Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

kertnsu

Ilk kürüm tavsiyeleriniz

Önerilen İletiler

kertnsu    0

Merhabalar,

130 kg dan 80 lere kadar düştüm uzun bir süreç sonrası ve hala yağ oranım yüksek her neyse 6 haftalık bir definasyon kürü e gireceğim içeriği

Testo Propionate

Fragment

Oxandrolone 

olacak kür içerisinde beslenme bilgim az olduğun dan dolayı macrolarımı ve kalori mi nasıl tutmalıyım ve önerileriniz nelerdir yardımcı olursanız sevinirim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Neoben
      Merhaba arkadaşlar yarın itibari ile spora evde başlıyacağım proteinocean dan creatin aldın 35 kg dambıllar aldım evde başlıyacağım beslenme şeklim vs nasıl olucak hazır sadece şimdiden evde yaptığım için creatin erken mi? Birde pirinç pilavinın yerine arada pirnç unu kullanabilir miyim? Yaş24 kilo 84 boy 175
    • Yazan: kremjanti
      Yaşım 20 boyum 190 kilom 120 yarın vücut geliştirmeye başlıcam daha önceden de 3 4 aylık bir geçmişim oldu farklıı zamanlarda toplam 7 8 ay olmak üzere sağlık sorunlarından ötürü bıraktım.
      Fakat şimdi önümde engel yok ve uzun süre yapmayı planlıyorum.Öncelikle fazla yağlarım kilolarımdan kurtulup vücudumu inşa etmek istiyorum.Bu süreçte nelere dikkat etmeliyim billgilendirebilir misiniz?
    • Yazan: necmi45
      Hepinize merhabalar hocalarım yarın testo e. kürümün yanına clen ekliycem forumlarda çok okudum yan etkilerini açıkçası only testo e hiçbir yan etkisi yapmadı ve çok iyi fayda aldım şimdi hazır ramazandayken 1 ay clen kullanıp yağ oranımı 16 dan 11-12 lere indirmek istiyorum sert bir diyetle güncel
      bw 16 kilo 88 boy 187 Yardımcı olabilir misiniz dozajlarda  ve yan etkisini minumuma nasıl indiririm q10 ve taurin kullanayım diyorum ideal midir sizce ilaç 0.40 mcg çok teşekkürler şimdiden ve açıkçası uyku tutturmuyor diyenler olmuş mühendislik öğrencisiyim pek uyuyamıyorum zaten yoğunluktan işime geliyor hatta 
    • Yazan: Fkehlibar
      Merhaba, kür içeriği şu şekilde;
      test prop,1 gün arayla haftada 3 enjeksiyon 1’er ml. masteron,1 gün arayla haftada 3 enjeksiyon 1’er ml npp,1 gün arayla haftada 3 enjeksiyon 1’er ml. anavar ve winstrol günde toplam 30’ar mg (6 hafta sürecek) Beslenme;
      Sabah;
      3 yumurta yeşillik 10 gr çiğ zeytinyağı 20 gr karbonhidrat makrosu. (pirinç patlağı oluyor genelde) Öğlen;
      250 gr hindi göğüs eti 10 gr çiğ zeytin yağı yeşillik,50 gr pirinç Akşam
      250 gr hindi göğüs eti,10 gr çiğ zeytinyağı, yeşillik. Gün sonu ortalama olarak makro ve kaloriler şu şekilde; Yağ 50-55 (yumurtada da yağ makrosu olduğu için makroda 50-55 gr arası buluyor) Karbonhidrat 80-90 Protein 180-200 Toplam kalori 1700-1800 Fiziki detaylar;
      Boyun 179 kilom 80 yağ oranım 14 Haftada 6 idman. Tüm kas gruplarını haftada 2 kez çalışıyorum.
      Güncel halimde bu şekilde.

Sormak istediğim konu:
      Kürüm ve beslenmem bu şekilde yanlış bir durum var mı? Eklemem çıkartmam gereken bir şey var mı ? Hedefim olabildiğince define olmak. Tüm detayları yazmaya çalıştım.
      @rastlantisal @metinav @Semih Erarslan @Diver @SantoR @Askabar @Shinso @EmreGundi
      Çok teşekkür ederim şimdiden hayırlı ramazanlar.
    • Yazan: ogulcanozer34
      Yeni bir bulk kürüne başlayacağım;
      195 boy 89 kilo 28 yaşındayım Haftanın 6 günü çalışıyorum sizce nasıl bi beslenme programı uygulamalıyım yorumlarınızı beklerim şimdiden teşekkür ederim. 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.