Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

jamesdean

Ilk bulk küründe göbekte aşırı şişkinlik

Önerilen İletiler

jamesdean    26

özellikle iki haftadır suyu 4 litreye çıkarmam ve malto kullanmaya başladıktan sonra göbeğimde aşırı bi şişkinlik olmaya başladı gün boyu. ki kürden önce de malto kullandım ve suyu da 3 litre içiyordum 1 litre suyun bu farkı yapması mümkün mü? makro saymıyorum ancak biraz dirty besleniyorum metabolizmamı tanıdığım için. yağlansam sıkıntı yok ama bubble gut gibi duruyor aşırı rahatsız ediyor göbek oluşmaya başladı diyeceğim ancak sıktığımda karnım hala aynı kür öncesine göre. ilk foto relax hali göbeğin.C732F9A7-B903-4F1F-9844-2ED9CA2E5686.thumb.jpeg.25aeef67cf8256da8d27dda4a4aacd1d.jpeg87B72B8D-9DC6-4BC2-9C2F-475CB45F6E8F.thumb.jpeg.351b2276fdee26417b37903753e07823.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Trlakf    4

Aynı sorunu bende yaşıyorum kardeşim özellikle alt karında,biraz araştırma yaptım ne kadar doğru bilemiyorum ama.Bulk küründe yüksek testesterondan dolayı açlık hissi arttığı için günlük öğün ve kalori alımıda fazla oluyor sonuçta kilo alıyoruz,bu kadar besin natural olan bağırsaklarda zor işleneceğinden kürde az da olsa iç organı büyümesi oluşuyor.Zaten fark edersen poydumda yarışmaya çıkan bodyciler nefeslerini tutmaktan bi hal olurlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Bence sebebi hazımsızlık .

Yemek yerken ve yemekten sonraki 1 saat sıvı tüketimi yapma , intoleransın olan gıdaları tüketme , kan basıncını düşüren gıdalar tüketme , lifli gıdaları fazla tüketme , öğünler arasında 2-3 saat olsun, aralarda maden suyu tüket .

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
jamesdean    26
Trlakf, 51 dakika önce yazdı:

Aynı sorunu bende yaşıyorum kardeşim özellikle alt karında,biraz araştırma yaptım ne kadar doğru bilemiyorum ama.Bulk küründe yüksek testesterondan dolayı açlık hissi arttığı için günlük öğün ve kalori alımıda fazla oluyor sonuçta kilo alıyoruz,bu kadar besin natural olan bağırsaklarda zor işleneceğinden kürde az da olsa iç organı büyümesi oluşuyor.Zaten fark edersen poydumda yarışmaya çıkan bodyciler nefeslerini tutmaktan bi hal olurlar.

bu olay yıllarca kür/spor sonucu olmuyor mu? 

Asaletim, 32 dakika önce yazdı:

Bence sebebi hazımsızlık .

Yemek yerken ve yemekten sonraki 1 saat sıvı tüketimi yapma , intoleransın olan gıdaları tüketme , kan basıncını düşüren gıdalar tüketme , lifli gıdaları fazla tüketme , öğünler arasında 2-3 saat olsun, aralarda maden suyu tüket .

hocam yemekten sonra en az 1 saat sıvı tüketmemeye dikkat ediyorum günde 2-3 maden suyu da içiyorum ancak öğün aralarını 2 şer saat arayla ayarlayacak durumum yok işden dolayı. hazımsızlık da mantıklı ancak sanmıyorum çünkü sindirimim baya rahat. kür boyunca böyle olsa yine sıkıntı yok da kalıcı olma ihtimali var mıdır acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Trlakf    4
jamesdean, 1 dakika önce yazdı:

bu olay yıllarca kür/spor sonucu olmuyor mu? 

