Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

YeahbuddY.

Ilk kürüm t. enant.-Bolde-dianabol

Önerilen İletiler

YeahbuddY.    0

Öncelikle s.aleyküm. Forumda yeniyim.21 yaşındayım. Bu sporu benimsemiş biriyim. Tek solukda olmasada 2 sene duzenli geçmişim var. 5 Nisan'da ilk kürüme başladım. Pazartesi ve perşembe olmak üzere haftada iki kere enjeksiyon yapıyorum.Dianabolu 4 hafta kullandım yeni kestim günde 30mg alıyordum.Haftalık 500mg bolde,500mg testo enanthate alıyorum.Östrojen için birsey kullanmıyorum. Meme uçlarımda vs his yok. Çinko ,c vitamini, omega 3, d3 vitaminive enginar hapı kullanıyorum.Siz değerli büyüklerime birkaç sorum olucak.Dün 10. Enjeksiyonu yaptım fakat ne libidoda uçuş var ne de agresiflik. Fakat incede olsa damarlanma mevcut. İlaçların orjinalliginden şüpheliyim. Unigen pharma marka barkod sorgulattım orjinal çıktı fakat okuduklarımdan bunun çokda guvenilir olmadığını öğrendim. Hem sorularıma cevap hemde kürüm hakkında fikirlerinizi paylaşırsanız cok sevinirim. Maddiyattan dolayı şuanda test yaptiramiyorum. 2 hafta içinde yaptırıcam. Günde 3bin kusur kalori, 400 gram karb,200 grama yakın protein alıyorum.Kilo 82 boy 174 yağ oranı 13 civari. Aklıma gelenler bu kadar. Şimdiden sağolun

tarihinde YeahbuddY. tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Wh00    149

10 gün çok erken. 3-4 hafta zaman  ver kendine

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YeahbuddY.    0

1 ay oldu. 10. Enjeksiyon😊

Wh00, 24 dakika önce yazdı:

10 gün çok erken. 3-4 hafta zaman  ver kendine

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

5.hafta başı teste git dostum belli olur herşey devletten ürolojiye randevu al sporcuyum anabolik steroid kürleri yapıyorum kontrol altında tutmak amaçlı bu testleri istiyorum de yazarlar kan verip baktırırsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
YeahbuddY., 1 saat önce yazdı:

1 ay oldu. 10. Enjeksiyon😊

10. Gün okudum. 🙏 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
YeahbuddY., 3 saat önce yazdı:

Öncelikle s.aleyküm. Forumda yeniyim.21 yaşındayım. Bu sporu benimsemiş biriyim. Tek solukda olmasada 2 sene duzenli geçmişim var. 5 Nisan'da ilk kürüme başladım. Pazartesi ve perşembe olmak üzere haftada iki kere enjeksiyon yapıyorum.Dianabolu 4 hafta kullandım yeni kestim günde 30mg alıyordum.Haftalık 500mg bolde,500mg testo enanthate alıyorum.Östrojen için birsey kullanmıyorum. Meme uçlarımda vs his yok. Çinko ,c vitamini, omega 3, d3 vitaminive enginar hapı kullanıyorum.Siz değerli büyüklerime birkaç sorum olucak.Dün 10. Enjeksiyonu yaptım fakat ne libidoda uçuş var ne de agresiflik. Fakat incede olsa damarlanma mevcut. İlaçların orjinalliginden şüpheliyim. Unigen pharma marka barkod sorgulattım orjinal çıktı fakat okuduklarımdan bunun çokda guvenilir olmadığını öğrendim. Hem sorularıma cevap hemde kürüm hakkında fikirlerinizi paylaşırsanız cok sevinirim. Maddiyattan dolayı şuanda test yaptiramiyorum. 2 hafta içinde yaptırıcam. Günde 3bin kusur kalori, 400 gram karb,200 grama yakın protein alıyorum.Kilo 82 boy 174 yağ oranı 13 civari. Aklıma gelenler bu kadar. Şimdiden sağolun

Unigen Pharmanın web sitesine baktım. Whois bilgisine göre 2020 Eylül ayında kayıt olunmuş. Hiç güven vermiyor açıkcası. 

Yani sırf orjinal hissi verilmesi için yapılmış bir site gibi duruyor. Dikkat etmekte fayda var.

