Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

BannedLower

Ilk kür neden sadece only testo tavsiye ediliyor ?

Önerilen İletiler

BannedLower    3

Merhabalar sevgili peptidtürkiye forumu takipçileri uzun süredir anabolik ilaçlar konusunda bilgi edinmeye çalışan birisi olarak gerek kulaktan dolma bilgilerle gerek bilimsel makaleler ile biraz olsun bu konuya aşina olmaya çalıştığımı aynı zamanda yabancı forum sitelerini takip ediyor olmam da ilk kür de klasikleşmiş testo - boldenon - dianabol veya turinabol && testo - deca - dianabol veya turinabol gibi ilaçlar yerine uzun vade only testo kürü ile ( 6 - 8 ay diyebileceğimiz süreler ) belki ilerleyen dönemler de yanına primabolon eklenebilir.( 3. veya 4.aydan sonra ) , bu konu hakkında görüşleriniz nelerdir mantıklı açıklama yapacak birisi varmı bizi bilgilendirecek birisi saygılarımı sunarım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Marimain    52
BannedLower, 28 dakika önce yazdı:

Merhabalar sevgili peptidtürkiye forumu takipçileri uzun süredir anabolik ilaçlar konusunda bilgi edinmeye çalışan birisi olarak gerek kulaktan dolma bilgilerle gerek bilimsel makaleler ile biraz olsun bu konuya aşina olmaya çalıştığımı aynı zamanda yabancı forum sitelerini takip ediyor olmam da ilk kür de klasikleşmiş testo - boldenon - dianabol veya turinabol && testo - deca - dianabol veya turinabol gibi ilaçlar yerine uzun vade only testo kürü ile ( 6 - 8 ay diyebileceğimiz süreler ) belki ilerleyen dönemler de yanına primabolon eklenebilir.( 3. veya 4.aydan sonra ) , bu konu hakkında görüşleriniz nelerdir mantıklı açıklama yapacak birisi varmı bizi bilgilendirecek birisi saygılarımı sunarım.

Deca dick hayatını mafetmeye yetiyor kurtuluşu olmayan bi ilaç vurdugum günden beri her şey boka sarıyor sadece ben degilim deca kullananların geneli benlen aynı sorunu yaşıyor boldenon östrojen üzerinden ereksiyon problemi yaşatıyor daha önce bu sorunları yaşamayan biri bi anda çukura düşmüş gibi hissediyor çıkması dahada zorlaşıyor benim tavsiyem asla ama asla kullanma kullanacaksanda testo primobolan dışına çıkma en azından eski haline %75 felan ger dönebilesin sakın kimsenin gülen yüzünede inanma kardeşim 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
BannedLower, 3 dakika önce yazdı:

Merhabalar.

Bu konuda birbirine taban tabana zıt karşı görüşler mevcut. Benim düşüncem vücudun da vereceği tepkiyi görmek için temkinli başlangıç yapmak. Yani nedir o?

Sadece testo ile başlamak. Gelişim yavaşladığında ilaveler yapmak ve nihai olarak kürü bitirmek. 

Danabolun başlangıçta su ve güç sağlamaktan başka faydası yok. Androjenik etkisi turinabole göre hayli yüksek. Yani boş boş şişmeye takılmadan anabolik etkisi için alınacaksa turinabol daha uygun bir seçenek gibi duruyor. 

Rimabolon konusunda ise boldenon dururken kullanmak bence hem mali hem kazanım açısından çok gereksiz.

Şu yazıda nitel karşılaştırmalar mevcut.

Saygılarımla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Sadece ekmek yiyerek kilo alabilirsin, ekmeğin üzerine tereyağ sürersen daha çok kilo alırsın. İkinci dilim ekmeğe fıstık ezmesi sürersen daha da çok kilo alırsın.

Testosteron harici diğer saydıkların terayağ ve fıstık ezmesi gibi. Daha nitelikli bir kilo/kas artışı için yardımcı olurlar.

Uzun vadede zaten tüm bu ilaçları kullanmak sakıncalıdır, Only Testosteron belki ama diğer tüm saydıklarının minimum ve maksimum kullanım bilgileri forumda mevcut.

8 ay only testo kürü yapmaktansa (pct'de hormonal sistemin geri dönüşünü riske atmamak için)

3 ay Boldenon Turinabol Testosteron kürünü tercih ederdim ben.

Yok eğer 3 aylık kür yapacak olsam, yaşın fiziğinin durumuna göre ilk kürde only testo ile şansımı denerdim.

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eğer düşük yağ oranında isen ve hem fiziki anlamda hemde bilgi bakımından kür yapacak noktaya geldiğini düşünüyorsan sadece testosteron kullanarak da tatmin edici sonuçlar alman mümkündür. İlk kez bu denli yüksek testosteron seviyesine çıkan vücut şok olacak ve ilk kür olduğu için hızlı bir gelişim gösterecektir. Bu yüzden ilk kürde ağır ilaca gerek yok hatta kişi isterse yalnız testosteron da kullanabilir. Bana kalırsa en temizi bu. Böyle basit bir kür ile kafan da rahat olacaktır çünkü testosteronun vücutta yaratacağı her şey bellidir ancak diğer ilaçlarda bu böyle değil. 

