Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

slymnplt

Türkiye'de kürler vs yurtdışındaki kürler

Önerilen İletiler

slymnplt    18

Merhabalar hâlâ araştırma aşamasında olan biri olarak daha deneyimli abilerimize bir sorum var. Reddit gibi platformlarda sık sorulan sorular kısmına veya açılan postları okuyunca görüyorum ki insanlar ilk kür olarak testo only'i şiddetle öneriyor ancak Türkiye'de  500 testo 400 deca 30 dianabol(örnek) tarzı paket bir ilk kür tasarlanıyor. Bunun sebebi nedir?
Neden Testo Only kürler Türkiye'de yurtdışında olduğu kadar değer görmüyor?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asaletim    645

Kısa vade de güzel vücut yapma isteği, sabırsızlık, geleceğe yönelik değil şimdiye yönelik plan yapmak , basamakları atlaya atlaya çıkma isteği, sağlığı boşvermek(böbreği karaciğeri prostatı kalbi sallayıp sadece libido problemlerine önem vermek).. diye uzayıp gider.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.331
slymnplt, 14 dakika önce yazdı:

Merhabalar hâlâ araştırma aşamasında olan biri olarak daha deneyimli abilerimize bir sorum var. Reddit gibi platformlarda sık sorulan sorular kısmına veya açılan postları okuyunca görüyorum ki insanlar ilk kür olarak testo only'i şiddetle öneriyor ancak Türkiye'de  500 testo 400 deca 30 dianabol(örnek) tarzı paket bir ilk kür tasarlanıyor. Bunun sebebi nedir?

Bence hepimizin acelesi var. Millet olarak yani. En kısa zamanda olası en iyi sonucu almaya odaklıyız. Ben dahil (tam o yazdığın küre ilk kür olarak girdim) hepimiz plan program yapmıyoruz. Salon hocalarına / arkadaşlara sorgulamaksızın uyuyoruz. 

Peki ne oluyor? Bir sürü problem. Ben 7. haftada 12-13kg aldığım noktada deca dicki normal kabul etmeyerek kürü kestim. Çok başarılı PCT ile geriye bir şey kalmadı ama bol bol kortizol aldığımı da görmüş oldum. Ben şanslıyım, çevrede bir sürü insan var asla eski haline dönemeyen. Benim şansımda bu forum. 

Şimdi ne yapıyorum? Only testo 10. haftadayım. Her şey çok stabil gidiyor. Yavaş ama sağlam gelişiyorum. Bol bol gözlemliyorum. Kendime dair olan bitenleri kayıt altında tutuyorum. Devamına da boldenon ekleyeceğim. Yine böyle kayıt altında ve bol bol gözlemleyerek ilerleyeceğim. Çünkü niye acele edeyim ki? 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    840
slymnplt, Bir saat önce yazdı:

ilk kürün tadına doyum olmaz da o yüzden bence kim mclaren uzunca binmek yerine poloya binmeyi seçer? :D misal ben ilk kürümü karmaşık ve uzun süreli denemiştim o tadı bir daha hiç bir kürümde alamıyorum mesela

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
jamesdean    26

insanoğlunun ve özellikle bir erkeğin doğası her zaman daha fazlasını istemek ve en iyi olmaktır. bir erkek her zaman çevresindeki en güzel manitaya, en hızlı arabaya ve en iyi vücuda sahip olmak ister. bu liste uzar da gider ve bişeye kısa yoldan sahip olmak her zaman daha tatlı gelir. hepimiz ilaç işine hemen hemen bu sebeplerden girmiyor muyuz zaten. benim özellikle gözlemlediğim şey bir çok ülkede trt klinikleri olması ve insanların 20 veya 40 yaşında olması farketmeksizin eğer düşük testo seviyesine sahipse trt ye girmekten korkmamaları. küre girip sonra trt ile vücudu dinlendirip tekrar küre giriyorlar ve bu şekilde düşük dozajlar kullansalar dahi yıllar içerisinde cidden güzel kütlelere çıkabiliyorlar. tr pazarından çok daha çeşitli bir ilaç piyasası var. fazlasıyla egzotik ilaçlara ulaşabiliyorlar ve kürleri baya çeşitli olabiliyor. düz hesap baktığınız zaman burada pahalı olan ilaçlar orada da pahalı ancak asgariye vurduğumuz zaman karşılanabilir meblağlar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
LifteR    12
jamesdean, 9 saat önce yazdı:

