Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

MarkoPaşa

Tren agrasifliği için öneri

Önerilen İletiler

MarkoPaşa    37

Merhaba arkadaşlar tren a prop masteron fragment kürümün 5.haftası form çok güzel gidiyo ancak aşırı agrasiflik birşeylerden keyif alamama başladı libido sertleşme sorunu yok agrasiflik için alternatif birşeyler varmı önerebileceğiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Equipoise    333

Tren küründeyim cipralex günde 10mg alıyorum 0 agresiflik. Biraz halsizlik ve libido düşüklüğü yapabilir ama kişiden kişiye göre değişir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Konu ile alakasız fakat bu tren agresifliğini çok duyuyorum.Bu sebeple çoğu kişi önermiyor başta Burak hocam.Ne denli bi agresiflikten bahsediyorsunuz.Kullanmayı düşünüyorum aydınlatırsanız sevinirim 🥰

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MarkoPaşa    37
Vural2, 2 saat önce yazdı:

Konu ile alakasız fakat bu tren agresifliğini çok duyuyorum.Bu sebeple çoğu kişi önermiyor başta Burak hocam.Ne denli bi agresiflikten bahsediyorsunuz.Kullanmayı düşünüyorum aydınlatırsanız sevinirim 🥰

Hocam geçen Mart yarışında böyle değildim dietinde etkisi var ama tahammül seviyen düşüyor insanları kırmamak için uzak duruyorum bileniyorum millete😀

Equipoise, 2 saat önce yazdı:

Tren küründeyim cipralex günde 10mg alıyorum 0 agresiflik. Biraz halsizlik ve libido düşüklüğü yapabilir ama kişiden kişiye göre değişir

Libidom yüksek düzenli ilişkimde olunca olmuyor işte

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789

Tek çaresi vücudu yormak. Daha çok kardiyo daha şiddetli antrenman. Vücudu yorunca basınç düşüyor sakin oluyorsun. Bir de kafein mümkün olduğunca az. Ben tren dönemlerimde sadece idman öncesi kafein alıyordum. Onun haricinde gün içinde uyarıcı ne kahve ne çay hiç bir şey alma. Antrenman sonrası sakinleştirici bitkisel çaylar alabilirsin. Sakın antidepresan ilaçlar kullanma hormonlarını alt üst eder. Gerekirse trenin dozunu bir miktar düşürebilirsin. Çok etkili güçlü bir ilaç ama yan etki kontrolü de bir o kadar zor. İleri düzey kullanıcı olunmadığı sürece bulaşılmaması gerekir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MenPowers    51

Özellikle bir işte çalışıyorsan insanlarla uğraşmak kafayı yedirtiyor tren kullanırken. Ben stilizan kullanmıştım bu sebepten dolayı doktor bunu tavsiye etmişti yorgunluk uyku falan yapmadı direkt siniri stresi aldı o kadar. Tekrardan bahsettiğim gibi bir durum yaşayacak olsam stilizan tercih ederdim kendi adıma, sende etkileri nasıl olur deneyip görmek lazım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MarkoPaşa    37
Mickey, 17 saat önce yazdı:

Tek çaresi vücudu yormak. Daha çok kardiyo daha şiddetli antrenman. Vücudu yorunca basınç düşüyor sakin oluyorsun. Bir de kafein mümkün olduğunca az. Ben tren dönemlerimde sadece idman öncesi kafein alıyordum. Onun haricinde gün içinde uyarıcı ne kahve ne çay hiç bir şey alma. Antrenman sonrası sakinleştirici bitkisel çaylar alabilirsin. Sakın antidepresan ilaçlar kullanma hormonlarını alt üst eder. Gerekirse trenin dozunu bir miktar düşürebilirsin. Çok etkili güçlü bir ilaç ama yan etki kontrolü de bir o kadar zor. İleri düzey kullanıcı olunmadığı sürece bulaşılmaması gerekir.

Hocam önce Eylül daha sonra npc yarışmayı düşünüyorum bakalım.

