Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Harunduman

Turanabol ?

Önerilen İletiler

Harunduman    15

İlk kür turanabol alınabilir mi.Testo enathat boldenon ve trenbolone ile kullanıldığında karaciğere etkisi çok mudur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.221
Harunduman, 16 dakika önce yazdı:

İlk kür turanabol alınabilir mi.Testo enathat boldenon ve trenbolone ile kullanıldığında karaciğere etkisi çok mudur

Her kürün karaciğere ve böbreklere olumsuz etkisi muhakkak oluyor. Burada asıl soru ne kadar? 

ilk kürde genelde hızlı başlamak için Testo E. ve boldenonun yanına Danabol kullanıyorlar. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

İlk kürde tren aşırı gereksiz , 1-2 ilaçla alabileceğin verimi neden 3-4 ilaçla alasın ki ?

Vücudu baştan bu kadar yormana gerek yok , 250 testo 200 bolde ilerleyen haftalarda 500 testo 400 bolde ye çıkıp 15-20 hafta yapabilirsin antrenman ve beslenmen güzelse seni tatmin edecek bir kas kütlesi kazanacaksındır.

Fazlasını istiyorsan ilk haftalarda danabol kullanabilirsin .

Yukarıda hocamızın da dediği gibi her ilaç karaciğer ve böbreğe zarar verir , gerekli önlemleri almak sorumluluk vs. Sana ait

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Harunduman    15

Teşekkür ederim yorumlarınız için aydınlatıcı oldu.Hocam ilk kürüm de 3-4 ilaç almamın nedeni çünkü iki nedenim var birincisi ilk ve son kürüm yapabilirim ( konuyu açmıyorum başka bir konuda bahsettim bu düşüncemden) ikincisi ise ilk kür de kimisi iki ilaç veya önlü testi falan düşünüyorlar ben tam tersi ilk baş sağlam altyapı yapayım diyorum daha sonra belki kütleyi korumak yada ara ara formu düzeltmek için önlü testo veya hafif kürler tercih ederim.Çünkü her kür verimin düştüğüne inanıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Harunduman, 18 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim yorumlarınız için aydınlatıcı oldu.Hocam ilk kürüm de 3-4 ilaç almamın nedeni çünkü iki nedenim var birincisi ilk ve son kürüm yapabilirim ( konuyu açmıyorum başka bir konuda bahsettim bu düşüncemden) ikincisi ise ilk kür de kimisi iki ilaç veya önlü testi falan düşünüyorlar ben tam tersi ilk baş sağlam altyapı yapayım diyorum daha sonra belki kütleyi korumak yada ara ara formu düzeltmek için önlü testo veya hafif kürler tercih ederim.Çünkü her kür verimin düştüğüne inanıyorum.

Her kür verim neden düşsün , her anabolizanın bağlandığı reseptörler var , ilk kür de kullandığın bolde 4. Kür kullanacağın trenin verimini uzaktan bile ellemez aksine daha güzel bir alt yapı olusturmani sağlayıp trenden daha iyi verim almani bile sağlayabilir .

Şu camiada sağlık, kişisel problemler vs. Hariç bir kür yapıp bırakan kimseyi görmedim , herkes bir kür yapıp bırakırım diye başlıyor . 

İlk kürün olmadığını farkedince , ilk kürden bu kadar ağır girdiğin için ilerleyen kürler de kas kutlesi eklemek istersen daha ağır girmek durumunda kalabilirsin verim alman azalabilecegi için .

Okuman ve izlemen gerekenler ; 

1) 

2)

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Harunduman    15

Anladım hocam peki ilk kütle kalmamalarının nedeni sizce genel anlamda daha iyi olmak mı yoksa zamanla hiç küre dahi girmemiş duruma gelmeleri veya gelecek olmalarını düşünmelerimi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Harunduman    15
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Her kürün karaciğere ve böbreklere olumsuz etkisi muhakkak oluyor. Burada asıl soru ne kadar? 

ilk kürde genelde hızlı başlamak için Testo E. ve boldenonun yanına Danabol kullanıyorlar. 

