Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Bekoo

Boldenon winstrol kür planlaması destek

Önerilen İletiler

Bekoo    1

Öncelikle herkese iyi geceler diliyorum.Yaşım 20 ve yaklaşık 4 yıldır vücut geliştirmeyle uğraşıyorum.Zaman Zaman ara vermem gereken durumlar olsada hiç bir zaman tam anlamıyla bırakmadım ,araştırmaya hep devam ettim. son 1, 1.5 yıldır düzenli bir şekilde yapmaya devam ediyorum ve yaklaşık 6 aydır da bu kür olaylarını araştırıyorum,Her şeyi olabildiğince dört dörtlük yapmak istiyorum. Hafif olması,jinekinomastiye yol açmaması ve pct sonunda elde edilen kütlenin bir çoğunun korunabilmesi nedeniyle 16 hafta boyunca boldenon kürüne girmeyi planlıyorum.Sizce yanında winstrol işe yarar mı yoksa önerebiliceğiniz başka bir şey var mı. Boy 1.88 kilo 83 yağ oranımı tam bilmesem de karın kaslarım az da olsa görünüyor. 

Bu arada ilaçlarını almanyadan getirtmeyi düşünüyorum tanıdık vasıtasıyla, oranın güvenilirlik oranı nedir sizce?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asaletim    645

Bolde adeleye glikojen ve su çeker , winstrol ise suyu atar . 

Delik kovaya su doldurmak kısacası.

Winstrol yerine danabol koymanı öneririm.

Forumda bulk kürleri kısmında testo bolde danabol kür örneği vardı bakabilirsin

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bekoo    1

Teşekkür ederim desteğiniz için ,peki danabol un jinekomaati uzerinde bi etkisi olur mu ?ayrica danaboldan elde ettigim kutleyi korumam ne derece mumkun olur ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Bekoo, 8 saat önce yazdı:

Teşekkür ederim desteğiniz için ,peki danabol un jinekomaati uzerinde bi etkisi olur mu ?ayrica danaboldan elde ettigim kutleyi korumam ne derece mumkun olur ?

Jinekomasti yatkınlığın varsa kür içinde kan tahlilleri vererek e2 değerini kontrol altında tutman lazım , eğer meme ucunda hassasi vs. yoksa e2 yi dusurmene gerek yok çünkü östrojen adeleye glikojen ve suyu taşıyan bir hormon, jinekomasti yatkınlığın yoksa dusurmeni önermem.

Düşürmek için armidex kullanabilirsin.

Danabol ile elde ettiğin kütleyi koruyamazsın çünkü danabol kickstart bir üründür , adeleye kısa süre içerisinde su ve glikojen çeker kullanmayı bırakınca da kısa süre de hepsini verirsin .

Sana asıl kalıcı kası bolde ile testo verir bu kürde , aldığın kası nasıl koruyacağın; kürden sonra nasıl pct yaptığın, kortizolu nasıl kontrol ettiğin , antrenman ve beslenme vs. Bu etkenlere bağlı , profesyonel bir hoca eşliğinde çalışırsan aldığının %50-70 civarını korursun diye tahmin ediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.239
Asaletim, 17 dakika önce yazdı:

Jinekomasti yatkınlığın varsa kür içinde kan tahlilleri vererek e2 değerini kontrol altında tutman lazım , eğer meme ucunda hassasi vs. yoksa e2 yi dusurmene gerek yok çünkü östrojen adeleye glikojen ve suyu taşıyan bir hormon, jinekomasti yatkınlığın yoksa dusurmeni önermem.

Düşürmek için armidex kullanabilirsin.

Danabol ile elde ettiğin kütleyi koruyamazsın çünkü danabol kickstart bir üründür , adeleye kısa süre içerisinde su ve glikojen çeker kullanmayı bırakınca da kısa süre de hepsini verirsin .

Sana asıl kalıcı kası bolde ile testo verir bu kürde , aldığın kası nasıl koruyacağın; kürden sonra nasıl pct yaptığın, kortizolu nasıl kontrol ettiğin , antrenman ve beslenme vs. Bu etkenlere bağlı , profesyonel bir hoca eşliğinde çalışırsan aldığının %50-70 civarını korursun diye tahmin ediyorum.

