Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

bysabri1

Tahlil sonuçları ve pct yardım

Önerilen İletiler

bysabri1    37

Merhabalar abiler şimdi ben 6 aylık bir kürü sonlandıracağım kürüm

10 hafta 200 mg tren A

24 hafta 300 mg prop 

Pct için ilk hocam bana şunu önerdi ;

1 hafta 40 mg nolvadex
15 gun 20 mg nolvadex
Preglin 10 gune bol gobekten vur 
Bittigi gun clomen 4 tane 
Ikinci gun 3 
Ucuncu gun 2 
Sonra 10 gün  1  1  1 at 
Sonra 400 luk evicap e vitamini
100 mg çinko 

Aklıma takılan şu ilk Temoksifen sonrada hcg yapmak mantıklımı yoksa ilk hcg başlayıp sonra mı temok/klomen yapmak mantıklı ikisi sinerjik çalışıyor çünkü kafamda deli sorular

3 kürüm bu arada daha önce hep hcg ile balayıp oral ilaçlarla sonlandırdım

Bu arada salonlar kapalı olduğu için testo haftalık dozajı düşürdüm ve haftalık 2 enjeksiyon da max 150 mg testo vuruyorum bu tahlil enjeksiyon dan 3 gün sonrası yapılmış bir sonuçtur.

72E5A46F-48CF-4077-863E-9AA90B2972C2.png

BFA8869A-49D8-49F1-9E16-BAB7BEC8FA4F.png

tarihinde bysabri1 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.228

Merhabalar. Döngü kapalı. Testi yaptırdığınızda hala bünyede testosteron varmış. 

Önce pregnly veya türevi, sonra Klomen ve tamoksifen. 

Ben deca enhantat küründen sonra pregnly, sonrasında 1 kutu klomen ve beraber 2 kutu tamoksifen kullanmıştım. Çok verimli pct oldu. Sizde kürde kalınan toplam süre uzun olduğu için 1 kutu klomen ve 2 ay tamoksifen daha uygun olacak gibi duruyor. Kimisi ilk gün 2 kat doz tavsiye ediyor. Ben yükleme yapmadım. Bu konuda seçim sizin. Beraberinde 100mg çinko, magnezyum ve kreatin doğal üretiminize faydalı olacaktır.

Saygılarımla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    52
bysabri1, 9 saat önce yazdı:

Merhabalar abiler şimdi ben 6 aylık bir kürü sonlandıracağım kürüm

10 hafta 200 mg tren A

24 hafta 300 mg prop 

Pct için ilk hocam bana şunu önerdi ;

1 hafta 40 mg nolvadex
15 gun 20 mg nolvadex
Preglin 10 gune bol gobekten vur 
Bittigi gun clomen 4 tane 
Ikinci gun 3 
Ucuncu gun 2 
Sonra 10 gün  1  1  1 at 
Sonra 400 luk evicap e vitamini
100 mg çinko 

Aklıma takılan şu ilk Temoksifen sonrada hcg yapmak mantıklımı yoksa ilk hcg başlayıp sonra mı temok/klomen yapmak mantıklı ikisi sinerjik çalışıyor çünkü kafamda deli sorular

3 kürüm bu arada daha önce hep hcg ile balayıp oral ilaçlarla sonlandırdım

Bu arada salonlar kapalı olduğu için testo haftalık dozajı düşürdüm ve haftalık 2 enjeksiyon da max 150 mg testo vuruyorum bu tahlil enjeksiyon dan 3 gün sonrası yapılmış bir sonuçtur.

