Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Hunway

Test sonuçları ve pct yardım lütfen 🙏

Önerilen İletiler

Hunway    2

10 haftalık bir deca testo danabol boldenon kurum bitti son 2 hafta only testo yaptım en son siringa 11 gün önce yapıldı test sonuçlarına göre hangi ilaçları hangi aralıklarla kullanmalıyım şimdiden önerileriniz için teşekkürler , bu arada hala libido sertlestme sorunları yaşamıyorum veya herhangi bir yan etki hissetmiyorum  şimdiden saolun

IMG_20210511_164533.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hunway    2
Emrahtkty, Şimdi yazdı:

Kür öncesi testlerin nerede?

Acemice bir iş yaptogim için onlar yok 🥺

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Ben olsam 10.000 İÜ hcg günlük 1000iu olacak şekilde kullanırım.Bittikten sonra 2 kutu klomen ilk gün 6 tablet diğer günler kutu bitene kadar 1 tablet.Prolaktiin icin 2 günde 1 tane cabaser 1 hafta.Bu benim yöntemim olurdu uyarıyorum sen düşün ona göre ayar çekersin kendine göre.

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hunway    2
Emrahtkty, 2 dakika önce yazdı:

Ben olsam 10.000 İÜ hcg günlük 1000iu olacak şekilde kullanırım.Bittikten sonra 2 kutu klomen ilk gün 6 tablet diğer günler kutu bitene kadar 1 tablet.Prolaktiin icin 2 günde 1 tane cabaser 1 hafta.Bu benim yöntemim olurdu uyarıyorum sen düşün ona göre ayar çekersin kendine göre.

Saolun dikkate alicam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
Hunway, 2 saat önce yazdı:

10 haftalık bir deca testo danabol boldenon kurum bitti son 2 hafta only testo yaptım en son siringa 11 gün önce yapıldı test sonuçlarına göre hangi ilaçları hangi aralıklarla kullanmalıyım şimdiden önerileriniz için teşekkürler , bu arada hala libido sertlestme sorunları yaşamıyorum veya herhangi bir yan etki hissetmiyorum  şimdiden saolun

IMG_20210511_164533.jpg

Tahlillere baktığım da sadece referans aralığın dışında prolaktin yüksekliği var diğerleri tamamen referans aralığında, ilginç. Kür öncesi tahlillerin olsaydı en azından karşılaştırma yapılırdı şahsen buna bakarak sadece dostinex kullanarak prolaktin düşürmen yeterli gibi geliyor diğer yandan ilaçların orijinal olup olmaması konusunda şüphelerim var

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hunway    2
AS1L, 16 dakika önce yazdı:

Tahlillere baktığım da sadece referans aralığın dışında prolaktin yüksekliği var diğerleri tamamen referans aralığında, ilginç. Kür öncesi tahlillerin olsaydı en azından karşılaştırma yapılırdı şahsen buna bakarak sadece dostinex kullanarak prolaktin düşürmen yeterli gibi geliyor diğer yandan ilaçların orijinal olup olmaması konusunda şüphelerim var

Tekrarlıyorum şuan zaten hiç bir libido problemi testis küçülmesi yaşamadım kur boyunca 10 kilo aldım. Yağ oranim 6.5 tan 7 ye yukseldi 63 kiloydum şuan 73.5 kiloyum. Lh ve fsh degerleride referans aralığı içinde olduğuna emin misiniz ? Jinokomasti de yok hiç bir problem yok sadece çabuk sönme dediğimiz olayi yaşıyorum bazen okadar . Değerlerinin referans değerinde olduğuna emin misiniz çok anlamadığım için soruyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154

FSH-LH sıfırlanmış dostum onları yükseltmen gerek. Buda klomen ve tamoxifen kullanımını zorunlu hale getiriyor. Yükselen prolaktini de düşürmen şart. Dostinex veya cebaser kullanman lazım.

Kür öncesi testis USG olsaydı; şimdide birtane yaptırırdın, testisteki atrofi durumuna göre HCG kullanırdın.