Vücut formuna göre bir yorum yaptım,belkide sadece sindirimde sorun yaşıyorsun.Lavaboya ne kadar sıklıkla çıkıyorsun mesela?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
jamesdean, 14 dakika önce yazdı:

hocam yemekten sonra en az 1 saat sıvı tüketmemeye dikkat ediyorum günde 2-3 maden suyu da içiyorum ancak öğün aralarını 2 şer saat arayla ayarlayacak durumum yok işden dolayı. hazımsızlık da mantıklı ancak sanmıyorum çünkü sindirimim baya rahat. kür boyunca böyle olsa yine sıkıntı yok da kalıcı olma ihtimali var mıdır acaba

Kalıcı olduğunu sanmıyorum , definasyonda geçecektir . Çok yemekten oluyor diyafram genişlemesi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

Östrojeni çok mu baskıladın ya da küründe proviron gibi bir dht türevi var mı 

tarihinde Equipoise tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32

Bendede şişmişti bulk döneminde göbek sürekli yemek yiyordum sindirimden dolayı geçici bir durum

tarihinde gnr35 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

5000 kalori alıyorken mide diyebileceğim kısım nerede ise hiç inmedi. Bu çok normal çünkü sürekli midede bir şeyler sindiriliyor. Mideniz küçüldükçe o görüntü de gidecektir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Forumda bir arkadaş bunu önermişti.Kendisi de bu sorundan muzdaripdi.Fakat kullanmadım bilgim yok.

Screenshot_2021-04-24-05-26-39-151_com.whatsapp.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
jamesdean    26
Equipoise, 10 saat önce yazdı:

Östrojeni çok mu baskıladın ya da küründe proviron gibi bir dht türevi var mı 

300 primo gidiyorum östrojenin aşırı değil ama düşük olduğunu düşünüyorum libidom azaldı çünkü. bu gut denen olay yüksek östrojen de olmuyor muydu?

rastlantisal, 10 saat önce yazdı:

5000 kalori alıyorken mide diyebileceğim kısım nerede ise hiç inmedi. Bu çok normal çünkü sürekli midede bir şeyler sindiriliyor. Mideniz küçüldükçe o görüntü de gidecektir. 

gün içerisinde yerken içerken vs zaten gebe gibi duruyor ancak sabah kalktığımda mide boşken de yine bir şişlik var.

Vural2, 3 saat önce yazdı:

Forumda bir arkadaş bunu önermişti.Kendisi de bu sorundan muzdaripdi.Fakat kullanmadım bilgim yok.

teşekkür ederim olmadı bir deneyeceğim maaş günü gelsin.

Trlakf, 11 saat önce yazdı:

Vücut formuna göre bir yorum yaptım,belkide sadece sindirimde sorun yaşıyorsun.Lavaboya ne kadar sıklıkla çıkıyorsun mesela?

günde hep belirli saatlerde 3 kere çıkarım yıllardır hep aynıdır bu durum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gordo    67

Benim kür tecrübem yok ancak yemeği abarttığım dönemler karın kaslarım görünürken bile üst karın öndeydi, hala da öyle. Beslenme düzeniyle alakalı olduğunu düşünüyorum, 4-5 öğün aşırı miktarda yemek yapabiliyor bunu profesyonel sporcular da yaşıyor, zaten bir çoğunun üst midesi daha önde. Yemek yerken dizi karna çekip yemek yemenin mide büyümesini engellediğini okumuştum bir yerde ne kadar doğru bilmiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333
jamesdean, 6 saat önce yazdı:

300 primo gidiyorum östrojenin aşırı değil ama düşük olduğunu düşünüyorum libidom azaldı çünkü. bu gut denen olay yüksek östrojen de olmuyor muydu?

gün içerisinde yerken içerken vs zaten gebe gibi duruyor ancak sabah kalktığımda mide boşken de yine bir şişlik var.

teşekkür ederim olmadı bir deneyeceğim maaş günü gelsin.

günde hep belirli saatlerde 3 kere çıkarım yıllardır hep aynıdır bu durum.

Primo dht türevi oldugu için yapar normaldir. Öğünlerin büyük ama araları uzun(4 saat gibi) olsun, öğünden 30 40dk sonra yudum yudum su içmeye başla. 