Domain Name: UNIGENPHARMA.COM
Registry Domain ID: 2561244657_DOMAIN_COM-VRSN
Registrar WHOIS Server: whois.1api.net
Registrar URL: http://www.1api.net
Updated Date: 2020-09-22T13:15:03Z
Creation Date: 2020-09-22T13:15:03Z
Registrar Registration Expiration Date: 2021-09-22T13:15:03Z
Registrar: 1API GmbH
Registrar IANA ID: 1387
Registrar Abuse Contact Email: abuse@1api.net
Registrar Abuse Contact Phone: +49.68949396x850
Reseller: www.sky-ip.com http://www.sky-ip.com/
Domain Status: clientTransferProhibited - http://www.icann.org/epp#clientTransferProhibited
Registry Registrant ID:
Registrant Name: REDACTED FOR PRIVACY
Registrant Organization: REDACTED FOR PRIVACY
Registrant Street: REDACTED FOR PRIVACY
Registrant City: REDACTED FOR PRIVACY
Registrant State/Province: Panama
Registrant Postal Code: REDACTED FOR PRIVACY
Registrant Country: PA
Registrant Phone: REDACTED FOR PRIVACY
Registrant Phone Ext:
Registrant Fax:
Registrant Fax Ext:
Registrant Email: contact via https://www.1api.net/send-message/unigenpharma.com/registrant
Registry Admin ID:
Admin Name: REDACTED FOR PRIVACY
Admin Organization: REDACTED FOR PRIVACY
Admin Street: REDACTED FOR PRIVACY
Admin City: REDACTED FOR PRIVACY
Admin State/Province: REDACTED FOR PRIVACY
Admin Postal Code: REDACTED FOR PRIVACY
Admin Country: REDACTED FOR PRIVACY
Admin Phone: REDACTED FOR PRIVACY
Admin Phone Ext:
Admin Fax:
Admin Fax Ext:
Admin Email: contact via https://www.1api.net/send-message/unigenpharma.com/admin
Registry Tech ID:
Tech Name: REDACTED FOR PRIVACY
Tech Organization: REDACTED FOR PRIVACY
Tech Street: REDACTED FOR PRIVACY
Tech City: REDACTED FOR PRIVACY
Tech State/Province: REDACTED FOR PRIVACY
Tech Postal Code: REDACTED FOR PRIVACY
Tech Country: REDACTED FOR PRIVACY
Tech Phone: REDACTED FOR PRIVACY
Tech Phone Ext:
Tech Fax:
Tech Fax Ext:
Tech Email: contact via https://www.1api.net/send-message/unigenpharma.com/tech
Name Server: ns1.cybercastco.com 200.115.174.181
Name Server: ns2.cybercastco.com 200.115.171.24

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bybrs06    20

Fiyatlardan da fikir yürütebiliriz orjinal mi değil mi diye 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83
Bybrs06, 21 dakika önce yazdı:

konu dışı olacak ama fotoğrafta ki formunuzu beğendim aldığınız karbı öğrenebilir miyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YeahbuddY.    0
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Unigen Pharmanın web sitesine baktım. Whois bilgisine göre 2020 Eylül ayında kayıt olunmuş. Hiç güven vermiyor açıkcası. 

Yani sırf orjinal hissi verilmesi için yapılmış bir site gibi duruyor. Dikkat etmekte fayda var.

Domain Name: UNIGENPHARMA.COM
Registry Domain ID: 2561244657_DOMAIN_COM-VRSN
Registrar WHOIS Server: whois.1api.net
Registrar URL: http://www.1api.net
Updated Date: 2020-09-22T13:15:03Z
Creation Date: 2020-09-22T13:15:03Z
Registrar Registration Expiration Date: 2021-09-22T13:15:03Z
Registrar: 1API GmbH
Registrar IANA ID: 1387
Registrar Abuse Contact Email: abuse@1api.net
Registrar Abuse Contact Phone: +49.68949396x850
Reseller: www.sky-ip.com http://www.sky-ip.com/
Domain Status: clientTransferProhibited - http://www.icann.org/epp#clientTransferProhibited
Registry Registrant ID:
Registrant Name: REDACTED FOR PRIVACY
Registrant Organization: REDACTED FOR PRIVACY
Registrant Street: REDACTED FOR PRIVACY
Registrant City: REDACTED FOR PRIVACY
Registrant State/Province: Panama
Registrant Postal Code: REDACTED FOR PRIVACY
Registrant Country: PA
Registrant Phone: REDACTED FOR PRIVACY
Registrant Phone Ext:
Registrant Fax:
Registrant Fax Ext:
Registrant Email: contact via https://www.1api.net/send-message/unigenpharma.com/registrant
Registry Admin ID:
Admin Name: REDACTED FOR PRIVACY
Admin Organization: REDACTED FOR PRIVACY
Admin Street: REDACTED FOR PRIVACY
Admin City: REDACTED FOR PRIVACY
Admin State/Province: REDACTED FOR PRIVACY
Admin Postal Code: REDACTED FOR PRIVACY
Admin Country: REDACTED FOR PRIVACY
Admin Phone: REDACTED FOR PRIVACY
Admin Phone Ext:
Admin Fax:
Admin Fax Ext:
Admin Email: contact via https://www.1api.net/send-message/unigenpharma.com/admin
Registry Tech ID:
Tech Name: REDACTED FOR PRIVACY
Tech Organization: REDACTED FOR PRIVACY
Tech Street: REDACTED FOR PRIVACY
Tech City: REDACTED FOR PRIVACY
Tech State/Province: REDACTED FOR PRIVACY
Tech Postal Code: REDACTED FOR PRIVACY
Tech Country: REDACTED FOR PRIVACY
Tech Phone: REDACTED FOR PRIVACY
Tech Phone Ext:
Tech Fax:
Tech Fax Ext:
Tech Email: contact via https://www.1api.net/send-message/unigenpharma.com/tech
Name Server: ns1.cybercastco.com 200.115.174.181
Name Server: ns2.cybercastco.com 200.115.171.24