İlaveten ben günde 100mg çinko alarak kaşıntı işini komple hallettim. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    828
Asaletim, 12 saat önce yazdı:

delik kovaya su doldurmak güzel söz :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
forbit, 21 dakika önce yazdı:

delik kovaya su doldurmak güzel söz :D

:D evet hocam , Winstrol ile Danabol,bolde vs. Kullanmak isteyenlere Burak hocanın söylediği sözdü bu , Burak hocadan görüp kullanıyorum bende :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bekoo    1

Yardımlarınız için tekrardan teşekkür ederim.Yağlı bi vücudum olmasada ergenlikten kalan ,göze batmayan çok ufak bi jinekomasti gibi bir şey var o yüzden vücudumun yatkın olabiliceğini düşünüyorum.Dediğiniz tavsiyeye uyucam o yüzden.Çok soru sorup sizede rahatsızlık vermek istemiyorum fakat son olarak ,eğer sadece testo ve bolde kullansam ,danabol ,testo ve bolde kürünün yüzde kaçı kadar etki alırım ortalama.çünkü madem koruyamıyıcağım bir kütle kazanmamı sağlıyıcak bolde vücuduma sokmak ne kadar mantıklı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Bekoo, 7 dakika önce yazdı:

Yardımlarınız için tekrardan teşekkür ederim.Yağlı bi vücudum olmasada ergenlikten kalan ,göze batmayan çok ufak bi jinekomasti gibi bir şey var o yüzden vücudumun yatkın olabiliceğini düşünüyorum.Dediğiniz tavsiyeye uyucam o yüzden.Çok soru sorup sizede rahatsızlık vermek istemiyorum fakat son olarak ,eğer sadece testo ve bolde kullansam ,danabol ,testo ve bolde kürünün yüzde kaçı kadar etki alırım ortalama.çünkü madem koruyamıyıcağım bir kütle kazanmamı sağlıyıcak bolde vücuduma sokmak ne kadar mantıklı ?

Yazdığımı yanlış okumuşsun , bolde değil danabol ile aldıklarını hemen verirsin demiştim.

Bolde geç açılır ama saf kas yapımında etkili .

Danabol ile aldıklarını verirsin ama kullanmanın mantığı şu ; Bolde geç açılacak yani tepki almaya 10. Haftalardan itibaren başlayacaksın , baslardaki haftalar anabolik etkiyi görmek için danabol ile adeleye glikojen ve su çekiyorsun . 

Steroidler konusunda bilginin zayıf olduğunu düşünüyorum , bana kalırsa kesinlikle profesyonel bir koç ile çalışman lazım yoksa faydadan çok zarar görebilirsin veya alacağın verim az olur .

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bekoo    1

Yanlışlıkla danabol yerine bolde yazmışım ama söylemek istediklerinizi anladım teşekkür ederimm.Ayrıca kesinlikle bi hocayla çalışıcam . Bu kadar ciddi bi işi özellikle ilk seferimde destek almadan yapmak salaklık olur.Sadece hocadan destek aldığımda benim de kendimce bilgilerim olsun istiyorum çünkü piyasadaki her hocaya güvenilebileceğini düşünmüyorum.Bir çoğu için sağlık ikinci planda.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
Asaletim, 17 saat önce yazdı:

Her bulk kürümün önüne 5 hafta winstrol eklerim. Bahsettiğiniz (delik kova) ilaçların su atımı ve su tutumu ilişkisinin birbiriyle alakası yok. Ne boldenin amacı deriye su tutmak ne de winstrolün amacı adeleden su atmak.

Ama amaç winstrolü jinekomastiden kaçmak için kullanmaksa yanlış olur. 

Oxan en iyi seçenek ama iştah kesebilir, turinabol bir başka seçenek yüksek doz kullanımlarında  @Bekoo

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.239
HOPBA01, 22 dakika önce yazdı:

Çinko bende çok kötü karin ağrısı yapıyor neden acaba

Abdi ibrahimin Zinxx ürününü kullanıyorum. Öyle bir şey ile karşılaşmadım. Dozaj düşürmeyi deneyebilirsin.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bekoo    1

Jinekomastiden kaçmanın dışında ,kür sonunda kütleyi korumak benim için çok daha önemli bu yüzden araştırdığım kadarıyla boldenon ve winstrolun güzel bir başlangıç kürü olduğu kanısına vardım.Aynı zamanda çok aşırı büyümek gibi bi derdim de yok şuan da vücudumu beğensem de, ortalama 5 6 kilo temiz kütle elde etmek (ilk kürüm olucağı için imkanı olduğunu düşünüyorum ) ideal ,tam olarak istediğim vücuduma ulaşmamı sağlıyıcak.Oxan ı da bi ara düşünmüştüm ufak ufak itelesin diye ama orjinallerinin çok pahalı olması ve bulunması zor olması nedeniyle hiç o işe girmiyim dedim. @Wh00

