Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

YoungWolf

Rich piana natural ve steroidli arasındaki antreman farkı ?

Önerilen İletiler

YoungWolf    50

Selamlar arkadaşlar rahmetli Rich Piana  bu videosunu yeni gördüm burda steroidli ve natural birisinin  antreman şekli nasıl olmalı bundan bahsetmiş. İlaçlı kişilerin daha çok uzun tekrarlı dusuk dinlenmeli tamamen yuksek derecede pump a yönelik ve cayır cayır kaslari yakmaya yönelik çalişmanin daha etkili sonuçlar verdiğinden bahsetmiş. Natural kisilerin ise buna uygun olmadigini naturallerin daha çok gücü yükseltip kisa tekrarlarla tamamen kasa agir yuklerle hasar verme şeklinde olmasinin daha iyi sonuçlar verdiginddn bahsetmis. Benim tecrubem bu kadar yuksek olmadığı için soruyorum. Bunu bizzat deneyimleyen ve boyle birşeyi farkeden oldumu merak ediyorum açıkcası.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Semih Erarslan    1.188
YoungWolf, 26 dakika önce yazdı:

Selamlar arkadaşlar rahmetli Rich Piana  bu videosunu yeni gördüm burda steroidli ve natural birisinin  antreman şekli nasıl olmalı bundan bahsetmiş. İlaçlı kişilerin daha çok uzun tekrarlı dusuk dinlenmeli tamamen yuksek derecede pump a yönelik ve cayır cayır kaslari yakmaya yönelik çalişmanin daha etkili sonuçlar verdiğinden bahsetmiş. Natural kisilerin ise buna uygun olmadigini naturallerin daha çok gücü yükseltip kisa tekrarlarla tamamen kasa agir yuklerle hasar verme şeklinde olmasinin daha iyi sonuçlar verdiginddn bahsetmis. Benim tecrubem bu kadar yuksek olmadığı için soruyorum. Bunu bizzat deneyimleyen ve boyle birşeyi farkeden oldumu merak ediyorum açıkcası.

Her ikiside doğru bu işin büyük sırları var olgısını yok et kafanda beslenme dinlenme antreman seni a noktasından b noktadına götürür dierleri herkesin bir anlatım tarzı var şeklinde düşün. ağırlıkların artıyorsa arttır artmayıp sabitlendiyse daha çok tekrarlara git bi süre sonra yokla kendini arttıysa ağırlık artan ağırlıkla ağır gir devam artma bittimi kasların yerinde 1 aydır sayıyormu tekrarları arttır ağırlık sonrasında artmadımı yüksek tekrara devam 12_15 arası bu konudaki tecrübem bu farklı düşünceler farklı yorumlar olacaktır işin bu tarafından ilgilenmektense  ertelemeden sahaya inip hakkını vermeye seni davet ederim uygulamalarla kendini bak ölç tart şöyle bir örnek vereyim gelen gden bana bileklerimi nasıl bu kadar büyüttüğümü soruyor oturup öyle güzelde anlatabilirim ama hiç bilekde çalışmadım bunu söylediğimde pek bi havası kalmıyor 🙂 insanlar havalı şeyler duymak isyer öyle görmek isteriz dinlemeyi bırak yapmaya odaklan bu sporun en büyük sırrı uzun süre yapmak 7 yıl 8 yıl minimum

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83
YoungWolf, Bir saat önce yazdı:

adam haklı doğru söylüyor allah rahmet eylesn ben de aynı şeyi savunuyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Rahmetli Rich reis haklı bence de .

Bunu bizzat denemiştim .

80 kg ile 5 set failure stopsuz squat 

+

60 kg ile 5 set  one leg leg press 

80 kg ile 5 set yukarda beklemeden rdl , dehşet pump olmuştum idman 50-60 dk sürmüştü , abartısız 3-4 gün ağrısını çekmiştim , o kadar uzun sürdü ki recovery olması . Bir daha asla bu derece pump çalışmadım , doğal olduğum için yenilenmesi aşırı uzun sürüyor .

110 kg 5-6 tekrar 4 set squat 

100 kg 6-8 tekrar 4 set rdl 

80 kg 5 set failure one leg leg press

Böyle yapınca sadece son set de aşırı pump oluyorum , ilk iki haraket de pump çok az oluyor . Bacağım sadece ertesi gün ağrıyor , 3 gün geçtikten sonra ise tamamen tekrar çalışılmaya hazır oluyor .

Bu benim her kas grubunda geçerli , aşırı pump çalışınca mahvoluyor Adele toparlanması çok uzun sürüyor 3500 civarı kalori almama rağmen . 

İlaçlı sporcular bence çok şanslı , deli gibi sarkoplazmik hipertrofi çalışabilirler .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
trznd, 1 saat önce yazdı:

Bunu only testo yapan birisi de uygulayabilir mi? @metinav @Vural2 cevaplayabilirseniz sevinirim abilerim.

Konuyu ilk defa gördüm bu adamın bodybuilding bilgisinin üstüne adam görmedim diyebilirim aynı fikirdeyim ağır girmenin çok bir mantığı olduğumu düşünmüyorum artık 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd    71
Leepriest35, 24 dakika önce yazdı:

Konuyu ilk defa gördüm bu adamın bodybuilding bilgisinin üstüne adam görmedim diyebilirim aynı fikirdeyim ağır girmenin çok bir mantığı olduğumu düşünmüyorum artık 

Güzel bir konu fakat çok etkileşim almamış

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94

Şu an önceden uyguladığım sisteme göre farklı bir sistem uyguluyorum 

Genel olarak uzun dinlenme ve yüksek ağırlıklardan verim alıyorum 

Yukarıda bahsettiğim uzun dinlenme ve yüksek ağırlık her hareket için geçerli değil tabiki 

Klasik 4x12,3x15 gibi sistemler yerine ısınma-aktivasyon-çalışma seti sistemi çok daha verimli,son bir aydır bunu bizzat deneyimledim

Yabancı koçlar da uzun zamandır bu sistem ile devam ediyor 

Bütün sistemlerin en önemli noktalarından birisi tükenişe dek ve tükenişe yakın yapılan setlerin iyi ayarlanması bence 

Steroidlerin çalışma mantığına göre pump odaklı antrenmanlara da mutlaka yer verilmeli ama diğer günler ile güzel harman edilmeli 

(Bu yazdıklarımın hiçbirisi gökten inmiş bir ayet değil,kendi fikirlerimi paylaşıyorum)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Denediğim stillere göre myofibril ve sarkoplazmik antrenman stilleri beraber kullanılmalı ve bir gün içinde çalıştığınız bölgeler max 25-27 set toplamına denk gelmeli.En verim aldığım bu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
YoungWolf, 20.04.2021 - 23:30 yazdı:

Forever Bodyweight Workout

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
Leepriest35, 19 saat önce yazdı:

Size katılıyorum kesinlikle hocam. Genelde idman atarken süperset şeklinde çalışıyorum. 2-3 hareketi birden harmanlıyorum. Girdiğim ağırlıklar orta derece ve yüksek tekrarlı. Muhteşem verim alıyorum. Bazen tükendiğim noktada yardım istiyorum. Yardım istediğim adamlar bu senin ağırlıkların değil çok hafif diyor :D o işler öyle olmuyor. Önceden çok ağır girdiğim zamanlar da oldu fakat şu anki kadar asla verim alamadım. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.