Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Meto

Daha ne kadar gider böyle

Önerilen İletiler

Meto    22

Merhaba abilerim böyle devam edebilir miyim onu sormak istiyordum Naturelim diyebilirim Şubat ayında Burak hocadan cardarie ve stenabolic kullanmıştım 

iyi gidiyordu sonra hayatım rayından çıktı dayımlar ailecek trafik kazasında vefat etti bende dedemlere taşındım bu acıdan biraz olsun kurtulmak için spor yapıyorum @Emrahtkty @Asaletim @rastlantisal
Ölçülerim kolum 44 

bel 91cm

boyun 44 cm

diğerlerinin güncel ölçüsü yok 

şuan hep ağır çalıştım 140 bench pres 5 tekrar rahat çıkıyor 200 kg squat 3 tekrar 220 kg deadlift 10 tekrar çıkıyor günlük 4-5 bin kalori ile besleniyorum

bu kiloyla bu görünüm ile küre girilirmi hiç steroid kullanmamış birisi için görüntü idare eder mi küre girecek bir vücut olmuş mu bunları sormak istiyordum 

BBEC1AF9-B681-434D-9501-08E6F449DF2D.png

358A6707-65DF-4E2C-9FFF-A4317B5210CF.png

0952F6CB-761C-4FD2-96EA-F3C3D68698A7.png

6DBE2060-3581-4462-BAD5-C2E28770A3DA.png

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kötü değil ama daha da geliştirilebilir. Yaşın oldukça genç görünüyor. Doğal olarak ilerlemeni tavsiye ederim. İllaki steroid kullanacaksan sadece only testosteron vursan bile vücut şoklanacak, hızlı kilo alımı ve güç artışı meydana gelecektir. İlk defa ilaç alan doğal sporcularda bu durum oldukça olağandır. Yavaş yavaş ilerlemekte fayda var. Altyapıyı iyi hazırlamak lazım; örneğin küre girmeden evvel düşük yağ oranı ve fit bir vücut en iyisidir. Yavaş büyü, fakat temiz büyü. Dirty bulk boş iştir, vakit kaybettirir. Yüksek testosteron sayesinde yavaş ama tertemiz büyümek mümkün. 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.220

Merhabalar değerli kardeşim.

Öncelikle başın sağ olsun. Bunlar hiç kolay şeyler değil. Merhumlar huzur ile uyusun.

Bana sorarsan kür için çok gençsin. İnsanın biyolojik olarak büyümesi 25-27 yaş arasında duruyor. En azından 25 yaşına kadar doğal döngünü bozacak şeylerden uzak durmanı tavsiye ederim. Döngüne zarar vermeyecek sarmler ve / veya peptidler daha uygun olur.

Natural olarak devam edeceksen (ki temennim budur) yüksek ağırlık, düşük tekrar antrenmanlardan daha çok fayda görürsün. 

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175

Dostum ben 20 basında küre girdim, tek diyeceğim bu işlere bulaşma sonu yok. Özellikle son 1 senedir, ben dahil etrafımdaki herkes pişman istisnasız herkes. Sadece test kullansan bile rbc bp hr derken sağlık sıçıp batırabiliyor. Natural sporunu yap, amaç sağlık ve keyif olsun. 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meto    22

Teşekkür ederim bende böyle devam ediyorum 5-6 yıla düşünürüm kür işlerini hepininize teşekkür ediyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394

Gittiği yere kadar naturel devam et güzel kardeşim ilaç işi uzun soluklu iş pct mct suan bunlara kafa yorabilecek surumda değil gibisin ailenden dolayı.Başın sağolsun bu arada..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meto    22

Emrahtkty, 1 dakika önce yazdı:

Gittiği yere kadar naturel devam et güzel kardeşim ilaç işi uzun soluklu iş pct mct suan bunlara kafa yorabilecek surumda değil gibisin ailenden dolayı.Başın sağolsun bu arada..

Teşekkür ederim ama aslında kendimi tam spora verecek zamandayım o acıya dayanmak kolay değil benim abim gibiydi birden Hayal oldular bende kendimi spora verdim disipline girince kafam dağılıyor teşekkürler abi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meto    22

Birde bir şey sorucam bu kiloda 800 gram pirinç 300 gram yulaf 10 yumurta günlük 150 gram kuşkonmaz 800 gram kırmızı et 200 gram kuru yemiş salatanın yağı birde dondurma günlük yediklerim 4000-5000 arası gidip geliyor doğal birisi için fazlamı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Kesinlikle daha natürel olarak çok ilerleyebilirsin , @Vural2 reisin natürel formunu gördükten sonra bende anladım ilacsiz da ciddi kütlelere çıkılabiliyor.

Bu arada kaldirdigin ağırlıklar kas kütlene göre çok çok yüksek , sanırım fazla güç çalışmışsın , güç temelini koruyarak hipertrofi metodlarını uygulamanı tavsiye ederim.

Yediklerin doğal birine göre fazla gibi geldi bana , hızlı yaglandigini hissediyorsan carbı düşürebilirsin .