Şuan herhangibir libido problemi yaşamaman birkaç hafta veya birkaç ay sonra yaşamayacağın anlamına gelmez. Hipofizin şuan kapalı. Öncelik onu açmak. İlk kürün olduğu için hipofiz açılacak mı deneyip görmek gerek. İleriki dönemlerde daha fazla kür ve daha uzun kürler yaparsan hipofizle uğraşmayıp TRT ilerlersin.

Şuan vücudunun testoya etkisini gözlemledin. PCT etkisini de tecrübe etmen lazım. Belki ilk pct hipofizini açmayacak, o halde 2. PCT deneyeceksin. 

tarihinde JokerJoker tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hunway    2
JokerJoker, 12 dakika önce yazdı:

FSH-LH sıfırlanmış dostum onları yükseltmen gerek. Buda klomen ve tamoxifen kullanımını zorunlu hale getiriyor. Yükselen prolaktini de düşürmen şart. Dostinex veya cebaser kullanman lazım.

Kür öncesi testis USG olsaydı; şimdide birtane yaptırırdın, testisteki atrofi durumuna göre HCG kullanırdın.

Şuan herhangibir libido problemi yaşamaman birkaç hafta veya birkaç ay sonra yaşamayacağın anlamına gelmez. Hipofizin şuan kapalı. Öncelik onu açmak. İlk kürün olduğu için hipofiz açılacak mı deneyip görmek gerek. İleriki dönemlerde daha fazla kür ve daha uzun kürler yaparsan hipofizle uğraşmayıp TRT ilerlersin.

Şuan vücudunun testoya etkisini gözlemledin. PCT etkisini de tecrübe etmen lazım. Belki ilk pct hipofizini açmayacak, o halde 2. PCT deneyeceksin. 

Değerli yorumun için teşekkürler banada lh ve fsh değerleri normal gelmedi 🙏söylediklerimizi dikkate alicam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
Hunway, 29 dakika önce yazdı:

Tekrarlıyorum şuan zaten hiç bir libido problemi testis küçülmesi yaşamadım kur boyunca 10 kilo aldım. Yağ oranim 6.5 tan 7 ye yukseldi 63 kiloydum şuan 73.5 kiloyum. Lh ve fsh degerleride referans aralığı içinde olduğuna emin misiniz ? Jinokomasti de yok hiç bir problem yok sadece çabuk sönme dediğimiz olayi yaşıyorum bazen okadar . Değerlerinin referans değerinde olduğuna emin misiniz çok anlamadığım için soruyorum.

Mobilden girdiğim için tahlilde “durum” kısmına direk bakıp prolaktinde “(Y)” gördüğüm için öyle yorum yapmıştım. Tekrar tahlillere bakınca;

PREGNYL: Deca iğnesinden 21 gün sonra enjekte edilmelidir.  Doğal testo üretimini artıracak önemli ilaçlardan biri.

TAMOXIFEN: Östrojen baskılayıcıdır. Pregnyl'in son iğnesini olduktan 1 hafta sonra. 10 gün 40mg+10 gün 20mg şeklinde alınmalı.

SPEMAN: Sperm miktarını artıran doğal karışımlardan oluşan supplementtir. 1 tablet sabah, 1 tablet akşam hergün almaya başlayabilirsiniz.

SARGENOR: Arjinin içeriği sayesinde kür sonrası yorgunluğu önler, pump etkisi sayesinde motivasyon sağlar.

tarihinde AS1L tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hunway    2
AS1L, 1 dakika önce yazdı:

Mobilden girdiğim için tahlilde “durum” kısmına direk bakıp prolaktinde “(Y)” gördüğüm için öyle yorum yapmıştım. Tekrar tahlillere bakınca;

PREGNYL: Deca iğnesinden 21 gün sonra enjekte edilmelidir.  Doğal testo üretimini artıracak önemli ilaçlardan biri.

TAMOXIFEN: Kür sonrası. Östrojen baskılayıcıdır. Pregnyl'in son iğnesini olduktan 1 hafta sonra. 10 gün 40mg+10 gün 20mg şeklinde alınmalı.