72E5A46F-48CF-4077-863E-9AA90B2972C2.png

BFA8869A-49D8-49F1-9E16-BAB7BEC8FA4F.png

Eger hocam dediklerinde ciddiysen gerçekten bu sporu bırak ve asla bir daha yapma 3. Küründesin hala önce hcgmi önce oralmı diye soruyorsun :)) sana bu pct öneren hocan acaba hayatında hiç kür yapmışmı hayatımda böyle bi saçma pct duymadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bysabri1    37
Marimain, 14 saat önce yazdı:

Eger hocam dediklerinde ciddiysen gerçekten bu sporu bırak ve asla bir daha yapma 3. Küründesin hala önce hcgmi önce oralmı diye soruyorsun :)) sana bu pct öneren hocan acaba hayatında hiç kür yapmışmı hayatımda böyle bi saçma pct duymadım

Şimdi öncelikle merhabalar ben de biliyorum pct yapmayı ve ilk iki pct im tertemizdi tecrübe edindin ama bana bu Tedaviyi öneren kişi Endokrinoloji uzmanı kendisi ve bu iş içinde olan bir kimse.Şimdi bu adam bana mantıklı açıklamalarda bulundu ve soru işaretleri de bıraktı kafada burda bu yöntemi deneyen insanlar var mı varsa sonuçlar nasıl diye merak ettiğim bir konu bu tahlil ve yapılan kürün üstüne verilmiş bir pct sistemi zaten ben bildiğim kendi yolumdan gideceğim . Ve burda bunu sormamın amacı da kendimi teyit etmek ben mi yanlış yapıyorum acaba dedirtti umarım anlaşmışsındır ...

rastlantisal, 17 saat önce yazdı:

Merhabalar. Döngü kapalı. Testi yaptırdığınızda hala bünyede testosteron varmış. 

Önce pregnly veya türevi, sonra Klomen ve tamoksifen. 

Ben deca enhantat küründen sonra pregnly, sonrasında 1 kutu klomen ve beraber 2 kutu tamoksifen kullanmıştım. Çok verimli pct oldu. Sizde kürde kalınan toplam süre uzun olduğu için 1 kutu klomen ve 2 ay tamoksifen daha uygun olacak gibi duruyor. Kimisi ilk gün 2 kat doz tavsiye ediyor. Ben yükleme yapmadım. Bu konuda seçim sizin. Beraberinde 100mg çinko, magnezyum ve kreatin doğal üretiminize faydalı olacaktır.

Saygılarımla.

Merhaba hocam eyvallah büyük ihtimalle böyle yapıcam 5000 lik pregnyl var 500 er 10 güne bölüp start vericem sonrada oral tedaviye elimde baya klomen temok var zaten 45 gün pct yaparım

klomen

ilk 5 gün 150 mg - 40mg temoksifen

10 gün 50 mg - 20 mg temok

30 gün tek dozda klomen  devam ederim . 
Bakalım sonuçlar ne olacak 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.228
bysabri1, 4 dakika önce yazdı:

Şimdi öncelikle merhabalar ben de biliyorum pct yapmayı ve ilk iki pct im tertemizdi tecrübe edindin ama bana bu Tedaviyi öneren kişi Endokrinoloji uzmanı kendisi ve bu iş içinde olan bir kimse.Şimdi bu adam bana mantıklı açıklamalarda bulundu ve soru işaretleri de bıraktı kafada burda bu yöntemi deneyen insanlar var mı varsa sonuçlar nasıl diye merak ettiğim bir konu bu tahlil ve yapılan kürün üstüne verilmiş bir pct sistemi zaten ben bildiğim kendi yolumdan gideceğim . Ve burda bunu sormamın amacı da kendimi teyit etmek ben mi yanlış yapıyorum acaba dedirtti umarım anlaşmışsındır ...

PCT'nin amacı hipofizi baskı altında bırakarak yeniden testosteron üretimini tetiklemek. Üretim stresini de en çok artıran Pregly ve muadilleri oluyor. Sonrasında ise vücudun yüksek testosteronu görüp "tamam durayım da fazlasını östrojene çevireyim" dememesi için klomen alıyoruz ki stres devam etsin. Bunun yan etkilerinden kurtulma ve receptörleri doldurup testosteronun östrojene aromataz ile dönüşmesini baskılamak için ise tamoksifen kullanıyoruz. Olay bundan ibaret. 

