Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Oktay390&

Definasyonda uzun ester farkı

Önerilen İletiler

Oktay390&    4

Elimde güvendigim iran testo enanthate var 3 haftadır 500 mg alıyorum  piyasa icinden prop almak istemiyorum ödem gibi sikayetler yüzünden.

su tutumunu en aza indirgemek icin armidexi 2 günde 1 tablet alıyorum 

burda sormak istedigim uzun ester olması define olmamı tamamen engellermi yoksa enanthate kenara bırakıp propamı gecilmeli

2.sorum ise haftada 250 mg enanthate 200 mg prop mix seklinde yararlı olurmu

pazartesi enanthate carsamba cuma prop

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.330
Oktay390&, 4 dakika önce yazdı:

Elimde güvendigim iran testo enanthate var 3 haftadır 500 mg alıyorum  piyasa icinden prop almak istemiyorum ödem gibi sikayetler yüzünden.

su tutumunu en aza indirgemek icin armidexi 2 günde 1 tablet alıyorum 

burda sormak istedigim uzun ester olması define olmamı tamamen engellermi yoksa enanthate kenara bırakıp propamı gecilmeli

2.sorum ise haftada 250 mg enanthate 200 mg prop mix seklinde yararlı olurmu

pazartesi enanthate carsamba cuma prop

O dediğinin biraz daha iyisine sustanon diyoruz :)

Böyle karıştıracağına sustanon kullan. Madem prop vurup ödeme katlanacaksın hep ondan vur üstat. 2 günde 1 arimidex çok ciddi rakam. Kramptan baya bir etkiler seni. İlla suyu atacağım diyorsan kürün son 2 - 3 haftası tamoxifen + arimidexe başla. Zaten sende su bırakmazlar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oktay390&    4
rastlantisal, 4 dakika önce yazdı:

Böyle karıştıracağına sustanon kullan. Madem prop vurup ödeme katlanacaksın hep ondan vur üstat. 2 günde 1 arimidex çok ciddi rakam. Kramptan baya bir etkiler seni. İlla suyu atacağım diyorsan kürün son 2 - 3 haftası tamoxifen + arimidexe başla. Zaten sende su bırakmazlar. 

Elimde enanthate oldugu icin sustanon suan düşünmuyorum hem ester cok icinde dalgalanma cok olabilir.

Tek istedigim enanthate’dan E2 koltrol altına alıp prop etkisi yaratmak 

yaratmaktan kastımda su tutumunu indirgemek yağ yakımı saglamak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
rastlantisal, 9 saat önce yazdı:

Abi tamoxifen ve armidexe dozajlamasi nasıl olmalı 2 hafta boyunca su atımı için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Leepriest35, Bir saat önce yazdı:

Abi tamoxifen ve armidexe dozajlamasi nasıl olmalı 2 hafta boyunca su atımı için.

Normalde ikisini de günde birer adet alıyorlar. Da işte östrojeni sıfırlayınca bir süreliğine cinsel istek gidiyor, vücutta su azalınca eklemler riske giriyor ve en kötü kramplar. 40 yaşında adamı yerde acıdan hüngür hüngür ağladığını gördüm. Ki kendisi her sene katılır ve 1 - 2 kişiyi de yarışmaya sokar. Bunları göz önünde bulundurman lazım. Bu kadar sert susuz kütleyi yarışma için yapıyorlar. Takviminde yarışmaya katılmak yoksa bence bulaşma. Sen zaten parça parçasın :)

Ha yok illa olsun ama yarışmaya girecek kadar da olmasın diyorsan pazartesi yarım arimidex salı tam tamoxifen çarşamba yarım arimidex .... şeklinde kullanımı var. Hatırlarsan benim şuan ki kürümün başında bunu yapıyordum. Çok hızlı kilo gidince bıraktım aromatazları. 

Not: Tamoxifenin doğrudan Östrojen bağlama etkisi yok ancak sürekli kullanımda kolaylı olarak östrojeni baskıladığı ile ilgili çalışmalar var. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Normalde ikisini de günde birer adet alıyorlar. Da işte östrojeni sıfırlayınca bir süreliğine cinsel istek gidiyor, vücutta su azalınca eklemler riske giriyor ve en kötü kramplar. 40 yaşında adamı yerde acıdan hüngür hüngür ağladığını gördüm. Ki kendisi her sene katılır ve 1 - 2 kişiyi de yarışmaya sokar. Bunları göz önünde bulundurman lazım. Bu kadar sert susuz kütleyi yarışma için yapıyorlar. Takviminde yarışmaya katılmak yoksa bence bulaşma. Sen zaten parça parçasın :)

Ha yok illa olsun ama yarışmaya girecek kadar da olmasın diyorsan pazartesi yarım arimidex salı tam tamoxifen çarşamba yarım arimidex .... şeklinde kullanımı var. Hatırlarsan benim şuan ki kürümün başında bunu yapıyordum. Çok hızlı kilo gidince bıraktım aromatazları. 