SPEMAN: Kür sonrası. Sperm miktarını artıran doğal karışımlardan oluşan supplementtir. 1 tablet sabah, 1 tablet akşam hergün almaya başlayabilirsiniz.

SARGENOR: Kür sonrası. Arginin içeriği sayesinde kür sonrası yorgunluğu önler, pump etkisi sayesinde motivasyon sağlar.

Hocam östrojen seviyeli bende normal sanırsam ama prolaktin seviyesi yüksek yanlış yazmış olabilirmisiniz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105

Prolaktin biraz yüksek çıkmış LH ve FSH olması gerekenin çok altında diğer sonuçlar referans aralıklarında yalnız kürden önceki tahlil sonuçların olsaydı çok daha net yol haritası çıkarılabilirdi. Ama öncelikle prolaktini düşürmen FSH ve LH ise yükseltmen gerek .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hunway    2
Surrender, 41 dakika önce yazdı:

Prolaktin biraz yüksek çıkmış LH ve FSH olması gerekenin çok altında diğer sonuçlar referans aralıklarında yalnız kürden önceki tahlil sonuçların olsaydı çok daha net yol haritası çıkarılabilirdi. Ama öncelikle prolaktini düşürmen FSH ve LH ise yükseltmen gerek .

🙏 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    52
Hunway, 10 saat önce yazdı:

IMG_20210511_164533.jpg

Testo hala vücutta 1 haftaya düşer fsh lh kendini kapatmış östrojen biraz düşük bişi kullanmaya gerek yok kendi vücudana göre normalde olabilir kür öncesi kaçtı ona bakmak lazım prolaktin yüksek sadece 2 gün 1’er adet cabaser alınabilir prolaktini düşürecektir 4-5 gün sonra pct başlayabilirsin 5 gün ara ile 2500x2 pregnyli yada choriomon ikinci igneden 5 gün sonra 25 gün 50 mg klomen 40 gün 40 mg tamoksifen her gün e vitamini çinko devam edilmeli pct den 15 gün sonra tekrar tahlil yaptırırsın geçmiş olsun 

tarihinde Marimain tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hunway    2
Marimain, 7 saat önce yazdı:

Testo hala vücutta 1 haftaya düşer fsh lh kendini kapatmış östrojen biraz düşük bişi kullanmaya gerek yok kendi vücudana göre normalde olabilir kür öncesi kaçtı ona bakmak lazım prolaktin yüksek sadece 2 gün 1’er adet cabaser alınabilir prolaktini düşürecektir 4-5 gün sonra pct başlayabilirsin 5 gün ara ile 2500x2 pregnyli yada choriomon ikinci igneden 5 gün sonra 25 gün 50 mg klomen 40 gün 40 mg tamoksifen her gün e vitamini çinko devam edilmeli pct den 15 gün sonra tekrar tahlil yaptırırsın geçmiş olsun 

Teşekkürler hocam 🙏

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401

Yani yorumları okuduğunda herkes kendi deneyimine göre olan çoğumuzun da yaptığı klasik pct önerilerini yapmış çok fark eden bir şey sadece HCG ayarlamak senin elinde bende senin gibi az yan etki yaşayan biriyim libido ve testo konusunda o yüzden HCG 1500x3 3 gün ara ile hcg nin son ignesinden 5 gün sonra klomen kullanırım 4 hafta.tamox jinekomasti ve belirtileri çok gerek duymam belki 1 hafta olabilir.

Speman klomen kullanımından 1 hafta sonra günde 3 tablet olucak şekilde başlayıp 2 tablete düşürebilirsin iyi bir supplement bence bitince yine kullanmaya devam edebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hunway    2
Ironmann, 17 saat önce yazdı:

Yani yorumları okuduğunda herkes kendi deneyimine göre olan çoğumuzun da yaptığı klasik pct önerilerini yapmış çok fark eden bir şey sadece HCG ayarlamak senin elinde bende senin gibi az yan etki yaşayan biriyim libido ve testo konusunda o yüzden HCG 1500x3 3 gün ara ile hcg nin son ignesinden 5 gün sonra klomen kullanırım 4 hafta.tamox jinekomasti ve belirtileri çok gerek duymam belki 1 hafta olabilir.

