Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

HalfNatty

Deca dick dht/dhn hakkında

Önerilen İletiler

HalfNatty    175

Herkese selamlar bildiğiniz üzere bende Deca dickten nasibimi aldım ve bu konu hakkında baya kafa patlattım. Teorilerden birisi DHT azaltması ve yerini DHN almasıydı. Ve bu teori bugun benim üzerimde doğrulandı.

Aşşagıda gorebilceginiz uzere total ve serbest testo cok yuksek olmasina ragmen DHT yerlerde. Proviron ve masteron kullanmama rağmen sonuc böyle.

Ereksiyon sorunu yaşayanlar DHT bazlı kür,özellikle proviron kullanmaya çalışsınlar. Buna ek olarai DHT yi bariz şekilde arttırabilcek potansiyelde olan tek supplement Creatine. Araştırmada %40 bi yükselme bulmuşlar denemeye değer diye dusunuyorum. DHT için tren kullandım en ufak fayda etmedi onuda belirtiyim belli ki masteronda etmiyor. Proviron tek çare gibi ve ne yazık ki stoklarda yok.

Öneri ve fikirlere açığım herkese geçmis olsun en azından nedeni kesin bi şekilde bulundu gibi :)

IMG_20210508_133855.jpg

IMG_20210508_133837.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

HalfNatty    175

Öneri olarakta deca kanda ortalama 20 hafta boyunca kalıp HPTA baskılıyor. Ozellikle npp degilde uzun ester deca girecekseniz, 20 hafta daha testo devam etmeniz ve pctyi son testo vurusundan en az 2-3 hafta sonra yapmanızı öneriyorum yoksa en az 20 haftanız boşa çaba gibi olur. En mantıklı Deca sonrası kür mantığı; 16 hafta Testo E+25/50 mg proviron+200mg masteron sonrasında 4 hafta sadece test prop ve son vuruştan 2 hafta sonra PCT+ Creatine. Herkese geçmis olsun

@rastlantisal @Lobster

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.351

DHT artırımında şeker de etkilidir. Bilhassa meyve şekerinin içindeki şeker bu konuda faydalı. Hani eskilerin bal pekmez söylemi var ya işte o boşa değil. 

20 hafta konusunda yanlış bilmiyorsam bünyeye ve doza bağlı olarak kanda bulunsa da etkisi o kadar sürmüyordu. Herhangi bir şey bağlamayan molekülleri kanda bulunuyor gibi düşünün. Zamanında konunun mustaribi olduğum için baya araştırmıştım. Maruz kalınan süre ve doz acayip önemli. Decayı ne olursa olsun 8 haftadan uzun tutmamak lazım. Sonra sıkıntısı uzuyor. Yineliyorum @LovingBurak Hocadan destek alarak decaya girenlerden hiç böyle şikayetler duymadım. Muhtemelen kür esnasında bir şeyleri eksik kullandık. Umuyorum sizler de tez zamanda sağlığınıza kavuşursunuz. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
rastlantisal, 11 dakika önce yazdı:

DHT artırımında şeker de etkilidir. Bilhassa meyve şekerinin içindeki şeker bu konuda faydalı. Hani eskilerin bal pekmez söylemi var ya işte o boşa değil. 

20 hafta konusunda yanlış bilmiyorsam bünyeye ve doza bağlı olarak kanda bulunsa da etkisi o kadar sürmüyordu. Herhangi bir şey bağlamayan molekülleri kanda bulunuyor gibi düşünün. Zamanında konunun mustaribi olduğum için baya araştırmıştım. Maruz kalınan süre ve doz acayip önemli. Decayı ne olursa olsun 8 haftadan uzun tutmamak lazım. Sonra sıkıntısı uzuyor. Yineliyorum @LovingBurak Hocadan destek alarak decaya girenlerden hiç böyle şikayetler duymadım. Muhtemelen kür esnasında bir şeyleri eksik kullandık. Umuyorum sizler de tez zamanda sağlığınıza kavuşursunuz. 

