Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Thanosss

Loving ile tanışmadan önce vs tanıştıktan sonra

Önerilen İletiler

Thanosss    110

Arkadaşlar 20-24 haftalık bir kür planlaması yaptık.

Testosteron  Enanthate 

Boldenone 

kullanacağım bu süreçte.

İlk enjeksiyon haftaya yapacağım

Konuyu hafta hafta güncelleyeceğim. Takipte kalın çünkü bomba gibi geliyorummmmmm

@Loving@metinav @Bay-T

• Beğen 5
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

LifteR    12

Çok sağlam bir şeyler çıkacak gibi hocam. Kaçıncı kür olacak bu, öncekilerde ne kullandınız ve ne kadar zaman geçti söyleyebilir misiniz? Takipteyim. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Thanosss    110
LifteR, 34 dakika önce yazdı:

Çok sağlam bir şeyler çıkacak gibi hocam. Kaçıncı kür olacak bu, öncekilerde ne kullandınız ve ne kadar zaman geçti söyleyebilir misiniz? Takipteyim. 

Şöyle ki:

8 seneyi aşkın bir süredir vücut geliştirme yapıyorum. 7 sene doğal olarak ilerledim ve toplum tarafından beğenilen formlar yaptım doğal şekilde.

Geçen sene bu zamanlarda 10 haftalık Boldenon, testo cyp, turibabol ve strombafort ile kür yaptım.

Kışın Burak hoca ile beraber Mk677&Rad140 mix ve Mk677 kullandım. Şubat ortasında sarms kullanımını kestim.

Ve şimdi böyle bir kür kararı aldık. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Başlangıç formu güzel.20-24 haftayı Burak Hocam tavsiye etmiştir büyük ihtimal.Çünkü kendisi uzun bolde kullanımını seven birisi geç olur ama temiz büyürsünüz ve en az yan etki ile çıkarsınız.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Thanosss    110
Vural2, Bir saat önce yazdı:

Başlangıç formu güzel.20-24 haftayı Burak Hocam tavsiye etmiştir büyük ihtimal.Çünkü kendisi uzun bolde kullanımını seven birisi geç olur ama temiz büyürsünüz ve en az yan etki ile çıkarsınız.

Teşekkür ederim. Aslında arkadaşlarım da uzun süre kullanmamı önerdi. Burak Hoca da aynı fikirde zaten. Ben de bu sefer herkesle hemfikirim. Yavaş ama emin adımlarla gideceğim 😊

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
Thanosss, 43 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim. Aslında arkadaşlarım da uzun süre kullanmamı önerdi. Burak Hoca da aynı fikirde zaten. Ben de bu sefer herkesle hemfikirim. Yavaş ama emin adımlarla gideceğim 😊

Çok da iyi yapıyosun çok iyi bir değişim yakalayacağından eminim sıkı tut herşeye dikkat et bütün bilgi kirliliğini sıfırla sonuçlara kendin dahi şaşıracaksın burak hocam elinden tutmuş sende bırakma başka bir boyut yaşıyacaksın

tarihinde Semih Erarslan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Thanosss    110
Semih Erarslan, 2 saat önce yazdı:

Çok da iyi yapıyosun çok iyi bir değişim yakalayacağından eminim sıkı tut herşeye dikkat et bütün bilgi kirliliğini sıfırla sonuçlara kendin dahi şaşıracaksın burak hocam elinden tutmuş sende bırakma başka bir boyut yaşıyacaksın

Teşekkür ederim abi. Pür dikkat şekilde gideceğim. 😊

Bu arada senin de süreçlerini izliyorum ve tebrik ediyorum. Daha nicelerini görmek dileğiyle...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Meraktayız başarılı ve sağlıklı bir performans diliyorum inşallah :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Thanosss    110
JrRommel, 9 saat önce yazdı:

Meraktayız başarılı ve sağlıklı bir performans diliyorum inşallah :)

