Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

aylardanKASIM

Yüksek doz rimobolan

Önerilen İletiler

Merhabalar arkadaşlar sorum kısaca şu şekilde eski Arnold zamanındaki kullanılan ilaçları araştırdım biraz ozamanin göz bebeği rimobolan yüksek doz haftada 1000 mg gibi uçuk bir rakam forumda da Bir arkadaş yüksek doz primonun tren etkisi yaratacağı yazıyor bunun aslı astarı varmı deneyen varmı ben kür aralarında kas kaybını minimize etmek için haftada bir vuruyorum bu konuda iş yapıyor deneyim Eden kullanan oldu mu hiç aranızda mesele hergin 100 mg haftada 700 gibi yanına da 750 testo ile birde tablet ekleyerek bulk kürü düşünüyorum boy 172 kilo 90 karın kaslarım üst dört tanesi gözükecek derece de yağ oranına sahibim deca tren tövbeliyim 😁 testo boldenon danabol peptit kombinasyonları artık işlemiyor yardımcı olursanız sevinirim

tarihinde aylardanKASIM tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.330
aylardanKASIM, 7 dakika önce yazdı:

Merhabalar arkadaşlar sorum kısaca şu şekilde eski Arnold zamanındaki kullanılan ilaçları araştırdım biraz ozamanin göz bebeği rimobolan yüksek doz haftada 1000 mg gibi uçuk bir rakam forumda da Bir arkadaş yüksek doz primonun tren etkisi yaratacağı yazıyor bunun aslı astarı varmı deneyen varmı ben kür aralarında kas kaybını minimize etmek için haftada bir vuruyorum bu konuda iş yapıyor deneyim Eden kullanan oldu mu hiç aranızda mesele hergin 100 mg haftada 700 gibi yanına da 750 testo ile birde tablet ekleyerek bulk kürü düşünüyorum boy 172 kilo 90 karın kaslarım üst dört tanesi gözükecek derece de yağ oranına sahibim deca tren tövbeliyim 😁 testo boldenon danabol peptit kombinasyonları artık işlemiyor yardımcı olursanız sevinirim

Bir videoda görmüştüm sanırım. Arnoldun bunu kullandığı zamanlarda testosteron kullanmıyorlardı. Yani şuan olduğu gibi testosteron olsa 1000mg rimobolon, günde 10 tablet danabol alır mıydı acaba?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu videoda 1200 mg primo ile 300 mg test e kıyaslanıyor ve 300 mg test e'nin daha fazla lean muscle mass ( yağsız vücut ağırlığı ) arttırdığı gözlemleniyor. 

İkinci videonun 30:27 dakikasına gidin primobolan hakkında bir soru var ve eski ifbb pro Ron Harris'in paranızı daha iyi ilaçlara harcayın tavsiyesi var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Haftada 7 tane primo 45tl den 315 TL yapar haftalık.Gereksiz bir aksiyon olur bence.Growth bolde testo uzun kullanım daha çok yarar sağlayacaktır diye düşünüyorum.Doldur boşalt yapıp varolan kütleyi görüp ona göre sert bir bulk yapmanızı öneririm.Boy ve kilo hemen hemen aynı formunuzu merak ettim hocam.Takipteyim.

tarihinde Vural2 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
aylardanKASIM, 11 saat önce yazdı:

Aynı problemi ben de yaşadım. Daha önce bulk bolde kürlerinde 12-16 hafta arası kürde kalıyordum. Şimdi bunu 24 haftaya çıkardım ancak ilk 7 hafta deca da aldım. Decasız bulk biraz zor gibi geliyor bana. Bolde gerçekten çok geç açılıyor. Şu anda 11.haftada ancak kendini belli etmeye başladı. Bolde-testo gidiyorum.

Fakat o istediğin sıçramayı sana yaptıracak olan şey tartışmasız insulin. Hiç denedin mi? Bana kullandığım iki ay içinde 11kg aldırdı tabi yağlı ve decadan kaynaklı sulu bir ağırlık ancak ciddi kas kazanımı da yapıyor. Ben dozu biraz yüksek tuttum agfresif dirty bulk gidebilmek, yemek sindirim ve kardiyovasküler sınırlarımı zorlayabilmek için. Bu zorlamayı yapmadan bu direnci kırmadan gelişim bir noktada duruyor. Tabi bunun başka nedenleri de var tabi ama şu anda buna girmeyeceğim. 

11kg arkasından GH a başladım, bolde-testo devam. Decayı zaten 7. haftada kesmiştim bir süre deca dick oldum ancak önemsemedim şimdi kendiliğinden düzeldi. GH sayesinde su balansım oturdu ve fazla yağlar gitmeye başladı, bir kaç haftada belim inceldi. Tabi bulkta olduğum için çok incelmek de istemiyorum tam insülini düşük doz kısa ester GH la beraber tekrar kullanmaya başlamıştım salonlar kapandı:(

Şimdi bu süreyi dandik ev antrenmanıyla TRT dozunda geçiriyorum. Salonlar açılınca kaldığım yerden devam edicem. 