10 haftalık kür boyu kullanmayı düşünüyorum yanına dediğiniz şeyler var hatta sarm eklemeyi de düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Harunduman, 5 dakika önce yazdı:

Anladım hocam peki ilk kütle kalmamalarının nedeni sizce genel anlamda daha iyi olmak mı yoksa zamanla hiç küre dahi girmemiş duruma gelmeleri veya gelecek olmalarını düşünmelerimi.

İnsanoğlu elindekiyle yetinmesi bilmez hep daha fazlasını ister , 

1) Kürdeyken doğal bir erkeğe göre aldığın mg a bağlı olarak 5-10 kat daha fazla testosteronun oluyor .

Aşırı özgüven , cesaret gibi duygularla doluyorsun , antrenmanların dogal zamanlara nazaran çok daha zevkli bir hale geliyor . 

Kürden sonra o zamanları çok ozluyorsun ve bağımlılık başlıyor . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Harunduman    15

Anladım abi ama ben yetineceğimi düşünüyorum çünkü zevk ile sağlık arasında İnce bir çizgi vardır ya hani ben tam ortalardayım. Vücudumun yaşıma göre olması gerektiğinden geride olduğunu düşünüyorum yani çoğu insana göre normal gözüken bir vücut bile bana fazlasıyla yeter.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    219
Harunduman, 5 saat önce yazdı:

Merhaba, dışarıdan alınan günlük yaşamda ki besinlerin bile bilinçsiz veya yetersiz tüketimi bile karaciğer böbrek ve kalpte olumsuzluğa yol açarken dışarıdan alınan hormonun mutlaka etkisi olur. Tabiği bu etkiyi bilinçli planlı/programlı şekilde ilerlenirse minimum zararla atlatılabilir. İlk kür için trenbolon çok ağır kaçar. Yeni doğmuş bir bebek emeklemesi lazımken koşturamasın onun gibi bu durum sana Turanabol merkezli bir kür planı önereyim.

1-16 hafta Testosterone Enanthate

1-16 hafta Boldenon

1-6 hafta Turinabol

11-16 hafta Anavar (Opsiyonel)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Harunduman    15

Yanıtınız için teşekkürler.Simdi anlamadığım nokta şu hocam ilk kür için ağır kaçan ikinci kür ağır kaçmıyor mu ? Ağır kaçmaktan bahsettiğimiz tam olarak nedir karaciğer böbrek konusu mu veyahut ikinci kürlerden verim alamamak yada atıyorum hormonların daha fazla baskılanma riski vs mi ?Velhasıl kelam benim bir kür yapıp belki bir daha girmeme düşüncemde var çünkü yağ oranımı daha minimal düzeylere indirirsem kür bitse dahi her halükarda eski halinden iyi olabileceğimi düşünüyorum he demiyorum ki ben kesin tek kür yapıcam sadece bir seçenek yani benim için o yüzden diyorum ki sağlam gireyim ne olacaksa olsun yani.Zaten görüntüsünü sağlığının önüne koymayı göze alacak insanım hepimiz öyleyiz yani kür yapanlardan bahsediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Harunduman    15

Hocam bu arada mix şeklinde bir ürün var almayı düşündüğüm bolde ve testo ebat var trenbolone da onun içinde,onun harici turanabol tablet düşünüyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175

Boldenondan uzak durun tabi bu işi profesyonel yapmıyorsanız.

Yan etkileri uzun vadede çok ağır bi ilaç bunun hakkında utubeda tonla video, araştırma var. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Harunduman    15

Yarışmacı değilsen ondan uzak dur bundan uzak dur bu nasıl iş abi heryerde görüyorum duyuyorum bu yorumu.Bi insan yarışmacı olunca herşeyi göze alabilir mantıklıdır ama normal insan yarışma harici hayatını güzelleştirmek belki dış görünüşünün büyük etkisiyle veyahut ondan aldığı özgüvenle çok şey başaracak insanlar için uzak durun, yapmayın.Yani bana göre bu algı tamamen gereksiz yere olmuş ve çok ta oturaklı hale gelmiş.Normal bir insanla yarışmacı bir insanın farkı yoktur, hayatın kendisi bir yarışma ve bu Steroid işine giren bütün insanlar yarışmacı kimliklerini tekrar kazanmak için bir ton risk alıyorlar maddiyat ayırıyorlar bu vücut geliştirme yarışmasına gireyim pro olayım muhabbetinden çok daha büyük bir hedef bana göre.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: BatuhanAktas75
      Merhaba,
      Only testo mantıklı mı olur? Hiç bilgim yok bu konuda nasıl ilerlemeliyim profesyoneller ile mi çalışılmalı?