Şimdi siz üretim stresini artırmadan da bundan sonuç alır mısınız? muhtemelen alırsınız ama süre uzar. Ne gerek var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.228
bysabri1, 3 dakika önce yazdı:

Merhaba hocam eyvallah büyük ihtimalle böyle yapıcam 5000 lik pregnyl var 500 er 10 güne bölüp start vericem sonrada oral tedaviye elimde baya klomen temok var zaten 45 gün pct yaparım

klomen

ilk 5 gün 150 mg - 40mg temoksifen

10 gün 50 mg - 20 mg temok

30 gün tek dozda klomen  devam ederim . 
Bakalım sonuçlar ne olacak 

Tamoksifen kullanımını klomenden daha uzun tutman lazım. Uzun küre girmişsin nihayetinde. 30 gün klomen, 60 gün tamoxifen bana göre daha uygun olacak gibi duruyor. PCT'yi kısa tutmak toparlanma sürecini uzatabilir. 7 haftalık nor19 içerikli anabolik kürüm için yükleme yapmadan 2 kutu yani 60 gün tamoxifen kullanmıştım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    52
bysabri1, Bir saat önce yazdı:

Endokrinoloji doktoru bizim ilaçlardan anlamaz bizim tedavileride bilmiyorlar evet boşa tıp okumuşlar 😊 3. Kürünse hcg biraz daha yüksek gitmeni öneririm nolvadex günlük 40 altına düşürme geçmiş olsun 

tarihinde Marimain tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bysabri1    37
Marimain, 27.05.2021 - 08:20 yazdı:

Endokrinoloji doktoru bizim ilaçlardan anlamaz bizim tedavileride bilmiyorlar evet boşa tıp okumuşlar 😊 3. Kürünse hcg biraz daha yüksek gitmeni öneririm nolvadex günlük 40 altına düşürme geçmiş olsun 

Eyvalllah şuan 2500 ui pregnyl kullandım test aradan 6 gün sonra tahlil verdim test sonuçları umduğumdan daha iyi geldi daha elimde de pregnyl kalmamıştı zaten ovitrelle kullanacaktım ama gereği yok diye düşünüyorum direk günlük 50 kolmen ve 40 nolvadex  başlıyacağım

44024327-8C30-435B-A774-5CBA462A8832.png

3444AA9D-6AE0-4857-86C9-52407D06D9A8.png

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bysabri1    37
rastlantisal, 27.05.2021 - 07:15 yazdı:

Tamoksifen kullanımını klomenden daha uzun tutman lazım. Uzun küre girmişsin nihayetinde. 30 gün klomen, 60 gün tamoxifen bana göre daha uygun olacak gibi duruyor. PCT'yi kısa tutmak toparlanma sürecini uzatabilir. 7 haftalık nor19 içerikli anabolik kürüm için yükleme yapmadan 2 kutu yani 60 gün tamoxifen kullanmıştım.

Hocam dediğin çok mantıklı şuan düşük mg larda uzun gideceğim bu son sonuçlara göre keşke kortizonuda görebilseydim ama maalesef onun testi yokmuş yapacak birşey yok ortalama 2 ay pct ye devam edicem çok teşekkür ederim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.228

Total testo biraz daha yüksek olabilir ama testi verdiğin saat, şartlar vs de önemli. HCT yeterli gelmiş duruyor. Klomen - tamoxifen ikisinden sonra sapa sağlam olursun. Şuanda da gayet iyi durumdasın. 

Kortizol için C vitamini tüket. Günlük 1000mg kafidir. Antrenmanını uzun tutmamaya çalış. Şu noktada günde en azından 50mg çinko (Zinxx al en ucuzu o), magnezyum, Kreatin ve haftalık 1 tane d vitamini ampül tüketmek fark yaratır. Ayrıca sonradan keşfettiğimiz günlük 1 soğanında büyük faydasını görürsün.

