Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

DEATHSİNG3R

Ilk kür ve oneri

Önerilen İletiler

İlk kürde 12 haftalık testo enantathe boldenon ve trenbolon kuru yapma düşüncem var tecrübeli arkadaşlar öneride bulunabilir mi 183 cm boy ve 80 kg yım +90 olmak istiyorum bu kür ile vücuttaki suyuda attıktan sonra 87 civarında kalma düşüncesindeyim pct ilaçları dahil yardımcı olursanız sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.330
DEATHSİNG3R, 23 dakika önce yazdı:

İlk kürde 12 haftalık testo enantathe boldenon ve trenbolon kuru yapma düşüncem var tecrübeli arkadaşlar öneride bulunabilir mi 183 cm boy ve 80 kg yım +90 olmak istiyorum bu kür ile vücuttaki suyuda attıktan sonra 87 civarında kalma düşüncesindeyim pct ilaçları dahil yardımcı olursanız sevinirim ve gerçekten orijinal ürün satan bir önerebileceginiz kişi var ise yazarsanız sevinirim

Merhabalar.

Boldenon için tavsiye edilen minimum süre 16 hafta. Çünkü ilacın açılması 10 haftayı buluyor, geçiyor hatta. Azami kullanım olarak da 6 ay tavsiye edilir.

Trenbolonu bu süre zarfında hangi trenbolon olduğuna göre planlayabilirsiniz. İllaki tüm hepsini aynı anda başlatıp bitirmenize gerek yok.

Ayrıca spor geçmişinizi, yaşınızı, sağlık sorunu olup olmadığını, yağ oranınızı vs vs yazmamışsınız. 

PCT konusu ise tamamen kişiye özeldir. Kür biter, yarılanma süreleri biter, test yaptırırsınız ve ona göre bir tavsiyede bulunabilir üstat arkadaşlar.

Saygılarımla.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 11 saat önce yazdı:

Merhabalar.

Boldenon için tavsiye edilen minimum süre 16 hafta. Çünkü ilacın açılması 10 haftayı buluyor, geçiyor hatta. Azami kullanım olarak da 6 ay tavsiye edilir.

Trenbolonu bu süre zarfında hangi trenbolon olduğuna göre planlayabilirsiniz. İllaki tüm hepsini aynı anda başlatıp bitirmenize gerek yok.

Ayrıca spor geçmişinizi, yaşınızı, sağlık sorunu olup olmadığını, yağ oranınızı vs vs yazmamışsınız. 

PCT konusu ise tamamen kişiye özeldir. Kür biter, yarılanma süreleri biter, test yaptırırsınız ve ona göre bir tavsiyede bulunabilir üstat arkadaşlar.

Saygılarımla.

Yaklaşık 8 9 aylık bir spor geçmişim var yüzde 10 yağ oranım var sağlık sorununda yok yaş 28

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
DEATHSİNG3R, 2 dakika önce yazdı:

Yaklaşık 8 9 aylık bir spor geçmişim var yüzde 10 yağ oranım var sağlık sorununda yok yaş 28

Boynunun en kalın yerinden ve belinin en ince yerinden ölçüp buraya yazar mısın?

Önemli bir konuya değineceğim. Henüz antrenman rutinini tam manası ile oturtmamışsındır. Sana ne yarıyor ne yaramıyor tam bilmiyorsundur. Hangi gıdalar sende nasıl etki yaratıyor tam gözlemlememişsindir. Bunlar zaman isteyen şeyler. 8-9 aylık bir sporcunun küre girmesi bana pek makul gelmiyor. Yaşında genç. Doğal olarak gidebileceğin yolun %90ına gelsen ve kürü patlama olarak kullansan daha iyi olmaz mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 13 saat önce yazdı:

Merhabalar.

