Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ucantekme1

Yohimbe + clenbuterol

Önerilen İletiler

ucantekme1    16

merhaba arkadaşlar yohimbine ile clenbuterol kombine edilebilirmi testoyu baskılarmı pct gerekirmi be şu piyasadaki iğne halide olan

Sp Labs LIPO-FIRE sizce nasıl etkilidimir güvenlimidir kas içi enjeksiyon yapılıyormuş kullanan yada kullanmış arkadaşlar varsa bilgilendirebilirmi her antrenman öncesi 1ml çekilip basılıyormuş içinde 5.4mg yohimbe 40 ug/ml clen var etkili olurmu sizce yoksa ikisinide tablet olarak aynandamı

almalı antrenman öncesi

lipo-fire.jpg

tarihinde ucantekme1 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Marimain    52
ucantekme1, 5 saat önce yazdı:

merhaba arkadaşlar yohimbine ile clenbuterol kombine edilebilirmi testoyu baskılarmı pct gerekirmi be şu piyasadaki iğne halide olan

Sp Labs LIPO-FIRE sizce nasıl etkilidimir güvenlimidir kas içi enjeksiyon yapılıyormuş kullanan yada kullanmış arkadaşlar varsa bilgilendirebilirmi her antrenman öncesi 1ml çekilip basılıyormuş içinde 5.4mg yohimbe 40 ug/ml clen var etkili olurmu sizce yoksa ikisinide tablet olarak aynandamı

almalı antrenman öncesi

lipo-fire.jpg

Bunu kullanmadım ilk defa görüyorum böyle bişi sadece eczane yohimbe kullandım günde 3 tane aç karnına alıyoz yag yakmada ve dht de on numara iş yapıyor 2 kutu kadar kullandım @Loving Burak hocadan destek aldım clenbuterol içinde görüşebilirsin destek almak adına 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Narkoz    11

Testoyu baskilamaz.2 si iyi ikili oluyor.Değerler çok düşük gözüküyor ama direk kasa enjekte olduğu için etki farklı olabilir.Şuan günde 2 defa alıyorum ikisinide ,enjeksiyon formu çok etkili bile olsa günde 2 kere kas içi enjeksiyon yapmazdım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
Narkoz, 15 dakika önce yazdı:

Testoyu baskilamaz.2 si iyi ikili oluyor.Değerler çok düşük gözüküyor ama direk kasa enjekte olduğu için etki farklı olabilir.Şuan günde 2 defa alıyorum ikisinide ,enjeksiyon formu çok etkili bile olsa günde 2 kere kas içi enjeksiyon yapmazdım.

enjeksiyonmu alıyorsunuz dostum bundanmı kullanıyorsun etki nasıl performans enerji güç yorgunluk vs 

tarihinde ucantekme1 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: byreal22
      Merhabalar, Clenbuterol kullanmaya başlayacağım.
      Burak hocanın zamanında yazdığı gibi bir gün 3 tablet diğer gün off mu tercih etmeliyim ? Düz piramit sistem mi tercih etmeliyim ? Deneyimleriniz nasıl oldu? En çok hangi sistemden verim aldınız ?
    • Yazan: Tr3n
      Clenbuterola başlamak istiyorum ama cesaret edemiyorum uzun süre clenbuterol kullanıp kalp sorunları yaşayan oldu mu aramızda  kalp ritmi sorunları vs daha önce kısa süreli bulgar kullanıp etki alamamıştım başka marka deniycem.
    • Yazan: cetinkayaemree
      Herkese merhaba,
      Şu an haftada 400 mg propionat 300 mg masteron ve günde 50 mg oxan alıyorum Elime yohimbine geçti kullanıp kullanmamak konusunda kararsızım. İsteğim damarlanabilmek. Hacim alayım vs bir niyetim yok şu anlık. Oruç tutuyorum günde çift idman yapıyorum. Biri tamamen kardiyo. İftardan 1 saat önce yarım saat bisiklet ya da 4 km hızda eğimli bir şekilde yarım saat kadar yürüyorum. Diğer idman da iftardan sonra tek bölge ağırlık idmanı oluyor. Şeker almıyorum. Ramazan'a 80 kilo girdim şu an 71 kiloyum. Dediğim gibi şu an istediğim damarlanabilmek sadece.
      Aranızdan daha önce yohimbine kullanmış olan varsa yorumlarını bekliyorum.
    • Yazan: emrearas
      1 Yıldır clenbuterol kullanıyorum SOPHARMA BULGAR markası fakat artık başka markalar kullanmak istiyorum tavsiye edeceğiniz bir marka var mıdır?
    • Yazan: henrymiller
      Merhabalar, elimde ForceFactor marka Yohimbine 6mg var, yurtdışından bir arkadaşım vasıtası ile getirttim ürünün içeriği aşağıdaki görselde belirtilen şekilde. Yağ yakımı amacıyla kullanmayı düşünüyorum, yağ oranım %29-30 civarlarında sizce günde ne kadar kullanmalıyım? HCL formda olmaması etkisini düşürür mü?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.