Hocam araştırmada 20. Haftada testo anca toparlıyor. Uzun süre kullanmak, doz gibi faktörlere değişsede zaten en iyi ihtimalle halflife x5 yaptığımızda decanın 3 aydan önce kandan çıkma ihtimali yok görünüyor IMG_20210508_143239.thumb.jpg.fb1d8c14912050342a708f4b18e7538e.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lobster    32

Dht evet yerlerde proviron şart

tarihinde Lobster tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lobster    32

Hocam şöyle söyliyim etrafımda bir çok ahbabım eczacı eczanelerden bulmak imkansız değer bilememişiz keşke stok yapsaydık ayrı bi mesele..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.351
HalfNatty, 4 dakika önce yazdı:

@rastlantisal @Lobster hocam proviron bulabilme ihtimalimiz nedir? Sadece 1 kutu bulabildim o da internetten almıştım stok bitmiş.

İstanbul'da sanıyorum 200den fazla eczaneye baktırdım. Yok yada recetesiz satmak istemiyorlar. Öyle diyeyim size

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lobster    32

Bende günde 1 adet kullanıyorum elimde sadece bir kutu kaldı sonrası nolcak bilmiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.351
HalfNatty, Bir saat önce yazdı:

Resmen yokluğun içine düşecek zamanı bulduk şaka gibi. @rastlantisalpeki hocam yurtdışı tır diyordunuz o ihtimal nedir

Ülke ve ilaç adı öğrenirseniz sordururum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arnold1246f    5
HalfNatty, 2 saat önce yazdı:

Herkese selamlar bildiğiniz üzere bende Deca dickten nasibimi aldım ve bu konu hakkında baya kafa patlattım. Teorilerden birisi DHT azaltması ve yerini DHN almasıydı. Ve bu teori bugun benim üzerimde doğrulandı.

Aşşagıda gorebilceginiz uzere total ve serbest testo cok yuksek olmasina ragmen DHT yerlerde. Proviron ve masteron kullanmama rağmen sonuc böyle.

Ereksiyon sorunu yaşayanlar DHT bazlı kür,özellikle proviron kullanmaya çalışsınlar. Buna ek olarai DHT yi bariz şekilde arttırabilcek potansiyelde olan tek supplement Creatine. Araştırmada %40 bi yükselme bulmuşlar denemeye değer diye dusunuyorum. DHT için tren kullandım en ufak fayda etmedi onuda belirtiyim belli ki masteronda etmiyor. Proviron tek çare gibi ve ne yazık ki stoklarda yok.

Öneri ve fikirlere açığım herkese geçmis olsun en azından nedeni kesin bi şekilde bulundu gibi :)

IMG_20210508_133855.jpg

IMG_20210508_133837.jpg

Dostum bu testleri devlet hastanesi yada eğitim araştırma hastanesindr yapabilir miyim yoksa özelde mi yapılıyor sadece

Birde bugün yarısmacı bir abiyle konuştum boyle söyledi denemekte fayda olabilir mi ?

Bu testleri bende yaptırayım illa özelde mi yaptırılıyor bu testler çünkü dht hiç baktırmadım ben ücretsiz yapılıyor mu bu test

Progesteron

Estraoidal

Serbest testo

Dht

20210508_165918.jpg

tarihinde Arnold1246f tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401
HalfNatty, 2 saat önce yazdı:

Resmen yokluğun içine düşecek zamanı bulduk şaka gibi. @rastlantisalpeki hocam yurtdışı tır diyordunuz o ihtimal nedir

Balkanın var balkan satan satıcılarına sorabilirsin ayrıca İran'dan getirenlerde vardı bir ara farklı markalar yada yerli ilaç alıcaksın deniceksin hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
Ironmann, 7 dakika önce yazdı:

Balkanın var balkan satan satıcılarına sorabilirsin ayrıca İran'dan getirenlerde vardı bir ara farklı markalar yada yerli ilaç alıcaksın deniceksin hocam 

Balkan proviron mu var ya? Hic gormedim duymadim

Arnold1246f, 41 dakika önce yazdı:

Dostum bu testleri devlet hastanesi yada eğitim araştırma hastanesindr yapabilir miyim yoksa özelde mi yapılıyor sadece

Birde bugün yarısmacı bir abiyle konuştum boyle söyledi denemekte fayda olabilir mi ?