Geçmiş olsun diyorum tekrardan. Döngü açılmış.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bysabri1    37
rastlantisal, 2 dakika önce yazdı:

Total testo biraz daha yüksek olabilir ama testi verdiğin saat, şartlar vs de önemli. HCT yeterli gelmiş duruyor. Klomen - tamoxifen ikisinden sonra sapa sağlam olursun. Şuanda da gayet iyi durumdasın. 

Kortizol için C vitamini tüket. Günlük 1000mg kafidir. Antrenmanını uzun tutmamaya çalış. Şu noktada günde en azından 50mg çinko (Zinxx al en ucuzu o), magnezyum, Kreatin ve haftalık 1 tane d vitamini ampül tüketmek fark yaratır. Ayrıca sonradan keşfettiğimiz günlük 1 soğanında büyük faydasını görürsün.

Geçmiş olsun diyorum tekrardan. Döngü açılmış.

Eyvallah tekrardan o soğan muhabbetini bayadır yapıyorum 10 gündür günde 2 soğan yiye yiye varya anam ağladı

günde Fix 

100 mg çinko

1000 efersan C vit

400 ui E vit

omega 6 

Tribulus tetris 

Ginseng mix

Kreatin alıyorum net

+ olarak

çakşır otu keçi boynuzu Allah ne verdiyse azar azar gömüyorum elimden gelen şuan bu 😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.228

Eyvallah tekrardan o soğan muhabbetini bayadır yapıyorum 10 gündür günde 2 soğan yiye yiye varya anam ağladı

günde Fix 

100 mg çinko

1000 efersan C vit

400 ui E vit

omega 6 

Tribulus tetris 

Ginseng mix

Kreatin alıyorum net

+ olarak

çakşır otu keçi boynuzu Allah ne verdiyse azar azar gömüyorum elimden gelen şuan bu 😂

Muhtemelen tüm bunlar sayesinde 2500ui HCT'ye rağmen LH ve FSH fişek gibi olmuş ;)

Biliyosunuz sadece testo küründeyim. Denemek için 1 hafta çinkoyu kestim. Göğüs uçları kaşınmaya başladı. 100mg çinko alınca kaşıntı geçti. Çinko deyip geçmemek lazım.

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bysabri1    37
rastlantisal, 14 dakika önce yazdı:

Muhtemelen tüm bunlar sayesinde 2500ui HCT'ye rağmen LH ve FSH fişek gibi olmuş ;)

Biliyosunuz sadece testo küründeyim. Denemek için 1 hafta çinkoyu kestim. Göğüs uçları kaşınmaya başladı. 100mg çinko alınca kaşıntı geçti. Çinko deyip geçmemek lazım.

Kesinlikle çinko etkili ama o total testo bana da düşük geldi benim ilk kürümden deneyimsizlikten Büyük ihtimalle normal zamanda kür öncesi 4.60 aralığında bilmiyorum serbest kaç gelir ama bana göre baya düşük gibi psikolojiyi etkiliyor umarım pct sonrası ereksiyon vs problemi yaşamam tek korkum o şuan . Kür öncesi en son ki testim bu 

509503CC-2ED5-4099-A3AA-38EB4AE71022.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.228

Kür yeni bitmiş, döngü yeni açılmış hiç yüklenme kendine :)

Ayrıca testten en az 4-5 gün önce cinsel perhize girmek gerek. Uykunu iyi almış olarak sabah aç karnına çok aksiyonlara girmeden gidip test vermen gerek. Sen nasıl verdin testi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Memlekette soğan fiyatlarını arttırmasak bari :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    52
bysabri1, 2 saat önce yazdı:

Eyvalllah şuan 2500 ui pregnyl kullandım test aradan 6 gün sonra tahlil verdim test sonuçları umduğumdan daha iyi geldi daha elimde de pregnyl kalmamıştı zaten ovitrelle kullanacaktım ama gereği yok diye düşünüyorum direk günlük 50 kolmen ve 40 nolvadex  başlıyacağım