Banada öyle geliyor. Umarım çalışır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YeahbuddY.    0
Bybrs06, 55 dakika önce yazdı:

3 aylık kür. 2 kutu enanthate 2 kutu boldenon 1200tl verdım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bybrs06    20
kaderseolur, 48 dakika önce yazdı:

konu dışı olacak ama fotoğrafta ki formunuzu beğendim aldığınız karbı öğrenebilir miyim?

3-4 aydır günlük 1,5-2 bardak pirinç bazen makarna .Onun dışında Sabah birazcık hamuru alınmış ekmek yiyorum.Naturel formum da böyleydi 7 haftadır haftada bir sustanon vuruyorum daha önce hiç kür yapmadım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bybrs06    20
YeahbuddY., 19 dakika önce yazdı:

3 aylık kür. 2 kutu enanthate 2 kutu boldenon 1200tl verdım.

500-testo 500 bolde vursanız eğer hem testo hem bolde 250 mg lik ise 10 hafta gider.Sadece 2 flakon testo 2 flakon bolde için fiyatlar normal umarım satan arkadaş dolusunu vermiştir .Test e girersin önümüzde ki hafta ona göre herkes yardımcı olur .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YeahbuddY.    0
Bybrs06, 2 saat önce yazdı:

500-testo 500 bolde vursanız eğer hem testo hem bolde 250 mg lik ise 10 hafta gider.Sadece 2 flakon testo 2 flakon bolde için fiyatlar normal umarım satan arkadaş dolusunu vermiştir .Test e girersin önümüzde ki hafta ona göre herkes yardımcı olur .

Yarım kutu daha gelicek 3 aya tamamlıcaz. Giricem atıcam sonuçlarını sağolun .

Günde 50mg çinko alıyorum. Yeterlimi yoksa arttırmalımıyım arkadaşlar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83
Bybrs06, 18 saat önce yazdı:

3-4 aydır günlük 1,5-2 bardak pirinç bazen makarna .Onun dışında Sabah birazcık hamuru alınmış ekmek yiyorum.Naturel formum da böyleydi 7 haftadır haftada bir sustanon vuruyorum daha önce hiç kür yapmadım.

genetiğin umarım yatkın olur ilaclara çünkü görünüşün cok iyi başarılar

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

• Yazan: necmi45
      Hocalarım merhabalar kıl batması için gittiğimde doktor yağ bezelerinden kaynaklandığını onları kurutmak için zerotanin kullanacağımızı söyledi ben halihazırda 500 mg only testo küründeydim bu benim ilk kürüm şimdi zerotanine başlıyacağım için sizce testoyu bırakmalı mıyım? @Askabar @metinav @Diver @SantoR @godofdark @otopsicikedi @rastlantisal
    • Yazan: Yaşar ramazan
      5 yıldan uzun süredir spor yapmaktayım. En son 2 yıl önce bir kürden çıktım 2 yıldır da hiçbir küre girmedim hiçbir şey enjekte etmedim. Elime çok güvendiğim bir kaynaktan güzel bir set geldi.  
      30ml tren 30ml testo.      30ml masteron mevcut. Kısa yani 2.5 3 aylık bir kür düzeni oluşturmak istiyorum.
      Siz olsanız nasıl bir düzende uygulardınız ?
      Her türlü öneriye açığım farklı bakış açılarının bir şeyler katabileceğini düşünüyorum.
      Ezbere hareket etmek istemiyorum. 

• Yazan: alicengiz
      Hiç steroid veya sarms kullanmadım. 7 aydır naturel bir şekilde vücut geliştirme sporu yapıyorum. Geciktirici sprey ve kremlerin kullanımının testosteron üzerinde olumsuz yaratabileceğini okudum yukarıda. Bu tür ürünleri ilişki öncesi kullanıyorum ve total testosteronum 4.8 çıktı. En azından tavan seviyesi olan 8 bölgesinde olmasından memnun olurdum. @rastlantisal @metinav @Askabar @Diver @otopsicikedi @GHOST
      1. Testosteronu yükseltmem için geciktirici kullanmayı bırakmalı mıyım?
      2. Yükseltmek için önerebileceğiniz bir takviye var mıdır?

• Yazan: dornm7890
      İran testo 4. Haftam bitti hala hiçbir fark göremiyorum 650tl gibi bir fiyata aldım haftalik pazartesiden pazartesiye 500mg enjeksiyon yaptım gözle görülür bir fark yok güç libido kas sertliği olarakta daha önce sitede konusu dönen bir satıcı sahte olduğunu söyleyen yoktu. Yaşım 19 184boy 92 kilo yardımcı olursanız sevinirim.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.