insanoğlunun ve özellikle bir erkeğin doğası her zaman daha fazlasını istemek ve en iyi olmaktır. bir erkek her zaman çevresindeki en güzel manitaya, en hızlı arabaya ve en iyi vücuda sahip olmak ister. bu liste uzar da gider ve bişeye kısa yoldan sahip olmak her zaman daha tatlı gelir. hepimiz ilaç işine hemen hemen bu sebeplerden girmiyor muyuz zaten. benim özellikle gözlemlediğim şey bir çok ülkede trt klinikleri olması ve insanların 20 veya 40 yaşında olması farketmeksizin eğer düşük testo seviyesine sahipse trt ye girmekten korkmamaları. küre girip sonra trt ile vücudu dinlendirip tekrar küre giriyorlar ve bu şekilde düşük dozajlar kullansalar dahi yıllar içerisinde cidden güzel kütlelere çıkabiliyorlar. tr pazarından çok daha çeşitli bir ilaç piyasası var. fazlasıyla egzotik ilaçlara ulaşabiliyorlar ve kürleri baya çeşitli olabiliyor. düz hesap baktığınız zaman burada pahalı olan ilaçlar orada da pahalı ancak asgariye vurduğumuz zaman karşılanabilir meblağlar.

Oralarda bu blast n cruise olayı aşırı yaygın. Hatta pct yapan insan sayısından fazladır ben öyle gözlemledim. E tabi bu büyük avantaj. Adamlar blastta ne eklediyse pct falan uğraşmadan tamamını tutabiliyor o düşük doz testo sayesinde. Ben de ileriki yıllar için, en azından 30-35 yaş sonrası için düşünüyorum bunu. Çoluk çocuk işlerinin artık rafa kalkmış olması gerek. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

2 kür yaptım ikisinde de anabolizan yok sadece testo e ve testo p.Vücudumu istediğim seviyeye getirdim şimdi testo-bolde-anapolon ya da testo-deca-anapolon şeklinde bulk kürü yapsam çok çok ileri taşırım vücudu.Bunu ilk kürde yapsam o kadar fark etmezdi bana göre.İlk kür only testo artı yanına bir tablet gayet yeterlidir.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
LifteR, 2 saat önce yazdı:

Oralarda bu blast n cruise olayı aşırı yaygın. Hatta pct yapan insan sayısından fazladır ben öyle gözlemledim. E tabi bu büyük avantaj. Adamlar blastta ne eklediyse pct falan uğraşmadan tamamını tutabiliyor o düşük doz testo sayesinde. Ben de ileriki yıllar için, en azından 30-35 yaş sonrası için düşünüyorum bunu. Çoluk çocuk işlerinin artık rafa kalkmış olması gerek. 

Benim forumda konularım ve durumum mevcut. Sebebi bilinmeyen yüksek prolaktin, dolayısıtla düşük testosteron ile son 3 senedir uğraşıyorum. Eylülde dolu dolu 40 olacağım ve 1 çocuk sahibiyim ellerinden öper. Başka da çocuk düşünmüyoruz. Hormon sistemim zaten bozuk olduğu için küre girmiştim, hala da kürdeyim. Kür sonrası için TRT düşündüğüm için birşeyler karalamak istedim.

Bu TRT olayı öyle bir şey ki, nasıl steroide başlamadan önce bizi çok korkuttularsa, TRT'de böyle korkutuyor insanı psikolojik olarak. Aslında sürekli tansiyon hapı/ kan sulandırıcı vb. kullananların yaptığı gibi, TRT 'de vücudun ihtiyacı olan şeyi gerekli dozda almak  ama, işte o yıllarca bizi korkuttukları steroid olgusunu bir türlü aşamıyoruz. 

Bak az önce de yazdığım gibi hala TRT düşünüyorum diyorum :) Neyse daha çok zamanım var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
LifteR    12
Rdm, 29.05.2021 - 12:11 yazdı:

Benim forumda konularım ve durumum mevcut. Sebebi bilinmeyen yüksek prolaktin, dolayısıtla düşük testosteron ile son 3 senedir uğraşıyorum. Eylülde dolu dolu 40 olacağım ve 1 çocuk sahibiyim ellerinden öper. Başka da çocuk düşünmüyoruz. Hormon sistemim zaten bozuk olduğu için küre girmiştim, hala da kürdeyim. Kür sonrası için TRT düşündüğüm için birşeyler karalamak istedim.

