Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

fatih05044

Bitmek bilmeyen enjeksiyon çilem

Önerilen İletiler

fatih05044    2

Merhaba arkadaşlar. İlk kürüme 10 gün önce başladım ve 4 enjeksiyon yaptım. İlk 3 enjeksiyonu kendim yaptım 1. Bacaktan deli gibi ağrı yaptı 3 gün ağrısını çektim 2. Enjeksiyon kalçadan yaptım çok olmasa da yine de sertlik ve ağrı oldu 3. Enjeksiyon yine kalçadan aynı bölgeden yaptım ve enjeksiyondan sonraki gün yumruk gibi ödem oluştu bugün 3. Günü hala ödem inmiyor. 4. Enjeksiyonu diğer kalçamdan hemşire arkadaşıma vurdurdum ve e vitamini ile seyreltip birlikte vurdum. Buna rağmen yine sertlik ve az da olsa ağrı var. Bu durumlar günlük hayatımı çok etkiliyor ne yapmamı önerirsiniz bu ödem nasıl geçer nasıl daha ağrısız enjeksiyon yaparım. Enjeksiyon yapacak yer kalmayacak :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ironmann    398
fatih05044, 7 dakika önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar. İlk kürüme 10 gün önce başladım ve 4 enjeksiyon yaptım. İlk 3 enjeksiyonu kendim yaptım 1. Bacaktan deli gibi ağrı yaptı 3 gün ağrısını çektim 2. Enjeksiyon kalçadan yaptım çok olmasa da yine de sertlik ve ağrı oldu 3. Enjeksiyon yine kalçadan aynı bölgeden yaptım ve enjeksiyondan sonraki gün yumruk gibi ödem oluştu bugün 3. Günü hala ödem inmiyor. 4. Enjeksiyonu diğer kalçamdan hemşire arkadaşıma vurdurdum ve e vitamini ile seyreltip birlikte vurdum. Buna rağmen yine sertlik ve az da olsa ağrı var. Bu durumlar günlük hayatımı çok etkiliyor ne yapmamı önerirsiniz bu ödem nasıl geçer nasıl daha ağrısız enjeksiyon yaparım. Enjeksiyon yapacak yer kalmayacak :)

Bazı ilaçlar ödem yapar yapicak bir durum yok vücut alıştıkça geçebilir.Bir de bunun yanında kullandığın marka var yerli ve steril olmayan ilaç olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatih05044    2
Ironmann, 3 dakika önce yazdı:

Bazı ilaçlar ödem yapar yapicak bir durum yok vücut alıştıkça geçebilir.Bir de bunun yanında kullandığın marka var yerli ve steril olmayan ilaç olabilir.

Boldenon ve testo propionat kullanıyorum güvendiğim devamlı alışveriş yaptığım bir hocamdan aldım kötü ilaç satmaz diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105

Yani okadar çok faktör varki ilacın steril olmaması, kullanılan ham madde, sinire denk gelmesi bunların hepsi önemli etken ..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    52
fatih05044, 28 dakika önce yazdı:

Dostum birincisi vuracagın yeri alkolle sil her enjeksiyonda sıfır bir igne kullan ben şırıngadan çektigim igne ucunu değiştirip tekrar bir sıfır uç takıp vuruyorum ignenin ucu hemen körelebiliyormuş hemşire bir arkadaşım söyledi 2 tane şırınganın parası ne olacak ucunu tekrar degiştirip vur bide igneyi biraz hızlı saplarsan daha rahat oluyo deriye bastırıp yavaş yavaş yittigin zaman steril olan bölgenin hijyeni kalmıyor pamukla hemen bandtla vurduktan sonra orayı 1-2 dk ovala ilaçtada sıkıntı yoksa agrı olması artık imkansız

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.408

Prop ödem yapar definasyon ilacı zaten bi kaç hafta sonra alışırsınız merak etmeyin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatih05044    2
Emrahtkty, 9 saat önce yazdı:

Prop ödem yapar definasyon ilacı zaten bi kaç hafta sonra alışırsınız merak etmeyin

Eyvallah teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.214
fatih05044, 20 saat önce yazdı:

fatih05044, 20 saat önce yazdı:

Boldenon ve testo propionat kullanıyorum güvendiğim devamlı alışveriş yaptığım bir hocamdan aldım kötü ilaç satmaz diye düşünüyorum.

ilaç kötü değilde kullanılan yağa bağlı yapar bunu misal bende balkan ödem yapar sp yapmaz ikiside aynı yolun yolcusu aslında veya başka eczane ürünlerinde yapanda oldu ödem hiç yapmayan da iran da mesela hiç ödemle karşılaşmadım kaç yıldır kullanırım

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey    40

hocam selamlar, gluteus medius kasını araştırmanı öneriyorum. ventrogluteal bölgeden enjeksiyon nasıl yapılır bunu öğrenmen gerekiyor?  orası çok güvenilirdir ve kolay kolay apse yapmaz. bir de apsenin sebebi ilaç içindeki yağ( susam yağı ya da her ne ise ona alerjin olabilir) marka değişerek bunu çözebilirsin diye düşünüyorum.  hemşire hanımın bile yaptığı yerde apse olmuşsa muhtemelen ilaç içeriğindeki bir maddeye karşı bir reaksiyon oluyor. yukarıdaki üstadlardan biri zaten marka değiş demiş. bir de gluteus medius kasına hemşire hanıma yaptırmaya çalış oradan dene.

tarihinde corey tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

Bugun bende sabah her zaman yaptıgım gibi bacaktan enjeksiyon yaptım damara denk gelip gelmediğinide kontrol ettim . İğneyi çektikten sonra oyle bir kan fışkırdıki 1 metre ileriye gitti nerdeyse ilk defa böyle birşey yaşadım . Ama şuan herhangi bir sıkıntım yok inşallahta olmaz :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.