44024327-8C30-435B-A774-5CBA462A8832.png

3444AA9D-6AE0-4857-86C9-52407D06D9A8.png

Sadece 2500 pregnyli ile güzel tepki almışsın ilaç vücutta hala çalışıyor ama sonuçlar yinede iyi klomen tamoksifen tedavisinden çok iyi sonuç alıcaksın gibi

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bysabri1    37
rastlantisal, 4 saat önce yazdı:

Kür yeni bitmiş, döngü yeni açılmış hiç yüklenme kendine :)

Ayrıca testten en az 4-5 gün önce cinsel perhize girmek gerek. Uykunu iyi almış olarak sabah aç karnına çok aksiyonlara girmeden gidip test vermen gerek. Sen nasıl verdin testi?

Ya bi cinsel periz şöyle diyim 2500 ui pregnyli vurduktan sonra dayanamadım bi gözüm döndü maalesef ondan bi 3 gün sonrada sabah aç karına sadece kahve içmiştim yalan olmasın bu sabah kan verdim uyku günlük fix 7 saat sonuçlar bu o da etkilemiş olabilir testoyu doğru.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    52
bysabri1, 2 dakika önce yazdı:

Ya bi cinsel periz şöyle diyim 2500 ui pregnyli vurduktan sonra dayanamadım bi gözüm döndü maalesef ondan bi 3 gün sonrada sabah aç karına sadece kahve içmiştim yalan olmasın bu sabah kan verdim uyku günlük fix 7 saat sonuçlar bu o da etkilemiş olabilir testoyu doğru.

Ben pregnylinin fsh ve lh ı yükselttiğini görmedim yada denk gelmedim klomen nolvadex kullandınmı kan vermeden önce 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.228
Marimain, Bir saat önce yazdı:

Ben pregnylinin fsh ve lh ı yükselttiğini görmedim yada denk gelmedim klomen nolvadex kullandınmı kan vermeden önce 

Üstat LH tetiklemeden vücut nasıl testosteron üretecek? 

Aşağıdaki seride bu konu çok temiz anlatılıyor. Sen dışarıdan testosteron aldığında ne kesiliyorsa, yeniden testosteron üretmen için bunların artması gerek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    52
rastlantisal, 1 dakika önce yazdı:

Üstat LH tetiklemeden vücut nasıl testosteron üretecek? 

Aşağıdaki seride bu konu çok temiz anlatılıyor. Sen dışarıdan testosteron aldığında ne kesiliyorsa, yeniden testosteron üretmen için bunların artması gerek.

Hocam Lh vücudun testosteron ürettip üretmediğini kontrol eden bir hormon biz dışarıdan pregnyli yani vücudun doğal testosunu aldığımız zaman vücut diyorki bak ben bunu üretmişim şuan azalıyor hadi üretim yapalım üretim az gelirse Lh durmadan testoyu uyarıp üretim az geliyor daha hızlı diyerek tetikliyor bu sayede Lh da vücudu daha fazla uyararak yükseliyor ne kadar yüksek o kadar yüksek testo mantıgı ama fsh çok farklı tamamen vücudun sperm üretimiyle alakalı hcg alarak fsh ı tetikleyemezsin vücudun kendi dogal haline dönme süresini bi tık hızlandırabilirsin o hızda genelde hiç bi işe yaramaz aşagıda paylaştığım fotograttaki arkadaş 2 hafta boyunca her gün 1000 hcg  vurmuş ve fsh lh 0 fotografta sonuçları var yani burda siz asla haklı olamazsınız arkadaşda net değil ben bilinçli olarak yazdım sadece 2500 pregnyli ile güzel tepki almışsın diye ama hiç kimse farketmedi :))

D89FA881-D0D8-45B9-9C69-3D569CD05494.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.228

Üstat konu haklı haksız olmak değil.

