Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Emrahtkty

Burak hocayla çıtırdan definasyon

Önerilen İletiler

Emrahtkty    1.394

Herkese selamlar, haftalık 300 prop+clen ile başlayıp son 1 haftadır yohiöbine ile devam ediyorum.2.5 hafta kadar daha vaktim var önerilere açığım belim 86 cm’lerden 75 cm’ye indi.Son hafta 0 karb ile iyice temizleyeceğim.Ufaktan bir definasyon yaptım ufak ilaçlar ile tavsiyelerinize açığım iyi forumlar :)  @Loving

Öncesi : 

690AC5CF-8131-40B4-B79D-7123E32B0F74.thumb.jpeg.414e0819f26f6e19e02ae34528f7f517.jpeg

Sonrası :

https://streamable.com/oqb2an

• Beğen 6
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asaletim    645

Harika form tutmuşsun knk ,

benim tek önerebileceğim şey kan basıncını düşüren gıdaları çıkarman olur , soğan sarımsak acı baharat vs. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Asaletim, 5 dakika önce yazdı:

Harika form tutmuşsun knk ,

benim tek önerebileceğim şey kan basıncını düşüren gıdaları çıkarman olur , soğan sarımsak acı baharat vs. 

Baharatı son hafta kesecem ya kuru kuru yenilmiyor 😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154

Antreman döngünüze sabah aç karna 40dk ip atlama egzersizleri ekleyebilirsiniz. En iyi yağ yakımını hep ip atlamada antremanlarında yakaladım. 50 tekrar ziplayış,15 sn dinlenmeyle 10 set. Sonra 1 dakika dinlenme ekleyip bir 10 set daha. Bu şekilde toplamda 50 set ip atlama; hem yormuyor hemde terleye terleye idman geçiyor.

tarihinde JokerJoker tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
JokerJoker, 3 dakika önce yazdı:

Antreman döngünüze sabah aç karna 40dk ip atlama egzersizleri ekleyebilirsiniz. En iyi yağ yakımını hep ip atlamada antremanlarında yakaladım. 50 tekrar ziplayış,15 sn dinlenmeyle 10 set. Sonra 1 dakika dinlenme ekleyip bir 10 set daha. Bu şekilde toplamda 50 set ip atlama; hem yormuyor hemde terleye terleye idman geçiyor.

Valla dostum kardiyo yapıyorum ama İnan ip atlamaktan nefret ederim yürüyüş devam biz😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.237
Emrahtkty, Bir saat önce yazdı:

Valla dostum kardiyo yapıyorum ama İnan ip atlamaktan nefret ederim yürüyüş devam biz😂

Tempolu yürümek en iyi yağ yakma yöntemlerinden biri. Nacizane tavsiyem avlanıyormuş gibi yapmak verimi artırıyor. Bir avın peşindesin ve ürkütmeden takip ediyorsun (yavaş yürüyüş), mesafeyi kapatmak için biraz hızlanıyorsun (tempolu yürüyüş), avına hamle yapmak için tüm gücünle saldırıyorsun (depar), yön değiştiren avının peşinden ani manevralar yapıyorsun (ani hızlanma yavaşlama ve yön değiştirme) ve avını kaçırıp başka avı takibe başlıyorsun. Bu şekilde aritmik tempo ile randıman almaman imkansız :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
rastlantisal, 16 dakika önce yazdı:

Tempolu yürümek en iyi yağ yakma yöntemlerinden biri. Nacizane tavsiyem avlanıyormuş gibi yapmak verimi artırıyor. Bir avın peşindesin ve ürkütmeden takip ediyorsun (yavaş yürüyüş), mesafeyi kapatmak için biraz hızlanıyorsun (tempolu yürüyüş), avına hamle yapmak için tüm gücünle saldırıyorsun (depar), yön değiştiren avının peşinden ani manevralar yapıyorsun (ani hızlanma yavaşlama ve yön değiştirme) ve avını kaçırıp başka avı takibe başlıyorsun. Bu şekilde aritmik tempo ile randıman almaman imkansız :)

Aynen öyle 👍

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105

Tempolu yürüyüşlerin faydası yandısınamaz özellikle tuzlu gıda tüketiminden kaçınırsan vücudun su tutulumu daha azalacağından istediğin noktaya varman çok daha kolay olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Surrender, 11 dakika önce yazdı:

Tempolu yürüyüşlerin faydası yandısınamaz özellikle tuzlu gıda tüketiminden kaçınırsan vücudun su tutulumu daha azalacağından istediğin noktaya varman çok daha kolay olur.