Decanın berbat bir ilaç olduğu fikrine katılmıyorum. Ama deca-tren tarzı ilaçlar herkese uygun ilaçlar değildir hobi maksadı ile, ciddi hedefiniz olmaksızın kullanılması çok da mantıklı değildir. İşi bilmeden kullanılacak ilaçlar değildir. Deca ile temiz büyümek de mümkün ayrıca. Ancak dediğim gibi mesele işi bilmek bu da hayli vakit ve tecrübe istiyor. 

Kısaca 3 aylık bir testosteron kürü ile sıçrama yapman mümkün. Yan etki görme olasılığın da yok denecek kadar az. İlk kez kür yapıyor isen önerebileceğim şeyler bunlar.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BannedLower    3
Rdm, Bir saat önce yazdı:

Sadece ekmek yiyerek kilo alabilirsin, ekmeğin üzerine tereyağ sürersen daha çok kilo alırsın. İkinci dilim ekmeğe fıstık ezmesi sürersen daha da çok kilo alırsın.

Testosteron harici diğer saydıkların terayağ ve fıstık ezmesi gibi. Daha nitelikli bir kilo/kas artışı için yardımcı olurlar.

Uzun vadede zaten tüm bu ilaçları kullanmak sakıncalıdır, Only Testosteron belki ama diğer tüm saydıklarının minimum ve maksimum kullanım bilgileri forumda mevcut.

8 ay only testo kürü yapmaktansa (pct'de hormonal sistemin geri dönüşünü riske atmamak için)

3 ay Boldenon Turinabol Testosteron kürünü tercih ederdim ben.

Yok eğer 3 aylık kür yapacak olsam, yaşın fiziğinin durumuna göre ilk kürde only testo ile şansımı denerdim.

hocam ben şahsen definasyon kürleri dışında bulk kürlerinde hacim ve kas kütlesini yoğun ekleyeceğimiz kürlerde kısa vadeden ziyade uzun vadeli kürlerden yanayım boldenon zaten 3.ayda ancak açılan bir ilaç danabol veya turinabol bırakılabilir ancak testo ve bolde kesinlikle 6 aya kadar uzatılmalı ki hacim ve kütlenin doruklarını yaşamalıyız.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
BannedLower, Bir saat önce yazdı:

hocam ben şahsen definasyon kürleri dışında bulk kürlerinde hacim ve kas kütlesini yoğun ekleyeceğimiz kürlerde kısa vadeden ziyade uzun vadeli kürlerden yanayım boldenon zaten 3.ayda ancak açılan bir ilaç danabol veya turinabol bırakılabilir ancak testo ve bolde kesinlikle 6 aya kadar uzatılmalı ki hacim ve kütlenin doruklarını yaşamalıyız.

8 aydan bahsettiğin için öyle dedim, 8 ay boyunca şahsen boldenon kullanmazdım sanırım. 4 veya 5. ayda boldenonu keserdim. Zaten en fazla 24 hafta/6 ay kullanılıyor bildiğim kadarıyla. 

Bu arada hepimiz forumdan okuduğumuz kadarıyla edindiğimiz tecrübelere göre karalıyoruz bir şeyler.  En doğru yönlendirmeyi işini bilinçli olarak yapan bir hoca bulursan o yapacaktır, fiziğine/yaşına/boy ve kilona göre.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Rdm, 34 dakika önce yazdı:

8 aydan bahsettiğin için öyle dedim, 8 ay boyunca şahsen boldenon kullanmazdım sanırım. 4 veya 5. ayda boldenonu keserdim. Zaten en fazla 24 hafta/6 ay kullanılıyor bildiğim kadarıyla. 

Bu arada hepimiz forumdan okuduğumuz kadarıyla edindiğimiz tecrübelere göre karalıyoruz bir şeyler.  En doğru yönlendirmeyi işini bilinçli olarak yapan bir hoca bulursan o yapacaktır, fiziğine/yaşına/boy ve kilona göre.

Boldenon vücutta çok geç açılır ve genelde 10. haftadan sonradır. Bolde için maks. şu kadar hafta yapılır diye bir şey de söylenemez. Şartlar kontrol edilerek yıllarca kullanılabilir. Tabi bunun da püf noktaları var. Bu arada ilacı övmek anlamında söylemiyorum tabi zararlı yan etkileri mevcut ancak aspirinden bile daha az yan etkisi olan bir ilaçtan bahsediyoruz. Bolde bana göre en temiz anaboliklerden biridir.  

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Mickey, 42 dakika önce yazdı:

Boldenon vücutta çok geç açılır ve genelde 10. haftadan sonradır. Bolde için maks. şu kadar hafta yapılır diye bir şey de söylenemez. Şartlar kontrol edilerek yıllarca kullanılabilir. Tabi bunun da püf noktaları var. Bu arada ilacı övmek anlamında söylemiyorum tabi zararlı yan etkileri mevcut ancak aspirinden bile daha az yan etkisi olan bir ilaçtan bahsediyoruz. Bolde bana göre en temiz anaboliklerden biridir.  