MenPowers, 15 saat önce yazdı:

Özellikle bir işte çalışıyorsan insanlarla uğraşmak kafayı yedirtiyor tren kullanırken. Ben stilizan kullanmıştım bu sebepten dolayı doktor bunu tavsiye etmişti yorgunluk uyku falan yapmadı direkt siniri stresi aldı o kadar. Tekrardan bahsettiğim gibi bir durum yaşayacak olsam stilizan tercih ederdim kendi adıma, sende etkileri nasıl olur deneyip görmek lazım.

Teşekkürler denerim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
venatrom27, 5 saat önce yazdı:

Hocam önce Eylül daha sonra npc yarışmayı düşünüyorum bakalım.

Teşekkürler denerim

Form gelir mi hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Tren gelir hoş gelir diye türküsü de var halbuki :)

Yarışmacı arkadaşlara başarılar, umarım tüm emeğinizin karşılığını alırsınız.

Pasiflora belki işe yarayabilir. Ülkemizde cenazelerde ölenin yakınlarına çaktırmadan verilmek gibi bir kullanım şekli vardır, iyi sakinleştiricidir. Rahmetli babam öldüğünde deneyimlemiştim bilmeden, duvar yumruklama evresinden süt dökmüş kedi evresine sokuyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MarkoPaşa    37
Vural2, 19.05.2021 - 12:07 yazdı:

Form gelir mi hocam

En günceli bu kilo 87 daha yolum uzun bakalım 

5EB9EE32-8B65-4D93-9071-5AF7FF2F29F6.jpeg

FDE9C795-CBB3-44FD-AAE0-23C915438F71.jpeg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
venatrom27, 33 dakika önce yazdı:

Harika form reis başarılar dilerim, yüzün çok çok genç duruyor , 17-18 yaşında mısın gerçekten yoksa yaşını göstermiyor musun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
venatrom27, 35 dakika önce yazdı:

Form canavarrr 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    833

maşallah güzel olmuşsun dostum ama tren böyle maalesef :( sırf yan etkileri sosyal hayatımı çok etkiliyor diye kullanmıyorum her gün kavga eder durumda dolaşmaktan agresif ve paranoya halinden nefret ettiğim için bulaşmıyorum trene :( 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MarkoPaşa    37
Emrahtkty, 2 saat önce yazdı:

Form canavarrr 

Teşekkürler 

forbit, 14 dakika önce yazdı:

maşallah güzel olmuşsun dostum ama tren böyle maalesef :( sırf yan etkileri sosyal hayatımı çok etkiliyor diye kullanmıyorum her gün kavga eder durumda dolaşmaktan agresif ve paranoya halinden nefret ettiğim için bulaşmıyorum trene :( 

Aslında sakinim ama bazen delleniyorum herkesten şu dönem uzağım

Asaletim, 2 saat önce yazdı:

Harika form reis başarılar dilerim, yüzün çok çok genç duruyor , 17-18 yaşında mısın gerçekten yoksa yaşını göstermiyor musun 

Teşekkürler yaş 21 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bybrs06    20
venatrom27, 11 dakika önce yazdı:

Teşekkürler 

Aslında sakinim ama bazen delleniyorum herkesten şu dönem uzağım

Teşekkürler yaş 21 

Hacı sen 25 yaşında değil misin ? Sosyal medyadan tanıyorum çünkü

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9
Mickey, 18.05.2021 - 17:29 yazdı:

Antidepresan kür ne alaka ben kullanıyorum bir ilişkisi varmı bu ikilinin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise, 18.05.2021 - 14:17 yazdı:

Muslumbabba, 4 saat önce yazdı:

Antidepresan kür ne alaka ben kullanıyorum bir ilişkisi varmı bu ikilinin

Sevgili hocalarım, antidepresanı  kür içinde kullanmak sağlıksız cipralex düşük dozajlı olmasına rağmen bağımlılık yapan bir ilaçtır beki de plasebo etkisi yaşıyorsunuzdur. cipralexin agresifliği azalttığı konusu tartışılır keza prozac lustral anafranil gibi ilaçlar yerine doğal yoldan aktardan alabileceğiniz, papatya, melisa , yeşilçay, meyan kökü, sarı kantaron çaylarını deneyebilirsiniz günde iki ya da üç bardağı geçmeyin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.