Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

aylardanKASIM

Yağ ile su farkı nasıl anlaşılır

Önerilen İletiler

Herkese iyi bayramlar dilerim geçtiğimiz cuma günü işyeri tatil verdi salonlar da kapalı tır indir bindir beden işçiliği yaptığım için çalışırken beslenmeye dikkat edip hatlarım açık kalıyordu tatile girdiğinden beri diyet bozdum bozmuşken de sağlam bozayim bayramda sonra toplarım mantığı ile börek çörek tatlı kek vs baya bir nefsimi körelteyim düşüncesi ile herşeyi yedim dört günde bütün hatlar kapandı ve karnım löp löp sallanır hale geldi bazı arkadaşlarım yağ olmasi imkansız sudur düzgün beslenmeye başlayınca atarsın suyu diyor kimisi yağ diyor ben bunun yağ mı su mu olduğunu nasıl anlayabilirim tekrar bu hatları açmam uzun sürer mi şimdiden teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asaletim    645

1 kg yağ 8.800 kalori civarlarında ..

Tdee'n 2500 diyelim , tüm gün yatacak şekilde günlük 4000 kalori alsan , 1 kg yağı 6 günde felan alman lazım mantık olarak , geçtiğimiz cumadan beri daha 6 gün geçmiş , yani aşağı yukarı bence Max 1 kg yağ almissindir geri kalan su(ödem) diye düşünüyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Hepsi yağ olamaz %80 sudur vücut normal olarak sürekli bodybuildiing beslenmesine alıştığı icin sen farklı beslenince tepki veriyor ara ara yapmak önemli o yüzden max 1 haftaya eski beslenmeye geçince toparlarsın

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105

Bu kadar kısa sürede yağlanma olacağını zannetmiyorum çok az miktarda olabilir çoğunluğu ödem olabilir tekrar eski düzene dönersen kısa sürede toparlarsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83

Sabah uyandığında hatlar, damarlar belirgin, gün içinde ise damarlar kapalı, hatlar kapalı oluyorsa gün içerisindeki aldığın besinler vücuttaki suyu arttırıyordur. Eğer sabah uyandığında ise hatlar kapalıysa vücut yağlıdır. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur, 55 dakika önce yazdı:

Sabah uyandığında hatlar, damarlar belirgin, gün içinde ise damarlar kapalı, hatlar kapalı oluyorsa gün içerisindeki aldığın besinler vücuttaki suyu arttırıyordur. Eğer sabah uyandığında ise hatlar kapalıysa vücut yağlıdır. 

Sabah uyanınca karnı sıkarsam ilk 4 tane gözüküyor bide söylemesi ayıp adonisin alt tarafı bacak kasik arasında kalan bölgede serum lastiği gibi damarlar var hem sağ tarafta hem sol tarafta motivasyon çok düştü Ocak sonuna doğru definasyon yaptım yaza hazırlandım çok güzel kurudum tam ekmeğini yiyecekken bu kapanmalar geldi başıma şeytan diyor zaten antreman da yok iş güç de yok dört beş gün sıfır carb yapayım zaten haftada 500 testo 250 boldenon vuruyorum kas kaybı da olmaz clen de var bekletiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
aylardanKASIM, 8 saat önce yazdı:

Herkese iyi bayramlar dilerim geçtiğimiz cuma günü işyeri tatil verdi salonlar da kapalı tır indir bindir beden işçiliği yaptığım için çalışırken beslenmeye dikkat edip hatlarım açık kalıyordu tatile girdiğinden beri diyet bozdum bozmuşken de sağlam bozayim bayramda sonra toplarım mantığı ile börek çörek tatlı kek vs baya bir nefsimi körelteyim düşüncesi ile herşeyi yedim dört günde bütün hatlar kapandı ve karnım löp löp sallanır hale geldi bazı arkadaşlarım yağ olmasi imkansız sudur düzgün beslenmeye başlayınca atarsın suyu diyor kimisi yağ diyor ben bunun yağ mı su mu olduğunu nasıl anlayabilirim tekrar bu hatları açmam uzun sürer mi şimdiden teşekkür ederim

Şahsen su olma ihtimalini yüksek düşünüyorum çünkü kısa zamanda oluşan ani kg olma şişlik büyüklük genişleme su ödemle bağdaştırıyorum. Tabiği yeme alışkanlığı devam eder bu süreç uzun sürerse sonrasında yağlanmasa mevcut. Haa bu süreçte hiç mi yağlanmadın mutlaka yağlandı ama örneğin 5kg aldıysan en az 3 kg sudur 2kg diğer etkenlerdir diye düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
aylardanKASIM, 10 saat önce yazdı:

Bi formunu atsana sana  net cevap vereyim %100 garantili doktora yağ oranını ölçtürsen tahlil sonuçlarıyla baktırsan benim söylediğimle aynı çıkacak at bekliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan, 7 saat önce yazdı:

Bi formunu atsana sana  net cevap vereyim %100 garantili doktora yağ oranını ölçtürsen tahlil sonuçlarıyla baktırsan benim söylediğimle aynı çıkacak at bekliyorum

Aynı anda çektim birisi karnımı sıkınca diğeri serbest bırakınca

IMG_20210514_063818.jpg

IMG_20210514_063821.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
aylardanKASIM, 4 saat önce yazdı:

Aynı anda çektim birisi karnımı sıkınca diğeri serbest bırakınca

IMG_20210514_063818.jpg

IMG_20210514_063821.jpg

Yağlanmışsın da öle abartıcak bir durum yok kısa sürede toparlarsın 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.