Fakat bu grupta elde ettim bilgilere göre danabol testo boldenon daha iyi gibi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Tekin2321
      Daha önce kullanan var mı arkadaşlar?
      canada peptide boldenon iran test enanhate  
    • Yazan: Kaan00n
      Merhaba arkadaşlar,
      20 yaşındayım 191 cm boyundayım 88 kg ağırlığındayım Yağ oranım yaklaşık %14 civarında ve yaklaşık 3 senedir doğal yollarla spor yapıyorum. Son 5 haftadır sadece testosteron, son 2 haftadır ise masteron propionat kullanıyorum. Şimdi yağ oranımı %10'a çekmek için 7-8 hafta daha masteron kullanmayı planlıyorum ve ardından testosteronu kesmeden boldenon kullanmayı düşünüyorum.
      Boldenon hakkında bilgi ve deneyimlerinizi duymak isterim, özellikle sağladığı etkiler ve deneyimleriniz konusunda.
      Ve hangi markadan memnun kaldınız sizce hangi marka boldenon tercih etmeliyim?
    • Yazan: Hwidka1
      Merhaba arkadaşlar,
      500 testo e 500 bolde 30mg turinabol Kullanıyorum 3. haftadayım boldenin açılmadığına eminim zaten.
      Haftada en az 1, 2 kere tansiyonum fırlıyor bayılacak gibi oluyorum öneriniz var mı? turinabol tansiyon yapar mı ?
    • Yazan: 2018..
      Merhaba arkadaşlar,
      Kürümün içeriği şu şekilde:
      Gh günde sabah akşam 3iu sutanon haftada 3 750 mg  primobalon 300mg haftada 3 Kendimce diyorum ki wistrol eklemeli miyim?
      Şuan gayet iyi gidiyor kür sizin bu konuda düşünceniz nedir?
    • Yazan: Zodi
      Herkese selamlar hocalarım, abilerim.
      İlaç dozajlamalarım ise haftalık 500 Testo - 400 boldenon şeklinde
      20 haftalık testo bolde kürümün 9. Haftasındayım ilk 6 hafta günde 30 mg sabit turinabol kullandım ve şu ana kadar 8 kilo artışım oldu. Boy 185 kür öncesi kilo 81 güncel kilo 89 yemeden kaynaklı bel ve alt karın da yağlanma oluştu ve son 2 haftadır 15 dk idman sonu kardiyo ekledim. (Bisiklet veya yokuş yürüyüş) Asıl sıkıntıma gelecek olursam bu kilo artışına rağmen nedense ilaçların tam etkisini aynada henüz görememem belki de boldenon 12. Hafta sonrası etki göstermeye başlıyor diyebilirsiniz bundan kaynaklıda olabilir.
      Günde sabahları 5 yumurta 1 dilim tam buğday ekmeği gün içinde 450 Gr pirinç veya makarna ve 500 gr tavuk yiyorum bunlar temel olanlar tabii ki ekstralar da var beslenmemin kendimce iyi olduğunu düşünüyorum iş yoğunluğumdan ve fabrikanın çok sıkıntılı olmasından kaynaklı test yaptırmaya da gidemedim ilaçlar çalışıyor mu çalışmıyor mu acaba diye psikolojik olaraktan bu düşünce beni hem idman olarak hem de aklıma geldiği her anda düşürüyor.
      Cinsel anlamda da son 2 haftadır nedense ilk etapta erkesiyon çok kuvvetli fakat yarım saat sonra 2. İlişki girişimim de sertleşmede çok problem yaşıyorum iş tempom çok yüksek antremanda da yeterince hırpalıyorum ve yorgun düşüyorum günde 6 saat uyuyorum bunun da ilişki de etkisi var mı bilmiyorum psikolojik olarak hiç iyi hissetmiyorum kendimi bana bi yol gösterir misiniz kimseye de birşey açıklayamıyorum kendi kendimi yiyorum.
      Her türlü eleştirinize lafınıza sözünüze açığım.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.