Not: Tamoxifenin doğrudan Östrojen bağlama etkisi yok ancak sürekli kullanımda kolaylı olarak östrojeni baskıladığı ile ilgili çalışmalar var. 

Teşekkürler abi dediğin gibi deniyecegim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oktay390&    4
rastlantisal, 13 saat önce yazdı:

Arimidexi o zaman 3 günde 1 mi alalım define icin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Ben yarışmaya katılma kaygısı yoksa tavsiye etmiyorum. Su kaybetmek hafife alınır bir şey değil. İlla incelinecekse kısa ester + yohimbe + clen çok iyi sonuçlar veriyor. Bunu forumumuzda yakın zamanda yapmış ve sonuç almış insanlar var. 

Birde Metin hocam bir yazısında uzun süreli arimidex kullanımında dopamin baskıladığından bahsediyordu. İyi düşünmek lazım. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Su önemli, önemliymiş yani.

Göbek eriteceğim diye 79'dan 73'e düşünce önce su gitti tabi.

Şöyle söyleyeyim, az buçuk mekanik bilgisi olan adam bilir, vücuttaki su paslı bölgeye sıkılmış wd40 gibiymiş, rulmanlardaki gress yağıymış :)

Eklemler gıcırdamaya başladı resmen, tabi yaş itibariyle bizde böyle, ama iyice kurumaya çalışırken de farklı olacağını sanmıyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Rdm, 41 dakika önce yazdı:

Su önemli, önemliymiş yani.

Göbek eriteceğim diye 79'dan 73'e düşünce önce su gitti tabi.

Şöyle söyleyeyim, az buçuk mekanik bilgisi olan adam bilir, vücuttaki su paslı bölgeye sıkılmış wd40 gibiymiş, rulmanlardaki gress yağıymış :)

Eklemler gıcırdamaya başladı resmen, tabi yaş itibariyle bizde böyle, ama iyice kurumaya çalışırken de farklı olacağını sanmıyorum.

Tam dediğim buydu. Sonra hidrolik basınc borularındaki likitte gidince kramp ve güç kaybı başlıyor :)))

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oktay390&    4
rastlantisal, 4 saat önce yazdı:

Ben yarışmaya katılma kaygısı yoksa tavsiye etmiyorum. Su kaybetmek hafife alınır bir şey değil. İlla incelinecekse kısa ester + yohimbe + clen çok iyi sonuçlar veriyor. Bunu forumumuzda yakın zamanda yapmış ve sonuç almış insanlar var. 

Birde Metin hocam bir yazısında uzun süreli arimidex kullanımında dopamin baskıladığından bahsediyordu. İyi düşünmek lazım. 

Enanthate ile define olunamaz sonucu mu cıkarmalıyım bu durumdan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Oktay390&, 34 dakika önce yazdı:

Enanthate ile define olunamaz sonucu mu cıkarmalıyım bu durumdan 

Kesinlikle öyle bir şey yok. Kandaki yüksek testosteron her zaman senin daha az yağ depolayıp daha çok kas kazanmana neden olur. İster kısa ester ister uzun ester. 

Doğru diyet + doğru antrenman + kardio + enhantate çakı gibi olabilirsin. Aradaki fark su tutumundan yana. Enhantate en optimum testosteron. Çok kullanılma nedeni bu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oktay390&    4
rastlantisal, 29 dakika önce yazdı:

Kesinlikle öyle bir şey yok. Kandaki yüksek testosteron her zaman senin daha az yağ depolayıp daha çok kas kazanmana neden olur. İster kısa ester ister uzun ester. 

Doğru diyet + doğru antrenman + kardio + enhantate çakı gibi olabilirsin. Aradaki fark su tutumundan yana. Enhantate en optimum testosteron. Çok kullanılma nedeni bu.

Anladım tesekkur ederim.

peki bu su tutumunu en aza indirgemek icin nasıl yol izlemeliyim e2 kontrolu olsun veya Clen winstrol mu denemeliyim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Oktay390&, 36 dakika önce yazdı:

Anladım tesekkur ederim.

peki bu su tutumunu en aza indirgemek icin nasıl yol izlemeliyim e2 kontrolu olsun veya Clen winstrol mu denemeliyim.

Olabildiğince basit şeker tatlandırıcı uzak durmak ve kalori açığı yaratıp gerisini vücuduna bırakabilirsin ben 1 haftadır sabahları kiraz sapı çayı yapıyorum etkili olduğunu düşünüyorum durietik konusunda.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.