Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Marimain

Watsons kulalnan var mı?

Önerilen İletiler

Marimain    52

Herkese iyi günler deca dick belasından kurtulamıyoruz sistemde kendini açmıyor yeni bir küre girdim 12 hafta 500 enanthe 400 boldenon 4 hafta ara vermeden 300 propianat 400 masteron 30 mg winstrol  toplamda 16 hafta gitcem şuanki tahlil sonuçlarım yerlerde fsh 0 lh 4 testo 350 civarı dht sonuçları bu hafta gelecek dhtyide dip bekliyorum son ay full dht türevi kullanıp dhtyi yükseltip sonra pct yapıcam çünkü başka türlü pct de çalışmıyor deca dht yi kitleyen bi ilaç sorum şu ilaçlar elime ulaştı watsons daha önce kullanmadım herhalde türk yapımı daha önce kullanan arkadaş varmı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hamzaylcn    0

Forumda konusu vardı kullanan arkadaşlar çalıştığını hatta kimisi iyi olduğunu söylüyordu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nedense boldenon u nu vurunca aşırı derecede öksürük yapıyordu bende tren vurdum böyle öksürmedim ilaç steril değildi sürekli kalçadan vuruyordum kan kontrolü için pistonu geri çekince şırınga resmen jölemsi Bir kıvamda apse geliyordu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    52
aylardanKASIM, 2 saat önce yazdı:

Nedense boldenon u nu vurunca aşırı derecede öksürük yapıyordu bende tren vurdum böyle öksürmedim ilaç steril değildi sürekli kalçadan vuruyordum kan kontrolü için pistonu geri çekince şırınga resmen jölemsi Bir kıvamda apse geliyordu

İlaçlar şuan elimde bu sabah ilk enjeksiyonu yaptım vurdugum yer taş gibi şişti 4 yıl önce yapmıştım son kürümü benim vücudum 50 mg bile vursam şişer biliyorum bünyeyle alakalı ilaçlar öyle jöle gibi felan degil gayet görüntü güzel sanki tek taş yüzük satıyolarmış gibi kutuya koymuşlar made in Türkiye yazmasına gerek yok :)) kimisi diyo 2 hafta kullandım testo 1500 lere geldi anlaşılan içindeki malın oranını fazla tutturamamışlar ya fazla ya eksik şansımıza oda herhalde 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    828
Marimain, 2 saat önce yazdı:

İlaçlar şuan elimde bu sabah ilk enjeksiyonu yaptım vurdugum yer taş gibi şişti 4 yıl önce yapmıştım son kürümü benim vücudum 50 mg bile vursam şişer biliyorum bünyeyle alakalı ilaçlar öyle jöle gibi felan degil gayet görüntü güzel sanki tek taş yüzük satıyolarmış gibi kutuya koymuşlar made in Türkiye yazmasına gerek yok :)) kimisi diyo 2 hafta kullandım testo 1500 lere geldi anlaşılan içindeki malın oranını fazla tutturamamışlar ya fazla ya eksik şansımıza oda herhalde 

denersen test sonuçlarını paylaşmayı unutma :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    52
forbit, 55 dakika önce yazdı:

denersen test sonuçlarını paylaşmayı unutma :D 

Testonun fırlayacagından hiç şüphem yok bugün bir iki arkadaşla görüştüm kim kullanmışsa aya gitmiş testo hep doz fazla metin hocanın bi yazısını gördüm tren kullanmış etkisi az demiş dedigim gibi kafalarına göre basıyorlar gibi boldenon zaten 4. Haftadan itibaren östrojen üzerinden libidoya bi baskı yapması lazım benin östrojen her zaman 33 civarı geliyor bakalım bu ayın 22 sinde sonuçlar ne gelcek

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain, 03.06.2021 - 18:49 yazdı:

Sen daha okuduğunu anlamamışsin ki heyecandan .ben sana ilaç jöle gibi demedim şırıngaya jöle gibi apse geliyor dedim kutunun şekilli olması çok ahım şahım bir durum değil ilacın içeriği güzeldi ozamanlar ama yağı sıkıntli  şimdi sen o ilaca para verdiğin için ilacın hakkında yapılan kötü yorum sana hakaret gibi geliyor biliyorum 😅😅 ama o eski seri Watsonlar yok haberin olsun biz üç sene önce vuruyorduk Watsonu sen daha yeni eline alıyorsun da konu açıyorsun bide rootceler vardı hemen hemen Watson ile aynıydı vurduğun iki gün Topal geziyorsun şöyle yağı kaliteli steril ilaç vur bakayım 5 milim de vursan ilacı iki saatte emiyor ne ağrı ne sızı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    52
aylardanKASIM, 14 saat önce yazdı:

Sen daha okuduğunu anlamamışsin ki heyecandan .ben sana ilaç jöle gibi demedim şırıngaya jöle gibi apse geliyor dedim kutunun şekilli olması çok ahım şahım bir durum değil ilacın içeriği güzeldi ozamanlar ama yağı sıkıntli  şimdi sen o ilaca para verdiğin için ilacın hakkında yapılan kötü yorum sana hakaret gibi geliyor biliyorum 😅😅 ama o eski seri Watsonlar yok haberin olsun biz üç sene önce vuruyorduk Watsonu sen daha yeni eline alıyorsun da konu açıyorsun bide rootceler vardı hemen hemen Watson ile aynıydı vurduğun iki gün Topal geziyorsun şöyle yağı kaliteli steril ilaç vur bakayım 5 milim de vursan ilacı iki saatte emiyor ne ağrı ne sızı 

Dostum daha önce ticaretim olan t.f. den aldım ilaçlarla ilgili hiç bi sorun yok ne enjöktere çekerken ne kendi kutusunda vurdugum yerde toplanma fazla olmuyor antrenmanlarda toparlanma baya hızlandı diyebilirim güç artışı şuanlık çok bişi yok ama ilacı hissedebiliyorum ilaca güvencim yok satana var iyi veya kötü her yoruma açıgım sonuçta ilacı babam üretmiyor :))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain, 7 saat önce yazdı:

Dostum daha önce ticaretim olan t.f. den aldım ilaçlarla ilgili hiç bi sorun yok ne enjöktere çekerken ne kendi kutusunda vurdugum yerde toplanma fazla olmuyor antrenmanlarda toparlanma baya hızlandı diyebilirim güç artışı şuanlık çok bişi yok ama ilacı hissedebiliyorum ilaca güvencim yok satana var iyi veya kötü her yoruma açıgım sonuçta ilacı babam üretmiyor :))

Şimdi bunu iyi bilir buradaki arkadaşlar da sanırım testo boldenon kullanıyorsun boldenonu hissetmek kolay değil testoyu hissedersin ama şu var piyasadaki en dandik ilacın bile testosu iyi olur hem hammadde ucuzluğu hem üretim kolaylığı sen şuanda testoyu hissediyorsun bu gayet normal sana şöyle söyleyeyim o Watson kutularında mıknatıs var kapak kapansın diye kartonun altında gizli buz dolabimim heryeri o mıknatıslara tutturulmuş not kağıdı dolu 😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32
aylardanKASIM, 03.06.2021 - 16:41 yazdı:

O boldenon öksürüğünü bende yaşadım 2 farklı markayla sadece watsona özgü değil sanırım neden kaynaklısa artık çözemedim kürü bitirmeme doğru bende oluyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35, 12.06.2021 - 01:28 yazdı:

O boldenon öksürüğünü bende yaşadım 2 farklı markayla sadece watsona özgü değil sanırım neden kaynaklısa artık çözemedim kürü bitirmeme doğru bende oluyor

Ağzına tat da geliyormuydu demirimsi acı bir tad

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.213
gnr35, 12.06.2021 - 01:28 yazdı:

aylardanKASIM, 1 saat önce yazdı:

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32
aylardanKASIM, 7 saat önce yazdı:

Enjeksiyon yaptıktan SONRA Kuru öksürük yaptı sadece tat gelmedi ağızıma  kür sonuna doğru oldu 2 kez yaşadım 

tarihinde gnr35 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yaklaşık 2 senedir watson ile çalışıyorum.Hiçbir ödem vs sağlık problemiyle karşılaşmadım.Karaciğer-Böbrek sapasağlam.(Ultrason-Kan tahlili)Aksine çalışmasından dolayı Hemoglobin değerlerimde fırlama oldu kanım aşırı yoğunlaştı tren-bolde sagolsun xD Watsona boş diyen birisi varsa denk gelirsen bil ki kullanmamıştır. Profilimden watson kan testi sonucuma da ulaşabilirsin testo için.

tarihinde steroidnediryahu tarafından düzenlendi
fdafafadf
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hulk34    18

Arkadaşım kullandı boldesi testo e çalıştı yalnız ilacı vurduğunda ağrı şişlik gibi durumlar oldu iştah arttı ahım şahım da büyümedi düzgün beslendi. Durum böyle

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.