Saygılarımla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Genetik fazlasıyla iyi stabil oldu zaten 6 aydan sonra kas kazanımı en kötü saf 10 kg alırım diye düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
DEATHSİNG3R, 13 dakika önce yazdı:

Genetik fazlasıyla iyi stabil oldu zaten 6 aydan sonra kas kazanımı en kötü saf 10 kg alırım diye düşünüyorum

Alması kolay diyemem, her şey nizami ve doğru genetikle neden olmasın. Ama koruması zor diyebilirim. Küre gireceksen tüm bunları göz önünde bulundurmalısın. 

Ayrıca kas fibrilleri, hücreleri ile şişmiş su tutmuş kas hücrelerini karıştırmamak lazım. Doğru pct ve devamlılık olmazsa kürle gelen kürsüz gidiyor. Her şeyi muntazam yapsan bile yine kayıp olacak. O an ki formunu kanında fazladan dolaşan anabolizanlara ve hormonlara borçlusun unutma. Vücut için kas bakmak çok masraflı iş. O yüzden lazım olmadığını düşündüğünde harcamaktan yana tereddüdü olmayacaktır. Ayrıca lazım olacağını düşünse bile o kadar kası besleyecek besin ve hormon olmadığında da azalacaktır.  Tüm bunların farkındaysan ve ben ara ara küre girebileceğim diyorsan gir. Ha yok ben tek küre girer bırakırım diyorsan o iş masal söylemiş olayım. :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
DEATHSİNG3R, Bir saat önce yazdı:

Birde bir marka hakkında görüş bildirirsrn sevinirim Genesis meds nasıldır kullandı mi hiç

Ben kullanmadım o yüzden herhangi bir fikrim yok. Forumda daha önce o marka konuşulmuş.

Bunları inceleyebilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Attila    2
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Boynunun en kalın yerinden ve belinin en ince yerinden ölçüp buraya yazar mısın?

Önemli bir konuya değineceğim. Henüz antrenman rutinini tam manası ile oturtmamışsındır. Sana ne yarıyor ne yaramıyor tam bilmiyorsundur. Hangi gıdalar sende nasıl etki yaratıyor tam gözlemlememişsindir. Bunlar zaman isteyen şeyler. 8-9 aylık bir sporcunun küre girmesi bana pek makul gelmiyor. Yaşında genç. Doğal olarak gidebileceğin yolun %90ına gelsen ve kürü patlama olarak kullansan daha iyi olmaz mı?

Hocam sp hakkında bir konu açtım. Rica etsem bakabilir misiniz? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Attila, 16 dakika önce yazdı:

Hocam sp hakkında bir konu açtım. Rica etsem bakabilir misiniz? 

Okudum ancak herhangi bir fikre sahip olmadığım için yorum yapamadım. Bence aldığın kişiye bir danış. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    840
DEATHSİNG3R, 1 saat önce yazdı:

Birde bir marka hakkında görüş bildirirsrn sevinirim Genesis meds nasıldır kullandı mi hiç

tayfun abinin konusuna bakın derim hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loeren    14

İlk kürde trenbolone'a bulaşma. Hatta direkt steroidlere bulaşma.  8-9 ay ile düzgün bir beslenme ve antrenman programı oturtmuş olman mümkün değil. Hem bu spor hem de steroidler hakkında daha fazla bilgilenip daha sonra bunları düşünmeni tavsiye ederim.

Naçizane.

tarihinde Loeren tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sammael1    4

bence sustanon-primobolan düşünebilirsin senin hacminde birisi için ne kadar yararlı olur bilemem ama ilk kürde gerçek ilaç kullanmak var birde sahte ilaç kullanmak var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit, 29.05.2021 - 16:37 yazdı:

tayfun abinin konusuna bakın derim hocam

Genesis meds ile Genesis pharma farklı markalar hocam Genesis meds i sordum ben 

Steroid sipariş sitesinden alışverişi olan varmı ürünleri orjinalmidir ?

DEATHSİNG3R, 20 saat önce yazdı:

Steroid sipariş sitesinden alışverişi olan varmı ürünleri orjinalmidir ?

Gülünecek ne var onu çözemedim ? 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.