• Yazan: Cano16
      Herkese merhabalar.
      31 yaşındayım 5 senelik spor geçmişinin ardından 26 Mart itibariyle ilk kürüme başladım. Kan testleri vesaire her şey normal. Vitaminlerimi ve koruyucularımı da aldım. Öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
      Kür planlamam şu şekilde:
      Boy: 182 Kilo: 81 Yağ oranı: 16 Kürümün amacı biraz daha kütle eklemek. Hedefim 90-92 kilo civarı.

• Yazan: ogulcanozer34
      Merhabalar arkadaşlar,
      28 yaş  195 boy 90 kiloyum İlk defa küre girmeyi düşünüyorum bir hoca ile konuştum başlangıç için
      testo e. boldenon dianabol ve turinabol Şeklinde bir kür önerdi açıkçası ben turinabolu eklemeden testo bolde diana seklinde illerleyim diyorum artıları eksileri ne olur benim için turinabolu ekleyip eklemememin şimdiden teşekkürler herkese iyi forumlar...
    • Yazan: tesrifediyorum
      Selam arkadaşlar,
      Yaşım 24 6-7 senelik (1-2 senesi düzensiz) spor geçmişim var Büyük bir bölümü powerlifting yaparak geçti Boyum 186 Kilom 129 Vücudumun yağ dağılımı berbat, genelde belimde ve basenlerimde birikiyor yağ. Kas kütlem hatrı sayılır derecede var. Son 1.5 senede psikolojik sebeplerden dolayı 30 kiloya yakın kilo aldım bu dönem içerisinde 6-7 ay aralıksız spor yaparak 15-20 kg vermiştim ama tekrar kilo aldım. Şu an 129 kiloyum. Son 1 aydır düzenli spor ve diyet yapıyorum.
      Günde sadece 1 öğün yiyorum, çok yüksek protein, düşük karb alıyorum. Haftada 5 gün ağırlık antrenmanı, her sabahta 1 saat kardio yapıyorum. Bunun yanında da son 1 haftadır clen alıyorum, geçmişte de clem kullandığım olmuştu ama herhangi bir steroid deneyimim yok.
      Ben artık psikolojik olarak kırılma eşiğindeyim, vücudumun halinden hiç memnun değilim ve hızlı bir sonuç bekliyorum, o kadar yıllık spor geçmişim olmasına rağmen geldiğim nokta beni derinden üzüyor. Bu yüzden kilo verirken farmakolojik destek almak istiyorum. En minimal seviyede bir başlangıç kürü sizce nasıl olur?
      En azından kilo verirken sırf yağdan kaybedip ufak bir kas kütlesi koyayım vs. 
    • Yazan: yusufcan.34
      Merhaba, ilk definasyon kürüm olarak bunları kullanacağım;
      20 tablet Winstroll 50mg dragon pharma  Cardarine bodytech  2 ghrp-6 bodytech  Bunları kullanırken herhangi bir koruyucu falan kullanmam gerekiyor mu? Ek olarak beslenme olarak neler yapabilirim yıllardır kahvaltı yapmam kahvaltı yapmayı sevmiyorum, bu süreci 150 Pirinç, Tavuk Göğüsü, vs. tüketerek tek öğün olarak geçirmeyi düşünüyorum. Ek olarak kardiyolarımı ve antrenmanlarımı aksatmayacağım. 
      Yaş: 19 Boy: 1.85 Eğer bana verebileceğiniz öneriler vs. varsa lütfen bunları belirtin.
      @Askabar @rastlantisal @Semih Erarslan @KlasikFizik @Tr3n
      Herkese iyi günler dilerim.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.