Bu TRT olayı öyle bir şey ki, nasıl steroide başlamadan önce bizi çok korkuttularsa, TRT'de böyle korkutuyor insanı psikolojik olarak. Aslında sürekli tansiyon hapı/ kan sulandırıcı vb. kullananların yaptığı gibi, TRT 'de vücudun ihtiyacı olan şeyi gerekli dozda almak  ama, işte o yıllarca bizi korkuttukları steroid olgusunu bir türlü aşamıyoruz. 

Bak az önce de yazdığım gibi hala TRT düşünüyorum diyorum :) Neyse daha çok zamanım var.

Size kesinlikle katılıyorum hocam. Verilmesi zor bir karar. Bir pct yapıp görün diyeceğim ama, çok yüksek ihtimalle sonrasında trt yapmaya karar vereceğinizi düşünüyorum. Bence boşuna o sancılı dönemi yaşamış olacaksınız. Eminim en doğru şekilde iyi ve kötü taraflarını kendiniz tartıyorsunuzdur zaten :) 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: supraxdt
      Merhabalar,
      Küre girmek istiyorum fakat hangi ilaçları kullanacağım bilgi almak istiyorum.
      testo e boldenon dianbol Var kafamda boldenon yerine rimobolan da kullanabilirim aslında amacım bulk kürü ve 16 haftalık bir kür düşünüyorum kür içerisinde insülin de kullanabilirim aslında kendimden detay vermek Çok daha iyi olur aslında;
      Boy; 156cm Kilo; 61 Spor geçmişi ; 1 yıl  Kür kombini yapma konusunda ve marka seçimi hakkında bir fikrim yok yardımcı olursanız sevinirim bir kaç satıcı ile görüşüp fiyat aldım çoğu 5.700-6.800 bandında bir fiyat verdi ve bazıları tren deca da ekleyebilirsin dediler ama kararsız kaldım diyebilirim.
    • Yazan: muzaffer
      Merhaba Arkadaşlar,
      6 nisan itibari ile Noxy boldenon ve iran testo kürüne başladım. 20 hafta planladım. Kick start olarak günlük 50 mg anapolon var. Dozajlar 500 testo ve 500 bolde şeklinde. Yaşım 36 ve 2 yıldır düzenli spor geçmişim var. Formumu sizinle paylaşıyorum. 1 yıldır haftada 5 gün tek bölge çalışıyorum. Günde en az 4 litre olacak şekilde  Yarım saat ara ile 1 bardak su tüketimi. Sabah 50 gr yulaf, 3 yumurta ve 30 gr kuruyemiş. Gün içinde 300 pirinç, 100 makarna ve yanında bol yeşillik var. 
      Kullandığım takviyeler,
      1 kapsül natures supreme omega 3 1 servis kingsize monster pak 1 tablet nac 900 Siz değerli dostlarımdan eksik yönlerimi yorumlamanız, beslenme, antrenman ve kardiyo konusunda yönlendirmeniz olacaktır. Tek bölge mi yoksa çift bölge mi daha verimli olur? Beslenme yeterlimidir? Sizlerin görüşleri benim için çok değerli.
      Hepinize şimdiden teşekkür ediyorum. 

• Yazan: ugurrgennc
      Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. İlk defa küre gireceğim ve bu süreçte tabiki testo kullanacağım. Ancak kullanacağım testonun markası fark eder mi ? örneğin 250mg/ml x ilacı ile 250mg/ml y ilacı arasında ne fark olur ikisinin de tamamen dolu ve steril olduğundan eminsek marka fark eder mi ?  

2. soru olarak da iran testo kullanmak mantıklı bir tercih olur mu hakkını verir mi 
      Herkese teşekkürler iyi akşamlar 
    • Yazan: ogulcanozer34
      Merhabalar arkadaşlar,
      16 haftalık:
      testo bolde danabol Kürüne gireceğim elimde takviye eve koruyucu olarak:
      nac600 arimidex proviron omega 3 vitamin d3 multivitamin zma Var sizce yeterli mi ekstra bir şey almam gerekli mi yorumlarınızı bekliyorum ? 
    • Yazan: havabukucu
      Herkese merhaba saygılar testo enanthate 250 mg kürümün 9.haftasındayım bir diyetisyenle anlaşıp beslenme programı çıkarttım ama programda azar azar kaçamaklar yapabileceğimi söyledi bir rivayete göre kürde beslenme önemli değilmiş bu doğru mu bana aşırı saçma geldiği için soruyorum. 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.