Günlük 4-5 gr tuz alıyorum zaten o da kafi..

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105
Emrahtkty, 47 dakika önce yazdı:

Günlük 4-5 gr tuz alıyorum zaten o da kafi..

Aynen zaten oda normal olması gereken ..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394

Bu senelik definasyon benim için biter kendimce only prop ile güzel bir kuruluk yakaladığımı düşünüyorum tabi ki Burak Abi’nin yol göstericiliği olmasa benim için bu kadar verimli geçmezdi kendisine çok teşekkür ediyorum.Yorumlarınızı bekliyorum.( Mâlum evde ışık çok iyi durumda değil ve yalnız olduğum icin ben cekiyorum formları o yüzden kusura bakmayın :)  )

7C0D51AA-E86C-4991-8DE6-3DA88692ADAD.thumb.jpeg.d105a21ba6a7581fbbf83ea1a40cae7d.jpeg

Bir tane de deri inceliği hakkında video bırakayım. : https://streamable.com/qugdre

• Beğen 4
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.237
Emrahtkty, 28 dakika önce yazdı:

Bu senelik definasyon benim için biter kendimce only prop ile güzel bir kuruluk yakaladığımı düşünüyorum tabi ki Burak Abi’nin yol göstericiliği olmasa benim için bu kadar verimli geçmezdi kendisine çok teşekkür ediyorum.Yorumlarınızı bekliyorum.( Mâlum evde ışık çok iyi durumda değil ve yalnız olduğum icin ben cekiyorum formları o yüzden kusura bakmayın :)  )

Bir tane de deri inceliği hakkında video bırakayım. : https://streamable.com/qugdre

Yani daha ne olsun. Deri incecik kalmış. Sadece prop ile çok iyi sonuç bence. Emeğine sağlık.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
rastlantisal, 11 dakika önce yazdı:

Yani daha ne olsun. Deri incecik kalmış. Sadece prop ile çok iyi sonuç bence. Emeğine sağlık.

Seneye tren koyarız artık bütün silahları birden kullanmayalım😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.237
Emrahtkty, 1 dakika önce yazdı:

Seneye tren koyarız artık bütün silahları birden kullanmayalım😂

Ben büyüyebildiğim sürece only testo devam edeceğim. Durduğu yerde 750mg yaparım. Yine durursa anabolizan eklerim. Senin kafadayım yani :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
LifteR    12

Çok iyi form. Adele dışında bir şey bırakmamışsın resmen. Bu kaçıncı kürün? Bir de kaç kilo ile başladın, şu an kaçsın, kaç kilo bitireceksin diyeti? 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
LifteR, Bir saat önce yazdı:

Çok iyi form. Adele dışında bir şey bırakmamışsın resmen. Bu kaçıncı kürün? Bir de kaç kilo ile başladın, şu an kaçsın, kaç kilo bitireceksin diyeti? 

Brom daha önce only testo yapmıştık Buda ikinci only prop yaptım.Kilo üzerinden gitmedim bel ölçüsü üzerinden gittim hep hiç tartışmadım İnan.Diyeti bitirdim şuan belli bir kalori alıp korumaya gecicem en azından bu yaz bitene kadar sonra ufak ufak yükleyip büyümeye geçeceğim tekrar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    828

hazır zamanı gelmişken yazayım :D normal sporcu gibi başlayıp yarışmacı gibi kürü bitiren bunuda sadece propla başarabilen nadir adamlardansın emeğine sağlık dostum şimdide bulk deca küründesin sanırım başarılar diliyorum @Loving sözünden çıkma müthiş yerlere geleceksin eminim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
forbit, 14 dakika önce yazdı:

hazır zamanı gelmişken yazayım :D normal sporcu gibi başlayıp yarışmacı gibi kürü bitiren bunuda sadece propla başarabilen nadir adamlardansın emeğine sağlık dostum şimdide bulk deca küründesin sanırım başarılar diliyorum @Loving sözünden çıkma müthiş yerlere geleceksin eminim 

@Loving Piyasada hocayım diye gezinen çoğunu 10’a katlar bunu her zaman söylüyorum.Teşekkürler güzel görüşlerin için bulk kürü umarım güzel bir sonuçla biter..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.