Bu testleri bende yaptırayım illa özelde mi yaptırılıyor bu testler çünkü dht hiç baktırmadım ben ücretsiz yapılıyor mu bu test

Progesteron

Estraoidal

Serbest testo

Dht

20210508_165918.jpg

Caber sakın böyle kullanma. Proviron varsa kullan evette muadilinin kullan yazmış provironun muadilimi var ki... Bunu yazan kör kütük cahil hocam aman diyim. Testleri ozelde yapmadılar bana ilk sefer ozelde yaptırdım, bozuk çıktı yuksek veya dusuk. Sonra devlete gittim tekrar kontrol icin yapar misiniz dedim o zaman yaptilar tekrarini 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arnold1246f    5
HalfNatty, Bir saat önce yazdı:

Caber sakın böyle kullanma. Proviron varsa kullan evette muadilinin kullan yazmış provironun muadilimi var ki... Bunu yazan kör kütük cahil hocam aman diyim. Testleri ozelde yapmadılar bana ilk sefer ozelde yaptırdım, bozuk çıktı yuksek veya dusuk. Sonra devlete gittim tekrar kontrol icin yapar misiniz dedim o zaman yaptilar tekrarini 

Proviron yok nerden bulucaz nasıl bi ülke lan ilaç bile bulamıyoruz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401
HalfNatty, 10 saat önce yazdı:

Evet provimed olarak geçiyor ancak çok az getiriyorlar diye biliyordum gerçekten kendi ilaç getirten birini bulursan ayarlayabilir malum herkes çıkıp kendi ilaç getirdiğini söylüyor arkadan bir sürü adam çıkıyor.Burak hocayla bir görüş istersen belki yardımcı olur.Param olsa gidip Balkan yada İran'dan proviron getirip satıcam herkes proviron peşinde 😅😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.351

Eski bir decadick mustaribi olarak dün sizin için 1 adet proviron ve 5mg 1 adet orcafil alıp uyudum. Baya baya baya uzun sabah ereksiyonu ile uyandım. DHT türevi anabolizan + Tadalafil etken maddeli destek işinize çok yarayacak gibi duruyor.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Eski bir decadick mustaribi olarak dün sizin için 1 adet proviron ve 5mg 1 adet orcafil alıp uyudum. Baya baya baya uzun sabah ereksiyonu ile uyandım. DHT türevi anabolizan + Tadalafil etken maddeli destek işinize çok yarayacak gibi duruyor.  

Öyle hocam bende provirondan beri sabahları ereksiyon geldi, normali yine sıkıntı ama 1 haftada bu derece değişim başka hiç bir muadilde görmedim. Çözüm proviron ama stok yok hayırlısı.. creatine yönelmekte fayda var %40 hiç yoktan iyidir

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    52
HalfNatty, 19 saat önce yazdı:

Proviron hocam her yerde aynı

Hocam proviron elimde var aldım biraz kullandım 3-4 kutu kadar kaldı işime yaramıyor para için degil işin görülsün eger bulamıyorsan gönderebilirim 0546 738 5032 ulaşabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789

Proviron bulamayan arkadaslar onun yerine masteronu rahatlikla kullanabilir. Haftalik 100-150mg yeterli. Mesela pzt cars cum 50mg gibi.

Masteron dht etkileri guclu bir steroid. Bir kac enjeksiyondan sonra androjenik etkileri gorulur. Decanin negatif etkilerini, libido ve ereksiyon problemini ortadan kaldirmaya yardimci olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
Mickey, 34 dakika önce yazdı:

Proviron bulamayan arkadaslar onun yerine masteronu rahatlikla kullanabilir. Haftalik 100-150mg yeterli. Mesela pzt cars cum 50mg gibi.

Masteron dht etkileri guclu bir steroid. Bir kac enjeksiyondan sonra androjenik etkileri gorulur. Decanin negatif etkilerini, libido ve ereksiyon problemini ortadan kaldirmaya yardimci olur.

Masteron bende proviron gibi etki yapmadı hocam ama belki uzun vadede alternatiftir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben proviron'u Fatih Akalın Eczanesinden sorunsuz temin ediyordum bir ara. Şimdi stoklar tükenmiştir deniliyor. 

Bir zamanlar yüzüne bakmadık. Ama gerçekten çok etkili bir ilaç. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.