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Meto, Bir saat önce yazdı:

Birde bir şey sorucam bu kiloda 800 gram pirinç 300 gram yulaf 10 yumurta günlük 150 gram kuşkonmaz 800 gram kırmızı et 200 gram kuru yemiş salatanın yağı birde dondurma günlük yediklerim 4000-5000 arası gidip geliyor doğal birisi için fazlamı 

Fazla yiyorsun bana göre 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    380
Meto, 4 saat önce yazdı:

Yanlış anlama şenlik bir şey yok ama O kadar kalori nasıl alıyorsunuz anlamıyorum cbum geçen bir videosunda gordum 4500 kalori alıyordu bir günde.Bir de bu adamlar insülin filan kullanıyor desek 🙃

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Asaletim, 8 saat önce yazdı:

Kesinlikle daha natürel olarak çok ilerleyebilirsin , @Vural2 reisin natürel formunu gördükten sonra bende anladım ilacsiz da ciddi kütlelere çıkılabiliyor.

Bu arada kaldirdigin ağırlıklar kas kütlene göre çok çok yüksek , sanırım fazla güç çalışmışsın , güç temelini koruyarak hipertrofi metodlarını uygulamanı tavsiye ederim.

Yediklerin doğal birine göre fazla gibi geldi bana , hızlı yaglandigini hissediyorsan carbı düşürebilirsin .

Estağfurullah kardeşim.Calfların dikkatimi çekti genetik olarak çok iyiler.Güç odaklı antrenmanları bir kenara bırakıp hipertrofi şeklinde güzel bir eğim ile gelişirsin.İlaca daha çook var.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meto    22
Vural2, 5 saat önce yazdı:

Estağfurullah kardeşim.Calfların dikkatimi çekti genetik olarak çok iyiler.Güç odaklı antrenmanları bir kenara bırakıp hipertrofi şeklinde güzel bir eğim ile gelişirsin.İlaca daha çook var.

Teşekkür ederim belki güç hariç çalıştığım tek yer calflar olduğu içindir hocam birde 103 kiloyken şimdi ne yapmam lazım o kadar ahım şahım göbeğim yok yulafı çıkartıp hipertrofi ile 110 lara çıksam nasıl olur ? Yoksa kilo vermem mi gerekiyor hep ağır çalışıyorum bir tek deadlift de 10 tekrar gerisi 1-6 

disiplin olarak kendimi çok verdim çünkü kafam başka türlü dağılmıyor teşekkür ediyorum birde bu kiloyla 74-75 kiloda parçalı olmam mümkün müdür doğal olarak çok kilo kaybı yaşarım ? Beslenmemde ben öncedende güreş yapıyordum hep fazla yiyordum 2 saat arayla ama 2 saat içinde midemde hiç bir şey kalmıyor acıkıyorum hatta doymak bilmiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394

Kilon kadar hacmin yok Buda demek oluyor ki yağ oranın fazla kısa bir süre mini cut yapıp biraz temizlensen iyi olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meto    22

Hocam boyum uzun 192-193 olması lazım hacim alamıyorum 

tarihinde Meto tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Meto, 21 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim belki güç hariç çalıştığım tek yer calflar olduğu içindir hocam birde 103 kiloyken şimdi ne yapmam lazım o kadar ahım şahım göbeğim yok yulafı çıkartıp hipertrofi ile 110 lara çıksam nasıl olur ? Yoksa kilo vermem mi gerekiyor hep ağır çalışıyorum bir tek deadlift de 10 tekrar gerisi 1-6 

disiplin olarak kendimi çok verdim çünkü kafam başka türlü dağılmıyor teşekkür ediyorum birde bu kiloyla 74-75 kiloda parçalı olmam mümkün müdür doğal olarak çok kilo kaybı yaşarım ? Beslenmemde ben öncedende güreş yapıyordum hep fazla yiyordum 2 saat arayla ama 2 saat içinde midemde hiç bir şey kalmıyor acıkıyorum hatta doymak bilmiyorum 

4-5k kalori alıyormuşsun onu yavaş yavaş düşürerek kilo alımını takip et ve en az 20dklik cardiolar eklemeni öneririm.Kilo alımı devam edecek ve yağlanmayacağin bir kalori ile clean bulk yapmalısın.Dedigim gibi kalori çok iyi ayarlaman gerek.Kaç kilo da nasıl bir vücudun olacağını kimse söyleyemez.Söylüyorsa yalan söylüyordur,ilaç satıyordur.Parçalı bir vücut ile o ağırlıkları kaldırmak çok riskli olacaktır.Eklem aralarında şu anki kadar su olmayacak.Farkettiysen çoğu güç sporu yapan insan yağlı ve suludur.Bu hem gücü olumlu etkiliyor hemde sakatlıkları minimize ediyor.

tarihinde Vural2 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meto    22

Çok saol teşekkür ediyorum evde kondisyon bisikletim var bugünden itibaren 3500 E düşürüp 1 hafta takip edeyim kilomu teşekkür ederim birde boynumun en kalın yerinden beliminde göbek deliğinin biraz üstünden bir spor hocası nerden ölçüleceğini gösteriyordu oralardan ölçtüm boyun 44 bel 91 yağ oranına 14 diyor doğrumu bu ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Meto, 1 saat önce yazdı:

Çok saol teşekkür ediyorum evde kondisyon bisikletim var bugünden itibaren 3500 E düşürüp 1 hafta takip edeyim kilomu teşekkür ederim birde boynumun en kalın yerinden beliminde göbek deliğinin biraz üstünden bir spor hocası nerden ölçüleceğini gösteriyordu oralardan ölçtüm boyun 44 bel 91 yağ oranına 14 diyor doğrumu bu ? 

Ufak tefek sapma payı mevcut.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.