Speman klomen kullanımından 1 hafta sonra günde 3 tablet olucak şekilde başlayıp 2 tablete düşürebilirsin iyi bir supplement bence bitince yine kullanmaya devam edebilirsin.

Çok sağol hocam hocam peki çinko ve başka bir vitamin takviyesi onerirmisiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401
Hunway, 5 saat önce yazdı:

Çok sağol hocam hocam peki çinko ve başka bir vitamin takviyesi onerirmisiniz

Evet çinko olabilir yine arginine kesinlikle tavsiye ederim ama saf olsa daha iyi olur ben hiç kortizole baktırmam ama kürden sonra yükseldiği konusunda bir iki kaynakta okumuştum bunun için hemde bağışıklık için sabah kahvaltısında 500 mg c vitamini alıyorum genelde 1000 mg oluyor ikiye bölüp alabilirsin 🙂

Testo libido için gerekli olan diğer takviyeler zaten speman içinde var kompleks olarak .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167

Testisler çok küçülmediyse hcg kullanma ki zaten küçülmediğini yazmışsın ha yine kullanmak istersen 500 iu x 10 şeklinde kullan . İlaçlar hala kanda kürden çıktıktan sonra lh fsh düşük olması gayet normal . Geç oldu ama umarım pct ye biraz zaman verip başlamışssındır yoksa boşa gidecek . Kan sonuçlarına göre sadece prolatin yüksek ki oda girdiğin kür için gayet normal . kür içerisinde dostinex veya cabaser kullansaydın o da problem olmazdı. Sorun yok merak etme klomen kullan 6 hafta boyunda 50/50/50/25/25/25 şeklinde . Herşey rayına oturacaktır . ek olarak : pct den 6-8 hafta sonra kan ver pct den hemen sonra kan vermen gerçek sonuçları vermez :) klomenden gelen artışta geçici çünkü önemli olan vücuttan çıktıktan sonra ki kan değerleri

tarihinde Spartacus tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    52
Spartacus, 5.06.2021 - 11:27 yazdı:

Testisler çok küçülmediyse hcg kullanma ki zaten küçülmediğini yazmışsın ha yine kullanmak istersen 500 iu x 10 şeklinde kullan . İlaçlar hala kanda kürden çıktıktan sonra lh fsh düşük olması gayet normal . Geç oldu ama umarım pct ye biraz zaman verip başlamışssındır yoksa boşa gidecek . Kan sonuçlarına göre sadece prolatin yüksek ki oda girdiğin kür için gayet normal . kür içerisinde dostinex veya cabaser kullansaydın o da problem olmazdı. Sorun yok merak etme klomen kullan 6 hafta boyunda 50/50/50/25/25/25 şeklinde . Herşey rayına oturacaktır . ek olarak : pct den 6-8 hafta sonra kan ver pct den hemen sonra kan vermen gerçek sonuçları vermez :) klomenden gelen artışta geçici çünkü önemli olan vücuttan çıktıktan sonra ki kan değerleri

Dostum Allahını seversen biliyosan konuş hcg testis küçüldügündemi kullanılıyor kür sonrası hcg yapmamızın sebebi vücuda dogal vücudun ürettigi testoyu verip azaldıgında vücut lan bak benim ürettigim testo azalıyor üretim diye zorlamaya çalışmak 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Marimain, 06.06.2021 - 23:19 yazdı:

Dostum Allahını seversen biliyosan konuş hcg testis küçüldügündemi kullanılıyor kür sonrası hcg yapmamızın sebebi vücuda dogal vücudun ürettigi testoyu verip azaldıgında vücut lan bak benim ürettigim testo azalıyor üretim diye zorlamaya çalışmak 