Tabi ben yarışmacıyım o yüzden insülin ve GH protokollerine aşınayım seni bilmiyorum bu kadar ciddi bir hedefin yoksa insülin yerine bolde-testo kürünü uzatarak kazançlarını takip edebilirsin.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.215
aylardanKASIM, 14 saat önce yazdı:

bolde işlemiyor deyip boldenonun taş devri zamanın daki hali olan primodan söz etmeni biraz garipsedim dostum :D primo zaten 1000,800 altı alanların parasını çöpe atmaktan başka bir şey yapmadıklarını düşünmekteyim. yukarıda bir arkadaş bahsetmiş ampuılu kaç para olmuş haftada 10 ampul ayda 30 ampul 20 tl desen ampulune 600 tl ayda yapar :) tren nerde primo nerede ayrıca kıyas anabolik konuda. ilaç yetmiyorsa üst düzey sporcular ne yapıyor? ben söyleyeyim mg arttırıyorlar dostum öyle dene yoksa ilaçlar şimdide aynı çocuğunun çocuğunun çocuğu olacağı zamanda aynı olacak.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2, 16 saat önce yazdı:

Haftada 7 tane primo 45tl den 315 TL yapar haftalık.Gereksiz bir aksiyon olur bence.Growth bolde testo uzun kullanım daha çok yarar sağlayacaktır diye düşünüyorum.Doldur boşalt yapıp varolan kütleyi görüp ona göre sert bir bulk yapmanızı öneririm.Boy ve kilo hemen hemen aynı formunuzu merak ettim hocam.Takipteyim.

Formum bu şuan 87 sabah aç karnına

IMG_20210417_094832_253.jpg

IMG_20210420_231008_442.jpg

IMG_20210410_114642_499.jpg

IMG_20210410_120219_946.jpg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T, 6 saat önce yazdı:

bolde işlemiyor deyip boldenonun taş devri zamanın daki hali olan primodan söz etmeni biraz garipsedim dostum :D primo zaten 1000,800 altı alanların parasını çöpe atmaktan başka bir şey yapmadıklarını düşünmekteyim. yukarıda bir arkadaş bahsetmiş ampuılu kaç para olmuş haftada 10 ampul ayda 30 ampul 20 tl desen ampulune 600 tl ayda yapar :) tren nerde primo nerede ayrıca kıyas anabolik konuda. ilaç yetmiyorsa üst düzey sporcular ne yapıyor? ben söyleyeyim mg arttırıyorlar dostum öyle dene yoksa ilaçlar şimdide aynı çocuğunun çocuğunun çocuğu olacağı zamanda aynı olacak.

Doğru söylüyorsunuz bu forumda çok eskisiniz sizi takip ediyorum önerileriniz benim için değerli ama örnek vereyim haftada 1500 boldenon vursam sanmıyorum vücut hepsini kullansın reseptörun de bir kapasitesi var siz daha iyi bilirsiniz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey, 8 saat önce yazdı:

Aynı problemi ben de yaşadım. Daha önce bulk bolde kürlerinde 12-16 hafta arası kürde kalıyordum. Şimdi bunu 24 haftaya çıkardım ancak ilk 7 hafta deca da aldım. Decasız bulk biraz zor gibi geliyor bana. Bolde gerçekten çok geç açılıyor. Şu anda 11.haftada ancak kendini belli etmeye başladı. Bolde-testo gidiyorum.

Fakat o istediğin sıçramayı sana yaptıracak olan şey tartışmasız insulin. Hiç denedin mi? Bana kullandığım iki ay içinde 11kg aldırdı tabi yağlı ve decadan kaynaklı sulu bir ağırlık ancak ciddi kas kazanımı da yapıyor. Ben dozu biraz yüksek tuttum agfresif dirty bulk gidebilmek, yemek sindirim ve kardiyovasküler sınırlarımı zorlayabilmek için. Bu zorlamayı yapmadan bu direnci kırmadan gelişim bir noktada duruyor. Tabi bunun başka nedenleri de var tabi ama şu anda buna girmeyeceğim. 

11kg arkasından GH a başladım, bolde-testo devam. Decayı zaten 7. haftada kesmiştim bir süre deca dick oldum ancak önemsemedim şimdi kendiliğinden düzeldi. GH sayesinde su balansım oturdu ve fazla yağlar gitmeye başladı, bir kaç haftada belim inceldi. Tabi bulkta olduğum için çok incelmek de istemiyorum tam insülini düşük doz kısa ester GH la beraber tekrar kullanmaya başlamıştım salonlar kapandı:(

Şimdi bu süreyi dandik ev antrenmanıyla TRT dozunda geçiriyorum. Salonlar açılınca kaldığım yerden devam edicem. 