Maden suyu sanılanın aksine mideyi şişirir, içeceksen gazının kaçmasını bekletip içebilirsin

tarihinde Equipoise tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
LifteR    12

Şu anki durumunuz nasıl? Tertemiz bir kür gibi görünüyor, kaç kg eklediniz ve nasıl hissediyorsunuz vs anlatabilir misiniz? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
d3lici    27

Diyafram ya da mideye bağlı bi irileşme olabilir, bulk döneminde çok takılmana gerek yok bence

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
jamesdean    26
LifteR, 12 saat önce yazdı:

Şu anki durumunuz nasıl? Tertemiz bir kür gibi görünüyor, kaç kg eklediniz ve nasıl hissediyorsunuz vs anlatabilir misiniz? 

merhaba 500 testo 200 primo gidiyorum bu hafta itibariyle testoyu 750mg çıkarttım östrojenden biraz daha yardım almak için. 9. haftaya giricem deri altında sıfır su tutumu ile 5kg aldım toplamda hedef 8-9 kilo almaktı yani çok iyi gidiyor diyebilirim toplamda 20 hafta yapacağımı düşünürsek. ürün burak hocadan bu arada. test yaptıracak durumum olmadı ancak kür öncesine göre daha az libido sahibiyim ve eklemlerim biraz ağrıyor, 7 yıldır düzenli akne çıkaran ben küre girince hiç ekstra akne çıkartmadım yani e2 nin düşük olduğunu düşünüyorum ancak sorun yok bunun dışında.

d3lici, 11 dakika önce yazdı:

Diyafram ya da mideye bağlı bi irileşme olabilir, bulk döneminde çok takılmana gerek yok bence

hocam sorun mideye bağlıymış bu arada. öküz gibi yiyip üstüne 4-5 litre su içince doğal olarak kendini salıyor. az bi araştırmayla gün içerisinde karın kaslarını sıkarak gezmenin core bölgesini toparladığını öğrendim. iki gündür yapıyorum ve gözle görülür şekilde şişkinlik azaldı daha toplu duruyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
d3lici    27

Ayrıca vacuum egzersizleri var onu bi araştır istersen faydası olacaktır

jamesdean, 3 dakika önce yazdı:

merhaba 500 testo 200 primo gidiyorum bu hafta itibariyle testoyu 750mg çıkarttım östrojenden biraz daha yardım almak için. 9. haftaya giricem deri altında sıfır su tutumu ile 5kg aldım toplamda hedef 8-9 kilo almaktı yani çok iyi gidiyor diyebilirim toplamda 20 hafta yapacağımı düşünürsek. ürün burak hocadan bu arada. test yaptıracak durumum olmadı ancak kür öncesine göre daha az libido sahibiyim ve eklemlerim biraz ağrıyor, 7 yıldır düzenli akne çıkaran ben küre girince hiç ekstra akne çıkartmadım yani e2 nin düşük olduğunu düşünüyorum ancak sorun yok bunun dışında.

hocam sorun mideye bağlıymış bu arada. öküz gibi yiyip üstüne 4-5 litre su içince doğal olarak kendini salıyor. az bi araştırmayla gün içerisinde karın kaslarını sıkarak gezmenin core bölgesini toparladığını öğrendim. iki gündür yapıyorum ve gözle görülür şekilde şişkinlik azaldı daha toplu duruyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
LifteR    12
jamesdean, 39 dakika önce yazdı:

Primo AI görevi gördüğünden mi e2 düşük acaba. Bunun için doz çok düşük görünüyor ama. İlginç hakikaten. 20 hafta boyunca bulk devam mı edecek yoksa sonlara bir cut sıkıştırmayı düşünüyor musunuz? 

tarihinde LifteR tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
jamesdean    26
LifteR, 3 saat önce yazdı:

Primo AI görevi gördüğünden mi e2 düşük acaba. Bunun için doz çok düşük görünüyor ama. İlginç hakikaten. 20 hafta boyunca bulk devam mı edecek yoksa sonlara bir cut sıkıştırmayı düşünüyor musunuz? 

hocam tahminime göre fazla aromatize olmuyorum ve üstüne primo güzel bir al görevi görüyor. forumlar da trt testo 200 primo ile e2 dengede tutan da gördüm 400 testo 200 primo ile e2 crashlayan da. duruma göre gitmeyi düşünüyorum doz yükseltiminden sonra neler olacak fazla su tutuyor muyum vs bakıp duruma göre harekete edicem. fazlasıyla dirty besleniyorum bi yemek planım yok ve bünyem kolay yağlanan bir yapıda değil. eğer hedeflediğim kilo bandına 15. haftada falan çıkarsam son 4-5 hafta zaten oral bitirici ekleyecektim o şekilde hafif bir cut yapabilirim yaz için ancak pek düşünmüyorum açıkçası cut her zaman yapılır hazır kürdeyken olabildiğince vücudu doldurmak daha mantıklı geliyor.

