Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

levent8181

Definasyon günlüğüm

Önerilen İletiler

levent8181    3

Merhaba hocalarım,arkadaşlarım  32 gün önce biraz yağlarımdan kurtulayım mantığıyla kür diyet vs tam bir kampa girmeye karar verdim ve başladımm.
Kürüm 

haftada

3 ml t.propionat

2 ml masteron

clenbuterol

gunluk 40 mg winstrol tb

suplementler 

cla,l carnatin,glutamin ve multıvitamın 

Antrenman olarak sabah 40 dk kardiyo akşam ağırlık antrenmanı ve tekrar 25 dk kardiyo.

Diyetimi tam olarak macroları hesapladım ve Karbonhidrat döngü şeklinde yazdım.
başlangıç kg: 93.5 

guncel:87

Başlangıç bel ölçüm 103 cm
Güncel:93 cm

Diyeti hıc bozmadım 90 gün devam etme sözü verdim kendıme bu süreçte daha define olmak için varsa sizind tavsiyeleriniz paylaşırsanız sevınırım kür veya ant vs konusunda.

ilk fotoğraf başlangıçtan 4 ay öncesi orda 96 küsürdüm ve ant sıklığım 3 gündü ve beslenme protein vs kg başına 0.8 bile almıyordum ne bulursam onu yiyordum😂

47931272-C264-4C3F-B915-2CAE76FEC310.jpeg

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mickey    789

Gayet güzel görünüyorsun aslında pek söylenecek bir şey yok gibi.

Belki alternatif olarak düşünebilirsin mesela ben definasyonda clenbuterol ve winstrol hiç kullanmıyorum.

En fazla fayda alabildiğim definasyon kürü Testo propionat - Masteron (sadece köprüde kullanıyorum sonra kesiyorum) - Oxandrolon - Sr9009 sarm

Diğer konu supplementler. Kesinlikle ihtiyaç yok. Boşuna karaciğer ve böbreklere yük bindiriyorsun. Damarlarını yıpratıyorsun. Hadi belki glutamin diyeceğim ama o da bulk döneminde yüksek protein ve karbonhidrat alımında işe yarıyor. Multivitamin omega 3 folic asit d vitamini haricinde hiç bir supplemente ihtiyaç yok bence. Sadece idman sonrası amino asit alıyorum eğer bulk dönemindeysem vitargo ile beraber karıştırıyorum. BCAA' nın eksik amino asit zinciri ile faydası son dönem araştırmalara göre şüpheli görünmeye başlandı zaten hissiyatım amino asitten yana BCAA' dan oldum olası fayda alamadım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
levent8181    3

Haklsınız hocamm elımde vardı benımde ondan dedım kullanayım çok teşekkur ederım guzel tavsıye ve yorumlarınız ıcın 80 kgda daha derin define olsam bana yetıcek sanırım bakalım 90 gun sonında ne cıkıcak görucez😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xriccio    26
levent8181, 2 saat önce yazdı:

Merhaba hocalarım,arkadaşlarım  32 gün önce biraz yağlarımdan kurtulayım mantığıyla kür diyet vs tam bir kampa girmeye karar verdim ve başladımm.
Kürüm 

haftada

3 ml t.propionat

2 ml masteron

clenbuterol

gunluk 40 mg winstrol tb

suplementler 

Antrenman olarak sabah 40 dk kardiyo akşam ağırlık antrenmanı ve tekrar 25 dk kardiyo.

Diyeti hıc bozmadım 90 gün devam etme sözü verdim kendıme bu süreçte daha define olmak için varsa sizind tavsiyeleriniz paylaşırsanız sevınırım kür veya ant vs konusunda.

ilk fotoğraf başlangıçtan 4 ay öncesi orda 96 küsürdüm ve ant sıklığım 3 gündü ve beslenme protein vs kg başına 0.8 bile almıyordum ne bulursam onu yiyordum😂

Hocam sormak istediğim sorular var ? 

Kaç günde bu değişimi yaşadın ? 

O kısmı tam anlamadım da kaç haftalık bir kür yapıyorsun bende bir şeyler düşünüyorumda . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
levent8181    3
Xriccio, 5 saat önce yazdı:

Hocam sormak istediğim sorular var ? 

Kaç günde bu değişimi yaşadın ? 

O kısmı tam anlamadım da kaç haftalık bir kür yapıyorsun bende bir şeyler düşünüyorumda . 

Hocamm ben 32 günde yaptım ama dedıgım gibi ilk fotodan bi tık daha ınceydım yani tam olarak başlangıç fotom degıl ama yakın dıyebılırım.

vala açıkcası kürün süresinde bi sınır koymadım ama sanırım 12 hafta yaparım formuma göre hareket edicem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xriccio    26
levent8181, 13 dakika önce yazdı:

Hocamm ben 32 günde yaptım ama dedıgım gibi ilk fotodan bi tık daha ınceydım yani tam olarak başlangıç fotom degıl ama yakın dıyebılırım.

vala açıkcası kürün süresinde bi sınır koymadım ama sanırım 12 hafta yaparım formuma göre hareket edicem.

Hocam baya iyi 4 haftada 4 hafta sonra ilik gibi kalırsın güzel durur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xriccio    26
kaderseolur, Bir saat önce yazdı:

natural olarakta yapılır bi diyet olmuş :) 

Daha bitmemiş hocam 7 haftası daha olması lazım

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394

Zaten karın bölgesinde orta kısımda yağ toplanıyormuş şanslısın yanların yok o yüzden kısa sürede yakması normal tebrikler..

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Liberti    1
levent8181, 22 saat önce yazdı:

Kürüm 

haftada

3 ml t.propionat

2 ml masteron

clenbuterol

gunluk 40 mg winstrol tb

suplementler 

Güzel form tutmuşsunuz. Peki kullandığınız marka neydi? Ve özelden kimden aldığınızı paylaşır mısınız?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
levent8181    3
kaderseolur, 12 saat önce yazdı:

natural olarakta yapılır bi diyet olmuş :) 

Olabılır hocamm ama ben yapamam 4 haftada natural olarak adele kaybetmeden 50 gram pişmiş oirinç yedım bazen uyuyamadım...32 gundur gunde çift antrenman yaptım hiç off vermedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
levent8181    3
Xriccio, 14 saat önce yazdı:

Hocam baya iyi 4 haftada 4 hafta sonra ilik gibi kalırsın güzel durur

Benımde hedefım o yönde bakalımm şimdi farklı bi karb döngüsü yazdım antrenman sistemını bıraz daha giant setler vs ekledim bakalım hocamm ne olucak 2 hafta sonra yeniden paylaşım yapacagım guzel yorumun ıcın teşekkurler 😊

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.194

@levent8181 kişisel instagram adresi paylaşıp ürünü teminine yol göstermeye teşebbüs etmekten sebep profiliniz sınırsız süre ile platformdan uzaklaştırılmıştır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.