Tabi ben yarışmacıyım o yüzden insülin ve GH protokollerine aşınayım seni bilmiyorum bu kadar ciddi bir hedefin yoksa insülin yerine bolde-testo kürünü uzatarak kazançlarını takip edebilirsin.

Hocam bukadar emek sarf edip uzun bir şekilde emek verip açıklayıcı şekilde anlatım yaptığınız için başta teşekkür ederim uzun zamandır bu forumda dahil bu konuyu araştırıyorum uzun esterli insülin kullanımı var kafamda ama çok İnce bir sistem gerektiriyor oyuzden çekiniyorum biraz daha usta olman gerektiğini düşünüyorum yarışmacı değilim eğlence sektöründe güvenlik işi yapıyorum yine club kapısına bakıyoruz yine görsel üzerinden ekmek yiyorum iyice pişince deneyeceğim İranlılar var yanımda ilaç cesaretleri ne hayranım direk sorgusuz sualsiz ne bulurlarsa vuruyorlar hepsi de hayvan gibi ozenmiyor değilim 😁

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

Rimobolan muazzam bir ilaç. Kim ne derse desin boldeden iyi olduğunu düşünüyorum. İlerde 1000 mg deneyeceğim ama eczane olarak değil, merdivenaltı bir markanın rimobolanını deneyeceğim. 

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
jamesdean    26

imkanım olsa kesinlikle yüksek dozlarda kullanmak isterdim. yabancı forumlarda bu ilacın hemen hemen her dozunu deneyenler oldschool tarzı fiziksel değişimin 600mg ve üstü kullanımlarda olduğunu söylüyorlar. genellikle 200mg falan kullanılıyor kürlerde ki bence de bu cidden az, trt gidenler zaten yükleme dönemine girene kadar 100-200mg'ı eğlencesine kullanıyor. şöyle bişey de var bu meret şu an ülkemizde pahalı ancak yabancı forumlarda da insanlar fiyatından baya şikayet ediyorlar ve sahte/underdose ürün de cabası. herkesin dilinde bayer primo var.. ülkemizde satılan.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise, 56 dakika önce yazdı:

Rimobolan muazzam bir ilaç. Kim ne derse desin boldeden iyi olduğunu düşünüyorum. İlerde 1000 mg deneyeceğim ama eczane olarak değil, merdivenaltı bir markanın rimobolanını deneyeceğim. 

hocaya daha sormadım varmı fiyatı nedir falan diye ama şöyle söyleyeyim büyük ihtimalle başka yerden alacağımız Laps Pharma vs içinde ya boldenon yada testosteron olacaktır az çok bu işlerin içinde çok samimi olduğum arkadaşlarım var mesela açıkça sana gelmez diyorlar bizzat burası güvendiğim bir yer gerçekten bilgi ilaç kalitesi ve güvenirliği bakımından ya eczaneden alırım ya buradan alırım yada birgün samimi olduğum arkadaşlarımdan biri çıkar bak bunun içinde gerçekten primo hammaddesi var sterilizasyon da güzel ödem yapmıyor der ondan alırım ama şuan için hepsi alenen sana gelmez diyor aklında bulunsun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
jamesdean, 13 dakika önce yazdı:

imkanım olsa kesinlikle yüksek dozlarda kullanmak isterdim. yabancı forumlarda bu ilacın hemen hemen her dozunu deneyenler oldschool tarzı fiziksel değişimin 600mg ve üstü kullanımlarda olduğunu söylüyorlar. genellikle 200mg falan kullanılıyor kürlerde ki bence de bu cidden az, trt gidenler zaten yükleme dönemine girene kadar 100-200mg'ı eğlencesine kullanıyor. şöyle bişey de var bu meret şu an ülkemizde pahalı ancak yabancı forumlarda da insanlar fiyatından baya şikayet ediyorlar ve sahte/underdose ürün de cabası. herkesin dilinde bayer primo var.. ülkemizde satılan.

Benimde imkanım olsa gh kullanmak isterim hayalimdeki kür testo prop kısa Ester boldenon Dhb diye geçiyor sanırım adı Masteron günlük 5 ünite growht ve wheiderin bütün suplement kombinasyonu ayrıca tavuk yerine somon kırmızı et vs yemekkısa Ester ile temiz büyümek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401

Bence ilaçları karşılaştırmak onun yerine şunu kullan demek saçma olur biraz.Her ilacın farklı kullanımı var her insanda farklı etkiler yaratan protein sentezini arttıranlar,kan yapıcı olanlar,azot tutumu yapanlar vb...Ayrıca profesyonel antrenörlere bakarsanız miyofibriler hipertrofi de farklı ilaçlar sarkoplazmik hipertrofide farklı ilaçlar kullanılmasını söylüyorlar...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.