Üstadım kırmızı kan hücresini artırıyor olmasından mütevellit böyle bir optimum zaman belirlenmiş olabilir. Onu da medikal olarak gidip kan vererek (bağışlamak değil de kanı seyreltmek gibi düşünün. Yani bu işlemde alınan kan hastalara verilmiyor.) çözebilirsiniz. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
rastlantisal, 37 dakika önce yazdı:

Üstadım kırmızı kan hücresini artırıyor olmasından mütevellit böyle bir optimum zaman belirlenmiş olabilir. Onu da medikal olarak gidip kan vererek (bağışlamak değil de kanı seyreltmek gibi düşünün. Yani bu işlemde alınan kan hastalara verilmiyor.) çözebilirsiniz. 

Ben 24 hafta sonra araya 4 ila 8 hafta köprü yapıyorum. Only testo düşük doz ve bol sebze yeşillik elektrolit kanı düzenliyor. Zaten reseptörler için de gerekli. Sonra tekrar bolde devam edebiliyorum.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Mickey, Şimdi yazdı:

Ben 24 hafta sonra araya 4 ila 8 hafta köprü yapıyorum. Only testo düşük doz ve bol sebze yeşillik elektrolit kanı düzenliyor. Zaten reseptörler için de gerekli. Sonra tekrar bolde devam edebiliyorum.  

Zaten uzun küre girerken kıstas aldıklarımdan biri de sensin üstat :)

Şöyle tecrübelerinin olduğu günce gibi bir başlık açsan fevkalade olacak. 10 aylık kürüme 6 ay boldenon ekleyeceğim bende. Sonra gider kan verir kan değerleri ve karaciğer değerlerine bakarım. Her şey yolunda ise devam ederim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: necmi45
      Hocalarım merhabalar kıl batması için gittiğimde doktor yağ bezelerinden kaynaklandığını onları kurutmak için zerotanin kullanacağımızı söyledi ben halihazırda 500 mg only testo küründeydim bu benim ilk kürüm şimdi zerotanine başlıyacağım için sizce testoyu bırakmalı mıyım? @Askabar @metinav @Diver @SantoR @godofdark @otopsicikedi @rastlantisal
    • Yazan: Yaşar ramazan
      5 yıldan uzun süredir spor yapmaktayım. En son 2 yıl önce bir kürden çıktım 2 yıldır da hiçbir küre girmedim hiçbir şey enjekte etmedim. Elime çok güvendiğim bir kaynaktan güzel bir set geldi.  
      30ml tren 30ml testo.      30ml masteron mevcut. Kısa yani 2.5 3 aylık bir kür düzeni oluşturmak istiyorum.
      Siz olsanız nasıl bir düzende uygulardınız ?
      Her türlü öneriye açığım farklı bakış açılarının bir şeyler katabileceğini düşünüyorum.
      Ezbere hareket etmek istemiyorum. 

• Yazan: alicengiz
      Hiç steroid veya sarms kullanmadım. 7 aydır naturel bir şekilde vücut geliştirme sporu yapıyorum. Geciktirici sprey ve kremlerin kullanımının testosteron üzerinde olumsuz yaratabileceğini okudum yukarıda. Bu tür ürünleri ilişki öncesi kullanıyorum ve total testosteronum 4.8 çıktı. En azından tavan seviyesi olan 8 bölgesinde olmasından memnun olurdum. @rastlantisal @metinav @Askabar @Diver @otopsicikedi @GHOST
      1. Testosteronu yükseltmem için geciktirici kullanmayı bırakmalı mıyım?
      2. Yükseltmek için önerebileceğiniz bir takviye var mıdır?

• Yazan: dornm7890
      İran testo 4. Haftam bitti hala hiçbir fark göremiyorum 650tl gibi bir fiyata aldım haftalik pazartesiden pazartesiye 500mg enjeksiyon yaptım gözle görülür bir fark yok güç libido kas sertliği olarakta daha önce sitede konusu dönen bir satıcı sahte olduğunu söyleyen yoktu. Yaşım 19 184boy 92 kilo yardımcı olursanız sevinirim.
    • Yazan: Nynex
      Arkadaşlar merhaba,
      Benim sorum biraz spesifik konuya gerçekten hakim hocalarım varsa ve cevaplarsa sevinirim.
      2 yıldır aktif olarak Vg yapıyorum daha önceki yıllardan alt yapımda var. 2.5 yıl önce tiroidlerim alındı ve troid hormnunu dışardan almak zorundayım. Beslenmemde yeterli proteini aldığımı düşünüyorum antrenmanlarım sert geçiyor geçen sene 12 hafta testo enanthate kullandım.
      Şimdide 5 haftadayım:
      750mg testo 250mg bolde Kürü yapıyorum ancak ne yaparsam yapayım kesinlikle kaslarım gelişmiyor sadece göbeğim büyüyor. İlaçlar boş değil kan testlerimden anlaşılıyor (en azından testo dolu) ama neden gelişemiyorum tek sebebi tiroidlerimin olmaması olabilir mi? @metinav @rastlantisal @Askabar @SantoR

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.