:) Kardeşim öncelikle tavsiyem bu tür bilgilerin sadece burda paylaşılmadığını ' translate ' aracılığıylada daha çok bilgiyi edinebileceğini sana hatırlatmak isterim . Neyse ... Şimdi senin yorumuna gelecek olursak dostum , hcg senin doğal testo üretimini başlatmaz hcg ; LH hormonunu taklit ederek çalışır . (taklit : 1) her yönden, belli bir örneğe benzemeye çalışma. 2) bir şeyi örnek alarak aynısını yapmaya, yaptığı şeyi ona benzetmeye çalışma ) . Bak senin için detaylı yazıyorum daha iyi anlayabilmen için :)  Hcg kullandık farzedelim ve son iğneyi yaptık bekle bakalım bir hafta veya on gün o total testo tekrar düşecek yani burdan şunu çıkarıyoruz 'HCG 'den gelen testo artışı geçici ve sunidir ' Vücudun kendini kurtarması yani iyileşme vücudun kendisine kalmıştır . Evet ... şimdi gelelim Klomen ve Nolvadex tedavisine . Hcg kullandık sonra biraz bekledik geçtik Klomen ve Nolvadex tedavisine 4-6 hafta vs kullandık bir ay sonra kan verdik muhtemelen değerlerimizin düzeldiğini göreceğiz değil mi ? Evet . Aslında Serm'ler 4.haftada bile kanımızda yani serm'ler den gelen total test artışıda suni . Bence pct 'den 6 veya 8 hafta sonra kan verilmeli. Neyse özetleyecek olursam 'Vücudun iyileşmesi zaman alır ' Bu kimisi için bir ay kimisi için bir yıl bazıları için ise birkaç yıl olabilir :) Vücut pct ' siz iyileşir mi ? İyileşebilir ama bu düşük testo semptomları ile sonuçlanacak ve kazançlarımızı kaybedebilirz pct sadece kür bitiminden doğala geçiş sürecindeki aradaki köprü . Bu köprüyü vücudun 1 ayda' da geçebilir 3 ayda ' da . Misal benim yaklaşık 18 ayda geçti :) ilk kürümde ise 1 ayda geçmişti .  Ben burada ' ben biliyorum modunda ' gezmiyorum tecrübelerimi paylaşıyorum :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

• Yazan: cicekselcukk
      Merhabalar, kürümün 5.haftasındayım, haftalık 500 Testosteron + 250 Deca Durobolin alıyorum. Kan değerlerim beklendiği gibi, testosteron değerlerim yüksek fakat prolaktin değerlerim çok düşük. 
      Deca'nın çalışmadığından şüpheleniyorum, gözle görülür bir hacim artışı ve su tutumu yok vücudumda, kan değerlerimi paylaşıyorum bakabilirseniz sevinirim. @Diver

• Yazan: necmi45
      Hocalarım merhabalar kıl batması için gittiğimde doktor yağ bezelerinden kaynaklandığını onları kurutmak için zerotanin kullanacağımızı söyledi ben halihazırda 500 mg only testo küründeydim bu benim ilk kürüm şimdi zerotanine başlıyacağım için sizce testoyu bırakmalı mıyım? @Askabar @metinav @Diver @SantoR @godofdark @otopsicikedi @rastlantisal
    • Yazan: Yaşar ramazan
      5 yıldan uzun süredir spor yapmaktayım. En son 2 yıl önce bir kürden çıktım 2 yıldır da hiçbir küre girmedim hiçbir şey enjekte etmedim. Elime çok güvendiğim bir kaynaktan güzel bir set geldi.  
      30ml tren 30ml testo.      30ml masteron mevcut. Kısa yani 2.5 3 aylık bir kür düzeni oluşturmak istiyorum.
      Siz olsanız nasıl bir düzende uygulardınız ?
      Her türlü öneriye açığım farklı bakış açılarının bir şeyler katabileceğini düşünüyorum.
      Ezbere hareket etmek istemiyorum. 

• Yazan: Tr3n
      Arkadaşlar deca haftada kaç mg vuruyorsunuz, haftada kaç mg daha etkili olur?
      Yeni küre atladım testesteron propionat boldonon deca durabolin.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.