Çok teşekkürler, bol bol güncelleriz artık 😅

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    828

başarılar sarms konusun da bile fark yaratmıştın bu kürde ciddi gelişim bekliyorum senden :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.215

ohh maşallah sarms konun dillere destan olmuştu bu kürlede çok kişiye parmak ısırtırsın başarılar zaten temelin çok sağlam burak ile yola çıkan yolda kalmaz başarılar diliyorum genç arkadaşım :) bol bol günlüğe yaz çiz fotoğraf eklemeyi unutma ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Thanosss    110
Feng, 05.06.2021 - 05:24 yazdı:

Bolde ile patlar bu fizik net

Temennimiz bu yönde 😅

forbit, 20 saat önce yazdı:

başarılar sarms konusun da bile fark yaratmıştın bu kürde ciddi gelişim bekliyorum senden :D 

Beklentiler ortak hocam 😅 güzel bir değişim hikayesi olacak 

Bay-T, 13 saat önce yazdı:

ohh maşallah sarms konun dillere destan olmuştu bu kürlede çok kişiye parmak ısırtırsın başarılar zaten temelin çok sağlam burak ile yola çıkan yolda kalmaz başarılar diliyorum genç arkadaşım :) bol bol günlüğe yaz çiz fotoğraf eklemeyi unutma ;)

Teşekkürler Tayfun abi iyi ki varsın, bol güncellemeli bir konu olacak söz 😊

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Thanosss    110

Evet arkadaşlar bugün ilk antrenmanımı yaptım ve kendimi çok iyi hissediyorum. Boldenin etkisini tabiki uzun vadede göreceğim ama ara ara konuyu güncellerim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Thanosss    110

Arkadaşlar bugün 2. Enjeksiyonu yaptım. Dehşet iyi hissediyorum. Daha önceki kürümde böyle hissetmemiştim. Burak Hocaya da ayrıca ilgisi için teşekkür ederim.

C7E1C3AC-AA59-4857-BC8D-4FE9F6B9D381.jpeg

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
Thanosss, Bir saat önce yazdı:

Arkadaşlar bugün 2. Enjeksiyonu yaptım. Dehşet iyi hissediyorum. Daha önceki kürümde böyle hissetmemiştim. Burak Hocaya da ayrıca ilgisi için teşekkür ederim.

İnce düşüncelerin için teşekkürler ama bu ruh halin kendini iyi hissetmen tamamen psikolojinle alakalı aldığın destek ile alakalı değil normalde konulara katılım göstermem ticari anlaşılır diye zira yanlış anlaşılmaların önüne geçmek adına bu yorumu yapmak istedim. Genetiği ve azmi iyi birisin aldığın destek ve gösterdiğin beslenme, antrenman performansı ile 24 haftada istediğinden fazlasını alacaksındır zaten. Başarılar. 

• Beğen 7
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Thanosss    110
Loving, Bir saat önce yazdı:

İnce düşüncelerin için teşekkürler ama bu ruh halin kendini iyi hissetmen tamamen psikolojinle alakalı aldığın destek ile alakalı değil normalde konulara katılım göstermem ticari anlaşılır diye zira yanlış anlaşılmaların önüne geçmek adına bu yorumu yapmak istedim. Genetiği ve azmi iyi birisin aldığın destek ve gösterdiğin beslenme, antrenman performansın ile 24 haftada istediğinden fazlasını alacaksındır zaten. Başarılar. 

Her şeyden önce iyi birisiniz. Teşekkür ediyorum 🙏🏻

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
Thanosss, 47 dakika önce yazdı:

Psikolojik olarak çok iyiyim arkadaşlar 😂

Maşallahın var çok daha iyi olacağına eminim tebrikler

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Thanosss    110
Semih Erarslan, 7 dakika önce yazdı:

Maşallahın var çok daha iyi olacağına eminim tebrikler

Teşekkürler Semih abi yakından takip ediyorum seni sen de çok iyi olacaksın inşallah. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Thanosss    110
Goldbodybuilder, 1 saat önce yazdı:

Çok iyi gidiyor dozlama ne durumda kaçıncı haftadasın 

Şu an 6. Haftaya başlıyorum 

500 SP Boldenon

500 İran Testo Enanthate 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.