanırım canım çok sıkkın daha fazla araştırıp çalışmam lazım doğru bildiğim yanlışlarım olabilir yada uygularken yaptığım yanlışlarım açılınca üst gövdem alt gövdemle birlikde iniyor yiyorum bu sefer kapanıyorum üst gövdemle birlikde karın kalınlaşıyor o üst geniş patlamış şekilde altda ince belli olayını bi türlü yakalamıyorum zamana bırakıp çok çalışıcam genetiğim mi bozukdur nedir. _20210709_205613.thumb.JPG.62613b4f71e2f40a822006b14fc68f48.JPG

Kademe kademe karbı düşür abi.Biraz daha sabırlı olmalıyız.Bunu bende yapıyorum karbı hemen düşüreyim her yerim paramparça olsun istiyorum.Belim inceliyor bu seferde karnım açılmıyor istediğim şekilde.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Semih Erarslan, 11 saat önce yazdı:

@Semih Erarslan bende çok uğraştım göbekle ama sonunda olayı akışına bıraktım. 

Bizler için en önemli etken yaş. Yaş itibariyla göbeği düzleştirmek deveye hendek atlatmaktan daha zor bizler için. Sende 32 yaşındasın, hele ki 3-5 sene sonra göbek iyice krallığını ilan ediyor :)

Karbonhidrat alınca büyüyoruz, almasak antrenmanda performans düşüyor kısır bir döngü. @Vural2 'ın da dediği gibi kademe kademe azaltmak lazım karbonhitratı. Tren ile o göbeği eritirsin diye düşünüyorum, daha erken dün bir bugün iki hemen moral bozup modunu düşürme.

Bence kür sonunda efsane olacaksın...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Rdm, 33 dakika önce yazdı:

@Semih Erarslan bende çok uğraştım göbekle ama sonunda olayı akışına bıraktım. 

Bizler için en önemli etken yaş. Yaş itibariyla göbeği düzleştirmek deveye hendek atlatmaktan daha zor bizler için. Sende 32 yaşındasın, hele ki 3-5 sene sonra göbek iyice krallığını ilan ediyor :)

Karbonhidrat alınca büyüyoruz, almasak antrenmanda performans düşüyor kısır bir döngü. @Vural2 'ın da dediği gibi kademe kademe azaltmak lazım karbonhitratı. Tren ile o göbeği eritirsin diye düşünüyorum, daha erken dün bir bugün iki hemen moral bozup modunu düşürme.

Bence kür sonunda efsane olacaksın...

Ya abi y

Semih Erarslan, 12 saat önce yazdı:

Abi günlük beslenme rutinini yazarımızın mesala dün neler yedin ve cardio planın haftalık güncel 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.356

Semih canını sıkmana hiç gerek yok.

Senin şikayet ettiğin durumdan kurtulmanın tek yolu var. 

Dip forma ineceksin. Yani nedir? Üstün küçülmesine bakmaksızın göbeğini sıfırlayacaksın. Tabi yeme demiyorum yiyerek bunu yapacaksın. Detay anlatmama gerek yok sen zaten bilgili bir insansın. Dip formu yakaladığında da clear bulk ile büyüyeceksin. Cheat meal vs gibi şeyler olmaksızın. 

Hazır trende iken yağ yakımına odaklan iyice. E trende iken kas kaybetmezsin. %7-8 yağ oranında ne oluyorsun onu görelim. Üstüne CUT büyüyerek çok güzel işler yapabilirsin. Dirt bulk işin kolayı. Clear bulk öz disiplin gerektirir. Boşu boşuna canını sıkma. 

Sosyal medyada bir çok adam tanıyorum bu şekilde yapan. Hani itiraf etmiyorlar da durum belli. Önce anabolizan + testo + clen gibi şeylerle hacmine aldırmadan yağ oranını diplere vurduruyor. Sonra atom mühendisi edası ile gram gram beslenerek büyüyor. Baktığında çok da estetik duruyor. Bence bunu yapalım.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188

Her şey güzel olacak 🙂 

_20210714_205813.JPG _20210714_201333.JPG

screamsofhell, 10.07.2021 - 21:56 yazdı:

Hocam benim sormak istediğim kaç hafta deca ve testo kürü yaptınız ?

8 hafta deca 12hafta testo sonrasında şimdiki tren kürüm 10 hafta tren 14-15 haftada testo

• Beğen 7

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Fotoğraflarda çok detay yansıtmazsın buraya telefonlar detayları kusurları gizler aynada ki görüntüyü fotoğrafa yansıtmak imkansız çünkü akıllı telefon bunlar kameraları falan insanları güzel göstersin diye detaysız pürüzsüz yapıyorlar eminim bundan daha iyi formdasındır abi.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188
Emrahtkty, 1 dakika önce yazdı:

Fotoğraflarda çok detay yansıtmazsın buraya telefonlar detayları kusurları gizler aynada ki görüntüyü fotoğrafa yansıtmak imkansız çünkü akıllı telefon bunlar kameraları falan insanları güzel göstersin diye detaysız pürüzsüz yapıyorlar eminim bundan daha iyi formdasındır abi.  

Aynen orasıda var gözle camera arasında innaılmaz kütle farkı oluyor yansıtamadığm içinde sinirleniyorum bazen trenin etkisi var adam abi bu salonda gördüğüm en iyi sensin diyor tren adama ne demek istediğini sorgulatıyor inişler çıkışlar yapacak bişi yok daha iyi olucaz alışacağız bunları tecrübe edicez🙂 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Semih Erarslan, 6 dakika önce yazdı:

Aynen orasıda var gözle camera arasında innaılmaz kütle farkı oluyor yansıtamadığm içinde sinirleniyorum bazen trenin etkisi var adam abi bu salonda gördüğüm en iyi sensin diyor tren adama ne demek istediğini sorgulatıyor inişler çıkışlar yapacak bişi yok daha iyi olucaz alışacağız bunları tecrübe edicez🙂 

O yüzden form paylaşmayı çok sevmiyorum fotoğraf ve ayna çok farklı  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105
Semih Erarslan, 5 dakika önce yazdı:

Semih kardeşim Çok büyük aşama kaydettiğini düşünüyorum ve daha iyiye doğru yol aldığın fotolarda bariz belli oluyor motivasyonun seni bu noktalara getirdi ve çok daha iyi yerlere getireceği aşikar başarıların daim olsun..

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.