Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

warriorfit

Arkadaşlar yardım lazım primobolan danabol

Önerilen İletiler

warriorfit    0

abilerim kardeşlerim merhaba öncelikle testosuz olmazcılar tamam haklısnızda şu konuya bi el atın 

ben mülakata hazırlanıyorum kilom eksik antrenmanda sorun yok danabol aldım 50 tablet balkan günde 20 mg bölerek kullanıcam 4 e bölücem bide 25 gün gidicek 20 mg ilacın sonuna doğru 1 veya 2 ampul primobolan çakıp vücuttaki suyu bi nebze de olsa tutmak istiyorum şimdi elimde omega 3 zinc mag tribulus vs hepsi var amino asit protein ve gainer da var şimdi ben protein ağırlıklımı yükleme yapayım karbonhidratmı 2. sorum ise bu ilacım mg çok düşük ama yinede ilaç içinde arimidex nolvadex vs tavsiye istiyorum ön yargılı yaklaşmayın şimdiden teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Angela    2

1- kaç kg eksiğin var 

2-mülakat ne zanan

2- rimabolan geç açılır kullanıcaksan 1 ay sürer çalışması, haftada 2 den kullan mülakata kadar karb ı yükle yükleyebildiğin kadar, mümkünse 250 de olsa testo kullan, bitince de kan tahlilini yaptır lh e2 total testo vs pct ni yap ona göre. Danabol ün yanında tamoksifen her gün bi tane, mülakattan 2 gün önce kes tamoksifen i. suyu tut yüksek çık ağırlıkta 

Eczaneden nac 600 al karaciğeri de koru  kardeşim.  Teşekkürler. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229
warriorfit, 2 saat önce yazdı:

abilerim kardeşlerim merhaba öncelikle testosuz olmazcılar tamam haklısnızda şu konuya bi el atın 

ben mülakata hazırlanıyorum kilom eksik antrenmanda sorun yok danabol aldım 50 tablet balkan günde 20 mg bölerek kullanıcam 4 e bölücem bide 25 gün gidicek 20 mg ilacın sonuna doğru 1 veya 2 ampul primobolan çakıp vücuttaki suyu bi nebze de olsa tutmak istiyorum şimdi elimde omega 3 zinc mag tribulus vs hepsi var amino asit protein ve gainer da var şimdi ben protein ağırlıklımı yükleme yapayım karbonhidratmı 2. sorum ise bu ilacım mg çok düşük ama yinede ilaç içinde arimidex nolvadex vs tavsiye istiyorum ön yargılı yaklaşmayın şimdiden teşekkür ederim 

Kilo almaya çalışıp arimidex ile vücuttan su atarsan çok ironik bir iş yapmış olursun. Zannımca mülakat tarihi yaklaştı. Tamoksifen konusunda şunu söylemem lazım yarılanma ömrü uzun. Kullanacaksan 2 gün öncesinden değil en geç 1 hafta öncesinden kesmen lazım ki E2 yükselsin ve vücutta su olsun. Dolaylı olarak o da östrojen düşüklüğüne neden oluyor çünkü. 

@Angelanın dediği gibi bize kilo, hedef kilo, süre bilgileri lazım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
warriorfit    0

Çok teşekkür ederim 1 ay gibi bi süre var klomen veya arimidex e gerek varmıdır hocam testo primobolanla beraber sustanon çakasım var aslında dşük doz da olsa beni bi aydınlatın iyice hata yapmak istemiyorum normal testom bişey kullanmadan yüksek çıktı zaten ondan kafam karıştı danabol 10 mg de  bile çalıştığını okumuştum 20 nin üzerine çıkmıcam kür içi başka ne almalıyım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229
warriorfit, 1 dakika önce yazdı:

Çok teşekkür ederim 1 ay gibi bi süre var klomen veya arimidex e gerek varmıdır hocam testo primobolanla beraber sustanon çakasım var aslında dşük doz da olsa beni bi aydınlatın iyice hata yapmak istemiyorum normal testom bişey kullanmadan yüksek çıktı zaten ondan kafam karıştı danabol 10 mg de  bile çalıştığını okumuştum 20 nin üzerine çıkmıcam kür içi başka ne almalıyım

Mesela 100mg rimobolonda çalışır ama etkisi de düşüktür. Konu burada ekti olduğu için dozları böyle tutuyorlar. Günde 3 danadol, haftada 300 rimobolon sana hızlıca kilo aldırır. Tabi sporla beraber.

4 haftalık kürde PCT genelde ihtiyaç duyulmaz ama yine de test gerekir. Yine de alacağın asıl kiloya 2. haftadan sonra almaya başlayacaksın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
warriorfit    0
rastlantisal, 14 dakika önce yazdı:

Kilo almaya çalışıp arimidex ile vücuttan su atarsan çok ironik bir iş yapmış olursun. Zannımca mülakat tarihi yaklaştı. Tamoksifen konusunda şunu söylemem lazım yarılanma ömrü uzun. Kullanacaksan 2 gün öncesinden değil en geç 1 hafta öncesinden kesmen lazım ki E2 yükselsin ve vücutta su olsun. Dolaylı olarak o da östrojen düşüklüğüne neden oluyor çünkü. 

@Angelanın dediği gibi bize kilo, hedef kilo, süre bilgileri lazım.

Angela, 21 dakika önce yazdı:

1- kaç kg eksiğin var 

2-mülakat ne zanan

2- rimabolan geç açılır kullanıcaksan 1 ay sürer çalışması, haftada 2 den kullan mülakata kadar karb ı yükle yükleyebildiğin kadar, mümkünse 250 de olsa testo kullan, bitince de kan tahlilini yaptır lh e2 total testo vs pct ni yap ona göre. Danabol ün yanında tamoksifen her gün bi tane, mülakattan 2 gün önce kes tamoksifen i. suyu tut yüksek çık ağırlıkta 

Eczaneden nac 600 al karaciğeri de koru  kardeşim.  Teşekkürler. 

tamamdır teşekkür ederim kısaca beslenme dahil toparlayabilirmiiyiz rica etsem şimdiden teşekkür ederim.

rastlantisal, 9 dakika önce yazdı:

Mesela 100mg rimobolonda çalışır ama etkisi de düşüktür. Konu burada ekti olduğu için dozları böyle tutuyorlar. Günde 3 danadol, haftada 300 rimobolon sana hızlıca kilo aldırır. Tabi sporla beraber.

4 haftalık kürde PCT genelde ihtiyaç duyulmaz ama yine de test gerekir. Yine de alacağın asıl kiloya 2. haftadan sonra almaya başlayacaksın. 

valla adamsın dostum kısaca toplayabilirmiyiz 

warriorfit, 9 dakika önce yazdı:

tamamdır teşekkür ederim kısaca beslenme dahil toparlayabilirmiiyiz rica etsem şimdiden teşekkür ederim

virigen testocaps iş görür mü

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    382

Rimobolan en az 21 gün de o yüzden rimobolanı geç bence danabol günde 2 tabletle başlayıp 3 tablete kadar çıkabilirsin bunun yanında bence propinat kullan sustanon çok gereksiz olur enanthat uzun ester ilaç yani 4 hafta testosuz kullananlar duydum provironla filan desteklemeye çalışıyorlarmış ama nedir ne değildir bilmem hiç dianabol kullanmadım çünkü.Zaten piyasada provironda yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Angela    2

Reis testo kullanmadan rimobolan ve dianabol den alıcağın verim yarı yarıya düşer shgb bağlanır çoğu, bi de testo tek başına bile kilo aldırır su tutar. Kaç kilo eksiğin olduğunu da bi söyle kardeşim? 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.