d3lici, 4 saat önce yazdı:

Ayrıca vacuum egzersizleri var onu bi araştır istersen faydası olacaktır

vakum olayına arada başlıyorum ancak istikrar sıfır.. özene özene her bölgemi çalıştırıyorum ancak 15dk karın ve kalfa dair bişeyler yapmak çok üşendiriyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
LifteR    12
jamesdean, 08.05.2021 - 17:17 yazdı:

hocam tahminime göre fazla aromatize olmuyorum ve üstüne primo güzel bir al görevi görüyor. forumlar da trt testo 200 primo ile e2 dengede tutan da gördüm 400 testo 200 primo ile e2 crashlayan da. duruma göre gitmeyi düşünüyorum doz yükseltiminden sonra neler olacak fazla su tutuyor muyum vs bakıp duruma göre harekete edicem. fazlasıyla dirty besleniyorum bi yemek planım yok ve bünyem kolay yağlanan bir yapıda değil. eğer hedeflediğim kilo bandına 15. haftada falan çıkarsam son 4-5 hafta zaten oral bitirici ekleyecektim o şekilde hafif bir cut yapabilirim yaz için ancak pek düşünmüyorum açıkçası cut her zaman yapılır hazır kürdeyken olabildiğince vücudu doldurmak daha mantıklı geliyor.

vakum olayına arada başlıyorum ancak istikrar sıfır.. özene özene her bölgemi çalıştırıyorum ancak 15dk karın ve kalfa dair bişeyler yapmak çok üşendiriyor.

Sonucu çok merak ediyorum. Ben de ilk kürümü sadece testo ile böyle 20 hafta civarı yapmak istiyorum. Bulk dediğin uzun uzun olur bence zaten. Belki sona dediğin gibi oral finisher eklerim. İkinci kürümde de kesin primo koymayı düşünüyorum. Bu ilk kürün mü? Vücut gayet dolu görünüyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
jamesdean    26
LifteR, 14 saat önce yazdı:

Sonucu çok merak ediyorum. Ben de ilk kürümü sadece testo ile böyle 20 hafta civarı yapmak istiyorum. Bulk dediğin uzun uzun olur bence zaten. Belki sona dediğin gibi oral finisher eklerim. İkinci kürümde de kesin primo koymayı düşünüyorum. Bu ilk kürün mü? Vücut gayet dolu görünüyor. 

bakalım kür sonu formu paylaşmayı düşünüyorum. nasıl tepki vereceğimi bilmediğim için sulu bir oral eklemedim. yoksa şimdiki aklım olsa düşük doz dbol ile kickstart, ayrı bir oral ile yine bitirici yapardım. primoyu da kesinlikle tavsiye ederim bu arada ilk kürde sadece testo gidip vücudu tanımak en iyisi tabii ancak bu başlangıç kürlerinde neden 500 testo 500 bolde tavsiye edildiğini anlıyorum şu an. östrojen ile fazla uğraşmamak için. evet hocam ilk kürüm teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sık ve yüksek miktarda yiyip karnının şişmemesini beklemek olmaz. Çok normal. Yenilenler dolayısıyla şişmek yanısıra, vücuttaki su,bağırsaklardaki hava hepsi bunu etkileyebilir. Dış derinin kalınlığı da bir miktar şişkin gösteriyor. Normal yani, bunu istemiyorsan, çok sağlıklı ve hafif bir diye uygularsın, hiç bir şeyciğin kalmaz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Vural2, 24.04.2021 - 05:27 yazdı:

Ben önermişim:)

Yaklaşık 3 ay kullandım. Derdim şişkinlik değildi sindirim süresini kısaltmaktı. Çünkü 2-3 saat sonra bir sonraki öğün geliyor ve miden hala dolu:(

İşte ilaç bunu çok güzel hızlandırıyor. ancak bulk döneminde günde 5 6 öğün günde 5000 6000 kcal alınıyorsa o mide o göbek inmez arkadaşım. Gayet normal. Bu durum dünyanın her yerinde aynı. Definasyona geçince bir kaç haftada düzeliyor merak etme:) Tabi düzelme diyafram ve sindirim sistemindeki şişliğin inmesi anlamında. Bel çevresi suyu ve yağları şu an konumuz değil.   

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.