Bak aşağıdaki linkte ne diyor: 1. PREGNYL nedir ve ne için kullanılır? PREGNYL, ‘gonadotropinler’ adıyla bilinen bir ilaç grubunun üyesi olan, insan koriyonik gonadotropini (kısaca hCG) adlı bir hormon içerir. PREGNYL, gebe kadınların idrarından elde edilmiştir. İnsan koriyonik gonadotropini, kadınların ve erkeklerin hipofiz bezinde yapılan, luteinleyici hormon (LH) adlı hormonla aynı etkileri gösterir. Luetinleyici hormon, diğer bir hipofiz hormonu olan folikül-stimule edici hormonla (FSH) birlikte, üreme organlarının (kadınlarda yumurtalıkların, erkeklerde erbezlerinin) faaliyetlerini kontrol altında tutar. Söz konusu hormonlar, yumurtaların ve spermlerin normal çoğalması ve olgunlaşması açısından gereklidir.

Bu resmi prospektüsünden. 

https://pdf.ilacprospektusu.com/5455-pregnyl-1500iu-im-sc-enjeksiyon-icin-liyofilize-toz-iceren-ampul-kt.pdf

Aşağıdakinde ise hCG nedir onun açıklaması:

https://tr.wikipedia.org/wiki/İnsan_koryonik_gonadotropin#:~:text=hCG%2C glikoprotein yapısındadır. hCG molekülü,atılan diğer fragmanlara metabolize olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.228

Ayrıca bu başlıkta da @LovingBurak Hocam çok iyi anlatmış. Demiş ki: "Hamile kadınlarin idrarından elde edilen, naturel bir insan plesentasıdır. Erkek hormonu değildir. Ancak erkeklerin testislerinin daha fazla testosteron üretmesini saglar." 

bırak testosteronu erkeğe ait bir hormon bile değil. Yani Pregly doğal testosteron değildir

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    52
rastlantisal, 24 dakika önce yazdı:

Ayrıca bu başlıkta da @LovingBurak Hocam çok iyi anlatmış. Demiş ki: "Hamile kadınlarin idrarından elde edilen, naturel bir insan plesentasıdır. Erkek hormonu değildir. Ancak erkeklerin testislerinin daha fazla testosteron üretmesini saglar." 

bırak testosteronu erkeğe ait bir hormon bile değil. Yani Pregly doğal testosteron değildir

Hocam hangimizin haklı olduğu önemli değil benim yada sizin. Haklı olmanız imkansız dememin sebebi yine söylüyorum hcg lh ve fsh ı etkileyemez hala lafımın arkasındayım kendim 2 yıl içinde 2017-2019 yıllarında Lh 0 Fsh 0 gezdim hiç bir doktor bana senin sistemin kapalı pct yapman lazım gibi bişiler söylemedi ve geçen bu 2 yıllık sürede abartısız söylüyorum 5000iu pregnyli 10 tane kullanmışımdır eger hcg Lh ve Fsh ı düzeltsebilseydi inan onlardan birisi ben olurdum sabri arkadaşımız bakalım cevaplasın sadece pregnyli ilemi bu sonuçları almış yukarıdada gayet güzel açıklamayı yaptım sizin eklediğiniz 2 konudan sadece tek ekleyebileceğim hcg nin hamile kadın idrarından yapılmasıdır bunu yıllardır biliyoruz zaten ekleme gereği duymadım hCG (insan koryonik gonadotropin)LH’unkilere benzer biyolojik ve immünolojik özellikleri olan ve normalde plasenta tarafından implantasyon sonrası salgılanan bir hormondur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bysabri1    37
Marimain, 55 dakika önce yazdı:

Hocam hangimizin haklı olduğu önemli değil benim yada sizin. Haklı olmanız imkansız dememin sebebi yine söylüyorum hcg lh ve fsh ı etkileyemez hala lafımın arkasındayım kendim 2 yıl içinde 2017-2019 yıllarında Lh 0 Fsh 0 gezdim hiç bir doktor bana senin sistemin kapalı pct yapman lazım gibi bişiler söylemedi ve geçen bu 2 yıllık sürede abartısız söylüyorum 5000iu pregnyli 10 tane kullanmışımdır eger hcg Lh ve Fsh ı düzeltsebilseydi inan onlardan birisi ben olurdum sabri arkadaşımız bakalım cevaplasın sadece pregnyli ilemi bu sonuçları almış yukarıdada gayet güzel açıklamayı yaptım sizin eklediğiniz 2 konudan sadece tek ekleyebileceğim hcg nin hamile kadın idrarından yapılmasıdır bunu yıllardır biliyoruz zaten ekleme gereği duymadım hCG (insan koryonik gonadotropin)LH’unkilere benzer biyolojik ve immünolojik özellikleri olan ve normalde plasenta tarafından implantasyon sonrası salgılanan bir hormondur

Şöyle anlatayım Mariman o zaman ilk attığım sonuçlar da lh fhs zaten 0 dı aradan ortalama 10 gün sonra testo çıkınca vücuttan pregnyl tedavisine başladım elimde 5000ui lik pregnyl vardı ve sadece 5 tane 500 ui lik çekebildim insülin iğnelerine beceriksizliğim sonucu gerisi çöp oldu sadece 5 gün kullanabildim. Daha sonra yeni pregnyl arayışına girdim ettim yetmez diye sahtesini buldum vurmadım tabi onun yerine ovitrelle aldım halen dolapta duruyor ne olur ne olmaz diye tahlil sonucunu gördükten sonra döngü açılmadıysa elimde hazır olması için 

En son pregnyli geçen hafta Cuma günü sabah 7 de vurdum o günden sonra başka bir ilaç almadım sadece yukarıda yazdığım çinko ginseng çakşır otu keçiboynuzu özü bide günde 2 tane büyük soğan tüketim olay bu ve bugün sabah verdiğim kan tahlilinde ise çıkan sonuçlar bunlar. Bende şaşırdım açıkçası beklediğim birşey değildi hatta ben vücutta testo olduğunu bile düşünmüyordum yetmemiştir diye 2500 ui olay bu

şuan ise 1 klomen 1 tanede 20 lik temoksifen attım oral tedaviye start verdim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    52

Şöyle anlatayım Mariman o zaman ilk attığım sonuçlar da lh fhs zaten 0 dı aradan ortalama 10 gün sonra testo çıkınca vücuttan pregnyl tedavisine başladım elimde 5000ui lik pregnyl vardı ve sadece 5 tane 500 ui lik çekebildim insülin iğnelerine beceriksizliğim sonucu gerisi çöp oldu sadece 5 gün kullanabildim. Daha sonra yeni pregnyl arayışına girdim ettim yetmez diye sahtesini buldum vurmadım tabi onun yerine ovitrelle aldım halen dolapta duruyor ne olur ne olmaz diye tahlil sonucunu gördükten sonra döngü açılmadıysa elimde hazır olması için 

En son pregnyli geçen hafta Cuma günü sabah 7 de vurdum o günden sonra başka bir ilaç almadım sadece yukarıda yazdığım çinko ginseng çakşır otu keçiboynuzu özü bide günde 2 tane büyük soğan tüketim olay bu ve bugün sabah verdiğim kan tahlilinde ise çıkan sonuçlar bunlar. Bende şaşırdım açıkçası beklediğim birşey değildi hatta ben vücutta testo olduğunu bile düşünmüyordum yetmemiştir diye 2500 ui olay bu

şuan ise 1 klomen 1 tanede 20 lik temoksifen attım oral tedaviye start verdim.

İlk defa böyle bi sonuç gördüm sadece pregnyli ile inş doğrudur Oral tedaviye ihtiyacın yok bi tane 2500 iu pregnyli vur yeter sonuçların zaten mükemmel beslenme kaliteni arttır aynı takviyelere devam ve her ögünde 1 adet kocaman bi sogan :)))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.